Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bumar chce renegocjować kontrakt z Indiami

Bumar chce renegocjować kontrakt z Indiami

Money.pl / 2012-10-15 21:49
Komentarze do wiadomości: Bumar chce renegocjować kontrakt z Indiami.
Stefan Sulikowski / 89.238.45.* / 2012-10-15 21:49
Ten świat nie przestanie mnie zadziwiać – ale kiedyś jak byłem w armii było takie stwierdzenie –młody to i zawsze zdziwiony ....ale jak rodził się Pan wiceminister skarbu Rafał Baniak ja już uganiałem się za spódniczkami (tu pokłon tym dziewczynom) - a Pan wiceminister się nie dziwi i sytuacja zeszłorocznego nadzwyczajnego wsparcia jak bumerang. To jakaś epidemia - bo jego przełożony Pan Mikołaj Budzanowski na Komisji Obrony w Sejmie RP w nadzwyczajny heroiczny sposób używał jedynego argumenty dla wpompowania kasy poprzez wniesienie Spółek WPRP i tym samym poprawienia kondycji Bumarowskiego zoo, że jest to nieuniknione bo wynika z zapisu Strategii 2007-2012 no i oczywiście oczekiwań E.E Nowaka oraz super kreatywnej Aldony iiii wszystkie rzeczowe logiczne argumenty Posłów i strony społecznej były zbywane właśnie tą mantrą .... i dopiął swego 400 baniek na badania w końcu lipca 2011... teraz pytam Pana Panie wiceminister skarbu Rafale Baniak- dlaczego działa Pan jak swego czasu Pana Mikołaja dlaczego bez logicznego wytłumaczenia?- No i tak nieśmiało -czy o sytuacji Bumar to nie powinien informować ten jak twierdzi Pan E.E Nowak zarabiający 85 tysięcy Prezes Bumar K. Krystowski? iii z jakich to zapisów KH wynika to Pańskie nadzwyczajne działanie?
Jeżeli cierpi pan na brak zajęć to może zajmie Pan stanowisko i zajmie się naprawianiem krzywd wynikających z nielegalności wnoszenia od 2006 r. jednoosobowych spółek Skarbu Państwa do nadzwyczaj faworyzowanego Bumarowskiego ZOO.
Polecam Panu jak i wszystkim zainteresowanym lekturę opinii o nielegalności, kancelarii prawnych A.T Sienkiewicz oraz resortu Skarbu Państwa i MON dostępne po wpisaniu w gogle WPRP. Prawo chyba jest dla wszystkich? Czy nie tyczy to Bumarowskich Ministrów czy pretendentów do zarządzania?
Pełnomocnik Komitetu Obywatelskiej Prywatyzacji WPRP Stefan Sulikowski\

Najnowsze wpisy