Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
boska1123 / 31.61.139.* / 2015-09-09 09:29
jak to jest że dziennikarz pół godziny rozmawiał z Balcerowiczem z człowiekiem który już był już pomógł Po wykonczyć Polskę , kłapie bezczelnie ozorem o Pis KTÓRE NIE RZĄDZI OD 8 LAT , a ani przez chwile ten sam dziennikarz nie raczy poinformować o nagrodzie dla KJaczyńskiego . Media , dziennikarze , obecni to jest mieszanka nienawiści którą Polacy muszą rozgonić od tego trzeba zacząć. Balcerowicz powinien odpowiadać za to że sieje nienawiśc opowiada bzdury bez pokrycia.takich profesorów na usługach pod trybunał
----- / 83.25.3.* / 2015-09-09 09:35
A jakież to osiągnięcia Kaczyńskiego miałby komentować ten dziennikarz. Ty przejrzyj na oczy i zobacz że to biznes zaczyna Kaczyńskiemu lizać stopy bo przewiduje jego być może objęcie sterów rządu. To zwykłe lizostwo. Balcerowicz, czy nam się to podoba czy nie , czy jesteśmy tymi co z tytułu jego reform zyskaliśmy lub odwrotnie - jest wielki.
ambroży / 78.8.35.* / 2015-09-09 09:29
Balcerowicz musi odejść albo należy go wyrzucić z wszelkich instytucji publicznych. Słuchanie jego "mądrości" to to samo co pouczanie biednego przez bogatego i sytego, że ten pierwszy powinien oszczędzać i zaciskać pasa. Dałbym mu 1200,00 zł na miesiąć i niech zaciska pasa i oszczędza na starość.
rados / 83.22.253.* / 2015-09-09 09:28
hahhahahahahhahaha Panie Balcerowicz, a czym kończą się rządy PO? Czy to dopiero nie jest katastrofa? O ile mnie pamięć nie myli, to pan ustawił zegar który wskazuje jak jesteśmy zadłużeni i to pan niedawno krytykował rząd PO i PSL, twierdząc że prowadzą nas do bankructwa, co zobrazował pan zegarem pokazującym w jakim tempie jesteśmy zadłużani. Jest pan kretynem z takimi wywodami. Może pan powie, jak funkcjonowała Polska, za czasów rządu PISu? W którym miejscu gospodarka była zagrożona? Zagrożeni byli tylko złodzieje i cwaniaki, którzy tak portkami trzęśli, że zrobili wszystko, aby odsunąć PIS od władzy i co mamy teraz? Afera za aferą a jej uczestnicy bezkarni, Polska zadłużona tak, że stoi na skraju bankructwa, a pan straszy PISem? Jest pan żałosny
dziadek II / 79.184.29.* / 2015-09-09 09:46
Żałosny jesteś " rados" .Za rządów PiS Polska funkcjonowała dobrze ale odpowiedz sobie tak naprawdę dzięki komu.Jechała na efektach SLD od którego to przejęła gospodarkę w bardzo dobrym stanie.Nie przypisuj zasług PiSowi.
rados / 83.22.253.* / 2015-09-09 10:23
no teraz to pojechałeś po bandzie. Dziękuję, za miłe słowa. Chciałeś mi dowalić i obrazić mnie, a nie wyszło ci, bo tylko potwierdziłeś to co ja napisałem :)))))) Jakbyś nie miał problemu ze zrozumieniem tekstu, to byś nie zrobił z siebie idioty, a to ja niby jestem żałosny :)))))))). Gospodarka w świetnym stanie po SLD, PIS ja jeszcze podciągnęło wyżej, na co są dowody i dane GUS, po czym dochodzi PO do władzy i wszystko wali. Dziwne, że SLD zostawia Polskę w dobrym stanie, PIS w jeszcze lepszym, a PO ja gnoi. Może teraz powiedz, po co była zmiana władzy, skoro tak dobrze było za czasu SLD i PIS? Czy rzeczywiście PIS niszczył gospodarkę i trzeba go było odsuwać od władzy? Odpowiedz sobie sam, bo Ty przecież nie jesteś tak żałosny jak ja:)))) Prawda boli, trudno przełknąć fakty :) Przykro mi, że musisz się z tym pogodzić
sisley / 213.77.28.* / 2015-09-09 09:38
Trafne uwagi. Balcerowicz traktuje swoich słuchaczy jak debili z ograniczoną pamięcią. Wygaduje non-stop to samo; prymitywne neoliberalne teorie nie pasujące nijak do współczesnego świata. Mam wrażenie jakby był oderwany od rzeczywistości, co zaczyna graniczyć z bezwstydem i upośledzeniem. Nikt go nie słucha a ci co słuchają to studenci aby dostać wpis do indeksu. ŻENUJĄCY GOŚĆ, podobny do typów a la Walesa czy Kwasnieski.
xxx723 / 188.252.16.* / 2015-09-09 09:35
typowy przykład myślenia płytkiego, łasego na populistyczny bełkot . zagrożeni za pisu to byli wszyscy, którym akurat agenci chcieli podetknąć łapówkę, , jak uniewinniony burmistrz helu. za pisu przynajmniej sam pis sobie robił afery. a gospodarki się nie tykał, bo się bał i się nie znał, na szczęście trafił na dobry okres w światowej gospodarce, który i tak przespał. precz ze smutnymi twarzami i ich głupimi pomysłami. nie jestem za PO, ale wolę mniejsze zło
rados / 83.22.253.* / 2015-09-09 09:59
ty masz dopiero płytkie myślenie i powtarzasz frazesy które PO wciska ludziom. Zagrożeni za PIS to byli przede wszystkim złodzieje i agenci. To lustracja tak przeraziła niektórych, że trzeba było powalczyć. Nikt z uczciwie pracujących ludzi, jakoś nie obawiał się PISu. PIS sobie sam robił afery, a kto robi teraz afery PO????? Zanim następnym razem skomentujesz coś zapoznaj się z faktami, sprawdź dane i wróć. PIS się nie znał na na gospodarce według PO i Ciebie, ale wyprowadził ją na takie wyżyny, że dzięki temu kryzys przetrwaliśmy. No jak na tych co się nie znają na gospodarce to jakimś cudem były dane GUS, o wzroście PKB który w ciągu dwóch lat rządów PIS wzrósł z 3,6 do 7,4 To rzeczywiście jakaś porażka rządu :))) O inwestycjach zagranicznych w tym okresie nawet nie wspomnę, żeby cię nie dołować, przypomnę ci tylko, że były rekordowe. Tylko, że tacy jak ty mają te dane gdzieś, bo jesteście mamieni bzdurami o tym jaki to PIS był beee. Dziś jak słucham polityków PO, twierdzących że inwestorzy zagraniczni będą uciekać jak PIS dojdzie do władzy, to mam odruch wymiotny. Bo okazuje się, ze można perfidnie kłamać a zwolennicy PO będą to bez zastanowienia powtarzać.
dziadek II / 79.184.29.* / 2015-09-09 10:23
To nie była zasługa PiS jeśli chodzi o gospodarkę.PiS jechał na efektach SLD od którego przejął gospodarkę w dobrym stanie wyciągniętą po zapaści "dziura Bauca".Dzisiaj jeżeli społeczeństwo nie zmądrzeje to po rządach PiSowskich za 4 lata znów SLD będzie musiało ratować gospodarkę.Znów będzie aktualne powiedzenie "jak trwoga to do Boga".
rados / 83.22.253.* / 2015-09-09 10:47
zapomniałeś o rządach PO i PSL :) Zapomniałeś, że jest coś pomiędzy SLD i PIS. PIS tak jechał ba efektach, że osiągał rekordy w inwestycjach zagranicznych i w PKB, ale mimo to PO przejęło władzę. Może powiedz jakim cudem to się stało? Przejęło władzę i rozjechało gospodarkę jak walcem. PKB 2005 r. - 3,6. PKB 2007 r. - 7,4 . Czyli początek i koniec rządów PIS. Teraz PKB 2015 r. 3,6, przewidywany na 2016 3,8. Wzrost inwestycji zagranicznych w 2006 roku w porównaniu z 2005 rokiem o 40 % i osiąga kwotę 11 miliardów. Po 8 latach rządów PO i PSL wynosi 13,9 miliarda. Zadłuzenie Polski 2015 r. 4 BILIONY zł. Zadłużenie Polski koniec 2007 r. 527 miliardów. No i jak tam te dane skomentujesz?
gosc777 / 192.162.177.* / 2015-09-09 09:28
Balcerowicz musi odejsc najlepiej odrazu na sprzatacza
pi1234 / 87.205.252.* / 2015-09-09 09:28
Balcerowicz mówi o reformach.
Polacy trzymajcie się za portfele, nadchodzi nastepna faza okradania naszych kieszeni.
"Reformy" tego pana są proste, zabrać tym co mają i dać tym co maja jeszcze wiecej po to aby ci co mają wszystko znowu dali kredyt.
Jacki3 / 83.27.11.* / 2015-09-09 09:28
Jak możecie takie brednie puszczać! Były szef Forum Obywatelskiego Rozwoju i rzeczywiście w PRLBis obywatel tak się rozwinął, że znowu obywatel znaczy człowiek obywający się bez pieniędzy, wręcz przeciwnie banksterzy. I stąd ta panika bo PiS obiecuje koniec banksterskich działań!
NIE PLATFORMIE / 37.128.85.* / 2015-09-09 09:28
Idioto po twoich rządach jeszcze Polacy są w skrajnej nędzy ,większość.
myślacy / 212.109.146.* / 2015-09-09 09:28
Bogate kraje Zatoki Perskiej odmówiły przyjęcia uchodźców, mimo iż z ogarniętą wojną Syrią łączy ich kultura, religia i geograficzna bliskość. W zamian Arabia Saudyjska zaoferowała pomoc w budowie... 200 meczetów na terytorium Niemiec. To inwazja islamu. Pan jest ślepy. Nikczemność to skazać Polaków na takie warunki, że nie stać zwykłego Polaka na normalne życie. Pan za to dopowiada.
Natenczas Wojski / 77.255.233.* / 2015-09-09 09:27
Balcerowicz to jest dżuma, ebola, AIDS, świńska grypa i rak mózgu w jednym! Doktor Mengele mógłby u nirgo terminować. To słuszne określenie, bo Balcerowicz to bezwzględny Terminator polskiego Państwa i Narodu. Nie zająknął się nawet, że to samo jubileuszowe XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy, w którym uczestniczył wraz z gronem najznakomitszych ekonomistów, prezydentów państw, przedstawicieli parlamentów, dyrektorów największych banków i korporacji z 60 państw z całego świata (ponad 3000 osób) OGŁOSIŁO CZŁOWIEKIEM ROKU 2015 PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO!!! Reżimowa WP.PL też się o tym wydarzeniu nawet nie zająknęła! Widać pisze tylko to, co jej KC Platformy Obywatelskiej każe.
opiuyuyg / 82.177.46.* / 2015-09-09 09:27
Jan Kowalski: rządy Balcerowicza to była katastrofa. I on po rządach platformy jeszcze ma czelność nas pisem straszyć...
1Tomek1 / 212.69.71.* / 2015-09-09 09:27
Do czego doprowadzą reformy PISu to zobaczymy. Do czego doprowadziły reformy Balcerowicza to już wiemy.
tomasz 1511 / 94.254.198.* / 2015-09-09 09:26
uwaga!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!!!!!! uwaga!! Na potęzne organizacje MASONSKIE w polsce i za granicą!!!!!!!!!!!Dążą do zniszczenia koscioła katolickiego przez demoralizacje młodziezy dzieci(gender, narkotyki) są obecni na najwyższych szczytach władzy w Polsce!!!!!!! Kontroluja system finansowy Polski oraz świata.Wszelkie działania polityczne w Polsce jest z ramienia MASONERII!sic! Platforma i politycy tej frakcii w wiekszości są masonami(vincent roztowski hanna gronkiewicz waltz olechowski i inni)po wprowadzeniu złych ustaw np(przeciwdziałaciu przemocy w rodzinie-konwencja genewska) pigułka dzień po, gender, pomysł sprzedaży lasów panstwowych, przymus chodzenia 6 latków do szkół , ACTA (2010 rok)wiek emerytalny praca po 10-12 godz dziennie za najniższe pieniadze itp-->to wszystko dziełem jest masonerii która to odgórnire steruje politykami (nie tylko polskimi)oraz rządami innych krajów!!!!!!!!!!dążą do zniszczenia kościoła w polsce(jako że polska jest krajem katolickim -w 1 kolejności)oraz dążą do władzy absolutnej!(nierzadko pozbywając sie niewygodnych osób)
kremp / 5.172.247.* / 2015-09-09 09:26
Znielubiłem Balcerowicza za OFE. Ale chrzanienie o zniszczeniu polskiej gospodarki na tych forach jest bzdurą. Nie było polskiej gospodarki. Była gospodarka radziecka w PRL. Nie ma ZSRR - nie ma tamtej gospodarki. Bezpośrednio w przemyśle pracowałem 5 lat. Robiliśmy centrale telefoniczne dla ZSRR na francuskiej licencji. Dla Polski - tylko z odrzutów. Były to centrale na listwach przekaźników. Przestarzałe. Weszliśmy w nowe czasy bez portek. Niestety nie tylko goła d...a ale i pusta głowa. Teraz PiS Kaczki chce przywrócić PRL, wymierzyć sprawiedliwość dziejową. Przywrócić PRL, bolszewizm bez przywrócenia ZSRR?
Jacenty21 / 83.27.11.* / 2015-09-09 09:32
Czy nie za dużo oglądasz Telewizji dotowanych? Ja też wtedy pracowałem i wiem, że jak Polska będzie mieć gospodarza to wszystkim będzie lepiej. Jak na razie to lepiej jest panom przy korytku!
JodyGrind / 185.32.144.* / 2015-09-09 09:26
Nie wiem czyje interesy reprezentuje Pan Balcerowicz, ale na pewno nie Polski i Polaków. Jego oceny są formą manipulacji, na którą dają się nabierać Ci, którzy wierzą, że jego reformy dały Polsce korzyść. Z jedną rzeczą głoszoną przez Ś.P. Leppera - Balcerowicz musi odejść - do więzienia!

Najnowsze wpisy