Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bury dla Money.pl: Nie zauważyłem nieobecności Kaczyńskiego

Bury dla Money.pl: Nie zauważyłem nieobecności Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2012-06-01 17:06
Hhehehe ach ta demokracja fasadowa :) .
Faktycznie bez kaczynskiego to psl czy sld czy ruch palikota to z******** opozycja.
Poooooznaniak / 83.13.1.* / 2012-06-01 15:47
I on chciały rządzic krajem? To przed Putinem albo Merkel to w ogóle narobiłby w gacie
B_7 / 195.35.80.* / 2012-06-01 15:45

nawet zgłosił pomysł, żeby zacząć pracę nad narodową strategią polityki prorodzinnej w Polsce.

Przydało by się - dam przykład - właśnie jestem a raczej moja mała pociecha jest po szpitalu po zapaleniu płuc - po badaniach w szpitalu wyszło że ma astme co objawia się dodatkowo alergią i zaczytna sie przyduszać itd. - więc przy wypisie otrzymaliśmy skierowanie do poradni alergologiczo-pulmonologicznej ze adnotacją aby szybko podjąć systematyczne leczenie pod okiem lekarza specjalisty + wizyta przynajmniej co dwa miesiące! I tu się zaczęło tj. odczekaliśmy kilka dni aby córka doszła do siebie a le w tym czasie znów ją zaczęło brać, katar, kaszel, oskrzela itd. - no to nie czekąjąc pędem zarejestrować ją do przychodni - idę do okienka ze skierowaniem aby jak naszybciej dostać się do lekarza na co pani w recepcji poinformowała mnie,że termin dla duszącej się już dziewczynki, ktora bez opieki i stosownych leków, który moze wypisać jedyie specjalista (pediatra nie mogła) może nawet się udusić jest termin 1 Grudzień 2012... a lekarze w tej przychodni pracują od początku maja br. bez otrzymywania wynagrodzenia, bo kontrakt NFZ na leczeniue dziecięcych pacjentów starczył właśnie do końca kwietnia. To nie koniec jeszcze: problem dodatkowy o ile nie mogłem wykupić lekarstwa,bo jest na receptę to nawet tej recepty nie mogłem zrealizować bo jej nie miałem a musiałbym czekać do grudnia na jej wypisanie... reasumując co się stało dalej, a dalej to już nasza rzeczywistość: musiałem kombinować aby kupić ten lek bez recepty czyli niezgodnie z prawem płacąc za niego 3000% więcej a z receptą dla córki lek ten kosztowałby 3,20 zł... i podać go tak naprawdę bez niejako potwierdzonego pidemnie zalecenia od lekarza...
.
Za Muchy plany były aby nie leczyć starszych ludzi bo szkoda, a za Arłukowicza wygląda aby nie leczyć najmłodszych...
.
Tekst podjaskrawiony trochę, bo oczywiście mogłem iść do tego samego lekarza co miałem termin na Grudzień prywatnie i dostać wizytę za dwa dni ale to nie o to chodzi, gdyż wielu ludzi poprostu na to nie stać...
.
Dokąd to wszystko zmierza!!!?
Pyclik / 2012-06-05 23:30 / Tysiącznik na forum
I sądzisz ,ze kaczor Ci pomoże?
Ja myślę , że będzie znacznie gorzej!
bertsi / 159.205.115.* / 2012-06-01 14:18
A co miał mówić przedstawiciel partii rządzącej? Gdzie wywiad z przedstawicielami partii które głosowały przeciwko?

Najnowsze wpisy