Forum Polityka, aktualnościKraj

Brudziński: Wyborcy powinni bać się rządów Platformy

Brudziński: Wyborcy powinni bać się rządów Platformy

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-05-06 19:51 / Tysiącznik na forum
Przede wszystkim...idiotów. A tych ci u nas dostatek.
jugykiu12 / 91.94.178.* / 2011-05-04 21:13
Polacy dorabiają GB i germanię!!! to jest patriotyczne i utrzymują budżety tych krajów jak również politykobiurokratów w brukselce!!! sowiet union=unioneurope, hahahaha
pgrz / 89.206.32.* / 2011-05-04 18:12
ja to sie boje takich jak Brudzinski,Kaczynski i spolka
S-H k / 80.55.205.* / 2011-05-06 19:40
rzeczywistość oglądasz chyba swoja d...ą :) jeśli tak uważasz.
Bernard+ / 83.27.79.* / 2011-05-04 16:17
Kto zna historię europy i bliskiego wschodu tą starą i tą najnowszą ten wie, że podstawowym powodem upadku większości państw i rządów, królestw i cesarstwa rzymskiego a szczególnie utraty przez Polskę niepodległości były zawsze nadmierne przywileje ekonomiczne utrzymywane całymi dziesięcioleciami i całymi wiekami dla zbyt licznych grup społecznych. Przywileje wynikające nie z wkładu danej grupy w dobro wspólne narodu ale z decyzji politycznych, które dawały przywileje tym których władcy bardziej się bali i od których poparcia zależało utrzymanie dynastii lub władzy w społeczeństwie klasowym albo innego reżimu typu komunistycznego lub faszystowskiego.
Obecnie mamy do czynienia z ułomną demokracją w której pieszczochy władzy z okresu PRL zwane wtedy czołowymi oddziałami wielkoprzemysłowej klasy robotniczej jak górnicy, hutnicy, portowcy, stoczniowcy, kolejarze oraz wojsko, milicja obywatelska i SB i.t.p. ważne dla utrzymania władzy PZPR grupy zawodowe i społeczne otrzymywały w formie przywilejów to czego nie starczało dla reszty narodu zachowują swoje przywileje bo obecnie niby demokratycznie wybierana władza partii politycznych utrzymywanych z podatków a więc uniezależniona finansowo od poparcia swoich członków i sympatyków nadal utrzymuje przywileje z poprzedniej epoki oraz rozbudowuje liczebnie nową kastę uprzywilejowanych w postaci rosnącej armii urzędniczej i tworzenia różnych agencji oraz dotowania nierentownych przedsiębiorstw państwowych i przez utworzenie powiatów. W dobie błyskawicznej łączności internetowej gdy każdy prawie Polak ma telefon komórkowy rządy i sejmy każdej kadencji rozbudowują liczebność grup społecznych opłacanych z podatków oraz uprzywilejowanych emerytalnie a łupią podatkami osoby żyjące z samofinansującej się pracy i drobnych przedsiębiorców. Od 20 lat mamy stale deficyt finansów publicznych gdyż rządzą nami kłamcy podwyższający sobie stale swoje apanaże, diety i przywileje pozapłacowe przez co Polski Naród jest biedniejszy niż Czeski niż Słowacki i wszystkie inne narody w unii europejskiej poza Rumunami i Bułgarami, Ale Rumuni i Bułgarzy mają teraz wyższe tempo roczne przyrostu PKB i doganiają nas pod względem PKB per capita. Nawet Łotysze czy Węgrzy po swoim kryzysie finansowym za 2010 rok mają wyższe tempo przyrostu PKB niż my rekordowo zadłużeni Polacy. Kłamliwa nieuczciwa polityka aparatczyków speców od PR czyli od okłamywania wyborców powoduje, że coraz mniej jest Polaków pracujących i płacących podatki i pełne składki do ZUS a coraz więcej Polaków otrzymuje z podatków składek i kredytów dobrze płatne posady w zbędnej biurokratycznej machinie, która za parę lat doprowadzi do UTRATY PRZEZ POLSKĘ samodzielności finansowej.
Jlkop / 80.55.205.* / 2011-05-06 19:42
szczeknąłeś "niekoniecznie" i co z tego wynika? Twoja głupota?
wczoraj / 2011-05-04 13:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Związki to organizacja żerująca na przeciętnym Kowalskim. Tam, gdzie ich naprawdę potrzeba, tj. w prywatnych firmach to ich nie ma.
CHOŁOTO ZWIĄZKOWA won od naszych bogactw naturalnych!!!
door / 83.12.255.* / 2011-05-04 13:17
Boję się ruskich rządzących w Polsce, jak za komuny.
Boję się szkodliwych dla Polski dyrektyw eurokomuny, przyjmowanych bez protestu.
Boję się zasypywania wytworzonej przez rząd dziury budżetowej poprzez grabienie mnie ze wszystkiego.
Boję się pogłebiania zamordyzmu, boję się cenzury, boję się podsłuchów.

Starczy już PO, naprawdę, starczy.
Odejdźcie.
MME / 62.157.123.* / 2011-05-04 17:06
A ja się boję faszystów z PiS rządzacych Polską.
Boje się ciemnoty, która na fali bogoojczyźnianej skłóci nas ze wszystkimi sąsiadami.
Boje się umysłowo przydymionego przywódcy, który bedzie wyżywał się na całym świecie za śmierć swego brata - którego sam posłał w ostatni lot.
PiS , kaczyści , wystarczy
asdsad / 80.55.205.* / 2011-05-06 19:43
czy ty masz jeszcze rozum ? Ty już go postradałeś.
door / 83.12.255.* / 2011-05-04 19:47
różnimy się tym, że ja piszę o dzisiejszej realności, wystarczy się rozejrzeć, a ty o rzeczywistości wirtualnej istniejącej tylko w twojej wyobraźni.
I naprawdę, nie interesuje mnie to, że po wygranych przez PO wyborach, będzie tak jak piszę, a ty będziesz przepraszał, jak już teraz przepraszają, za głosowanie na PO.
Bo będę miał tylko ponurą satysfakcję i puste kieszenie.
m747 / 195.212.29.* / 2011-05-04 11:42
"Natomiast mnie, Jojo Brudzińskiego, nie musicie się obawiać. Co prawda trudniłem się rozbojami, ale awansowałem na drabinie społecznej i już nie muszę."
ANTY KLER / 77.253.18.* / 2011-05-04 11:06
Pis pokazuje drogę do anarchii negowanie wyborów i osób wybranych w wyborach powszechnych to kpina nawet jak dojdą do władzy to co jarek uzna ze bronka nie ma i co ogłosi sie k... królem. A zaraz potem zaczną się prześladowania myślących inaczej. Noży będą zakazywać zamiast się bać niech się cywilizują żałosne kreatury rodem ze średniowiecznej hiszpani porobili im pranie mózgów na uczelniach opus deii to teraz szaleja.
ALE PIS CZYNI WSZYSTKO W IMIĘ ZASADY MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO
CACDASCSDCDS / 87.205.202.* / 2011-05-04 17:50
PO...BANY JESTEŚ CZY CO ?
sddffdss / 80.55.205.* / 2011-05-06 19:44
to oczywiste, po co pytasz.
spod grobu / 79.188.238.* / 2011-05-04 09:32
z jakich to powodów pozwalają na utylizację państwa polskiego, na wszechobecną korupcję, serwilizm i synekurę.

to załosne jak dają się manipulować.
fragi / 188.125.128.* / 2011-05-04 09:13
PO powinien wziąć przykład z PIS-u i zagłuszyć policjantom komórki ?
pomo dore / 2011-05-04 08:15 / Tysiącznik na forum
rzygać mi się chce jak widzę te polityczne mordy. Nie lubię PO ale retoryka PIS tez mnie wkur..... Zapomniał osioł jak za PIS-u "dogadywali" się z pielęgniarkami i lekarzami??????

Najnowsze wpisy