Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Brexit - decyzja w tej sprawie coraz bliżej. Cameron przeciwko dalszej integracji w UE

Brexit - decyzja w tej sprawie coraz bliżej. Cameron przeciwko dalszej integracji w UE

Wyświetlaj:
ja580 / 83.11.253.* / 2015-11-10 18:26
Polaczki na zasiłkach w WB zapraszamy do Polski. Teraz rządzi PiS, będzie wam tu lepiej...
Z UK / 92.40.249.* / 2015-11-10 18:24
KAZDY KTO MIESZKA W UK WIE JAK STRASZNIE NIETOLERANCYJNY I PRUBUJACY OSZUKAC ILE SIE DA JEST TO NAROD ICH JEDYNYM CELEM JEST ZABLOKOWANIE POLAKOW MOWIA O TYM CO DZIEN W TELEWIZJI ANGIELSKIE PRZYSLOWIE MOWI NIGDY NIE WIERZ BRYTYJCZYKOWI.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Joanna4wtbe / 94.254.198.* / 2015-11-10 18:23
Polski warunek - zalegalazować marichuane.
Jerzyk825 / 83.8.167.* / 2015-11-10 18:04
Głównym mottem Camerona jest stwierdzenie, ze Unia Europejska ma być NARZĘDZIEM, ŚRODKIEM DO CELU, a nie celem (jak chciałaby p-i Merkel)! Stanowisko Dawida Camerona jest zbieżne z polskim postrzeganiem roli Unii.
Myślę, że każdy rozsądny Polak może podpisać się również pod pozostałymi postulatami Camerona, który postuluje: ochronę państw Unii, nie należących do strefy euro, ochronę konkurencyjności, zwolnienie z wymogu stałego zacieśniania Wspólnoty oraz powstrzymanie nadmiernej imigracji (nie chce podważać zasady swobodnego przepływu pracowników, lecz przeciwdziałać nadużyciom tej swobody).
Pawel_28 / 195.242.176.* / 2015-11-10 17:43
Unia od 10 lat schodzi na zla droge... na droge zniszczenia... na samym poczatku gdy weszlismy do Unii, byly pomysly aby Unie Europejska odniesc do wartosci Chrzescijanskich... a obecnie MErkelowa raczej odniosla by ja do wartosci islamu... wchodzilismy do grupy panstw narodowych a teraz chca nam wprowadzic Stany zjednoczone Europy z wladza we Francji i Niemczech... nie dziwi mnie postawa UK a wrecz ja popieram... ja rownierz bym nie chcial, zeby nazjezdzalo sie tu darmozjadow i ciagnelo tylko socjal... my akurat jako Polacy nie mamy sie czego wstydzic, praktycznie kazdy na wyspach pracuje... ale nie wypada mowic o romach, pakistanczykach itp. itd bo sa kolorowi, a Polak to dobry cel bo jest bialy wiec mozna nas oczerniac..
rolnik 001 / 83.15.250.* / 2015-11-10 17:28
Jestem Polakiem i mówię precz z unią ,oni tylko nas wyzyskują i doprowadzą do upadku ...
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy