Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
Świerk 5 / 93.175.70.* / 2015-09-09 10:08
ostatnio przeczytałem"Balcerowicz mówi: "Najgorszą rzeczą w rządach Tuska było ..... ZABRANIE Polakom dużej części zgromadzonych oszczędności emerytalnych. Przecież to jest nieprawda, żeby nie powiedzieć kłamstwo. Rząd nie zabrał tych oszczędności, tylko przeniósł je do ZUS. Gdy rząd Buzka, w którym Balcerowicz brylował, wprowadzał reformę emerytalną, nie zrobił nic, że uzupełnić dziurę, która powstawała w wyniku skierowania składek do ZUS. (Wtedy to Balcerowicz nie był ani taki mądry, ani taki dzielny, żeby wprowadzić oszczędności budżetowe (np. zabrać przywileje górnikom), o których teraz tak pieje.) Jednocześnie ustanowił bardzo wysokie prowizje dla Funduszy Emerytalnych, w wyniku czego wiele miliardów złotych wypłynęło z Polski do prywatnych właścicieli tych funduszy. Za to Balcerowicz powinien stanąć przed trybunałem stanu. Ale on nadal bezczelnie lobbuje na rzecz zagranicznych właścicieli Funduszy Emerytalnych. Chcę wierzyć, że bezinteresownie. Jednocześnie pluje na rząd, który robi co może, żeby naprawić błędy? Balcerowicza. Kiedyś szanowałem Balcerowicza, teraz mam dla niego tylko pogardę, gdyż uważam, że kieruje się tylko własnymi ambicjami i wysługuje się zagranicznym właścicielom Funduszy Emerytalnych"
res / 89.73.194.* / 2015-09-09 10:12
Cyt."Przecież to jest nieprawda, żeby nie powiedzieć kłamstwo. Rząd nie zabrał tych oszczędności, tylko przeniósł je do ZUS." To teraz idź do ZUSu i sobie wypłać te twoje oszczędności, baranie.
zawiedziona sabinka / 176.97.81.* / 2015-09-09 10:07
Nie ma odwaznych na przeprowadzenie rzeczywistej reformy finansow państwa.
Świerk 5 / 93.175.70.* / 2015-09-09 10:06
ostatnio przeczytałem"Balcerowicz mówi: "Najgorszą rzeczą w rządach Tuska było ..... ZABRANIE Polakom dużej części zgromadzonych oszczędności emerytalnych. Przecież to jest nieprawda, żeby nie powiedzieć kłamstwo. Rząd nie zabrał tych oszczędności, tylko przeniósł je do ZUS. Gdy rząd Buzka, w którym Balcerowicz brylował, wprowadzał reformę emerytalną, nie zrobił nic, że uzupełnić dziurę, która powstawała w wyniku skierowania składek do ZUS. (Wtedy to Balcerowicz nie był ani taki mądry, ani taki dzielny, żeby wprowadzić oszczędności budżetowe (np. zabrać przywileje górnikom), o których teraz tak pieje.) Jednocześnie ustanowił bardzo wysokie prowizje dla Funduszy Emerytalnych, w wyniku czego wiele miliardów złotych wypłynęło z Polski do prywatnych właścicieli tych funduszy. Za to Balcerowicz powinien stanąć przed trybunałem stanu. Ale on nadal bezczelnie lobbuje na rzecz zagranicznych właścicieli Funduszy Emerytalnych. Chcę wierzyć, że bezinteresownie. Jednocześnie pluje na rząd, który robi co może, żeby naprawić błędy? Balcerowicza. Kiedyś szanowałem Balcerowicza, teraz mam dla niego tylko pogardę, gdyż uważam, że kieruje się tylko własnymi ambicjami i wysługuje się zagranicznym właścicielom Funduszy Emerytalnych"
relacki / 94.254.193.* / 2015-09-09 10:05
BALCEROWICZ TO KATASTROFA DLA POLSKI. JUZ DAWNO ZNISZCZYŁES GOSPODARKE.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pipi289 / 93.105.182.* / 2015-09-09 10:05
Już nie mogę słuchać tego wyznawcy jedynej linii ekonomicznej.O czym on w ogóle mówi? Przecież tutaj nie ma żadnego socjalu, w większości jest wszechogarniające poczucie, że państwo nie istnieje.Nie ma normalnych umów o pracę. Organy Państwa dla polskich przedsiębiorców to jakiś koszmar.
Looool on naprawdę myśli że ci "młodzi ludzie z Koranem w ręku" będą pracować i płacić podatki? hahahahahahahahahahahaahah. Nie no niezły dowcip, dopiero ustawi się kolejka po socjal, tylko wtedy będzie gadał ,że okej Polskę stać na to. Zasadniczo z Balcerowiczem jest tak, że Polakom nic się nie należy baaaardzo jestem ciekaw co będzie mówił jak trzeba będzie wypłacać gigantyczny socjal arabusom.

a o emeryturze możemy zapomnieć. Oddaliśmy już w zasadzie wszystko. Co to za kraj gdzie 500 zł na dziecko doprowadzi do zagłady finansów? To za komuny lepiej było a teraz podobno przecież rozwijamy się jak młody tytan i na nic tego Państwa nie stać?. A zapomniałem stać nas na utrzymywanie islamistów. Nie wiem dlaczego ale te Państwo to wrogi Polakom twór.
takwiemwiem / 109.241.55.* / 2015-09-09 10:05
Rozwiązanie na problemy finansowe kraju jest banalnie proste - wystarczy, że ludzie przy władzy przestaną kraść i wyprowadzać pieniądze za granice.
pavel541 / 79.191.73.* / 2015-09-09 10:04
he he to już nie jest śmieszne to już jest tragiczne JAK ZBRODNIARZ NA POLSKIEJ GOSPODARCE KRYTYKUJE ZŁODZIEJA ZA KRADZIEŻ BATONIKA
Marcys13 / 94.254.193.* / 2015-09-09 10:03
Buhahahaha. Same profesory w komentarzach. Posluchajcie czasem madrzejszego to nie boli.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pavel541 / 79.191.73.* / 2015-09-09 10:08
TYLKO ŻE STADO DURNI MA STERY I MEDIA WIEC UDAJĄ PROFESORKÓW I UDAJĄ ŻE WIEDZĄ WSZYSTKO TYLKO ŻE W ŻYCIU NIC Z TYCH RZĄDÓW NAWET BALCERKA NIE PRZYSPORZYŁO POLSCE DOBROBYTU
rb889 / 188.33.8.* / 2015-09-09 10:03
O tak, Polak ma dalej zap... za miskę ryżu. Z tych ochłapów ma spłacać kredyt aż po grób by biznes się opłacał. Państwo jest po to by brać podatki, a ty sobie radź bo my "gonimy zachód". Sam się goń palancie!!! Płace kilka tysięcy miesięcznie podatków i dostaje od państwa wielkie g... Co z tego że na czysto ma ze 3-4 średnie krajowe ale mam troje dzieci i co... Nie stać mnie na dom, mam 8 letnie kombi i urlop 7 dni w domku kempingowym pod Kielcami. Nie stać nas na politykę prorodzinną to wobec tego na co nas stać? Ja nie chce od ciebie ..uju nic tylko żebyś przestał mnie okradać!!! Co się dzieje z forsą która płacę każdego miesiąc? Na emeryturę składaj sobie sam, do lekarza nie ma wolnych terminów idź prywatnie, dziecko wyślij do prywatnego przedszkola, sześciolatka obierz ze szkoły o 11h45 bo szkoła nie ma wolnych klas na jakiekolwiek zajęcia dodatkowe. Spie... cymbale! Od 25 lat siedzi kut... przy żłobie i myśli jak tu dogonić zachód. Od tego myślenia mózg mu się zlasował. Jesteś idioto żywym przykładem że wydłużenie wieku emerytalnego nie jest dobry pomysłem, pora żebyś przeszedł na emeryturę (najlepiej najniższą to może cię to otrzeźwi).
PIPIPI / 93.105.182.* / 2015-09-09 10:10
Kurcze nie muszę nic samemu pisać, podpisuje się pod twoim postem całym sercem. Mam dokładnie takie same odczucia.
PIPIPI / 93.105.182.* / 2015-09-09 10:10
Kurcze nie muszę nic samemu pisać, podpisuje się pod twoim postem całym sercem. Mam dokładnie takie same odczucia.
Sprawiedliwy832 / 89.76.254.* / 2015-09-09 10:05
Zanim pan profesor przejdzie na emeryturę to jeszcze Trybunal Stanu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
vip319 / 84.227.172.* / 2015-09-09 10:03
Proszę zadac Balcerowiczowi pytanie : w czyich rekach jest NBP. Czy to jest prywatny bank?
ula930 / 212.160.138.* / 2015-09-09 10:03
Balcerowicz niech się weźmie do roboty a nie gada. Ja tez mogę dużo powiedzieć. Niech zawija rękawki i podpowiada rządowi rozsądne rozwiązania
jeszcze pracownik / 78.11.184.* / 2015-09-09 10:03
gdzie sa pieniądze z OFE? jednym państwo płaci od mlodych lat życia za siedzenie w domu, a innych goni do roboty dozgonnie.banda złodzieji i oszustów.
!!!!!! / 176.221.121.* / 2015-09-09 10:03
Nie dziwne jak darmozjady i złodzieje bez pracy napychają sobie kieszenie!!!!
Emeryt 67 / 89.64.9.* / 2015-09-09 10:03
To on jest też sprawcą tego co mamy obecnie. Odezwał się pierwszy złodziej polski, bo kazał pierwszy milion ukraść aby otworzyć swój biznes. Szaleniec PZPR-owski!!!!!!!!!!!!!
radsa930 / 195.137.161.* / 2015-09-09 10:03
Brawo Panie profesorze na 100% popieram wszystko co Pan powiedział!
Sprawiedliwy485 / 89.76.254.* / 2015-09-09 10:07
To razem wyjedźcie to Izraela i tam sie popierajcie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy