Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
ja1 / 83.7.43.* / 2015-09-09 11:51
Doprowadził Polskę do ruiny i jeszcze mędrkuje, dać mu siekierę i niech wyrąbuje drzewa na obwodnicy Inowrocławia
zibi54 / 85.222.81.* / 2015-09-09 11:50
Panie Balcerowicz ! To już pomroczność jasna czy coś gorszego ? Za likwidację hut, stoczni, polskiego handlu, zakładów pracy, oddanie Polski w obce łapy itd. już dawno powinien Pan stanąć przed Trybunałem Stanu.
Wersus / 92.40.248.* / 2015-09-09 11:50
Co ten człowiek wygaduje, on zniszczył nasza gospodarkę na stulecia, wielki szkodnik
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
not ideal / 94.254.199.* / 2015-09-09 12:08
Jak zwykle bogaty mówi biednym co mają robić. Ja nie widzę problemu aby ten pan zapoczątkował takie działania i przyjął ich wszystkich w swoim ogródku. A jak się trochę zadomowią i każą modlić się do allaha to proszę się nie dziwić panie Balcerowicz. Polski na takie działania po prostu nie stać. Państwa nie stać na zagwarantowanie godnego życia bez problemów rodakom a ten jeszcze chce na nasze barki kolejny problem dorzucić. Ho ho przy takim podejściu to nawet pracując do setki ędziemy próbować wiązać koniec z końcem aby przerzyć do . . . śmierci. Na koniec jeszcze klecha o swoją działkę się upomni.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JKM bis / 89.64.27.* / 2015-09-09 11:50
Jak długo jeszcze ta szuja będzie nas straszyć? Czy nikt nie może rozbić mu tej parszywej gęby?
fk102 / 88.156.133.* / 2015-09-09 11:48
Ja nigdzie nie wyjechałam. Nie widzę powodu aby Ci którzy pozostali w Polsce jak ja mieli jakiś moralny obowiązek rewanżowania sioę za tych, którzy wyjechali.
Dodatkowo oni nie wyjechali aby życ z socjalu w innych krajach i dodatkowo wymuszać na swoich gospodarzach zmiany w prawach i kulturze. Oni wyjechali aby pracować.
ola656 / 178.43.55.* / 2015-09-09 11:48
Nie podobał się socjalizm i przymus pracy to teraz mamy kapitalizm,tylko zapomnieliście,że robotnik w kapitalizmie to pogardzany sam dół drabiny etatowej(teraz śmieciówki).Walczyliście z tzw komuną dla panów lekarzy,prawników,nauczycieli,dyrektorów i zarządów.Oni tylko zacierali ręce i czekali bo wiedzieli kto w kapitalizmie będzie górą.Kiedyś dyrektor zarabiał trzy razy tyle co robotnik,teraz przemianował się na prezesa i zarabia tyle co wszyscy razem wzięci pracownicy w firmie.Zrobiliście się sami w chu..a,za to teraz możecie bez paszportu pojechać na zachód na zmywak.No to wyzwoleni z tej strasznej komuny ludkowie cieszcie się "swobodą".
fk102 / 88.156.133.* / 2015-09-09 11:47
Ja nigdzie nie wyjechałam. Nie widzę powodu aby Ci którzy pozostali w Polsce jak ja mieli jakiś moralny obowiązek rewanżowania sioę za tych, którzy wyjechali.
Dodatkowo oni nie wyjechali aby życ z socjalu w innych krajach i dodatkowo wymuszać na swoich gospodarzach zmiany w prawach i kulturze. Oni wyjechali aby pracować.
agx / 37.47.0.* / 2015-09-09 11:47
Jak Balcerowicz mówi, że coś będzie dobre to należy natychmiast tego zaprzestać.
Polak duży / 88.156.201.* / 2015-09-09 11:46
Mam 35 lat z zawodu spawacz , nie jestem moherowym beretem , nie jestem za pisem , tym bardziej za po ale naprawdę nie pamiętam jakiejś wielkiej tragedii za czasów pisu więc przestancie farmazonic i wciskac ludziom jakieś głodne kawałki że było źle . Nie wiem o co wam chodzi bo jak o koryto to wy z tego koryta nie skorzystacie , tylko nasze "elyty" będą dobrze się mieć , nie my .
tikitaki / 31.178.184.* / 2015-09-09 11:48
To szkoda że masz słabą pamięć....
wojd / 164.127.106.* / 2015-09-09 11:46
Ekonomiczny System Skapywania zapoczątkowany przez "reformy" ww.profesora plajtuje na naszych oczach, na całym świecie. Skąd więc taka pewność wypowiedzi? Skąd pomysł , że ww. polityk ma dobre recepty gospodarcze? Może stad, że tkwi w TYM systemie po uszy?
ela7 / 89.76.26.* / 2015-09-09 11:44
panie Balcerowicz dzięki pana reformie byłem dwa lata bez pracy bo mój zakład z dnia na dzień zamknięto apotem oddano za grosz poprawnemu politycznie czyli czerwonemu.Też miałem rodzinę i dziecko i kogo to obchodziło?Dzięki pana reformie dziś mam 1000 zł emerytury mimo 40 lat pracy.Dzięki pana reformie moja książeczka mieszkaniowa na którą odkładałem z wielkim trudem dla dziecka na własny marny kąt straciła wartość bo z dnia na dzień po pana dewaluacji złotego z 50 tysięcy zrobiło się 5 złotych.Teraz nie wystarcza mi na życie rachunki leki podczas gdy marny mundurowy ma 3 i więcej razy tyle co ja.Dlaczego mnie to spotkało?Tylko dlatego że nie służyłem systemowi tak jakby sobie tego życzył.Zwyczajne harowałem jak wół za marny grosza i marna składkę która przepadła w przepastnym worze urzędniczym.Tyle w temacie.I proszę mnie nie pouczać,nie pan.
I to jest ok?
Jocker 008 / 31.61.141.* / 2015-09-09 11:44
Rozpruwacz ekonomiczny odpowiedzialny za ruine polskiego przemyslu smie pouczac Polakow co jest madre a co glupie. Mega glupota Balcerowicza bylo zniszczenie wszelkich sil wytworczych Polakow poprzez wyprzedaz za fabryk, stoczni hut i kopaln obcemu kapitalowi za przyslowiowego feniga. Oczywiscie ta jego mega blupota byla dokladnie zaplanowana i wspolnie z Zachodem zrealizowana tak aby Polska stala sie neokolonia i kondominium zachodniego kapitalu. W kazdym innym demokratycznym panstwie taki Balcerowicz stanalby przed trybunalem stanu ale nie w Polsce naszpikowanej jego pobratyncami !
wlado / 195.140.222.* / 2015-09-09 11:42
Polacy są podzieleni na dwie połowy, wykształceni kretyni i niezorganizowani debile. Już Jan Kochanowski w pieśni o Podolu pisał: " niech nową przypowieść Polak sobie kupi-jak przed szkodą tak po szkodzie pozostaje głupi".
kółko i krzyżyk / 77.253.109.* / 2015-09-09 16:06

Polacy są podzieleni na dwie połowy, wykształceni kretyni i niezorganizowani debile.

W której grupie Ty jesteś?
pirell / 83.22.235.* / 2015-09-09 11:42
Według jego teorii to już dawno mieliśmy dogonić zachód.

Najnowsze wpisy