Budżet grozy

Obywatel / .* / 2003-06-18 09:06
Komentarze do wiadomości: Budżet grozy.
Wyświetlaj:
edek / .* / 2003-06-24 07:51
Panie Rafale pięknie i poetycko opisał Pan prognozę dla naszej gospodarki - szkoda tylko, że Pańskie prognozy są tak mało optymistyczne i nader żadko się sprawdzają.
wrafal / .* / 2003-06-25 12:15
szczerze to nie widzę zbytniej poetyki a też uwazam ze trafność moich przewidywań znacząco przekracza te oficjalne :)
vieshatiel / .* / 2003-06-23 12:31
Proponuję powiesić na latarniach cały rząd i wszystkich jego popleczników (20% skomuszałego społeczeństwa). Zniknie problem złodziejstwa i korupcji a przy okazji - bezrobocia
inny Marek / .* / 2003-06-22 23:20
No prosze, zgodnie z przewidywaniami, po referendum same peany na czesc pana Rafala.Mowilem aby sie nie przejmowac.Zycze wielu sukcesow. Zrobi pan kariere.Szkoda tylko, ze gospodarka wam pojdzie na dno, ale na to juz chyba nie ma alternatywy....
członek monopolu / .* / 2003-06-22 12:36
Grunt to byc MONOPOLISTĄ !! i najlepiej z nadania i namaszczenia władzy.Jestesmy "podpięci"do "cyca"co daje nam siłe .A budżet?.Włada i my się wyżywimy .Witamy eurokrację i jej nowe możliwosci!! Komisarzu stoję na baczność!!!Hey...
wieszcz / .* / 2003-06-21 13:06
Niemogę wyjśc z podziwu jak łatwo mozna zmanipulować i wmówić wszystkie brednie polskiemu społeczeństwu.Klasyczny przykład to indoktrynacjai i socjotechnika skutecznie zastosowania na urną przy głosowaniu w sprawie UE.Socjalisci uwierzyli że można obiecywać i rzadzić słowem tym społeczeństwem nie robiąc tak naprawdę nic.!!Jest rzeczą niepojetą jak może wierzyć władza w to co mówi przy tak nikłym poparciu społecznym i co chyba najważniejsze to ogromnych pokładach pesymizmu i niewiary w lepsze jutro.Jeszcze nikomu nie udało sie wyrwać gospodarki i ekonomi na ściezki wzrostu w zadnym kraju z zachowaniem regół demokracji.Oczywiscie mozna znaleść takie przykłady ale w systemach totalitarnych znanych z historii.Czy i my w tym kierunku nieuchronnie zmierzamy??
Rysiek / .* / 2003-06-20 14:50
Pytam się ponownie czy ktoś może udzielić mi infomacji w sprawie ulgi budowlanej. Nabyłem prawa rozpoczynając budowę w 2001 roku , czy można mnie pozbawić odliczeń w roku przyszłym , skoro podobno prawo nie działa w stecz.
wrafal / .* / 2003-06-22 15:05
jesli nabył Pan faktycznie prawa i z tychże praw chce Pan skorzystać - to prawdopodbnie będzie to możliwe - wszelka likwidacja ulg i zwolnien nie dotyczy praw juz nabytych
profesor / .* / 2003-06-19 20:21
Gdy patrze na swoich kolegów naukowców z tytułami jak wspaniale radza sobie w nauce i przy władzy,jak wchadza do rządzenia jako dr a wychodza jako prof to przerazenie mnie ogarnia.Nigdy nie sadziłem że kariere naukową najlepiej robi się w strukturach władzy.A najgorsze jest to że moi koledzy nie maja żadnej praktyki aby zadzić Państwem w czasach globalizacji .Nie przesadzę gdy powiem,że jest to zadanie nie mniej trudne jak kierowanie wielkim miedzynarodowym koncernem.Z politowaniem patrzę na te karuzele w jakiej bawia sie moi koledy katedra-władza-katedra-władza itd.Czy w tym kraju nie ma sprawnych odwaznych apolitycznych fachowców aby przerwać ten idiotyzm.??A lista 500 najbogatrzych biznesmenów PR do wyboru i rzadzenia??CZAS NA RADYKALNE ZMIANY!!
mały dobijany sklepikarz / .* / 2003-06-19 20:10
To co zrobili komunozwiazkowcy Buzka i eurosocjalisci Milera z warunkami prowadzenia biznesu dla małych i srednich przedsiębiorstw to woła o pomstę i zemstę.Cały czas pompuja i reanimuja państwowoe firmy dojąc bez litosci tych co jeszcze cos robia i zarabiają.Wsciekłośc i nienawiść za ten brak elementarnej uczciwosci władzy aby nie psuc i nie niszczyć zdrowej ekonomii i konkurencji ma swoje granice.Mówienie o przedsiebiorczosci gdy dozyna sie to co jeszcze jakos funkcjonuje skończy sie tragedia.
kapitalista-pesymista / .* / 2003-06-18 21:26
Od dwóch lat zbywam aktywa produkcyjne i zwalniam ludzi (do dzisiaj ok200).Przygotowuję biznes po za Polską.Socjalistom nigdy nie uwierzę .Drenaz młodych konsumentów przez UE dopiero sie zaczyna .Za 10-15lat jak nam pozwola się rozwijać zaczniemy importować Azjatów i ludzi ze Wschodu ze wszystkimi tego konsekwencjami...A dziś na horyzoncie widzę ..upadek ,degręgoladę.
Optymista / .* / 2003-06-18 11:02
Panie Rafale....znowu pesymizm bijący spod Pana "pióra". A czy zmierzamy ku samozagładzie? - biegnący czas oceni....
Obywatel / .* / 2003-06-18 09:06
Dawno nie czytałem tak jasnego opisu sytuacji.Faktycznie zmierzamy ku samozagładzie a zatrważające jest to że nikt o tym nie informuje w sposób jasny i czytelny dla szarego obywatela ciemnogrodu. Gratuluję Panie Rafale artykułu.
Szary obywatel RP / .* / 2003-07-03 02:10
A jeżeli Autor w opisie myli się podobnie jak w swoich prognozach?Chociażby jego prognoza deficytu budżetowego na koniec czerwca nie jest trafna (deficyt brutto spadł w czerwcu z 60% planu tj. 23 mld zł do 15 mld zł).I wszystko wskazywało na to, że w czerwcu miały wpłynąć do budżetu zyski NBP (prawie 5 mld zł) i inne dochody. Gratuluję trafności prognoz, ja na Pana opinii nie będę polegał.

Najnowsze wpisy