Forum Forum dla firmDotacje

Bruksela strajkuje. Eurokraci nie przyjdą do pracy

Bruksela strajkuje. Eurokraci nie przyjdą do pracy

Wyświetlaj:
wodnik54 / 79.185.226.* / 2012-11-09 10:29
Toż to prawdziwy koniec świata jest.Jak można tak niedoceniać ich mrówczej i co ważniejsze chyba "tfurczej" pracy. Urzędnicy unijnych instytucji w Brukseli w końcu doszli do wniosku, że kasiora w wysokości od kilku do kilkunastu tyś. "eurosów" miesięcznie to przecież "maleńko" jest za ich pomysły w sprawieustalenia norm "krzywizny" ogórka, "wybarwienia" pomidora, czy zakwalifikowania marchwi jako owocu / co na ten temat uczeni od systematyki roślin - narazie cicho jakoś jest /, a nie warzywa. Moim zdaniem, "skromniuchnym" zdaniem to powinno sie temu towarzystwu od zaraz "obciąć" pensyjki o połowę, a myślę sobie, że mimo to chętnych do pracy napewno nie zabraknie. Oto macie państwo jak nic, brukselsko-urzędniczy sposób na walkę z kryzysem i pełne zrozumienie dla potrzeby ograniczania kosztów. Śmieszne? Tak! Żeby nie było zarazem takie straszne.
zxc12 / 83.24.91.* / 2012-11-08 09:50
Nigdy nie pracowała w realnym świecie i dlatego ich decyzje szkodzą nam niszcząc ducha przedsiębiorczości i nakłaniając do cwaniactwa i nieróbstwa
Luca Toni / 90.156.28.* / 2012-11-08 09:17
bardzo się cieszyłem na przyjęcie nas do UE, ale widzę że to głownie urzędnicze pasożytnictwo, lewactwo i socjalizm :/
Dla mnie wystarczą otwarte granice, ten europarlament i urzędasów do niczego Podatnik nie potrzebuje.
Coins / 109.173.150.* / 2012-11-08 11:19
Kazdy z nas głosował za ue i strefą schengen. W reszte nas wpakował sp. Kaczynski (traktat lizbonski, ograniczenie suwerennosci) oraz tusk podpisujac sie i godząc na wszystko ( farbowany lis). Podatnik powinien im placic za ochrone, polityke monetarną i prawo. O reszte srednio inteligentny czlowiek sam bedzie umiał zadbac. A jak nie bedzie umial to przy pierwszej porazce sie nauczy. Nikt nie moze nikomu zakazywac jesc to na co ma ochote, palic, pic - wszystko w granicach prawa. Teraz sie wzieli za perfumy, a swinstwa na rynku do jedzenia tolerują... to juz nie wiem czy hipokryzja czy glupota(mowie o konserwantach na które nikt nie ma wplywu).
njliber / 83.24.187.* / 2012-11-08 09:01
Wow sama esencja pasożytnictwa w Europie strajkuje, niesamowite.

Najnowsze wpisy