Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Budżet USA. Kongres przyjął ustawę budżetową. Jest zgoda na eksport ropy

Budżet USA. Kongres przyjął ustawę budżetową. Jest zgoda na eksport ropy

Wyświetlaj:
kach678 / 82.28.206.* / 2015-12-20 09:06
USA ma masakryczny kryzys finansowy.Totalny brak dochodu, skoro chcą sprzedawać ropę nawet po najtańszej cenie.Do tego ulgi podatkowe-cieniutko tam musi być,bo łamią wszystkie zasady swojej zamożności.
zazula398 / 178.36.146.* / 2015-12-19 17:36
...w ramach rewanżu zaproszono mnie emeryta prawie 70 latka do USA .W konsulacie w Warszawie po wstępnej rozmowie Pan Konsul oznajmił mi,że za ładnie wyglądam i z pewnością zabiorę miejsce pracy jakiemuś Obywatelowi...Po namyśle doszedłem do wniosku,że może to i lepiej bo zaoszczędziłem w ten sposób około 30 tys.złotych ,które zapewne wydałbym na te wyjazdy poza a przy okazji amerykański Kuzyn dowiedział się jak wygląda Ich "demokracja"
polak-katolik / 46.112.207.* / 2015-12-19 14:54
...szmaciane łby zmusiły jankesów do desperackiego kroku.ropa na światowych rynkach coraz tańsza ,produkcja z łupków deficytowa, a co się z tym wiąże ,setki jankeskich firm poszło już z torbami:)
edek360 / 91.232.140.* / 2015-12-19 12:03
he, he to Polacy teraz będą traktowani jeszcze gorzej. Osobiście zostałem wyleczony z wszelkich uczuć do USA, po rozmowie z konsulem na ulicy Stolarskiej w Krakowie. Było to w latach dzieweięćdziesiątych XX wieku , dostałem zaproszenie od kolegi z USA , chciał chłop pokazać mi swoje bogactwo amerykańskie... a że był mi dłuzny co nieco więc przysłął mi zaproszenie. Poszedłem do konsula po wizę i zaczeło się ...... przesłuchiwanie jak na UB (wiem co mówię, byłem przesłuchiwany przez UB) albo lepiej NKWD..... pokazałem im faka i moja wyprawa do USA sie skończyła , zanim się zaczeła.
dundas / 83.8.10.* / 2015-12-19 17:03
re-edek360 Przed otrzymaniem obywatelstwa USA, wjeżdżałem do USA 3-razy i nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem wizy. Moje żonate dzieci z wnukami też 2-razy dostały wizy bez problemu. Ty prawdopodobnie nie kwalifikowałeś się do otrzymania wizy, ponieważ niewiele majątku miałeś w Polsce i nie przekonałeś konsula, że jedziesz z wizytą, a nie do pracy. Ci konsulowie mają zawodowe doświadczenie i wyczuwają na odległość, kto jedzie z wizytą, a kto do pracy i to jest cały problem z otrzymaniem albo z nie otrzymaniem wizy, a nie to, czy konsul Ciebie polubił, czy też nie. Ameryka to piękny i wielki kraj gdzie mieszkają wspaniali i uczynni ludzie, którzy chętnie śpieszą z pomocą potrzebującym.
Stan123456 / 68.225.222.* / 2015-12-20 22:39
Ameryka to piękny i wielki kraj gdzie mieszkają wspaniali i uczynni ludzie, którzy chętnie śpieszą z pomocą potrzebującym.Przestan pisac glupoty.W tym brudnym zaszczurzonym , kapitalistycznym wielonarodowosciowym motlochu 80 milionow ludzi nie ma co jesc.Morderstwa , gwalty ,bezdomnosc to rzeczywistosc. Narkomania ,rozklad spoleczny to cale piekno tej bylej ziemi obiecanej.Jesli myslisz , ze pieklo to daleka perspektywa przyjedz do USA.Czlowieku kto zatrudni nielegalnego 70 latka.. Ten konsul to kompletny idiota
asdas123 / 83.28.239.* / 2015-12-19 11:34
Super. Będzie się działo - ropa po 20 dolców.
Dla mnie bomba.
jo44 / 89.67.115.* / 2015-12-19 05:03
bendom eksportowac rope , czyli cena wzrosnie. bo to wolny rynek panie. jak podaz rosnie to wzrosnie tez cena. ot bo przeciez nie wydano decyzji o eksporcie by tracic. gazety napisza ze kongresmeny przewidzialy genialnie wzrost cen. .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
BDG / 84.10.26.* / 2015-12-19 10:53
"jak podaz rosnie to wzrosnie tez cena" - chciał zabłysnąć, ale się nie udało.. :D
hhh644 / 83.24.163.* / 2015-12-19 01:43
Syryjczycy już się cieszą bo wiedzą że wojna nie pójdzie na marne.
nieautor / 172.56.13.* / 2015-12-18 23:03
ciekawe kiedy cytaty "łupki w USA padły na pysk", "bezrobocie w USA na poziomie 25%", "zielonym śmieciem będe sobie dom tapetował", "wprowadzić wizy dla Amerykanów", "Chiny wykupią Amerykę"...i wiele wiele innych cytatów szczerbatych kargulów zarabiających 3000 brutto, teraz jeszcze zaostrzone przepisy o ruchu bezwizowym sprawią, że bidota polska będzie Hamerykę oglą dać na tefałenie w powtórkach Kevina samego w domu i Dynastii
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy