Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
Tomek661 / 87.206.159.* / 2015-09-09 09:51
Balcerowicz klepie starą piosenke o "grożbie zawalenia finansów publicznych" od 10 lati jakoś się nie zawaliły
stef51 / 83.9.137.* / 2015-09-09 09:51
Panie Balcerowicz "dzięki" panu Polska już 25 lat dogania Europę i dogonić nie może. Co pan
jeszcze wymyśli żeby zniszczyć gospodarkę kraju ?!
kretna102 / 80.53.35.* / 2015-09-09 09:51
hm, dokładnie. Padnie!, jak przyjmiemy uchodźców / imigrantów czy jak ich tam zwal i będziemy na nich łożyć nasze własne ciężko zarobione pieniądze
Yjckhh / 188.146.11.* / 2015-09-09 09:50
Panu Balcerowiczowi dziekujemy do brukseli tuska wspierać. A nie polske niszczyć balcerowicz. Z niego to taki exspert ja z ko du. Tromba
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
patriota12345 / 185.15.81.* / 2015-09-09 09:50
Panu już dziekujemy, zaszliśmy tak daleko, że juz niedługo bedziemy bankowcom w smieciach grzebać,zeby wyzyć. My coś gonimy-stoimy w miejscu i cofamy się od lat, zamiast powywozić na taczkach tych miłych doradców...
stef51 / 83.9.137.* / 2015-09-09 09:50
Panie Balcerowicz "dzięki" panu Polska już 25 lat dogania Europę i dogonić nie może. Co pan
jeszcze wymyśli żeby zniszczyć gospodarkę kraju ?!
cynik2015 / 195.150.92.* / 2015-09-09 09:53
Hiszpania dogania Niemcy od 45 lat i dogonić nie może. A może po prostu wprowadzić w życie metody Niemców? Nie wydawać więcej niż się zarabia i przestać podporządkowywać gospodarkę ideologiom?
NORMALNY X / 178.235.54.* / 2015-09-09 09:50
gadzam się nie można zarabiać 1000 tysiąca w x walucie a wydawać 1500 -to gorzi Nam od dawna a co ukrywa PiS
Rhhtkjgg / 188.146.11.* / 2015-09-09 09:53
A platforma tosamo dobro ( złodzieje i hulanki) haha
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
beneficjentt / 31.1.240.* / 2015-09-09 09:49
Balcerowicz masz rację, należy odebrać grupą roszczeniowym to co im się niesłusznie należy.
Zacznijmy od wprowadzenia 45% podatku dla najlepiej zarabiających (Zagórowski, Jagiełło i wszelkiej maści sędziowie, prokuratorzy, starostowie itd.). Należy oZUSować wszystkie umowy o pracę. Należy zlikwidować dopłaty do mieszkań dla młodych singli z wielkich miast. Należy zlikwidować wszelkie ulgi i zwolnienia dla zagranicznych i krajowych firm ( specjalne strefy ekonomiczne). Należy podnieść wiek emerytalny dla prokuratorów, wojskowych , straży granicznej, strażaków, górników. Należy wprowadzić odpłatność za studia dzienne, które i tak nie są dostępne dla biednej młodzieży z prowincji.
Takie typy jak lechu Polskę zamieniły w kraj niesprawiedliwy, gdzie wspiera się obcy kapitał i ludzi zamożnych kosztem plebsu.
KJDHSHUD / 79.186.168.* / 2015-09-09 09:48
TOBIE JUŻ DZIĘKUJEMY ILU LUDZI PRZEZ CIEBIE POSZŁO DO ZIEMI !!! UZDROWIŁEŚ JUZ RAZ SWOJE FINANSE PIERWSZA SŁYNNA AFERA ALKOHOLOWA !!!!!!! KTO NA NIEJ ZAROBIŁ ??
ROZKRADLIŚCIE WSZYSTKO CO POLSKIE PEJSACI !!!!!!!!!!!!!
mirka0408 / 77.92.42.* / 2015-09-09 09:48
Szanowny Panie prof dlaczego Pan tak twierdzi ?!!! dla mnie to propaganda wielu Pana kolegów prof znanych ekonomistów w Polsce i w świecie twierdzi zupełnie coś innego otóż powiadają,że za rządów PIS w latach 2007 roku jeżeli chodzi o ekonomię to było dobrze zarządzane Państwo.
Uważa się Pan za świetnego ekonomistę, a co Pan zrobił w latach kiedy był Pan ministrem wszystko Pan likwidował i niszczył miejsca pracy w firmach , które nieźle prosperowały. oczywiście należało pomóc i wprowadzić innowacyjność do przedsiębiorstw, a PGR-ry miliony miejsc pracy Ci ludzie żyją z pokolenia na pokolenia w ubóstwie i tez należało pomóc przekształcić w Spółdzielnie jak na zachodzie , aby lokalna społeczność była skonsolidowana i odpowiedzialna za swoje przedsiębiorstwo.Doprowadził Pan do tragedii i ubóstwa miliony Rodzin polskich.I uważam, ze nie ma Pan prawa siać propagandę jako "wielki znawca" czego?!!!Za Pana rządów wzięłam kredyt po 8 miesiącach z 35 milionów raptem kredyt wynosił z odsetkami 65 milionów i zostałam na ulicy z małym dzieckiem bo sprzedałam wszystko co miałam, aby to dobrodziejstwo spłacić./Wzięłam go na budowę domku bo mieszkałam z chorym dzieckiem na 30m2/ Jedyna Pana zasługa to taka, że " wyleczył" Pan mnie z brania kredytów na całe życie i moją całą Rodzinę. Proszę myśleć nieustanie o tych Rodzinach , których pozbawił Pan pracy czyli miejsc pracy, rozwoju i chleba. Życzę samozachwytu z siebie. I wiem co Pan odpowie była hiperinflacja. Nadmieniam ,że nie należę do żadnej partii jestem wolna i zawsze byłam za czasów socjalizmu też byłam wolna bo tak zostałam wychowana. Ale odpowiem Panu za socjalizmu pracowałam 22 godziny na 24 miałam pracę umowę o pracę i miałam działalność gospodarczą płaciłam podatki i żyłam . W chwili obecnej jestem wykluczona bo 50+ tytuł mgr, który można powiesić w wc. Nie należysz do partii PO , PSLnie masz pracy bo wszystko jest załatwiane na urodzinach u "wujka" Taka jest Polska rzeczywistość, od której Państwo jesteście oderwani. I odnoszę wrażenie, że my Polacy jesteśmy potrzebni,aby na Was głosować , a następnie "pleps" niech milczy . ZA demokracji jest zakaz swobodnego wypowiadania się i myślenia tak uważam wynika to z moich obserwacji.
aassdd590 / 79.110.194.* / 2015-09-09 10:03
troche się to kupy nie trzyma moja droga. jeśli 'za socjalizmu' miałaś 'mgr' to miałaś też nakaz pracy, a nie działalność gospodarczą ;) no i kolejna sprawa - magister czegokolwiek chyba rozumie zawirowania finansowe typu (hiper)inflacja. liczby dajesz dla lepszego wrażenia? gdy jest inflacja to owszem, nominalna kwota kredytu rośnie w zastraszającym tempie, ale razem z nią bieżące wpływy. jeśli tak szybko wylądowałaś na bruku to bez inflacji też byś się tam znalazła - tylko liczby byłyby nieco mniejsze.
Pitt640 / 87.206.190.* / 2015-09-09 09:48
Ma Pan czelność jeszcze wypowiadać się publicznie, dzięki Panu mamy ten bur....el !
wirtek / 159.245.16.* / 2015-09-09 09:48
Balcerowicz zrozum w końcu że grupy nacisku to ogromny procent społeczeństwa. Jak się ich nie będzie w miarę słuchac to pójdą w PISowski populizm i jeszcze bardziej będziemy się cofać na długie lata.Trzeba mieć to też na uwadze. Jaki skótek maja reformy w naszym kraju sam widzisz. Populistyczna partia bierze wtedy wszystko. Kiedy to zrozumiesz?
marekkomputer / 31.61.138.* / 2015-09-09 09:46
Ja sie zastanawiam kto jeszcze chce z Balcerowiczem rozmawiac i sluchac jego wypocin.Przeciez to jest bankrut polityczny,czlowiek ktory zna sie swietnie na ekonomi ale w druga strone jak doprowadzic kraj do ruiny ekonomicznej.Powinien miec sadowy zakaz wypowiadania sie publicznie pod kara wiezienia taki wyrok w zawiasach otworzy klapaczke publicznie to do pudla.
rrs / 193.59.127.* / 2015-09-09 09:46
Co było to było, ważne to co przed nami. Niemcy zrównoważyły budżet i rozwijają się coraz szybciej. U nas coraz większy deficyt, zadłużamy się coraz szybciej - to przepis na katastrofę. Rozumie to każdy kto ma choć trochę rozumu. Z wypowiedzi wynika, że takich prawie nie ma. Trudno, stoimy nad brzegiem przepaści i na własne życzenie robimy wielki krok naprzód. Katastrofy to nasza specjalność.

Najnowsze wpisy