Forum Polityka, aktualnościKraj

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Budżet i finanse Polski. Balcerowicz: Nie mylmy grypy z gruźlicą

Wyświetlaj:
??? / 193.86.83.* / 2015-09-09 21:18
oszust... wartość dwóch książeczek mieszkaniowych, (spłacone na obu 40% nowego mieszkania)... zostało przeliczone na 4% wartości nowego mieszkania a spłata kredytu (oprocentowanie 2% kredytu ) wyniosła 80 % w stosunku rocznym w pierwszym roku!!!! TAKA TO BYŁA ZŁODZIEJSKA DENOMINACJA
Max Mary Jan / 78.11.6.* / 2015-09-09 21:15
Jakim trzeba byc głupcem,by nie zauważyc wielkiego podobieństwa obecnego eksodusu do zielonych ludzików na Krymie.....pomnicie moje słowa...tak samo,albo i gorzej,ten cyrk się skończy...już samo zachowanie tych niby pokrzywdzonych przez los,gdy gardzą pomocą i żadają,żadaja i żądają....będąc bezprawnie na terytorium UE ,a nasi naiwni ,wielce wykształceni ,zapominają o ścinanych chrześcijanach,myślą,że ten motłoch zmieni się w baranki?
jack30 / 89.71.81.* / 2015-09-09 21:15
Brawo Panie Profesorze. Diagnoza jak najbardziej trafna.
Rolo / 46.76.120.* / 2015-09-09 21:07
Jeden z większych szkodników społecznych.
kpiarz / 83.29.52.* / 2015-09-09 21:06
Kiedy wreszcie zrozumiecie, że Balcerowicz dzisiaj nie jest dla nikogo bez mała tzw "autorytetem"!!! Ja osobiście wolę czytać analizy profesora Modzelewskiego. Modzelewski jest ekonomistą rozumiejącym politykę, Balcerowicz pozostał tylko i wyłącznie doktrynerem monetarystycznym. I to też rozumiem bo noworysze partyjni tak już mają z natury!
krzysztof324 / 31.6.129.* / 2015-09-09 21:05
niech on zajmie się wnukami.
bstary / 83.142.222.* / 2015-09-09 21:05
super spec zastał Polskę z 25mld długiem a zostawił z 300mld, a jednocześnie sprzedał majątek Polski wart od 200 do 400mld wszystko w $, jak brzmi nazwisko tego geniusza -balcerowicz
iwona557 / 31.61.138.* / 2015-09-09 21:03
Szanowny Pan Balcerowicz 24 lata wstecz przekonywał Polaków jak to zaciskając pasa Zbudujemy Mocną gospodarkę I Uzyskamy stabilizację Finansową, słuchałam jego wywodów rozpoczynając własną działalność gospodarczą.Miałam wybór wyjechać do USA czy działać, wybrałam działanie, ponieważ miałam nadzieję że w nowych warunkach będzie lepiej, dzisiaj z perspektywy uważam że mogłam wyjechać, nadal trzeba zaciska pasa lecz dziurek już brak.Ludzie prowadzący własną działalność mają wciąż pod górkę, jego butne wypowiedzi budzą jedynie irytację, bo dzisiaj Polska to wielka montownia bez własnego majątku.
Ben 274 / 89.67.112.* / 2015-09-09 20:59
Doprawdy trudno jest słuchać tego bufona. Profesor od siedmiu boleści, co nie zauważył, że gdy podaż przewyższa popyt to spada cena. Więc rozsprzedano za grosze dorobek kilku pokoleń za to krewni i znajomi królika nieźle się obłowili. Balcerowicz powinien się wstydzić a tymczasem kreuje się na autorytet moralny.
-DJ / 159.205.63.* / 2015-09-09 20:47
Bez reform i zlikwidowania dziury budzetowej, a zapowiada sie wieksze zadluzenie PIS pograzy nas na dlugie lata.Rozda wszystko co moze zeby sie utrzymac przy wladzy. Widze niedaleko 2a Grecje niestety! Dzis dowiedzialam sie, ze GAU nigdy nie prowadzil ewidencji glodujacych dzieci (ani NIK) a PIS glosi ze jest ich 90 tys. skad te dane to cyniczne klamstwo, Miller mowi 450 tys. PiS 600 tys. a nawet 900 tys. Boze to nieprawda posluchajcie wywiad z GUSEM dzis w "Czarno na biallym". W polityce wykorzystuje cynizm p.Karczewski Szefie wyborczy PISU - podaje Pan dane nie istniejace!!lAle wstyd!!!
ananalityk / 77.255.0.* / 2015-09-09 20:41
Balcerowicz to tzw.pożyteczny idiota którego wykorzystał obcy kapitał by zniszczyć najpierw polskie firmy po to by mógł je przejąć za bezcen i kontrolować polski rynek !Temu pyszałkowi i analfabecie biznesu pomieszało się już dawno w głowie , a jego średniowieczne poglądy ekonomiczne można tylko wyśmiewać .Panie Balcerowicz w latach 90 opowiadał Pan że na Chińczykach interesu się nie zrobi bo to biedny naród !(20 lat i chińska gospodarka jest w pierwszym rzędzie a ja chciałby zarobić na jednym Chińczyku tylko dola sprzedajc mu choćby zapałki czy papier toaletowy!!). Przy rozwalaniu PGR-u opowiadał Pan: małe gospodarstwa rolne - i co dziś ma se rolnik kupić Fenda na 15 hektarowe gospodarstwo ?!!! Drogie money.pl przestańcie już promować tego człowieka bo to co on zrobił Polakom to kwalifikuje się pod trybunał !!! Doszukiwanie się w radach tego psełdo ekonomisty jakiegoś sensu mija się z calem nikt w wielkim świecie nie traktuje go poważnie -jest tylko potrzebny jako pożyteczny idiota !!!
tom2134 / 89.71.186.* / 2015-09-09 20:36
Chyba na tych spotkaniach Masońskich mu dyktują, co ma robić i pisać
nwrwbereht / 159.205.255.* / 2015-09-09 20:33
Świadomość ekonomiczna Polaków jest niestety bliska zera.
I nawet najbardziej sensowne wypowiedzi są hejtowane tysiącami bezsensownych wpisów, chociaż z pewnością nieprzypadkowych.
Ale faktem jest że PO na razie się wypaliło i zaczęło skręcać na lewo a tam już jest bardzo ciasno(SLD,PSL,PIS KUKIZ itd)
Służby więc postanowiły oddać władzę na 4 lata socjalistycznemu PISowi-stąd ten nagły czarny PR.
Bo pokolenie pamiętające tamtą gospodarkę już w sporej części odeszło i trzeba mu pewne rzeczy przypomnieć.
Po czterech latach ludzie być może dojdą do wniosku, że socjalizm to jednak nic dobrego.
W tym czasie może się ustabilizuje jakieś ugrupowanie proreformatorskie i popchnie gospodarkę do przodu.
tm / 89.71.186.* / 2015-09-09 20:30
Co do emigrantów to Pani Kopacz i ciocia Angela, zanim ich wpuszczą powinny przeczytać Koran. Myślę, że zmieniły by podejście do imigrantów. A Orban jedyny ma jaja powiedzieć NIE, Balcerowicz nigdy ich nie miał i mieć nie będzie!!!

Najnowsze wpisy