Forum Spółki giełdowe PGNiG SA

Brak wyższej taryfy na gaz negatywnie wpłynąłby na PGNiG

Brak wyższej taryfy na gaz negatywnie wpłynąłby na PGNiG

Wyświetlaj:
kmaciej1 / 2011-06-08 11:50
Poprostu ręce mi opadły jak przeczytałem opisy sas10 i stegas. Większych farmazonów to świat nie słyszał. Coś wam powiem bo jestem zobowiązany jako posiadacz przeszło tysiąca akcji tej spółki - to ja mogę być krytykiem, czy firma robi dobrze, czy źle. Jak i prezesom tej spólki, tak i inwestorom zależy żeby dochody i wartośc spółki rosły w wartość. Jednym z takich kroków jest ściąganie cen za sprzedane produkty. Taryfy w Polsce są uwiązane przez szereg regulacji, które chronią by firma taka "ściągała to co by chciała", ma jedną stawkę, czy ceny się wahają czy nie, czy ruscy grożą zakręceniem gazu lub podwyżką czy nie. Wiem, że podwyżki sa bolesne, jednak na miejscu prezesów sami byscie przeanalizowali szereg źródeł by poprawiać płynność - szzczególnie gdy to spółka państwowa i kandydatów na najwyższe krzesło jest wielu (rozumiecie parcie na sukcesy). Nie wymagajcie od waszych szefów ich rodzin, właścicieli spólek, dostarczycieli energii, PO, rządu i wszelkich instytucji państwowych, że zrobią Wam dobrze. Uwolnijcie swoje zainteresowania, odkryjcie wasze pozytywne strony, przestańcie żyć zapewnieniami innych i ich kiepskimi radami. Pamiętajcie, że jak odrzucicie własne dogmaty i pójdziecie swoją drogą to będziecie mieli świadomość, że ta praca przynosi satysfakcję. Powodzenia
sas10 / 193.106.155.* / 2011-06-08 08:33
żyjemy w złodziejskim kraju i tak musi być, biedacy muszą utrzymywać polskich prezesów, a ja żądam od Tuska i PO podwyżki od 1 lipca,bo nie miałem od trzech lat a jak nie dostanę to negatywnie wpłynąć na moją płynność finansową, która jest i tak kiepska......
Cr / 83.7.180.* / 2011-06-08 10:27

ja żądam od Tuska i PO podwyżki


Pracujesz w państwowej firmie?
stegas / 2011-06-08 00:36
Negattywnie wpłynie na wasze premie i uposażenie zarządu spółki, bo dostaniecie o kilkadziesiąt tysięcy mniej kasy?? Pazerność PGNiG nie ma granic. Ta sama sytuacja była w poprzednich kwartałach, kiedy to prezesi biadali o ogromnych staratach a w sprawzdaniach kwartalnych PGNiG wykazywało ogromne zyski. Może tak URE przestanie ulegałć żadaniom tych pazernych krwiopijców i zaczeka do publikacji sprawozdań kwartalnych PGNiG, aby dowiedzieć się czy PGNiG ma straty i RZECZYWIŚCIE "brak wyższej taryfy na gaz negatywnie wpłynąłby na PGNiG" i. Przestańcie panowie wierzyć tym kłamliwym dupkom prezesom a uwierzcie faktom.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy