Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
Lokis / 79.185.28.* / 2015-09-09 10:30
Nikt nie może powiedzieć że obecny, tragiczny stan państwa to wina PIS.8 lat rządów PO, PSL i wcześniej tego "wielkiego"ekonomisty Balcerowicza spowodowało to co mamy w tej chwili.Na reformie Balcerowicza dorobiła się garstka cwaniaków, karierowiczów w najgorszym tego słowa znaczeniu.Balcerowicz- lekarz chce teraz leczyć choroby , również nie mając żadnej wiedzy na ten temat.
won@ / 188.33.147.* / 2015-09-09 10:30
Kto tego wykształciucha dopuszcza do zabierania głosu w sprawach Polski, Friedman i Sachs to jego idole, których program i założenia liberalizmu ekonomicznego wdrożył w swoim planie, który pomógł zmienić się Komunistom w oligarchów, którzy ograbili społeczeństwo z majątku i przekształcili je w masy taniej siły roboczej o mentalności niewolniczej. Miało być stworzone państwo obywatelskie z socjalnym bezpieczeństwem a powstało papierowe państwo o skrajnych nierównościach społecznych, marginesowej polityce socjalnej z dużymi rozbuchanymi wpływami oligarchów biznesu.Pytam się gdzie równość, godność oraz prawo do legalnej pracy za godne wynagrodzenie. Ten 26 letni makijaż zaczyna pękać, polakom chodzi o bezpieczne i stabilne ekonomicznie życie a nie życie na kredyt, z którego korzystali nieliczni, powodując gigantyczne zadłużenie kraju, a spłacać zmuszeni będą wszyscy obywatele.
hanysz / 89.231.103.* / 2015-09-09 10:29
tak jak nie obraziłbym się specjalnie gdyby kiszczak, miller, wałęsa czy palikot nazwali mnie bydlakiem, durniem czy jakkolwiek zacząłbym się zastanawiać gdyby powiedzieli o mnie mądry myślący człowiek tak jak słyszę opinię premiera okrągłego stołu, że rządy PISu będą dla Polski katastrofalne to jestem spokojny. Zaniepokoi mnie dopiero to, jak ktoś tkwiący PO uszy w układzie okrągłego stołu i nocnej zmiany POwie, że dekomunizacja jest wskazana, trzeba zaprzestać wyprzedaży majątku państwowego, trzeba coś (choćby cokolwiek) zrobić żeby Polacy mogli lepiej żyć. O tak, wtedy mnie to zaniepokoi i zacznę się zastanawiać gdzie jest haczyk.
abc633 / 82.115.69.* / 2015-09-09 10:28
i nie widzę ani jednego, który nie byłby negatywny w stosunku do profesora. O czymś to pewnie świadczy...nie mówię że nie,
Ale idę przez osiedle i miejsca brak pod blokami na swobodny spacer bo wszędzie stoją coraz lepsze samochody - jakoś tej strasznej nędzy w tym temacie akurat nie widzę...
A emeryci - zawsze dostawali w d.... czy za komuny mieli lepiej ?
Jesteśmy wszyscy bandą dorobkiewiczów, a po tzw. "S" to to tylko wspomnienia pozostały...
c104 / 89.228.44.* / 2015-09-09 17:50
bvo auto mozna kupoic za 1000 zlote
eugeniusz 1950 / 83.26.255.* / 2015-09-09 11:02
zgadzam się.Moje stanowisko jest podobne.Jestem emerytem i nie narzekam bo z wiekiem jest problem ze zdrowiem.Widzę ciągle narzekających ludzi,w kolejce u lekarza w uroczystości rodzinne i przy piwie.To niesamowite.Gdybym tych ludzi nie znał może bym uwierzył w ich niedolę ale ja ich znam.To choroba naszego narodu.Ciągle biadolenie.Niekiedy nie wytrzymuję ale tylko sobie nerwy szarpie a lekarz mówi nie denerwować się.Jesteśmy z całą odpowiedzialnością to piszę narodem porażonym głupotą.Pokaż mi Niemca narzekającego,chyba na polaka opieprzającego się w robocie.Naszym problemem jest organizacja pracy oszczędność i zaufanie do drugiego człowieka.
hanysz / 89.231.103.* / 2015-09-09 11:01
proszę sprawdzić na zdjęciach archiwalnych jakie samochody jeżdziły 25 lat temu w moskwie, Pradze, berlinie wschodnim a jakie jeżdżą obecnie. Proszę to porównać z polskimi miastami. Widać różnicę? Czy ktokolwiek na tle takiego porównania powie, że szliśmy, i wraz z po i psl idziemy dalej dobrą drogą?
aleksy / 83.3.1.* / 2015-09-09 10:27
to propaganda zagłady polski p. balcerowicz , jiuż raz nas pan uzdrowił. tak własnie że kilka milionów nas uciekło, ale najlepszych polaków uczonych i specjalistów z cywilizowanego kraju, a to róznica d...
TOm718 / 188.146.9.* / 2015-09-09 10:27
Kiedy maja otrztmac pieniadze na dzieci Polacy to jest to powiekszanie deficytu. Z kolei kiedy imigranci to jest wszysko ok. Polacy gineli za kraj, zebysmy mogli teraz tu zyc i nie siedzieli wtedy na socjalu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ASDASDASDASDADADASDAD / 77.253.189.* / 2015-09-09 10:26
Nie dziwi mnie katastrofa finansowa państwa, jak Komorowski z kolegami z WSI i GRU okradli i to na grube miliardy ZUS,OFE i reszta państwowych wyłudzeń
PRACOWNIK SMIECIOWY / 188.33.114.* / 2015-09-09 10:26
BANKSTER JEGO KOLES NA P WON OD NASZYCH FINANSOW
DROBNY PRZEDSIĘBIORCA / 95.51.77.* / 2015-09-09 11:31
Czytam i oczom nie wierzę, że w narodzie taka bezinteresowna nienawiść podszyta ignorancją. Gdybyście frustraci mieli trochę więcej oleju w głowie to byście ruszyli leniwe tyłki do roboty jak tysiące przedsiębiorców i wnieśli coś do budżetu naszego państwa. Nie macie prawa narzekać darmozjady i hejterzy. Przykre jest to, że nic nie rozumiecie i jedynie powtarzacie banialuki polityków, czy związków zawodowych. Widzę, że wam podobnych jest dużo w narodzie , więc po najbliższych wyborach przekonacie się jak wygląda prawdziwa nędza. Kiedy władza skapuje się, że z pustego się nie naleje zapłaczecie za prawdziwą ekonomią i Balcerowiczem. Albo nic nie zrozumiecie i będziecie dalej bredzić - co jest prawie pewne bo jesteście po prostu głupi...
bieda polska / 178.36.201.* / 2015-09-09 10:26
Jak bedzie zle to zwiekszycie podatki i dla Was bedzie zawsze ok.Dla kowalskiego to katastrofa,bo moze tylko wyjechac za granice .Moje dzieci tak zrobily bo Nasz kraj jest chory od 25 lat.Moze lepiej płace publiczne niech zaleza od ich pracy.Jezeli nic nie robia to wynagrodzenia w dól ,jezeli robia i wyniki sa na plus to w góre.
tubylec z / 77.255.87.* / 2015-09-09 11:16
Wściekły jazgot kundelków PRL-owskich i PIS-owskich nie zagłuszy P R A W D Y . Nie wyciągać łap po wspólne (budżetowe) pieniądze. SWOJĄ POMYŚLNOŚĆ BUDOWAĆ SWOJA PRACA !
Polak2015 / 213.156.99.* / 2015-09-09 10:26
Sam jesteś głupi, panie balcerowicz. Jakim prawem obrazasz pan stanowisko osob, ktorzy sprzeciwiaja sie islamiskiemu atakowi na Europe? Trzeba byc niezlym frajerem, zeby nie widziec, ze wsrod tysiecy uchodzcow sa wmieszani terrorysci, ktorzy w najblizszych latach beda robic ataki i zamet. Brawo, brawo - kopcie dalej dolek pod siebie. Trzeba spieprzac z tego kraju, chyba ze w pazdzierniku zmienimy te nieudolna wladze wspierana przez nieudolnych "ekspertow". 54 mln zl definicytu (slowem: kolejny rok politycy PO-PSL wydadza 54 miliardy zl ktorych NIE MA!) na co? pytam sie na co?! 1,4 mld zl ma isc na jednorazowe dodatki po 100-300 zl dla emerytow - co za ohydna kielbasa wyborcza, nawet nie jest swieza, tylko cuchnaca! Nawet tego nie umieja zrobic! A ekspert balcerowicz zamiast to krytkowac (od 8 lat rzadacych) skupia sie na tym, ze opozycja jest jeszcze gorsza. To jest patologia w tym kraju!
kakak613 / 79.110.202.* / 2015-09-09 10:26
Katastrofę finansów prywatnych państwo zgotowało swoim obywatelom rękami Balcerowiczów Belek Kołodków i innych agentów. I taki Balcerowicz myśli że ci zrujnowani obywatele będą dalej się spokojnie przyglądać jak ich się okrada przy pomocy banksterów w białych rękawiczkach w świetle dnia.
Wtajemniczona / 31.182.87.* / 2015-09-09 10:26
Balcerowicz idź po kolejne wskazówki i hasła do swojej masonerii, bo te o których mówisz już znamy!!!
Alek950 / 5.60.92.* / 2015-09-09 10:25
Dobrze, że przy obecnym rządzie nie ma katastrofy!.
Rozum mi podpowiada, że mamy obecnie tylko ,,grypę". Z powikłaniami.
Alex357 / 37.47.5.* / 2015-09-09 10:24
Pamiętajcie.Róbcie zawsze odwrotnie niż gada Balcerowicz,pachołek Sorosa i żydowskiej finansjery,grabarz polskiego przemysłu...Ten człowiek powinien gnić w lochach a nie w świetle ramp wypowiadać się w mediach i dalej pluć na Polskę i Polaków.Won do swojej ojczyzny.
IGORRR / 81.190.42.* / 2015-09-09 10:23
Panie Balcerowicz nie mylmy także uprzejmości zaproszenia na lody z masakrą jaka pan zgotował wielu Polakom
Zaprosił Hans Żydów na lody, jednemu dał dwie kulki a drugi dostał z automatu. Przepraszam za chamskie porównanie ale tak to w przybliżeniu wygląda.

Najnowsze wpisy