Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Burzliwa debata w sejmie nad projektem budżetu. Kukiz: rząd chce zadłużać przyszłe pokolenia Polaków

Burzliwa debata w sejmie nad projektem budżetu. Kukiz: rząd chce zadłużać przyszłe pokolenia Polaków

Wyświetlaj:
bahia / 178.235.117.* / 2015-12-29 18:13
Oj, Kukiz, Kukiz. Ten rząd nie rządzi jeszcze nawet 100 dni, po poprzednikach projekt budżetu, a w nim: otrzymał masę długów, jawnych i ukrytych, dużo ukrytych dziur, skorumpowany aparat we wszystkich dziedzinach aktywności państwowej (im wyżej, tym gorzej), mnóstwo zaległości do odrobienia po tych leniach, brak istotnych informacji o państwie, zbuntowany TK i sądownictwo - a ty się czepiasz, że ten budżet "jakiś nie taki". A jaki ma być po 8 latach grasowania PO?! Jesteś takim samym lawirantem jak Platforma: nadstawiasz się przy sukcesach, asekurujesz przy ryzyku, a pomocy - żadnej. Weź się do roboty i ty, polityka to nie estrada.
Normalny Polak / 83.61.165.* / 2015-12-29 18:40
Jak te rzeczy o których piszesz - nie oceniam prawdziwe czy nie - mają się do budżetu i zasad jego budowania? O jakich dziurach ty mówisz, jakich długach o których nikt nie wiedział? budżet jest jawny, budowany na pewnych stały i zmiennych danych. To matematyka i ekonomia, nie polityka i propaganda. Cyfry - mówi ci to coś? Po co są zwiększane wydatki na instytucje państwowe? Po co jest zwiększany deficyt? No i planowany wzrost na poziomie 3,8%. Przecież to amatorka! By było jasne, nie głosowałem na nikogo, kto zasiada dzisiaj w sejmie. ALE mam własną firmę od wielu, wielu lat i rozwija się ona wzorcowo. Moi pracownicy zarabiają średnią krajową, ale wg stawek niemieckich. A firmę mam w Polsce. Dobra praca wymaga dobrej płacy. Piszę ci to byś wiedział, że co jak co, ale planować i liczyć to ja potrafię! A ty siejesz stek bzdur, nic więcej. Jakie 100 dni - to nie ma ŻADNEGO znaczenia! Ludzie, obudźcie się wreszcie. PiS ma dobry program ale nie ma pieniędzy na jego wdrożenie. Ci ludzie nie znają się na prawie, co udowodnili już nie raz, a teraz udowodnią, że nie potrafią liczyć! Zobaczycie, że czeka nas druga Grecja i to szybciej niż się tego byście spodziewali. Dostaniecie to swoje 500 zł przed pół roku, potem kasy nie starczy. Ekonomia ma się nijak do propagandy tego rządu. Przejrzyjmy na oczy, póki jeszcze nie jest za późno.
sp z gorszego sortu / 176.221.124.* / 2015-12-29 18:36
Przypomnij sobie(jeżeli potrafisz) szczerość ministra finansów za poprzednich rządów PiS,który w pewnym momencie stwierdził rozbrajająco że brakuje jakieś 40 mld i nie wiadomo co się z nimi stało.Każdy rząd zadłuża kraj,a ten im dłużej będzie u władzy tym bardziej będzie zadłużał.Bezkarnie.Bo w tym kraju największy nawet nieudacznik w rządzie ponosi co najwyżej tzw."odpowiedzialność polityczną" czyli idzie poza rząd na lepiej płatne stanowisko
R... / 46.232.130.* / 2015-12-29 18:34
Pisowi geniusze nie byli w stanie nic w budżecie otrzymanym na tacy zmienić konstruktywnego?! No WEŹ? Przecież to chyba nie jest godne ich magicznej wiedzy o gospodarce i finansach. A.... może zdziwiła ich, niemożliwość wprowadzania radykalnych obietnic bez pokrycia wiec piszą co popadnie, w ciągu roku będą zmieniać (czytaj: ciąć i odcinać obietnice) bo obietnicami wygrali wybory a teraz dup..... NA SZCZĘŚCIE - Prawo I Niesperawiadliwość wygrało wybory w 100% - i to tylko oni będą za te błędy rozliczeni, smutne tylko że to my Polacy za to zapłacimy :(
dr woland / 31.63.131.* / 2015-12-29 18:33
Naobiecywali głupot i niszczą budżet. A ty powtarzasz PISowski bełkot.
uij / 185.56.210.* / 2015-12-29 18:36
bekot to neumann czy ja temu szkopowi bełkot to tusk bełkot to platforma obywatelska tam same lenie ibełkoty i ionkały
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-12-29 18:27
Poprzednicy projekt zostawili, bo taki mieli obowiązek. Ten rząd wprowadził "autokorekty" -wyszło "jak widać".
pssss / 91.236.34.* / 2015-12-29 18:08
kukiz to jest gosc, ma swoje siano nie poszedl tam po hajs, chce cos zmienic,... dlatego dostal mój głos.
qawsd / 185.25.120.* / 2015-12-29 18:19
Zmienić..... dobrze nazwane. On tylko chce rozpie..... O budowaniu nie ma zielonego pojęcia.
dx / 89.68.194.* / 2015-12-29 18:05
Dajcie ludziom rządzić jak już zostali wybrani. Nic tylko niemerytoryczna krytyka opozycji. Daje temu rządowi 6 miesięcy, wtedy bedę oceniać. A maja co robić po PO-PSL
5 6 7 8 9 10
na koniec starsze

Najnowsze wpisy