Forum Polityka, aktualnościKraj

Brudziński: Jedynym honorowym wyjściem jest dymisja premiera

Brudziński: Jedynym honorowym wyjściem jest dymisja premiera

Wyświetlaj:
erq / 83.26.120.* / 2011-04-08 23:34
to nie PRL gdzie oprócz "KACYKÓW" nikt nie miał głosu- teraz demokracja i każdy może zabrać głos
to nie PRL i święto 1 maja,gdzie była obecność obowiązkowa i listy obecności- to kolejny dzień żąłoby NIE w JEDNYM MIEJSCU,ale SOLIDARNOŚĆ ŻAŁOBY z przyjacółmi -demokracja pozwala, na to,że każdy spędza ŻAŁOBĘ jak chce i z KIM CHCE... WYNIKI WYBORÓW (zachować i sprawdzić) : PIS-43%,PO-27%,SLD-6%,PSL-4%,PNJ-1%,nie pójdzie-19% - UPARTYJNIONY PRZEZ PO? -wszyscy z posłowie z PO mówili ,że podpisze-czy partyjny namiestnik?- chociaż mógł posłuchać 3/4 przeciwnego społeczeństwa i odesłać ustawę do trybunału ,aby zachować twarz? - ustawa NIEKONSTYTUCYJNA-DOŚĆ KŁAMSTW?-prezydent -prezydentem tylko (NIE)rządu: PO,PSL -nie słuchał ponad 10 ml. ludzi ,którzy na niego nie głosowalioraz opini mądrych ludzi - 3/4 społeczeństwa domaga się ujawnienia przez prezydenta RZEKOMYCH opini o OFE? - jedyne GODNE rozwiązanie to POMNIK,jeżeli nie KRZYŻ - czy tak samo jak: UMORZENIE wątku zamachu KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ (protest 119 naukowców w Poznaniu AKO -" "stawia pod wielkim znakiem zapytania zarówno ich profesjonalizm, jak i determinację w dochodzeniu do prawdy". - Wyrażamy sprzeciw wobec takiego postępowania i oczekujemy od niezależnej prokuratury respektowania wysokich standardów badawczych, kultury prawnej i nieuczestniczenia w doraźnych rozgrywkach politycznych" ) - rozpatrywano aferę hazardowa? przez prokuraturę? -następne cuda -wg.Tuska: AFERA BYŁA,ale DWA TRUPY AFERY HAZARDOWEJ UTOPIONE W ROSOLE wypadły z szafy i PRZEMÓWIŁY- jesteśmy niewinni-kompromitacja prokuratury?-społeczeństwo domaga się upoblicznienia wszystkich dokumentów z prokuratury o AFERZE HAZARDOWEJ-dziennikarze powinni się domagać ujawnienia wszystkich materiałów .Następny cud-Tusk,który zauważył ZBYT PÓŻNO,że jego i prezydenta" przyjaciele Rosji" po raz drugi "WYKIWALI ICH w sprawie katasrofy Smoleńskiej"-poszedł następny sygnał w ŚWIAT "opluwający" POLSKĘ,że to nie Rosja,ale POLSKA opóżnia dostarczanie dokumentów-tym samym UNIEMOŻLIWIA dochodzenie-czy to normalne??? - Panie premierze z całym szacunkiem ale to pan i pana partia przy pomocy pseudo-mediów prowadzicie właśnie do skłócania Polaków i rozbicia państwa na dzielnice, żeby było słabe. Trudno zgadnąć jaki cel panu przyświeca, czy jest to tylko wynik wyznawanej przez pana ideologii neoliberalizmu po polsku , czy coś jeszcze. Postawa pana Kaczyńskiego jest tu jak najbardziej na miejscu, to dobrze , że hamuje wasze zapędy, bo wy sami nie macie żadnego umiaru i opamiętania. Wam trzeba koniecznie władzę odebrać raz na zawsze .Najważniejsze dla Polski jest żeby was przy władzy nie było. Tylko KACVZYŃSKI i jego wyborcy mogą to ZAPEWNIĆ. Kuc :"prezydent popisał się niewiedzą...,państwo polskie trzeba ujarzmić...,w spisie narodowym wpisałem ślązak...,Kalisz staje się zaprzeczeniem wiedzy...,chce wydzielenia narodowości Ślązaków,a oni sami zdecydują czy chcą być POLAKAMI czy NIEMCAMI -czy dąży do kolejnego rozbioru POLSKI? -wtyka pseudo-mediów,PJN poza sejmem-zdrajcy wyborców PIS,kłamcy,hipokryci,cynicy,złodzieje-TO PJN ZNIKNIE ZE SCENY POLITYCZNEJ -jak samoobrona i LPR - mówią,piszą,plotkują, dyskutują nie tylko w mediach: TOTALNA NAGONKA na Kaczyńskiego i około 9 MILIONÓW wyborców PIS-u trwa prawie we wszystkich mediach.10 kwietnia sie zbliza,Polska sie odradza.Tchorze i zdrajcy trzesa POrtkami!!!! POmyslec,ile jeszcze badziewia i klamstw uslyszyszą od PObolszewi,pseudo-mediów,Sld,Pnj,Psl? oraz ich kłakierów?teraz zapomnieli o:OFE,(NIE)rządzie,bublach i braku ustaw, NAJWIĘKSZEJ i NIESPOTYKANEJ dotąd drożyżnie,braku możliwości leczenia,postępującym ubustwie 90% POLAKÓW Dubienieckim,...,a MANIPULUJĄ NARODOWOŚCIĄ "Ślązak"(takiej nie ma) i UŻYWAJĄ jej do WALKI z KACZYŃSKIM i PIS- ludzie dyskutują -czy postradali rozum?-co z etyką pseudo-dziennikarzy,posłów,ludzi zapraszanych do mediów,...? -choć większość mówi,że nie przeczytała 116 stron "Raportu o stanie państwa" ,bo dla nich za OBSZERNY -zatem WYRAŻA o nim JEDYNIE PLOTKI,więc NIC dziwnego, że NIC Z NIEGO NIE ROZUMIEJĄ ,a paranoją? jest podanie KACZYŃSKIEGO do prokuratury-POLACY tej manipulacji i GŁUPOTY POligłupów? nie KUPIĄ. czy Blida popełniła samobójstwo,aby nie sypać KOLESI?- WYNIKI WYBORÓW (zachować i sprawdzić) : PIS-43%,PO-27%,SLD-6%,PSL-4%,PNJ-1%,nie pójdzie-19% - czy PObolszewia i PSL będą przynosić narkotyki do sejmu?- Jeden senator UCZCIWY w całej Pobolszewi? odszedł z parti PO ponieważ uważa,że ZMIANY W OFE są NIEKORZYSTNE dla POLAKÓW. -jeżeli prezydent jest prezydentem wszystkich POLAKÓW to powinien skierować ustawę do trybunału bo tak chce 4/5 społeczeństwa ,nie powinien jej podpisać-bo jeżeli okaże się w przyszłości w trybunale ,że ustawa jest niezgodna z konstytucją- to będzie POWAŻNA WPADKA PREZYDENTA i nie będzie mógł się zasłaniać EKSPERTYZAMI ludzmi wiernych PO przed czym ostrzegało wielu NIEZALEZNYCH doskonałych prawników,profesorów , konstytucjonalistów,... -czy za zadłużani
magtawl / 89.79.4.* / 2011-02-23 19:45
Panowie, dajcie spokój z prymitywami typu brudziński i dubieniecki. Jak toto słysze i widzę, to mam odruch wymiotny
michacel2 / 2011-02-21 10:13 / Tysiącznik na forum
Niebezpieczna droga rozwoju demokracji Tuska bez pluralizmu putinówka
Polska wkroczyla na niebezpieczna sciezke i zboczyla znacznie z drogi pluralizmu w demokracji kosztem praworzadnosci czy sprawiedliwosci. W normalnie funkcjonującym państwie należy liczyc sie z opinia publiczna, inicjatywami obywatelskimi i glosem ekspertów, naukowców czy opozycji, która jest glosem spolecznym i dusza narodu. Jesli chodzi zas o rozwój naszego kraju rzad musi zaprzestac politykierstwu z samowychwalaniem a zajac sie w koncu gospodarka i szybkim rozwojem zaniedbanego kraju z inwestowaniem w rozwój infrastruktury, nie tylko drogowej, która nagle przed Euro2012 zostala niespodziewanie, niezrozumiale i niewytlumaczalnie jednostronnie nagle wstrzymana,
zwlaszcza, ze brak autostrad a stare drogi przypominaja raczej dziurawy ser szwajcarski.
Kulejacego i zmagajacego sie z trudnosciami niedofinansowanego kolejowego taboru z przestarzalymi torami oraz niemodernizowana od lat siecia przewozu, która rozpada sie i nie jest wogóle konserwowana czy odpowiednio zabezpieczana, choc nalezy do skarbu panstwa. Chodzi także o budowę mostów, infrastruktury energetycznej – linii przesyłowych, elektrowni, zabezpieczen przeciwpowodziowych i dla tych celów wzmacnianie budzetów samorzadowych itd. Tymczasem w Polsce podobnie, jak w Rosji nikt w ogóle nie inwestował sie czy zajmwal od dawna jakąkolwiek infrastruktura. Ta niby na wskros europejska nowoczesna Platforma calkowicie zaniechala i zaprzestala majac absolutna wiekszosc i
pelnie wladzy juz przez prawie 4 lata. Ta infrastruktura, która sobie jeszcze jest, pochodzi
wylacznie z czasów komuny. Zresztą nie chodzi wyłącznie o samą jej rozbudowę czy
modernizacje. To jeszcze szerszy i bardziej zlozony problem. Nalezy ją utrzymać, trzeba też
wyszkolić ludzi, którzy będą o nią dbali, ciagle modernizowac, zwalczajac rosnace bezrobocie, dajac przy tym zatrudnienie wielu Polakom itd. To zaś oznacza, że trzeba bezwzglednie przeznaczyć odpowiednia godna pule pieniądzy na edukację. Rzad odzegnuje sie od jakiejkolwiek odpowiedzialnosci i nie dba oraz nie nie podaza w dzialaniach, calkowicie zaniechuje, przy czym zmusza samorzady do przejecia bez finansowania tego obowiazku, winiac cynicznie wladze starostw czy gmin. Dziś już widoczne są wyrazne oznaki załamywania funkcjonowania polskiej gospodarki we wszystkich dziedzinach. Partia rzadzaca zdobyla juz wszelkie filary absolutyzmu a teraz siega po media, nawet internet z calkowitym
ich podporzadkowaniem i sterowaniem politycznym, tylko dla wlasnych partykularnych celów propagandowych i pijaru wladzy.
KRRiT musi strzec wolności słowa, prawa do informacji oraz interesu publicznego dbajac o misje bezstronnosci i obiektywnosci medialnej. Tak stwierdza Konstytucja, jej artykuł 213,
ustęp 1.
Teraz odebrano KRRiT skrycie i podstepnie przez podporzadkowanie rzadowi wszelkich mozliwosci samostanowienia i wyzbyto niezaleznosci.
Domagamy sie od rady wykonywania jej przynaleznego konstytucyjnego obowiązku.
Żądajmy pluralizmu światopoglądowego w Telewizji Polskiej i w Polskim Radiu. Muszą one wyrażać pełną gamę poglądów opinii publicznej z prawa, lewa i centrum. To jest nasza telewizja narodowa, to jest nasze radio, a nie politykierów czy partyjniackie.
http://ujazdowski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=84:dyskryminacja-w-telewizji-publicznej-wniosek-posow-sellina-i-ujazdowskiego-do-rzecznika-praw-obywatelskich
Myślę, że już w najbliższym czasie może dojść w Polsce do wielu katastrof technicznych,
będących konsekwencją tego złego stanu infrastruktury. Ponadto nagle w Polsce za PO nic sie
nie oplaci i jest chore pograzone w beznadziei i chaosie a sluzba zdrowia, szkolnictwo, wojsko, policja i sadownictwo sa zupelnie niedofinansowane. Wszelkie takie podejrzane dzialania i zaniechania rzadu spowoduja wkrótce niepokoje i protesty spoleczne, które byc moze wskrzesza nowy ruch wolnosciowy na wzór „Solidarnosci”. Jesli w wyborach parlamentarnych przy ich sfalszowaniu, jak w wyborach samorzadowych nie dojdzie do samoczynnych zmian, to może tylko przyczynić się do zalamania i upadku obecnego systemu
władzy w Polsce dla obywatelskiego przywrócenia porzadku, praworzadnosci i normalnosci.
Sedolek / 195.116.177.* / 2011-02-20 13:34
Przedstawiciel PIS-u nie mógł nic innego powiedzieć. Nie łudźmy się . Nawet jak premier podałby się do dymisji pan Kaczyński nie zostanie premierem po raz kolejny. Miał swoja szanse i ja spieprzył. Osobiście dla mnie podawanie się do dymisji jest tchórzostwem.
jack8944 / 178.42.162.* / 2011-02-19 18:44
Rozumiem, że to ma być honorowa reakcja na programy s-f w rosyjskiej TV. A czy nie można by wg kodeksu Boziewicza? Na pojedynek na szable ich wyzwać!
wrógpisu / 83.27.35.* / 2011-02-19 13:15
Lepszym byłoby zbiorowe samobjstwo pisiorów. Polska poczułaby ulgę po takim wydarzeniu. Byłoby super.
sdffafdsfasdf / 83.29.237.* / 2011-02-21 14:27
ten komentarz zostanie zgłoszony do odpowiednich organów...
Niepisiak / 77.255.156.* / 2011-02-19 08:11
A ja myślę, że nie, bardziej honorowym wyjściem byłoby palnięcie sobie w ten głupi zapisiały łeb.
waz(USA) / 64.21.101.* / 2011-02-18 23:12
Bokser Bredzinski jak zwykle bredzi!
Rafał Czeladź / 79.162.123.* / 2011-02-19 09:31
Pragnę poinformować tego jełopa, że dodatki "USA" były coś znaczące w latach 60-tych. Dziś świadczy o prostactwie lub głupocie.Masz do wyboru.
pgrz / 89.206.32.* / 2011-02-18 21:47
Brudzinski to oszolom jak i pozostali zolnierze Jaroslawa, plytcy w swoich pogladach jak Pan ( czytaj Jaroslaw) powie tak zolnierze a moze nawet psy szczekaja. Ludzie bez wlasnego zdania, bez wlasnych pogladow op najgorsze co moze czlowieka spotkac, to nawet Ci za okupanta mieli swoje zdanie i gineli w imie wiary, mieli swoje wartosci, a politycy PiS-u zwlaszcza co? jedno wielkie zero, wstyd mi za to co wyczyniaja z tragedia Smolenska i nikt tego nie moze przerwac, a i jeszcze jedno szkoda ze robia to za moje i Wasze pieniadze
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:32
poparcie platformy topnieje jak ostatnie śniegi w naszym Państwie ... NADCHODZI WIOSNA ! Wybory to będzie wiosna w Polityce i koniec POrażki i wciskania KŁAMSTW !
Ratio / 178.42.135.* / 2011-02-18 20:27
Brudziński jest tylko prymitywnym klaunem na służbie u SZARLATANA RYDZYKA
waz(USA) / 79.162.123.* / 2011-02-19 09:37
"Ratio" przestań ćpać bo mylisz białe z czarnym.
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:18
= /

pisali o takcih jak ty artykuł ostatnio... jak już jesteście bezradni i zniszczyliście wszystko co się da to oczerniacie innych.

Dziś premierem jest donald t. i mamy syf w finansach publicznych ... to nie rydzyk uwierz mi. zachowuj się
EURO STUDENT / 2011-02-18 20:09
Jeżeli JAG1 albo Max1954 zobaczą ten reportaż i powiedzą że wszystko jest OK to są zdrajcami

http://www.youtube.com/watch?v=3pn5px0SAfs&feature=fvst
JAG1 / 83.20.19.* / 2011-02-18 20:27
Zawiodę Cię.
Moje zainteresowanie twoimi umizgami = 0 (zero).
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:20
a widzisz to szkoda bo być od razu zmienił swój POgląd
EURO STUDENT / 2011-02-18 20:13
MAK bada przyczyny katastrofy samolotów które MAK sam dopuścił do użytku
na terenie Rosji, tak więc jest sędzią we własnej sprawie. W 89%
przypadków MAK orzeka tzn. czynnik ludzki (błąd pilotów) czyli MAK zrzuca
winę na jedyny czynnik którego nie CERTYFIKUJE !
jack8944 / 178.42.162.* / 2011-02-19 18:47
Samolot zbudowano w 1990 r, a MAK powstał nieco później.
JAG1 / 83.20.19.* / 2011-02-18 19:12
A co Jojo może wiedzieć o honorze ?
Pierwej mieć go trzeba.
JAG1 / 83.20.19.* / 2011-02-18 20:25
Kiedyś Cię zapytałem, na jakiej uczelni studiujesz, ale odpowiedzi się nie doczekałem.

Może dzisiaj sekret wyjawisz.
POLSKI STUDENT / 79.162.123.* / 2011-02-19 09:41
a co "JAG1" jeszcze beka z funkcji esbeka? Taki dociekliwy? Jak znasz swoja matkę, to zapytaj kto jest Twoim ojcem.Wówczas zrozumiesz, dlaczego pytasz.
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:09
nie ujawniam takich rzeczy. musisz wierzyć na słowo studenta =)
JAG1 / 83.20.19.* / 2011-02-18 21:27
Ja nie wstydzę się swojej Politechniki.
POLSKI STUDENT / 79.162.123.* / 2011-02-19 09:47
W następnym wcieleniu Może będziesz zdolny do ukończenia średniaka
- ale NIGDY politechniki.Pisać to sobie możesz, że jesteś już nawet profesorem.Oj biedaku...
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:38
good 4 U

mnie to aż tak bardzo to nie interesuje ale gratuluje =)
Jak sam wiesz dziś Uniw. Poli. wypuszczają na rynek pracy "bezrobotnych" bo najważniejsze to mieć umysł otwarty !
inż. hydrauliki / 77.254.52.* / 2011-02-18 21:31
w odróżnieniu od Politechniki
EURO STUDENT / 2011-02-18 20:25
przepraszam za ten wpis. nie chciałem Cię urazić. sorry. naszym wrogiem są zdrajcy i złodzieje. wiesz o kim piszę.
JAG1 / 83.20.19.* / 2011-02-18 20:30
Coś jednak jest na rzeczy. Ta Twoja uczelnia jest coraz bardziej tajemnicza. Powiedziałbym, że aż wirtualna.
EURO STUDENT / 2011-02-18 21:13
mgr rachunkowości i finansów.. bankowość, logistyka

a czy w to uwierzysz ....

nie płącisz już na mnie bo studia mam za sobą obecnie kształcę się poprzez pracę i kursy z UE
max1954 / 2011-02-18 19:03
Panie Brudziński czy pan ma jeszcze swoje zdanie.????
EURO STUDENT / 2011-02-18 20:06
obrońców zdrady nie brakuje jak widać ... choć pewnie jest was garstka tylko sprawiacie iluzjonistyczne wrażenie że jest was więcej ...
max1954 / 2011-02-18 20:26
obrońców zdrady, jak Pan szybko wydaje wyroki, doś często używa Pan słowa
max1954 / 2011-02-18 22:50
Powiedzieć tak,ale proszę mi wybaczyć po przeczytaniu pana wpisów, nie jest pan dla mnie ale człowiekiem skłóconym z całym światem oczywiście oprócz PIS Wymiana poglądów z człowiekiem nie umiejącym przyznać się do pomyłki jest bez sensowna ,każdy ma swoją prawdę, ale należy ją uszanować Zrozumiał pan Zegnam
jur73 / 89.228.247.* / 2011-02-18 19:02
Komentarz do wypowiedzi posła "Dogmatyzm w jakiejkolwiek formie
występowałby , prowadzi do uproszczeń i zniekształceń prawdy "
Abp. Życiński".
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy