Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Breivik chce uniewinnienia. Jest dumny z masakry

Breivik chce uniewinnienia. Jest dumny z masakry

Wyświetlaj:
bodzio640 / 91.35.8.* / 2012-10-18 10:26
W jego mniemaniu zabil przyszla elite lewicy,czyli w przeszlosci najwiekszych mordercow.
Neptos / 151.248.34.* / 2012-09-15 18:22
Bolszewizm i komunizm od czasów powstania zabił kilkaset milinów ludzi i dziś świnie z pod czerwonej gwiazdy dalej rządzą Europą, a szczególnie Polską przez przekręt "Okrągłego Stołu" z Wałęsą, Szechterem i Geremkiem na czele.
JanuszPOlikot / 2012-04-17 17:11 / Tysiącznik na forum
Lewactwu i zboczonemu bez żadnych zasad libertyństwu mówimy nie.....!!!!!
eurokolchoznik / 77.254.6.* / 2012-04-17 15:21

nie były niewinnymi dziećmi, lecz naiwnymi i indoktrynowanymi działaczami politycznymi, popierającymi wielokulturowość

ma chłop racje, uwazam ze winni temu są lewaccy rodzice którym zamarzyła sie polityczna kariera dzieci
ocelot / 83.238.175.* / 2012-04-17 14:50
gdyby w Europie był pluralizm, demokracja i wolność słowa takie rzeczy nie miałyby miejsca! ale niestety Europa jest zdominowana przez lewicowe poglądy, obłudę i oszustwa! nie uważam, że lewica sama w sobie jest zła! ale złem jest szykanowanie, zsyłanie do podziemia i napiętnowanie przez lewicowych polityków i działaczy wszystkiego co nie jest lewicowe! jak można mówić o prawdziwej tolerancji równocześnie bezwzględnie tępiąc każdy przejaw odmiennego myślenia! skoro w społeczeństwie ma być miejsce dla wszystkich to musi być również miejsce dla tych, którzy nie podzielają wartości lewicowych! Brievik w jednym na pewno ma rację - to nie on ponosi odpowiedzialność z śmierć 77 osób w Norwegii 22 lipca 2011 roku! w myśl lewicowego poglądu na społeczeństwo - jednostka nie może sama za siebie odpowiadać - to jacy jesteśmy to "wina" społeczeństwa; za alkoholizm alkoholika nie odpowiada on sam tylko całe społeczeństwo, które w myśl idei lewicowej musi płacić na jego "leczenie" i utrzymanie! Breivik już wygrał! jeśli zostanie uskazany przez sąd (co jest niemal na 100% pewne i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości) - dla każdego stanie się jasne, że to nie społeczeństwo odpowiada za jednostki (jak by tego chcieli lewicowcy) tylko jednostki kształtują społeczeństwo! Nie oceniając tego co zrobił Breivik w kategoriach moralnych, tylko czysto politycznych - dał wyraz (nawet nie tyle samym "aktem terrorystycznym") co dziejącym się właśnie procesem - że model lewicowego państwa oparty jest na fałszywych przesłankach i jest jednym wielkim oszustwem! gdyby bowiem sędziowie chcieli skazać winnych (w lewicowym rozumieniu tego słowa) musieli by oskarżyć Rząd Norwegii oraz wszystkie instytucje europejskie za przygotowanie klimatu, w którym mogła się zdarzyć taka tragedia! jeśli Breivik zostanie uznany za winnego będzie to równocześnie przyznanie się do porażki, przyznanie się do tego, że system lewicowy nie może być fundamentem działania państwa!
Yar / 94.78.183.* / 2012-04-18 09:52
Antyludzki psychol.
Żadne idee nie usprawiedliwiają morderstwa.

Powinien zostać wsadzony do samotnej celi 2x2 metry o niemalże chlebie i wodzie, do końca swych dni. A jedyne przedmioty oprócz łachów które otrzymałby, to kilka książek, z których miałby szansę nauczyć się podstaw człowieczeństwa. I absolutny koniec kontaktów z mediami!
ron2000 / 95.49.124.* / 2012-04-17 14:05
Nie można popierać samosądów i zabijania ludzi bez prawdziwego procesu sądowego, trzeba jednak pamiętać, że w zabijaniu milionów bez sądu specjalizowały się właśnie rządy lewicowe, jak komuniści Stalina, Lenina i Mao, narodowi socjaliści Hitlera, czerwoni Khmerzy itp. Pomordowali miliony własnych obywateli, również nas Polaków. Ofiary Brevika chyba były za takimi ustrojami - piszą, że lewica.
Puk / 31.11.183.* / 2012-04-17 15:33
I jak zawsze do końca pozostawali bezkarni. Na przykład przedstawiciele II RP znaleźli schronienie
w Londynie, a ostatnio wrócili w chwale do III RP. Trzeba pamiętać, że to oni odpowiadają za zbrodnię
katyńską, gdy idiotycznym rozkazem oddali w ręce notorycznego gruzińskiego mordercy (pseudo "stalin")
całą armię wschodnią, wiedząc że ten sukinsyn nie daruje klęski pod Ossowem tylko będzie się mścił.
Sami spieprzyli przez Paryż do Londynu.
catpower / 2012-04-17 14:09 / Bywalec forum
jakie to musi być straszne dla rodzin ofiar, patzreć na oprawcę ich dzieci, który się śmieje i wyraża dumę z zaistniałej sytuacji, to jest jakiś potwór
pomo dore / 2012-04-17 14:46 / Tysiącznik na forum
zgadzam sie ze jest to tragedia w relacji rodzice- zabite dziecko ale tylko w tej. Dla mnie smierc mojej córki byłaby tragednia nawet mimo wiedzyi ze kiedys wyrosłaby na mordercę, ludobójcę czy sprawczynie zagłady świata. Natomiast dla reszty populacji norweska masakra to powinien byc tylko przykry news i nic więcej. Uzasadnienie poniżej
Adrian11 / 2012-04-17 14:48 / Bywalec forum
Szaleńcy i egocentrycy zawsze są dumni z tego co zrobili. A przecież Breivik jest szaleńcem...
pomo dore / 2012-04-17 14:21 / Tysiącznik na forum
straszne to wysyłanie 10-letnich dzieci na silnie zindoktrynowane politycznie obozy młodzieżowe. Jeszcze straszniejsza jest dla mnie myśl ze te dzieci za 20 lat będace u władz naszej eurokomuny mogłyby wprowadzić PRZYMUS kochania gejów, żydów, arabów i czarnych, parytety tychże w kazdej dziedzinie życia, obowiązek zapewnienia dzieci każdej parze homoseksualnej wyrażającej taką chęć ( z braku towaru w sierocińcach odbierałoby sie pod byle pozorem dzieci rodzinom hetero) itp itd
gg04 / 79.191.224.* / 2012-04-17 15:00
a co w temacie aoz kościoła katolickiego ... co to jest?
pomo dore / 2012-04-17 15:04 / Tysiącznik na forum
też jestem przeciw. mam nadzieje ze mojej małej na oazy nie bedzie ciągnąc ale uszanuje jej wybór
pomo dore / 2012-04-17 14:38 / Tysiącznik na forum
catpawer mam pytanie- czy gdyby 30 lat temu jakis zboczeniec uwięził, wykorzystał i okrutnie zamordował małego Andreaska żałowałbyś małego , rozkosznego, niebieskookiego blond malca? Czy gdybys wiedział ze 30 lat pózniej wyrósłby z niego bezwzględny morderca 70 osób żałowałbys mniej czy tak samo? Może wsród tych ofiar Breivika rósł juz jakis przyszły europejski Pol Pot który twoje własne dzieci zapędziłby na pola rzepakowe? Nie wiemy tego oczywiście i niegdy sie nie dowiemy ale potencjalnie taka opcja istniała. nic nie jest tylko czarne lub tylko białe
Pilsener / 2012-04-17 13:56 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ktoś powinien przypominać politykom, że nie są nieśmiertelni a zło które wyrządzają zwykłym ludziom wróci do nich kiedyś czy później.

W polsce jest około 50 tysięcy ważnych stanowisk przydzielanych z klucza partyjnego - prawie wszyscy nienawidzą tych uprzywilejowanych i nadętych buców, gdybym miał możliwość tobym zatrudnił Andersa na cały etat i dał mu plan adekwatny do jego kwalifikacji: wyeliminować 50 polityków dziennie. Przy takim tempie odczulibyśmy znaczną poprawę standardów jakości życia już po roku.

Jestem pewny, że jeśli politycy się nie opamiętają to akty agresji wobec nich (a także popierających ich kast uprzywilejowanych) będą narastać.
pomo dore / 2012-04-17 13:54 / Tysiącznik na forum
no cóż- nie każdy przepada za multikulti a europejskie skundlone media i poprawni politycznie politycy zamkneli drogę do dyskusji na ten temat. Uznano ze multikulti ma byc i basta a komu sie to nie podoba to wsiok, nazista, moher, homofob, ksenofob itp. To może rodzić frustrację przeciwników importu sniadych która w niektórych przypadkach grozi wybuchem. Ja bym sie do takiej masakry nie posunał ale Arabów z ich islamem to chce oglądać tylko w czasie wycieczek do Tunezji a nie na ulicach Warszawy
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-04-17 15:05
Zgadzam się z tobą, bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawę jaka jest prawdziwa skala islamizacji w Europie I JAKI TO MOŻE MIEĆ DLA NAS EFEKT.
hryniu / 2012-04-17 13:25 / Bywalec forum
To naprawde zaskakujące. Ten człowiek nie powienien chodzić po ziemi. Uważam ,że żeby go pokonać mentalnie powinien trafić do psychiatryka nawet jak nie jest chory. Żeby nie czuł się zwycięzcą, a jak trafi do więzienia to bedzie jego triumf. Zaskakuje mnie że za zabicie 77osób grozi mu tylko 21 lat. Powinien dostać 21 lat za każdą zabitą osobę. Całkowite dożywocie. Jestem pewien że nawet sami współwięzniowie nie odpłacą mu się za to co zrobił bo będzie odizolowany od reszty osadzonych... A po tym co mówi podczas procesu jest skłonny zrobić to ponownie jak wyjdzie po 21 latach...
pomo dore / 2012-04-17 14:28 / Tysiącznik na forum
do psychiatryka zdrowych ludzi to m.in komunisci w ZSRR wsadzali. Ty hryniu chyba z manify jesteś. To ci miłujący pokój antyfaszysci chetnie pozamykaliby wszystkich odmiennie i niepoprawnie politycznie myslących w obozach koncentracyjnych a najchętniej zagazowali. Oczywiście wszystko to w ramach walki z agresywnym nazizmem ;D

Najnowsze wpisy