Forum Forum finansoweBanki

BPH wciska karty kredytowe

BPH wciska karty kredytowe

Ekspertka / 2010-11-08 18:15
Kupiłam w markecie telewizor na raty i bank BPH wcisnął mi kartę kredytową bezimienną. Nie rozumiem takiego zachowania banku. Skoro biorę kredyt ratalny, to po co mi opychają kartę. W dodatku dołączyli mi ubezpieczenie full wypas. Dobrze, że jej nie aktywowałam.
Czy banki zawsze tak robią?
Wyświetlaj:
milygda / 2010-11-08 20:52
Z przykrością muszę stwierdzić iż ekspertką żadną nie powinnaś się nazywać, a już na pewno nie w kwestii finansów. Skoro tkwisz w błędzie to Cię uświadomię. Nie zawarłaś umowy kredytu ratalnego lecz umowę o kredyt odnawialny i koszt zakupionego telewizora już obciążył przyznany limit karty kredytowej (!!!) Dodatkowo gratis ode mnie informacja, żebyś nie spóźniała się z terminem spłat, bo nie spłacasz rat tylko kwoty minimalne w ramach karty kredytowej i jeżeli spóźnisz się ze spłatą w danym miesiącu to nie zapłacisz odsetek za zwłokę lecz opłatę wynikającą z tabeli opłat i prowizji z tytułu nieterminowej spłaty. Jesteś szczęśliwą posiadaczką karty kredytowej, gratulacje !!! (P.S. zapoznaj się z umową)
Ekspertka / 2010-11-09 13:15
No właśnie i tu jest to małe ale. Podczas zakupu nie prosiłam o kartę tylko kredyt ratalny. Ponieważ było duże zamieszanie i byłam zmęczona myślałam, że podpisałam umowę o kredyt odnawialny (taką przykład takiej widziałam). Dopiero po chwili zorientowałam się, że to karta. Pewnie pani bankowiec widziała, że jestem zmęczona i ledwo kojarzę. Dlatego pytam czy inne banki też tak robią.
Nikt nie musi mnie uświadamiać, akurat o kartach wiem zapewne więcej niż przeciętny człowiek.
mkojkajs / 89.174.122.* / 2010-11-08 20:50
banki zawsze tak robią, jak widza jelenia czyli klienta, który się nie zna i podpisze wszystko. osobiście radziłem kiedyś omijać bank GE Money szerokim łukiem, tak jak teraz BPH. to jest totalny syf!

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: