Forum Forum finansoweBanki

Brytyjskie banki kuszą Polaków

Brytyjskie banki kuszą Polaków

Money.pl / 2007-12-10 13:57
Komentarze do wiadomości: Brytyjskie banki kuszą Polaków.
Wyświetlaj:
makler_amator / 2007-12-15 21:33
W dowolnej placówce PKO BP w Polsce można założyc rachunek NatWest Welcome w banku NatWest. Polecam!
Wieslaw.M / 91.104.34.* / 2007-12-11 21:52
Zapomnialem dodac, ze kurs wymiany w relacji funt/zlotowka jest w Samych Swoich jest zdecydowanie bardziej korzystny niz w czolowych brytyjskich bankach takich jak RSB, HSBC, LLoyds TSB, Barclays. Jak to mozliwe? Zapytajcie specjalistow w SamiSwoi,,ktorych haslem reklamowym jest : Nie Daj Sie Wydoic, zaufaj specjalistom !
Firma ta juz posiad po 4 latach dzialanosci na brytyjskim rynku 21000 zadowolonych klientow, do ktorych ja rowniez mam przyjemnosc nalezec.
Wieslaw M. / 91.104.34.* / 2007-12-11 21:40
Prosze przeczytac. Jest bardzo prosty sposob aby za przelew do Polski placic tylko 5 funtow, a pieniadze docieraja do beneficjenta w ciagu 2-3 dni, przelew ekspresowy kosztuje tylko 10 funtow i pienadze sa juz na rachunku w Polsce na drugi dzien roboczy.Zalatwienie ewentualnej reklamacji trwa tylko jeden dzien.
Wystarczy tylko skontaktowac sie z jednym z punktow najwiekszej polskiej, podkreslam polskiej, sieci przekazow pienieznych w Wielkiej Brytanii ''SamiSwoi'' - www.przekazypieniezne.com .Infolinia w Wielkiej Brytanii : 08458682201 lub +44208 998 8811.
Firma One Money Mail Ltd, ktora jest administratorem systemu ''SamiSwoi'' zostala uznana firma roku 2007 przez Brytyjsko-Polska Izbe Handlowa (ww.bpcc.org.pl ).
Garaco polecam !
Marian K / 89.77.111.* / 2008-11-10 10:48
Wiesławie M - wiem, że to stary tekst, ale w poszukiwaniu informacji trafiłem na to forum dopiero teraz i widząc tak szkaradną kryptoreklamę tracę zaufanie do większej marki - Money.pl - choć nie są tu niczemu winni.
akor / 212.69.60.* / 2007-12-11 00:46
Od paru lat mam konto w HSBC.
Przelew do Polski kosztuje 21 funtow a nie 17. Oficjalny czas przelewu do 6 dni (roboczych). Podany w artylule czas przelewu 2-4 dni to dla HSBC marzenie i jak na razie po prostu nieosiagalne. W banku duzo niedociagniec, ale to normalne dla Anglii i trzeba sie to tego przyzwyczaic wiec ogolnie bank dziala.
Niestety ja mam go juz DOSC i mysle o zmianie banku. Pozytwyne opinie slyszalem o Bank of Scotland. Poloczym sie ostatnie z ABNAmro (Holandia) i sa nadzieje na lepszy niz wyspiarski service.
Zobacze RBS - dzieki za info
Kaska mart / 77.254.241.* / 2012-11-03 10:54
Ja przelewam przez trejdoo.com duzo taniej niz w bankach i szybciej a rownie bezpiecznie, koszt przelewy to 2 funty, polecam
daw / 86.153.150.* / 2008-11-10 12:21
miałem konto w banku hsbc około 20 miesiecy i wszystko było zawsze ok!!! odmuwiono mi raz kredytu i trz razy karty kredytowej jak powiedziałem że zmienie bank to powiedziano mi ze jeste w systemie i nigdzie nie dostane wiec zmieniłem na ulster bank po dwóch tygodniach dostałem karte
miałem konto w banku hsbc około 20 miesiecy i wszystko było zawsze ok!!! odmuwiono mi raz kredytu i trz razy karty kredytowej jak powiedziałem że zmienie bank to powiedziano mi ze jeste w systemie i nigdzie nie dostane wiec zmieniłem na ulster bank po dwóch tygodniach dostałem karte
Iwona25 / 89.171.19.* / 2007-12-10 14:23
Bardzo rzeczowy i ciekawy artykuł. Tylu Polaków pracuje teraz w Wielkiej Brytanii - na pewno przydadzą się im te informacje :)
doraaaaaa / 212.183.140.* / 2011-04-11 14:15
to sa informacje !!!!!!!!!!!
justal / 86.16.86.* / 2007-12-14 21:45
niestety redaktor minal sie z prawda. mogl poswiecic wiecej czasu na zdobycie poprawnych informacji. otoz, lloyds tsb oferuje roznego rodzaju konta dla swych klientow. od darmowych - cashpoint accounts teraz classic poprzez platne konta, ktore oferuja w swym pakiecie roznego rodzaju uslugi i serwisy, ubezpieczenia jak np. select, silver, gold service, platinum i premier. im drozsze koto tym lepszy pakiet oczywiscie.
cammell1 / 83.238.196.* / 2007-12-10 19:18
No wlasnie, od lat mam tam konto, prowadzenie konta darmowe...
lukacs / 146.176.171.* / 2007-12-10 13:57
a co z RBS, daliscie zdjeci a zadnych info. z tego co wiem to jeden z najlepszych bankow na swiecie(??) i chyba najtrudniej w nim zalozyc konto dla polakow. Ja mam tam konto i nie place nic za prowadzenie rachunku ale tez nie mam zbyt wiele mozliwosci placenia przez internet (karta maestro). Ktos cos wie wiecejn o tym banku i po ilu mozna dostac lepsze warunki ?? ;]
.:lol:. / 83.19.96.* / 2007-12-10 17:08
masz konto w tym banku i nie wiesz na jakich warunkach podpisywałeś umowę ? a najlepszym bankiem jest UBS !! ale ciebie na niego nie stać.
mancus / 2007-12-12 19:09
Obecne warunki znam, ale co zrobic zeby dostac LEPSZE, czytaj ze zrozumenie ok ? i napisalem jeden z najlepszych co nie znaczy najlepszy. Znow uprasza sie o czytania ze zrozumieniem....

