Forum Forum pracyDokumenty

brak doswiadczenia a napisanie CV

brak doswiadczenia a napisanie CV

wdowka232 / 2012-03-27 09:55
Mam pewne pytanie, pracowalam w jednym miejscu na czarno przez 3 miesiace w sklepie spozywczym, wiec nie potrzebowalam CV, teraz jednak mam zamiar sie za to wziac i aplikowac jako sekretarka, pracownik administracji, powiedzcie mi czy brak doswiadczenia moze spowodoac ze zostane calkowicie skreslona? czy moze jednak podkoloryzowac troche CV aby miec wieksze szanse?
Wyświetlaj:
Monika56832 / 89.186.0.* / 2013-05-15 14:39
Nie kłam. Nigdy nie wiesz, czy kłamstwo nie wypłynie. Staraj się czymś zastąpić brak doświadczenia, na przykład różnego rodzaju kursami i certyfikatami. Można znaleźć ciekawe opcje dosłownie wszędzie, także w internecie. Polecam http://leadership.ca-team.pl/ - z takim certyfikatem CV zawsze wygląda lepiej.
Nowicjusz12 / 2013-05-15 15:37
To jest własnie odwieczny problem ludiz któ¶yz końcą dzienne studai... nei mają doświadczenia w ogóle w pracy... a póxniejs ie dziwią że im trudno pracę znaleźć.
kinnga45 / 80.238.108.* / 2012-12-23 23:54
W takim wypadku na pewno pomaga taka strona www.corson.pl
Teraz coraz wiecej osób korzysta z takich rozwiązań i nic w tym złego,ponieważ to tylko moze nam pomóc znalezc prace.
nika271 / 212.244.179.* / 2012-04-04 09:34
Również uważam, że nie należy kłamać w CV. Jednak nie oznacza to wcale, że nie mamy żadnego doświadczenia. Warto napisać o swoich umiejętnościach, doświadczeniu, które powstało w różny sposób, np. nawet w trakcie działania w kole naukowym na studiach można nabyć umiejętności biurowe, administracyjne, marketingowe...wszystko zależy, jak na to spojrzeć. W razie tego rodzaju pytań, możesz zajrzeć na stronę Zielonej Linii - mają tam sporo poradników, także odnośnie pisania CV i listów motywacyjnych, poza tym można zadzwonić na ich infolinię, konsultanci powinni pomóc:)
polakk89 / 2012-03-28 11:25 / Bywalec forum
ja raz sklamalem i pozniej moj pracodawca mnie sprawdzil i udowodnil mi, z enigdzie wczesniej nie pracowalem, a potem wyrzucil z pracy
Warszawianka22 / 2012-03-27 11:56
zalezy co rozumiesz przez słowo 'podkoloryzować', czy nakłamać ze masz dośiwadczenie, którego nie masz, czy dopisać bardzo dobrą obsługę pprogramów biurowych, jak masz tylko dobrą..o ile to pierwsze odpada, o tyle z drugim możesz spróbować
aspaklar / 2012-03-27 11:15 / Bywalec forum
lepiej nie klam w cv, bo sprawdza Twoje kompetencje i tylko bedzie Ci wstyd

Najnowsze wpisy