Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

bukmacherska inwestycja

bukmacherska inwestycja

dimes / 89.69.149.* / 2015-11-17 14:05
Jako, że od zawsze interesowałem się sportem to zacząłem się zastanawiać nad inwestowaniem w bukmacherkę. Sam może nie mam aż tak pokaźnej wiedzy, ale trafiłem na kilka stron, które zatrudniają/współpracują z doświadczonymi typerami, którzy robią niezłe zyski przez długie okresy czasu. Nie wiem czy można tu podawać nazwy/linki jakby co to proszę usunąć - mam tu na myśli głównie takie strony jak Betadvisor i Omnibet. Działają już długo, wyglądają profesjonalnie i co najważniejsze mają typerów z bardzo długą historią (kilka lat). Zyski wyglądają nieźle, dostępne są obszerne historie i statystyki. Yield na poziomie 10% i wyższym kusi i zaznaczę, że jest to 10% od faktycznie zainwestowanego kapitału, a nie od całego kapitału wpłaconego do bukmachera. W skrócie, mając np 3tys zł w miesiąc można faktycznie zainwestować kilka razy więcej (obracając cały czas tą kwotą), czyli mając 3tys w miesiąc zagramy typy za łączną sumę np 15tys zł i od tego 10% już fajnie wygląda (a zdarzają się miesiące lepsze niż 10%, nawet 20-30%).
Ktoś próbował? Ma jakieś opinie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy