Forum Forum finansoweKredyty

brak salda przez ponad 30 miesięcy

brak salda przez ponad 30 miesięcy

łuki 9999 / 80.53.152.* / 2007-03-09 13:00
w lipcu 2004 roku założyłem konto / z powodu wymagań pracodawcy/ po miesiącu przyszło saldo. Z powodu zmiany pracy konto nie było mi juz potrzebne we wrzesniu 2004 udałem sie do banku, pani poinformowała mnie ze teraz za likwidacje bede płacił i ze jezeli nie bedzie zadnych wpływów na konto bank sam je zlikwiduje /było to moje pierwsze konto/. teraz 05.03.2007 roku dostałem wezwanie do zapłaty od firmy KRUK 333 zł za debet !!! SZOK!! dodam moze ze pismo dostałem w dniu w którym mijał termin zapłaty no wiec zapłaciłem obawiając sie jeszcze wiekszych kosztów. konto zostało zlikwidowane następnego dnia. TERAZ DOCIERA DO MNIE ZE COS MUSIAŁO BYĆ NIE TAK BO OD MOJEJ WIZYTY W BANKU WE WRZESNIU 2004 ROKU NIE OTRZYMAŁEM ANI RAZU ZADNEGO PISMA , SALDA CZY CZEGO KOLWIEK A POWINIENEM JE DOSTAWAĆ no bo przeciez co miesiąc saldo konta było obciążane opłatą za jego prowadzenie!!! Narazie pismo do dyrektora oddziału moze odzyskam pieniądze.. Czytałam także o panu który zlikwidował konto do którego takze nic nie przychodziła a po ośmiu latach nazbierało się 1200 zł.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: