Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Brytyjskie miejsca pracy dla Brytyjczyków

Brytyjskie miejsca pracy dla Brytyjczyków

Money.pl / 2007-11-17 13:12
Komentarze do wiadomości: Brytyjskie miejsca pracy dla Brytyjczyków.
Wyświetlaj:
arturro01 / 2007-11-17 16:30
Myślę, że wymieniony projekt pogrąży Brytyjczyków jeszcze bardziej. Po prostu Polacy z chęcią skorzystają z kursów nauki czytania i pisania, podwyższą w ten sposób swoje kwalifikacje i będą jeszcze bardziej konkurencyjni w stosunku do tubylców. Z drugiej strony myślę że za kilka lat niewielu Polaków będzie jeździć do Anglii za chlebem. Po prostu nie będzie się to opłacało po tym jak funt spadnie a zarobki w polsce się podniosą. Już obecnie osobiście znam przypadki powracających spawaczy bo w Polsce zarobią niewiele mniej, a rozterka z rodziną i życie na dwa domy to też są koszty. Myślę że za jakieś pięć lat nikt nie będzie już wyjeżdźał gdziekolwiek a w Angli zostaną tylko ci którzy zapuścili tam głębokie korzenie.
Martin L / 62.233.150.* / 2007-12-17 14:10
"Rozłąka z rodziną", a nie "rozterka z rodziną", wykształcony polski fachowcu...
Myślę, że kurs czytania i pisania wszystkim się przyda. Skoro już rząd brytyjski okradł obywateli za pomocą podatków, to lepiej żeby im pomagał inwestować w siebie, zamiast (jak w Polsce) dokarmiać.
Roman from Oman / 83.147.141.* / 2007-11-17 17:15
racja, ludzie troche zaczynaja wracac. Nie jakos falowo, ale o pojedynczych przypadkach sie slyszy
man13 / 2007-11-17 23:56 / Tysiącznik na forum
Za kilka lat moze dojsc do sytuacji nasycenia rynku UK pracownikami i ........ braku pracownikow w RP. Implikacji z tego wynikajacych jest .... bardzo wiele.
Piotreq / 2007-11-17 14:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Program przewiduje utworzenie 120 tysięcy stanowisk czeladniczych dla młodych ludzi, którzy będą chcieli uczyć się zawodu, oraz zorganizowanie doszkalających kursów czytania, pisania i rachunków dla dorosłych.


Po kursie czytania wygraja z naszymi absolwentami? Wątpie
time0ut / 2007-11-17 13:12 / Bywalec forum
Tak czy inaczej pracodawcy będą woleli naszych specjalistów bo są znacznie tańsi ..

Najnowsze wpisy