Forum Polityka, aktualnościKraj

Brudziński dla Money.pl: Platforma boi się "PiS-iorów"

Brudziński dla Money.pl: Platforma boi się "PiS-iorów"

Wyświetlaj:
w strone . . . / 194.181.88.* / 2011-06-21 11:52
ale wszyscy sie dobrze bawili i łsuchali swojego guru jak Fidela Castro.
rozwado / 2011-06-21 11:34 / Tysiącznik na forum
To po co Brudzinski mówi takie glupoty, ze go potem PO musi wsadzac do wiezienia. Jak to, ze PO wsadza ludzi do wiezienia za glupoty.
Cr / 83.29.5.* / 2011-06-21 10:42

pod rządami Tuska doszło do mordu politycznego, jakim było zabójstwo mojego kolegi Marka Rosiaka w Łodzi przez byłego działacza PO.


Oczywiście gdyby rządził PiS do mordu by nie doszło. PiS by wszystkich kontrolował, monitorował, a podejrzanych od razu wsadzał do więzień. Nie zmyślam, PiS wyraźnie w swoim programie mówi, że nie można zostawiać obszarów życia niekontrolowanych przez rząd.
GreatGame / 193.201.167.* / 2011-06-21 13:00
Szujka nie zająknęła się nawet na temat śmierci Barbary Blidy...
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-06-21 15:25
Jak idiotka strzeliła sobie w łeb to kto winien? Musiała wcześniej sporo nakraść. Samobójstwo w momencie próby aresztowania jest równoznaczne z przyznaniem się do winy.
czytasz wiesz więcej / 194.181.88.* / 2011-06-21 11:56
"Naczelna Rada Adwokacka stwierdza, Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem Unii.
O tej sprawie pisałem już nie raz, ale nowość polega na tym, że i palestrze otworzyły się oczy. NRA – poinformował na konferencji prasowej prezes Rady, Andrzej Zwara, przygotowała raport na temat skali inwigilacji i retencji. Mocne słowa
NRA
- służby, które nie są w tym wypadku kontrolowane przez sądy czy prokuraturę, nadużywają prawa i nie liczą się z ochroną prywatności obywateli. Raport utrzymuje, że Polska wdrożyła unijną dyrektywę w sposób bardzo restrykcyjny, a
obawy
Rady „budzi fakt, że gromadzenie danych dotyczy wszystkich, nawet zobowiązanych do przestrzegania tajemnicy zawodowej: lekarzy, adwokatów, radców prawnych, notariuszy czy dziennikarzy, podaje onet. Dobrze, że NRA dostrzegła ten
skandal
rozgrywający się na naszych oczach. Inwigilacja, podsłuchy, pranie brudnych kamizelek(np. TW „Bolek”) , wprowadzanie na salony skompromitowanych upiorów przeszłości (gen. Jaruzelski), walka z młodzieżą na stadionach*,czy bicie posłów - totylko krótka
lista
posunięć Platformy, mających zapewnić tej formacji „po ostatecznym rozwiązaniu kwestii PiS-u” totalną władzę w Polsce pod specjalnym nadzorem. Powoli, ale skutecznie, w majestacie prawa, Platforma odbudowuje wydawałoby się nieboszczkę PRL.
Andrzej 1000 / 89.74.10.* / 2011-06-21 18:04
Bo drogi kolego Polaka trzeba krótko za mordę trzymać, jak ma tylko troche swobody to szabelka wymachuje (patrz kaczyński)
mmar / 149.156.205.* / 2011-06-21 10:29
kogo wsadzilo?? kogo zabilo??
zapomnial pan Brudzinski o:
Marczuk Pazura, Sawicka, Doktor Garlicki
smierc Barbary Blidy
a brak konkretow na liscie aresztowanych przez PO, a w niedziele prezio juz powiedzial ze wszyscy ktorzy go krytykuja pojda do wiezienia, wiec ponad polowa Polakow musi sie przygotowac na najgorsze, ponad polowy narodu nie przesladowal nawet Stalin
maxymili / 2011-06-21 10:43 / Tysiącznik na forum
Dziś rano ponad 700 osób siedzi za posiadanie małych ilości suszu roślinnego koloru zielonego. Konopi. Co prawda Kaczyński w tym lepszy nie był, ale za jego czasów siedziało mniej ludzi za to samo.
Powtarzam, nie handel, nie udzielanie tylko samo wyłącznie posiadanie małych ilości po gram itp.
Floyd / 2011-06-21 12:16 / Tysiącznik na forum
Ciekawe skąd te małe ilości suszu się biorą. Znalezione na śmietniku?. Ja bym takich cwaniaczków jak Ty faszerował tym suszem i był by spokój.
maxymili / 2011-06-21 10:56 / Tysiącznik na forum
KNP Kongres Nowej Prawicy poparcie 2,8% i rośnie, wpisał do programu legalizację konopi.
RPP Ruch Poparcia Palikota poparcie 7,2% i rośnie, wpisał do programu legalizację konopi.
68% Polaków nie chce karania więzieniem za posiadanie konopi.
Nikt na świecie nie zmarł po zapaleniu czystego suszu konopi.
Polska po nowelizacji PO ma najwyższe kary za posiadanie konopi w Europie, 5 lat za najmniejszą ilość.
Konopie są niezastąpionym lekiem wspomagającym w leczeniu nowotworów i AIDS (działają osłonowo), a także lekiem zapobiegającym objawom w jaskrze (unikamy ślepnięcia) padaczce stwardnieniu rozsianym.

