Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
mkrl / 185.12.191.* / 2015-09-09 12:07
ty Balcerowicz schowaj sie z twoimi reformami i twoim doradztwem zdrajco Narodu Polskiego,
barbajka / 89.71.12.* / 2015-09-09 12:06
teraz przyjmiemy 12 tyś uchodźców a za pół roku trzy razy tyle ich rodzin bo tak nakazuje prawo zastanówcie sie czym to grozi bo bedą zciągać swoje żony i dzieci bo to jest oczywiste
Przemysław Świeckli / 78.8.194.* / 2015-09-09 12:05
1 września = likwidacja sklepików szkolnych, a więc i miejsc pracy w handlu i produkcji żywności, podobno troska o zdrowie.
5 września-=prace w Sejmie nad legalizacją marihuany (Wolne Konopie) i Senat odrzuca prawo Polakow do referendum w październiku
12 września=wejście w życie ustawy o zakazie reklamy bez zgody urzędnika (a więc likwidacja wolnej konkurencji na rynku).
I kto ma się uporać z tym bezmyślnym bolszewizmem? Który zabiera colę i zdrowe drożdżówki, a daje narkotyczne prochy? Moja Platforma stała się przystanią dla narkomanów i pijaczków.
ktb / 188.146.78.* / 2015-09-09 12:23
1 września - widząc co w sklepikach było sprzedawane to słuszne posunięcie, po za tym to nie PO pozamykało sklepiki tylko ich właściciele bo wiedzieli, że dorobić się można na dzieciach jedzących "śmieci" których w domu by nie dostało. Na moje pytanie czy swoim dzieciom też to daje, Pani sklepikowa powiedziała że takich rzeczy u niej w domu się nie jada

Legalizując marihuanę wprowadza się kontrolowany obrót narkotykiem który służy również leczeniu. Zastanawiam się dlaczego nie zakazać tytoniu i jego substytutu - które są bardziej szkodliwe

Kolejne referendum to strata czasu tym bardziej, że również jest elementem gry politycznej

Co do reklam to słusznie - należy ograniczyć reklamy wielkoformatowe w centrach miast. Reklamą jesteśmy zalewani wszędzie - na obiektach zabytkowych już nie trzeba
wykluczony / 217.153.210.* / 2015-09-09 12:05
Dlaczego ten człowiek jeszcze nie gnije w więzieniu?!
Zenek ze wsi / 89.69.20.* / 2015-09-09 12:04
Już 35 lat słyszę o wprowadzaniu reform , zaciskaniu pasa , doganianiu zachodu , drugiej Japonii , Irlandii , itd. A prawda jest ciągle ta sama , żeby było dobrze , Polacy muszą mieć pieniądze . Nie Kulczyk , tylko zwykły Kowalski . Wtedy wszystko będzie się rozwijać . Ale niestety Polacy pieniędzy mają mało , dodatkowo , co wypracują to jest transferowane za granicę . Wobec tej prawdy , wszystkie twierdzenia wielkich ekonomistów są g..o warte.
bezportek / 46.229.157.* / 2015-09-09 12:03
Milion Polaków wyjechało z raju peerelu. Teraz palą samochody na przedmieściach Paryża, mordują swe córki, jeśli spojrzały na tubylca w Berlinie, obcinają głowy policjantom na ulicach Nowego Jorku...
Nie robią tego? Zatem bredzenie Balcerowicza dobitnie wskazuje, ze kłamie on z rozmysłem, w żywe oczy, porównując Polaków do islamskiej dziczy.
Tylko zupełnie bezmyślna, ogłupiała od powtarzania durnych zaklęć lewacka szuja może świadomie ściągać do Europy najgorszy rodzaj bandytów - islamskich zabójców i gwałcicieli.
Ile jeszcze trzeba spalonych domów, zgwałconych kobiet (i dzieci) oraz zamordowanych niewiernych, nim debile z lewej nogawki przejrzą na kaprawe oczka?
cateron / 80.43.13.* / 2015-09-09 12:13
A tak ze trzy lata temu głośne były odwołania od wyroku wydanego na Polaka w UK za zgwałcenie I zabicie kobiety (Brytyjki). Argument polskiego obrońcy zdziczałego Polaka?- pierwsza z dwch pobranych próbek genetycznych miała formalny błąd. (Druga była absolutnie prawidłowa I nie podlegała żadnym(!) obiekcjom).
A poczwórne zójstwo popełnione przez Polaka4 lata temu w UK. A może sam sięgnij do statystyki, dowiesz się jakie to pokazy za granicami ojczyzny djae polskie baracho?)
er444 / 188.146.76.* / 2015-09-09 12:03
politykom tak łatwo mówić różne slogany, siać propagandę wygodną na ten moment, ale jak pojawią się problemy, to szybko wycofują się i umywają ręce bez konsekwencji!!!!
irma133 / 77.252.41.* / 2015-09-09 12:02
co ty chlopie mamisz ludzi,ze pojda do bogatszych krajow,przeciez ustalila Bruksela ze po rozdzieleniu musza pozostac w danym kraju,nie wolno im bedzie opuscic tego kraju,wczoraj czytalam i znowu zrobic glupkow z Polakow.I znowu porownanie,ze my tez tak tylko my bylismy spokojni i pracowalismy,a jak oni sie zachowuja to kazdy widzi na filmikach z roznych panstw.Nasi ojcowie i dziadkowie walczyli o wolna Polske ,a nbasze durnie ze szwabka wprowadzaja nam islamizacje
mmm843 / 185.55.65.* / 2015-09-09 12:01
Panie Balcerowicz - "najwyższy deficyt w historii" - mówi to Panu coś? To jest również wynik Pana wspaniałych pomysłów, wprowadzonych ćwierć wieku temu, które doprowadziły do zwiększania przepaści między biednymi a bogatymi i wypasania się elit politycznych.
Maciek711 / 213.241.40.* / 2015-09-09 12:15
Pan Balcerowicz mówi racjonalnie. Politycy MUSZĄ uwolnić gospodarkę. Trzeciej drogi nie ma, kiedy to zrozumiecie.
jijij / 89.171.204.* / 2015-09-09 12:00
tylko że te miliony poloaków co wyjechało panie leszek to nie podkładało bomb i pojechali pracować a nie o*****.. się za pieniądze Niemców, taka mała róznica
Profesor 67 / 93.175.126.* / 2015-09-09 11:59
Co za tupet i bezczelność człowieka, który zrujnował kraj.
jaks / 193.42.230.* / 2015-09-09 11:58
Przestańcie nas straszyć balcerowiczem ! już wystarczy że muzułmanów nam chcą wcisnąć !
Obserwator 1 / 5.172.252.* / 2015-09-09 11:58
Balcerowicz razem z Petru zrujnował polską klasę średnią i w efekcie doprowadził polskie finanse do katastrofalnego zadłużenia. To szkodnik i aferzysta polityczny działający na zlecenie postkomunistycznych służb. Teraz na fali zapomnienia szkodzi dalej ze swoją służbową - nowoczesną.pl....
janek456 / 178.43.55.* / 2015-09-09 11:58
mam 60 lat, 36 letni staż pracy i jestem bezrobotny,młodych wygnaliście za granicę na żebry a mnie nikt nie chce zatrudnić bo wiek, gdzie Tusku i Kopaczu moja pomostowa emerytura po 35 latach pracy, co mam się powiesić za waszych ministrów,pizzowych meblowych, zegarkowych i cygarowych, nie rozumiałem co to nienawiść, ale teraz życze dla was i waszych rodzin choroby i śmierci. precz z Tuskiem , Kopacz i PO z PSL i Komorem.
gracja / 95.252.162.* / 2015-09-09 12:09
Ja mam 61 lat i pracuje ,zaprzeproszeniem podcieram tylki Wlochom ,aby utrzymac moja 32 letnia corke ktora jest bez pracy ,mieszkamy w mialym miasteczku gdzie bez znajomosci nie dostaniesz pracy ,opieka spoleczna nas wysmiala gdy prosilismy o pomoc w znalezieniu pracy ,Corka jest gotowa do kazdej pracy ale niestety nie ma ,moze gdyby byla czarna emigrantka to by miala prace ,lub zasilek a tak nic sie nie nalezy ,Wielu mlodych ludzi odbiera sobie zycie bo nie widzi zadnych szans niedawno powiesil sie czlowiek po 50 ktory zostal bez pracy i zadnych srodkow do zycia ,Nasz rzad chce nasz zniszczyc i zaludnic kraj muzumanami napewno ,ktos do tego dazy ,

Najnowsze wpisy