Ciesze sie ze Ciebie juz stac, tylko czy rozumieszn tresc umowy ktora Ci przedstawili ? ;p
Hajj / 62.87.244.* / 2007-12-19 21:51
mam w Lloydsie karte visa bez oplat za wydanie karty i prowadzenia rachunku ror, przelewy do polski do 10.000 funtow koszt 20 funtow z czego polowe tej kwoty pobiera np WBK. Limit karty uzalezniony od dochodow srednio do 5000 funtow przy stalych dochodach i wplywach co najmniej 1400 funtow. Za kazda transakcje przeprowadzona w polsce pobierany jest 1 funt. Konto internetowe za darmo. Jeden z najlepszych bankow jakie mialem!
Drobny Inwestor / 213.208.85.* / 2007-12-21 09:55
Widzę,że sporo osób pisze tutaj bzdury!Najlepszy bank,nie istnieje,bo każdy zarabia na czym innym,jeden na inwestowaniu,inny na tranzakcjach internetowych,przelewy zagraniczne są stosunkowo drogie,chociaz plusem bankowości tutaj są darmowe usługi bankowe w bankowości osobistej.Oczywiście Polacy płacą za posiadanie konta,bo wielu ludzi po prostu nie rozumie języka,a zanim się cos podpisze,trzeba poczytać dokładnie warunki umowy i tzw.small print,żeby się nie wpakować.Jedna z najlepszych kart kredytowych to Nationwide Visa,bo przy zakupach w innych walutach nie pobierają prowizji za wymianę.Najlepszy Bank poznaje się dopiero w sytuacji kryzysowej,jak was traktuje podczas utraty płynności finansowej i powiem,że wszystkie Banki są podobne,czyli rąbią opłaty,kary bez mrugnięcia,bo na tym głównie zarabiają!!!MBNA,RBS,
NatWest,LloydsTSB.Barkleys.Kolega .:lol:.trochę się wygłupił z UBS.Może chciałes napisać:Coutts,bo w tym Banku nawet nie wpuszczą cię za próg,jesli nie masz odpowiednich dochodów,a przede wszystkim rekomendacji od kogoś ważnego.Ale pomarzyć można i wracać do pracy na....budowę.Wesołych Świąt.
Mike surrey / 92.233.118.* / 2009-03-09 13:27
Drobnt Inwestor , przeglodajac te wszystkie opinie na temat bankow mialem powazna mine,ale czytajac koncowke twojego postu usmialem sie ......"pomarzyć można i
wracać do pracy na....budowę" hahahaha
Dobre :)
Ja mam konto w lloyds,chca mi wcisnac silver ... Trzymam sie twardo bo milo jest wiedziec ze nie zdzieraja ze mnie prawie 8 F :) Goraco polecam lloysd classic bez oplat , wszystko szybko i klarownie
doraaaaaa / 212.183.140.* / 2011-04-11 14:21
to dlaczego ja nie mam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: