Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bullterrier Kaczyńskich zaatakował dziennikarzy

Bullterrier Kaczyńskich zaatakował dziennikarzy

Wyświetlaj:
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-04 08:22
Dziennikarze byli stroną tego konfliktu. Jeśli ktoś wylewa na kogoś "pomyje" - niech nie liczy wiecznie na taryfę ulgową. Wreszcie zobaczyłem program, w którym potraktowano Bulteriera jak na to zasługuje, czyli tak, jak on traktuje swoich wrogów :-)

A jak usłyszałem jak Kurski z powagą opowiada swoją prawdę o klubie "Dekadent" (zamiast "Dekada") - gdzieś dzwonią, ale nie wiadomo w którym kościele. Taka jest właśnie wiarygodność tego, co mówi Kurski...
zx / 83.16.202.* / 2006-10-04 08:19
Oglądałem wczorajsze "Teraz My" i moim zdaniem Kurski nie tyle zaatakował ile próbował atakować skutkiem czego został zniszczony przez prowadzących program co nawiasem mówiąc od dawna mu się należało. Moim zdaniem tacy ludzie jak Kurski niezależnie od ich orientacji politycznej powinni przynajmniej raz w tygodniu dostawać takie lanie w mediach obnażające ich cyniczną i kłamliwą naturę. Kto wie gdyby w swoim czasie dziennikarze tak pojechali z L.Millerem jak wczoraj Panowie Sakielski i Morozowski z Posłem Kurskim być może dzisiaj język polemiki politycznej byłby na zupełnie innym poziomie. Ale widać musimy przejść przez etap wyciągania dziadków z Wehrmahtu i innych tego typu fekaliów. Ciekaw jestem czy z całej tej historii pozostali politycy wyciągną wreszcie jakieś wnioski bo to co pokazały taśmy TVN-u dotyczy całej tzw. klasy politycznej od lewa do prawa i na każdym poziomie od rady gminy wzwyż. To, że ludzie wiedzą, że tak się robi politykę wcale nie oznacza, że to akceptują bo gdyby tak było to sprawa przeszła by bez echa. Ale jak widać lud jest jeszcze nie dość ciemny żeby to zaakceptować.
Desstin / 2006-10-04 07:56 / Bywalec forum
łapie się i usypia bo jest to jeden z objawów wścieklizny.U tegoż wściekłego kundla(bo na bulterierea to nalezy sobie zasłużyć) można jeszcze zaobserwować kolejne objawy:rzucanie się na oślep i szkodzenie własnemu panu.Co z kundlem należy zrobić, wniosek jest prosty.
sceptyk / 2006-10-04 10:04 / Tysiącznik na forum
A gdzie duch michniczej tolerancji misiu?
Widzę, że tolerancja wg ciebie to wymuszanie akceptacji tylko dla twoich poglądów a pomijanie poglądów odmiennych.
A psy, mój drogi tolerancjonisto, w cywilizowanych krajach otacza się troską i opieką większą niż ludzi. Bo pies, wg tolerancjonistów cywilizowanych, to taki sam człowiek, tylko inny.
Desstin / 2006-10-04 10:51 / Bywalec forum
Za bardzo starych czasów druidzi drzewa traktowali jako "innych" ludzi.Zdrowe psy są otaczane opieką.Natomiast chore na wściekliznę nawet kochający własciciele usypiają aby nie stwarzały zagrożenia ani dla nich samych ani dla otoczenia.Jestem osoba bardzo tolerancyjną.Nie mam natomiast absolutnie zadnego poważania dla ludzi których pasją jest obrzucanie bliźnich błotem i niszczenie im zycia nie posiadawszy na to żadnych dowodów.
sceptyk / 2006-10-04 17:16 / Tysiącznik na forum
Ale wyraźnie sugerujesz, żeby z Kurskim zrobić to samo co z chorym kundlem.
To podżeganie do zbrodni. Jest na to paragraf, więc miarkuj słowa, tolerancjonisto inaczej.
Przemawiasz językiem nienawiści do wszystkiego co inne niż ty. To się nazywa faszyzm.
Desstin / 2006-10-04 21:43 / Bywalec forum
Ojjj, proponuję uzupełnić wiedzę z zakresu politologii a ze znaczenia słowa faszyzm szczególnie.No ale to wina uwielbienia dla kaczego wodza więc wybaczam.Jest tu taki obywatel kropka na forum, prowadzi pewną klinikę i myślę że byłbyś odpowiednim pacjentem u jej drzwi.Popros o namiary i niechybnie zostaną Ci udzielone.Czy sugestia aby odizolowac od społeczestwa człowieka który zagraża bytowi poszczególnych jednostek i naraża na szwank ich zdrowie to podźeganie do zbrodni?!Człowieku, niechaj klapki spadną Ci z oczu w końcu.Każdy sąd mnie uniewinni.Ze znajomością prawa karnego też u Ciebie nie najlepiej.A kaczki je znają.Niedobrze-nie czujesz że zawodzisz swoich guru?
sceptyk / 2006-10-05 12:54 / Tysiącznik na forum
Ale bełkot z tego postu!
Jak nie można inaczej rozprawić się z przeciwnikami, to do psychuszki, co? Już towarzysze Dzierżyński i Wissarionowicz to ćwiczyli, więc zapewne jesteś ich wiernym uczniem.
A co do wiedzy politologicznej, jeżeli twój zamordyzm i brak tolerancji dla mysląych inaczej niż ty nie jest faszyzmem, to co nim jest?
Sabre / 2006-10-04 07:56 / Tysiącznik na forum
Nawet jeśliby te wszystkie „rewelacje” okazały się prawdą (jak dotąd dowodów na to nie przedstawiono), czy to cokolwiek zmienia odnośnie tej … prostytucji politycznej jakiej się oddawali ministrowie PiS? Nie. Wbrew temu co jest obecnie lansowane, korupcja normalną może być jedynie dla korumpujących czy korumpowanych, tak jak kradzież jest normą jedynie dla złodziei.
Dziwne że posła „opuszczone do kolan spodnie” spuszczono ze smyczy tak późno. Wszak IV RP wzywa, a ciemny naród potrzebuje więcej podłości, insynuacji i oskarżeń bez pokrycia.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-04 08:23
Prostytucja polityczna. Bardzo adekwatny zwrot!
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-04 07:43
cyt. "Polemika z głupotą nobilituje ją bez potrzeby." St. Kisielewski
Zdzich / 2006-10-04 07:42 / Bywalec forum
Pan Kurski mówi to co mówi nie zawsze to jest z prawdą tylko około prawdy. A jak sam powiedział wyborcy chwycą. Tak teraz niczym nie poparte sugestie pana Kurskiego działalności TVN z WSI. Ten pan powtarza za innymi PiSowcami rzeczy wcale nie na temat. Ale to, że panowie Mojzeszowicz i Lipiński dopuścili się skandalicznej prowokacji, bo jednak proponowali korzyści materialne, w tym nic zdrożnego.
bony / 81.168.159.* / 2006-10-04 07:17
Panowie.Chcecie aby wasz program zszedł na psy?.Takie kundla nie wpuszcza się do studia bo tylko moze nabrudzic.To cham i prostak, a udział w programie to dla niego nobilitacja.
rybka / 2006-10-04 07:15 / Tysiącznik na forum
Jeżeli praca w TVP w latach 80 skreśla człowieka z dalszego życia publicznego, to jak ustosunkować się do przeszłości aktualnego prezydenta RP, który w szczytowym okresie socjalizmu w tym kraju robił karierę naukową a w swej pracy doktorskiej wychwalał Lenina?
Kurski, jak cała rządząca ekipa potrafi tylko krzyczeć i bić piane. Tak naprawdę przez rok nie zrobili nic.
Wczoraj ogłoszono, że rozwój gospodarczy zwolnił. I co? Od razu jest reakcja władz:
- prezydent chce, aby student, zanim zostanie studentem, odbył służbe wojskową (sic!)
- Religa promuje zakaz sprzedaży alkoholu w nocy.

Panie Kuski! Mam nadzieję, że pańskie słowa się spełnią i ludzie w końcu przejrzą na oczy!
pchelek / 2006-10-04 13:43 / Tysiącznik na forum
bedą mety na gorzałe !!!!!!!!!!!!!!!!!- najlepsza była na Placu Zbawiciela [u taryfiarzy w bagażnikach] - sam niejednokrotnie korzystalem - najczęściej kupowałem jarzębiak - a w dzień szło sie do Pewexu [cinkciarze stali od rana] - to były czasy - a te piwo od godziny trzynastej - jakie przyjaźnie sie nawiązywało - a te barki piwne na piwnym szlaku w Warszawie - to były czasy !!!!!!!!!!!!!!!! - pomarzyć choć chwile
obywatel / 81.190.239.* / 2006-10-04 10:01
Dlaczego polskie społeczeństwo pozwala na istnienie na scenie politycznej takiego skunksa jak pan kurski?To nazwisko napisałem specjalnie z małej litery bo ten osobnik na to zasługuje.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy