Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Budżet UE. Polska powinna walczyć o pieniądze na dopłaty

Budżet UE. Polska powinna walczyć o pieniądze na dopłaty

Wyświetlaj:
pomo dore / 2012-11-15 09:40 / Tysiącznik na forum
hehe - Waszczykowski Wielki Negocjator. irytuje mnie jego wiernopoddańcza postawa wobec USa i ich tarczy antyrakietowej oraz stosunek do stacjonowania wojsk amerykańskich na naszym terytorium
gość324 / 80.239.243.* / 2012-11-15 09:33
Kolejny etap w karierze polityka - kosztem czy zyskiem ?
Stary Lis / 83.22.49.* / 2012-11-15 09:23
Niektórzy twierdzą z całą stanowczością że najgorszym wrogiem jest porzucona kobieta z poczuciem krzywdy.Tymczasem okazuje się że to nie tak,najgorszym wrogiem jest były wiceminister spraw zagranicznych po stracie swojego stanowiska.Pewnie chciał nim być nadal,a może jeszcze więcej.Zajadłość p.Waszczykowskiego jest niesamowita,godna lepszej sprawy.Mam pytanie - jaka kwota dopłat jest jego zdaniem satysfakcjonująca dla interesu narodowego Polski,a jaka jest ceną za dobry artykuł promujący premiera w prasie niemieckiej. Po ustaleniu wysokości dopłat będziemy mieli jasność,czy p.Waszczykowski dba o nasze interesy czy to tylko zwykła,ludzka zawiść człowieka "skrzywdzonego".
ert / 89.76.196.* / 2012-11-15 09:16
ten gosc nigdy nie dbal o interes kraju ,wazne zeby zalatwic sobie ciepla posadke w Unii.Za to by przehandlowal corke
Coins / 109.173.150.* / 2012-11-15 08:44
No nie wiem dlaczego się dziwi, przeciez Tusk zazwyczaj nie dba o interesy kraju przeciez za to medal dostal....

Najnowsze wpisy