Konopie leczą takie choroby jak anoreksja, skurcze spastyczne, schizofrenia. Hamują rozwój kilku rodzajów nowotworów złośliwych w tym glejaka, jednego z nowotworów szczęki i jednego z nowotworów piersi.

Zakazali i nie potrafią tego uzasadnić, Polska nie posiada katedry badań marihuany medycznej, nie ma wiedzy na ich temat i nie przyswaja nawet wiedzy zagranicznej. Ministerstwo opiera się na własnych nieprofesjonalnych tendencyjnych przemyśleniach.
wojens / 95.49.246.* / 2011-06-21 12:48

Nikt na świecie nie zmarł po zapaleniu czystego suszu konopi.

Problem suszu jest jednym z najważniejszych problemów naszej ojczyzny. Jego brak w codziennym użyciu odbija się na jakości życia naszych obywateli. Susz powinien obowiązkowo być stosowany od żlobka, poprzez przedszkole i szkoly aż do pelnoletności. Wtedy taki przysposobiony będzie mógl zacząć stosować coś skuteczniejszego. Coś co da prawdziwego kopa i zaprowadzi konsumenta do raju. Mnie przekonal ~maximili który zapewne jest konsumentem dużych ilości suszu. Dlatego apeluję do wszystkich zatroskanych o los kraju aby zaglosowali w zbliżających się wyborach na Nową Prawicę. Tylko susz i Nowa Prawica może okazać się dźwignią do rozwoju cywilizacyjnego naszego narodu i państwa.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-06-21 15:29
Znowu odezwał się ten idiota z PO. Zapomniał napisać ile dostaje za takie wpisy?
maxymili / 2011-06-21 10:47 / Tysiącznik na forum
To 1% wszystkich osadzonych w Polsce. Tusk wie, że konopie są nieszkodliwe bo sam palił, są też lekiem na wiele ciężkich chorób czego PO w nowelizacji ustawy podwyższającej kary z 3 do 5 lat za posiadanie nie uznało.
Sprawdź to:
http://konopialeczy.pl/readarticle.php?article_id=91
mmar / 149.156.205.* / 2011-06-21 11:24
jedzcie do Holandii sobie popalic, mnie ta sprawa zupelnie lata, jest prawo trzeba go przestrzegac, wiec co sie dziwic ze siedza
Wacuś Młoda Finansjera / 83.10.82.* / 2011-06-21 09:41
Kochane LEMINGI -- a co tam, za wpisy i mowę nienawiści ustawowo PóJDZIE SIE do MAMRA, dlatego niech nikt nie śmie nawet POmyślec że PiS i Kaczor nie jest beeee --- no i do rzeczy, POprzecie ? POprzecie !
Binarek / 2011-06-21 09:13 / Tysiącznik na forum
Brudziński trochę jak Goebells

- W przypadku tego 19-latka wyrok nie jest prawomocny,
- Prokuratura od czasów PiSu wyłaczona jest z podwładności rządowej,
- Pomoc prawną w uchyleniu wyroku zaoferował minister sprawiedliwości,

Tego już Brudziński zapomniał powiedzieć bo burzyło by to jego tezę, że "rząd wsadza do więzień".
Wacuś Młoda Finansjera / 83.10.82.* / 2011-06-21 09:44
a dobrze temu latkowi, inne latki sto razy się zastanowią, i na koniec oplują kogo trzeba-- Dziękuje za POparcie. Cześć i Czołem.
tesa1959 / 2011-06-21 08:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Aby było jasne: nie bronię PO, ale informacja , że
Jedynym owocem kongresu była informacja, ze jedna działaczka Platformy najpierw robiła sobie zdjęcia z premierem, a później z radości nie mogła wytrzeźwieć przez dwa dni.

zalatuje mi trochę zwykłym plotkarstwem.

Teraz mamy dwie rzeczywistości, ta sondażowa, która staje się zabiegiem marketingowym, żenującym w swoim kształcie, i ta rzeczywistość wyborcza, która pokazuje jaki był realny poziom dla PO i jaki dla PiS.

Zgadzam się, że sondaże są zabiegiem marketingowym, ale czy możemy mówić o rzeczywistości wyborczej przed wyborami? Chyba, że przyjmiemy, iż ludzie będą glosować wg sondaży, ale wtedy będzie to jedna rzeczywistość.
wojens / 95.49.246.* / 2011-06-21 09:07

Zgadzam się, że sondaże są zabiegiem marketingowym,

Ale trzeba pamiętać, że jedne sondażownie wykazują się większą " sympatią " do PIS inne do PO. No i w ogóle sondaż to jednak nie wybory, Chociaż pokazują tendencje czy preferencje wyborców.
Jedynym owocem kongresu

To nie byl kongres. To byl zjazd czlonków na 10 lecie PO. takie przyjęcie urodzinowe. Brudziński to wie. Klamie bo jest uczulony na prawdę. Gdyby pisiaki zaczęli mówić prawdę to biedaki podostawaliby wysypki.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-06-21 15:33
Niech ta gnida z PO wypowiada się o zasługach PO a nie pluje na PIS.
tesa1959 / 2011-06-21 09:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

No i w ogóle sondaż to jednak nie wybory, Chociaż pokazują tendencje
czy preferencje wyborców.

Czy rzeczywiście pokazują? Zależy kto przeprowadza te sondaże i w jakim celu.
To nie byl kongres.

Ale to był cytat. Doskonale wiem, że to była to uroczystość z okazji jubileuszu. A swoja drogą, to wypowiedzi Brudzińskiego są na poziomie ... a, nie warto, bo zaraz mi się od kogoś dostanie, a dzisiaj nie chce mi się odpierać ataków. Mam za dobry humor i nie chcę, aby ktoś mi go zepsuł:)
mmmmmmmmmmmaaca / 212.160.172.* / 2011-06-21 08:33
dlaczego money.pl podlizuje sie PO?
wojens / 95.49.246.* / 2011-06-21 08:53


ale obiektywny wywiad! naprawdę panie redaktorze

Czy Brudziński powiedzial to co dziennikarz mu kazal?
Gdyby Brudziński mówil tekstem przygotowanym przez dziennikarza to dużo lepiej by wypadl. A tak to normalnie w/g pisowskich standardów. Bajanie obliczone na potrzeby pisowskiego elektoratu.
zgred 2 / 153.19.47.* / 2011-06-21 08:14
Już mam po dziurki w nosie tych samozwańczych "patriotów" - kaczystów z PiS. - Większość takich patriotów czyni niepowetowane szkody własnemu krajowi. Hitler też uważał się za "patriotę" niemieckiego - przecież chciał aby Niemcy były wielkie i silne, w efekcie sprowadził nieszczęście na Niemcy.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-06-21 15:37
Lepszy jest złodziej co zadłuża kraj i wyprzedaje majątek narodowy? Niedługo będziesz spłacał długi zrobione przez niego. Nadal tak wtedy będziesz uważał?
Natter / 2011-06-21 11:15 / Tysiącznik na forum
Od tych frazezów o demokracji to juz uszy puchną .Przestańmy się tym wyrazem podniecać i tak tu nic nie zmienimy.

Najnowsze wpisy