Forum Forum inwestycyjneFundusze

BPH FIO Akcji Europy Wschodzącej

BPH FIO Akcji Europy Wschodzącej

Luka$ / 193.19.165.* / 2007-07-26 10:15
Witam,

Mam pytanie odnosnie funduszu BPH Akcji Europy Wschodzącej, czy jest to fundusz ktorym warto byloby sie zainteresowac Obecnie jako tako jest na plusie, w dluzszym przedziale czasowym wykazuje tendencje wzrostowa, czy warto byloby miec go w portfelu? Moglbym prosic o jakies opinie dotyczace tego funduszu?

Zabawe z funduszami dopiero zaczynam, chcialem czesc oszczednosci ulokowac w innym miejscu niz lokata (systematycznie doplacajac jakas kwote), a fudusze wydaja bys sie sensownym rozwiazaniem, zwazywszy ze nie mam czasu ani wiedzy aby bawic sie w "czysta" gielde.
Aktualnie mam w portfelu Legg Mason Akcji FIO i AIG FIO Stab. Wzrostu. Docelowo mysle o 4 funduszach. Przykladowo 2 akcyjne i 2 stabilnego wzrostu. Moglby ktos moze zaproponowac jakies opcje w celu sensownego zdywersyfikowania portfela?

BPH Akcji Europy Wschodzącej moze nie ma jak narazie wielkich zyskow, ale jako tako wydaje mi sie sensowny... ale moge sie mylic, stad tez moje pytanie, zwlaszcza ze na stronie mBanku Rating ma kiepski (tyle tylko na ile tym sie mozna sugerowac).
Z gory dziekuje za odpowiedzi / podpowiedzi!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy