Forum Forum inwestycyjneForex

Broker XM Szczere Opinie

Broker XM Szczere Opinie

opiniuj / 63.142.161.* / 2014-05-27 15:11
Pewnie za jakiś czas pojawi się więcej komentarzy,napisze krótko:
po 8 miesiącach inwestowania w XM,wiem źe nawet najgorszy szajs opakowany w ładne pudełko można sprzedać,niech każdy sobie wyciągnie wnioski.
Oczywiście Pan Piotr za chwilkę napiszę,prosze o kontakt to wyjaśnimy wszystko,stały /wyuczony tekst i stała odpowiedz: miał Pan słabe łączę i MT4 traciło zasięg,poslizgi pojawiają się automatycznie po pierwszej wypłacie,warunek wypłata musi być wieksza niż wpłata,jeżeli wypłacisz mniejszą kwotę to jest OK,sprawdziłem na czterech nowych kontach,oj można pisać i przytaczać więcej faktów,ale może lepiej jak każdy klient sam zweryfikuję,możliwe że mi się znowu coś przywidziało i najgorsze jest to,że sam w te bajeczki wierzyłem.
Powodzenia Panowie
Wyświetlaj:
Były klient / 79.187.15.* / 2014-05-27 22:02
Mogę tylko potwierdzić to co napisane jest powyżej. Sam zostałem kilkukrotnie oszukany przez tego brokera. Jak tylko zacząłem wypłacać z trudem zarobione pieniążki od razu zaczęły się problemy, podłączanie automatów, otwieranie i zamykanie pozycji, oczywiście wszystkie stratne. Także jest to broker który pięknie mówi jak jesteś dawcą ale jak tylko zaczynasz zarabiać to od razu chamsko grzebie w rachunku. Od pukać udało mi się wypłacić to co pozostało, także szczerze przestrzegam
Henryk Kania / 79.149.27.* / 2014-06-02 01:10
Niech ktoś spróbuje dodać złą opinię na temat brokera XM na forum-nawigator,wpis najpierw trafia do moderatora,po przeczytaniu trafia na forum,oczywiście komentarze które mogą zaszkodzić brokerowi nie są publikowane,przepuszczają tylko te łagodniejsze,cenzura istnieje.Powód jest jeden,moderatorzy tego forum pracują jako IB dla tego brokera i w porozumieniu z managarem kontrolują przepływające złe komentarze.

Na bankier kilka innych komentarzy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy