Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Brakuje 13 mld złotych. Rząd obetnie pieniądze na drogi, w nas uderzy mandatami

Brakuje 13 mld złotych. Rząd obetnie pieniądze na drogi, w nas uderzy mandatami

Wyświetlaj:
Tur_bur / 213.17.182.* / 2013-04-17 13:17
tragiczne ludki ze styropianowym mózgiem. Tragikomiczny Vincent, Tusk pan Na przeczekanie, Schetyna - Monalisa, Boni -Słowotok -wkrótce euroosioł, Radek -lektor i nic więcej.......... szkoda słów nadzieja, że rok będzie grzybny i Piechociński zasili kasę JVR z działalności gospodarczej spółdzielni GrzybPiechotą
alellujaaa allelujjaaaa / 178.142.24.* / 2013-04-17 12:46
skąd nagle 50 milionów więcej u Rostowskiego?
Dlasczego Rostowski buduje swoją emeryture w Wielkiej Brytanii???

może odpowiesz Vincent z Donaldem?
heng / 193.109.244.* / 2013-04-17 12:42
Weźcie mnie do siebie do rządu a znajdę dla was tą kasę - gwarantuje.
paweł55 / 81.26.0.* / 2013-04-17 12:36
Ważne by posłwie i senatorowie mogli dowolnie latać samolotami, nie płacili mandatów, musi być jeszcze więcej urzędników, musi powstać Akademia Medyczna w Kielcach!!!(naprawdę).....na to pieniądze być muszą.
gonzo_m / 217.96.21.* / 2013-04-17 12:25
Krzysztof Rybiński miał rację - na srakę będą robić nowelizacje!!
To bardzo dobra wiadomośc - bo ten system zdycha, a zarazem zła, bo najbiedniejsi dostaną po dupie!
reterter / 89.70.214.* / 2013-04-17 12:42

bo ten system zdycha,

My szybciej pozdychamy.
mik534 / 78.13.8.* / 2013-04-17 12:10
a może zabiorą sedziom z 2tyś z pensyjki i tak zostanie im 6tyś mc powinno im wystarczyć !!! czy nie wolno ruszać systemu ?
jaraa / 83.31.98.* / 2013-04-17 11:48
W tym co piszą tzw, dziennikarze piszę tzw. bo najczęściej nieuki a ci od finansów na portalach tzw. finansowych (bo podają notowania giełdy i walut z paro minutowym opóźnieniem?) jest jakaś aberacja. Nigdzie w cywilizowanym świecie, "niedoświecone" wykształciuchy poperelowskich szkołach i domach nie ma w budżecie państwa pozycji mandaty, grzywny itp.... Są to "dochody nadzwyczajne. W innym wypadku należy uznać że państwo traktuje swoich obywateli jako potencjalnych kryminalistów i tych ktorzy łamią prawo a państwo traktuje ich jako czysty materiał zysku i dochodów. A więc im więcej kradniecie a my was łapiemy tym lepiej dla państwa. Podobnej retoryki nie uprawia żadne cywilizowane panstwo na świecie. Ale tu jest Polska. Gdzie ministrem finansów jest były hipis po naukach społecznych i zwykły kombinator, ministrem sp zagr. znajda po sponsorowanym kursie na bakałarza a premierem obrzyniarz spod bramki i trzepaka syn sprzątaczki i nieroba. Szefową parlamentu córka markietanki z targów końskich w Skaryszewie słynnych na pół Europy nota bene. Jak tak dalej będzie to w następnym budżecie znajdą się dochody z opodatkowania prostytutek, jak już jest gdzieniegdzie. A minister Rostowski będzie zachęcał do ku..stwa żeby Polki załatały dziurę budżetową. A co!!!? Jak liczy na mandaty tak samo może na dziwki. Lenin wiecznie żywy! On też twierdził że ku...y i złodzieje to element pokrewny bo też przeciwny reakcji!!!
(@) / 89.70.214.* / 2013-04-17 12:33

nie ma w budżecie państwa pozycji mandaty, grzywny itp.... Są to "dochody nadzwyczajne. W innym wypadku należy uznać że państwo traktuje swoich obywateli jako potencjalnych kryminalistów i

Tak to prawda traktują polaczków jak kryminalistów, ale zostali wybrani przez polaczków w wolnych wyborach więc nie narzekaj tylko płacz i płać.
esjkeiokio / 217.153.72.* / 2013-04-17 12:14
Moja matka jest urzędniczką w kuratorium oświaty, kiedyś była nauczycielką. Mój ojciec również jest elektrykiem. Żadne z nich nie należało i nie należy do żadnej partii. Moja babcia ze strony matki już należała i do dzisiaj wyznaje ideały lewicowe. Czy możesz, Panie ekspercie (podejrzewam, że prawicowy bo prawica specjalizuje się w wywodzeniu wpływu przodków na kompetencje ich synów i wnuków) powiedzieć jakim ja jestem człowiekiem i czy zasługuje na miano Prawdziwego Polaka i kompetentnego pracownika?
rozumus / 94.42.189.* / 2013-04-17 13:19
nawróc się do Boga ! bęę się za ciebie modlił.

niedawno były świeta Zmartwychwstania Pańskiego, co ty świętowałeś ?

zająca czy coś podobnego, a jeśli nie wierzysz to po co miałeś wolne ?
Thleth / 193.22.252.* / 2013-04-19 10:37
Aż tak bardzo interesuje Cię w co wierzą inni? Chcesz nawracać ludzi? Coś czuję, że to przez takich jak Ty właśnie powastały wojny krzyżowe i inkwizycja. Jeśli jesteś wierzący to pełen szacunek dla Ciebie ale od moich przekonań wara.
Che Lepper / 2013-04-17 14:25 / Bywalec forum
No proszę kolejen bardzo dobre pomysły naszego rządu!! Więcej podatków, więcej opłat!! Zabierzcie ludziom wszystko, wtedy będzie lepiej , ludzie przestaną myślec o takich przyziemnych rzeczach jak wakacje, będą skupieni na tym żeby przetrwać od pierwszego do pierwszego!!
sucha_reka_saszy / 2013-04-17 13:27
niech se sam obetnie wyplaty premi i pensji dla swoich POlityczkow, bandy zlodzei ktorzy tylko zabieraja dla siebie i narzucaja wieksze podatki!!! sadzic ich i do wiezienia!
jaraa / 83.31.108.* / 2013-04-17 13:15
Mam akurat w nosie PiS jeśli Ci o to chodzi. Prze 3 lata mieszkałem w Amsterdamie, w czasie studiów u końca komuny jeździłem do Skandynawii. Jeżdżę po Europie od Lizbony po Helsinki i nie wyobrażam sobie żeby mandaty albo grzywny, podatki z "dziwek" w Red Light dzielnicach były w pozycjach budżetowych. To niemożliwe!!! Tu rzecz w postrzeganiu czym jest państwo i jak je traktują obywatele i ich wybierani przedstawiciele. "Grzebanie" w rodzinie ma sens właśnie wtedy kiedy nieprzyzwoitość mówiąc delikatnie zaczyna mieć charakter endemiczny i niemalże konstytuwny w prawie. Ci ludzie skądś się wywodzą. Są z jakiś domów, są tak wychowani i tak się uczyli a dzisiaj to dotyka 35 milionowego państwa w którym mieszkają prawdziwi i nie prawdziwi Polacy, tysiące Ukraińców, Rosjan Anglików, i nawet pewnie Mongołów. Czy Ty sobie naprawdę wyobrażasz że Merkel albo Cameron, Obama czy Holland mówi, że liczy na wpływy budżetowe z łamania prawa? Zastanów się dobrze! Tak jest taki kraj w którym pewnie byłoby to możliwe. Putinland. Przecież to syn i dziecko państwa opresji.
pr rp / 199.67.203.* / 2013-04-17 12:40
Autorowi chodziło o to, że Polska to kraj wielkich możliwości, byle czyściciel kominów może zostać premierem tego kraju. Tu nie liczy sie wykształcenie a układy. I owszem osoba taka może sprawdzić sie na danym stanowisku aczkolwiek przeważnie liczy się dla niej dobro własne. Zapomina o tym że reprezentuje wyborców a nie różne grupy interesów.

Zdania "Moja matka jest urzędniczką w kuratorium oświaty, kiedyś była nauczycielką. Mój ojciec również jest elektrykiem." W ogóle do siebie nie pasują.

Co do miana "Prawdziwego Polaka" to jeśli propagujesz tak jak Twoja rodzina poglądy lewicowe to pozwól że zacytuje tutaj słowa wielkiego bajarza i cudotwórcy "Polskość to nienormalność"
weweewqweqwe / 83.12.121.* / 2013-04-17 12:39

podejrzewam, że prawicowy bo prawica specjalizuje się w wywodzeniu wpływu przodków na kompetencje ich synów i wnuków

oj tam- lewica tez ma na tym polu spore osiągnięcia- vife: zsyłanie na Syberię całych rodzin łacznie z dziecmi za "winy" jednego członka rodziny
wkur...ony / 89.231.2.* / 2013-04-17 11:30
A kiedy Donek zacznie ciąć w administracji publicznej??? Rozbuchanej do granic możliwości. Jestem pewien, że jeszcze w tym roku ludzie wyjdą na ulicę. Ale wtedy poleje się krew!!!
ri.co / 77.112.255.* / 2013-04-17 11:11
Czy nie widzicie,że nas okłamują,okradają i ndoktrynują !Czy stać jeszcze Was hołoto by stanąć w obronie nas i kraju ?
debesciak1 / 193.46.187.* / 2013-04-17 10:54
Najwyższy czas na zmiane rządu

Koniec z demokracją przedstawicielską i ustawianiem list wyborczych

Czas na Demokrację Bezpośrednią
db . org . pl
arnold / 77.113.188.* / 2013-04-17 10:17
Jan Antony Vincent- Rostowski ,ur.30 kwietnia 1951 w Londynie . Wnuk Jakuba Rotfelda (syna Mojżesza Rotfelda i Lei z domu Boder).Magister ekonomi,nie posiada tytułu naukowego,ani stopnia naukowego - doktora. Nie jest profesorem. Wymieniany jako ekonomista zatrudniony przez Sorosa w szkole Sorosa w Budapeszcie. Rostowskiego dostaliśmy w pakiecie od międzynarodowej finansjery , aby pilnował ich interesów w Polsce.
No bo nie wiem / 159.245.16.* / 2013-04-18 13:51
to on jest magister czy bakałarz?
pr rp / 199.67.203.* / 2013-04-17 11:10
stąd zaproszenie na spotkanie grupy Bildenberga w 2012
ertteteet / 89.70.214.* / 2013-04-17 12:40

Rostowskiego dostaliśmy w pakiecie od międzynarodowej finansjery , aby pilnował ich interesów w Polsce.

Mamy następną okupację, tym razem nie militarną ale finansową.
taki tam / 213.227.93.* / 2013-04-17 10:16
Wytyczne są proste: ludziom należy obrzydzić życie, a jak się kto wyłamie albo komu nie podoba to go od razu nieubłagana sprawiedliwość i aparat opresji pastwa miłości Tuska Donalda dopadnie, ukarze i zabierze w mandatach i grzywnach, to co jeszcze mu zostało po zapłaceniu najwyższych na świecie podatków.
Partia Oszustów / 178.42.61.* / 2013-04-17 10:09
Rothfled na pewno coś wymyśli. Stawiam na Vat 24%
neros / 46.151.136.* / 2013-04-17 10:05
Jak mamy w rządzie takich idiotów którzy potrafią tylko podwyższać podatki to i efekt murowany że źle się to skończy.

Najnowsze wpisy