Forum Polityka, aktualnościKraj

Bus zderzył się z ciężarówką. 8 osób nie żyje

Bus zderzył się z ciężarówką. 8 osób nie żyje

Wyświetlaj:
kjkj / 85.112.223.* / 2011-06-15 11:26
Policja nie ma zamiaru ich kontrolować, omija ich szerokim łukiem. Czy ktoś widział jak patrol policji zatrzymuje ciężarówkę?
Jacqb / 2011-06-15 10:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ile razy stoje na światlach obok tira zawsze patrze na ich opony. W 80% zniszczone z milionowym przebiegiem po taniosci od Hansa kupione. Takie gownojadztwo nas zabija. Byle przytulic pare zlotych. A autostrady prawie sie buduja...
ździcho / 62.244.136.* / 2011-06-15 08:35
Niedawno byłem pasażerem express-busa, który przez teren zabudowany jechał 120km/h. Poza zabudowanym rozwinął prędkość pow. 150km/h. Padał deszcz. Kiedy na podwójnej ciągłej podjął manewr wyprzedzenia tira oraz tzw. "Pragi" z pniami sosnowymi na trzeciego, zwróciłem mu uwagę. Po wymianie kilku zdań wyrzucił mnie z busa za wszarz w środku lasu. Żaden ze współpasażerów nie odezwał się ani słowem. Niestety nie zapamiętałem numerów, ale pamiętam gębę. Jak spotkam gada, naślę policję.
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-06-15 08:16
które powinno witać na granicach Polski wjeżdżających do tego kraju kibiców.
" Achtung! Wjeżdżacie do Dzikiego Kraju w którym prawo nie obowiązuje. Państwo Polskie nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo na drogach w hotelach, restauracjach i na stadionach. Wjeżdżacie tutaj na własne ryzyko".

To jest Polska właśnie a.d. 2011
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-06-15 08:11
Co to jest? Co to za Policja? Co to za prawo? Za co ci psedoposełkowie biorą te ciężkie pieniądze w Sejmie i Senacie? jeżeli ci amatorzy nie potrafią stworzyć państwa prawa to niech wracają do swoich wiosek i miasteczek i niech się zajmą prowadzeniem straganów a ci miastowi nauczaniem na uczelniach i w liceach. Dosyć tych mordów na polskich drogach. Proszę mi nie przerywać! Na Świecie istnieje wiele krajow gdzie problem bandytyzmu i piractwa drogowego rozwiązano radykalnie. Wystarczy tam pojechać na nauki i zastosować te wzory prawne i rozwiązania praktyczne w Polsce.
Cr / 83.29.12.* / 2011-06-15 10:37
Przypomnij sobie te słowa, jak następnym razem dostaniesz zdjęcie z fotoradaru albo miśki złapią Cię na suszarkę.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-06-15 08:27
Tak jest robi ronald 81! Precz z policją! Przecz z prawem! Precz z wymiarem sprawiedliwości! Chcemy anarchii!!!
Natter / 2011-06-15 09:09 / Tysiącznik na forum
No nie panie żdzicho jakaś policja musi być .Bez policji -tak sie nie da.Ale widziałem jak straż miejska 4 ro osobowa w Gdańsku zakładała blokady przed szpitalem .Znak zakazu postawiony conajmniej nieprawidłowo.Tę formację trzeba zlikwidować z pilnowaniem porządku to niema nic wspólnego.specjalizują się w zakładaniu blokad.i tym zasilają miejską kasę.Obrzydliwe praktyki.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-06-15 10:47

No nie panie żdzicho jakaś policja musi być

Normalka przecież. Ja tylko odpowiedziałem na te farmazoniska robi ronalda 81 i na ogólną tendencję redukcji etatów w policji celem szukania oszczędności, gdzie tylko się da. Jeżeli chodzi o ten temat, to przede wszystkim należałoby podjąć jakieś działania mające na celu ukrócanie układów między policją a prywatnymi przedsiębiorcami przewozów pasażerskich, którzy otrzymują jak dotąd pełne przyzwolenie na bezkarne piratowanie i taranowanie wszystkiego co ma mniejsza masę od ich pojazdów.
Cr / 83.29.12.* / 2011-06-15 10:36
Co to jest "znak postawiony nieprawidłowo"? Jak stoi znak taki czy inny, to analizujesz czy stoi prawidłowo i dopiero wtedy ewentualnie się do niego stosujesz?
pomo dore / 2011-06-15 09:25 / Tysiącznik na forum
w Białymstoku przed szpitalem onkologicznym na ul. Ogrodowej Straż Miejska też ma "żniwa"- zdesperowni ludzie z całego regionu przywożą tu swoich bliskich na radio- i chemioterapię i starają się podjechac jak najbliżej szpitala żeby schorowani i osłabieni chemią ludzie nie musieli daleko iść. I wtedy podjeżdzaja takie dwie p***.... i kasują cały sznur samochodów. Kasa łatwa, bezpieczna i szybka i premia też z pewnością niezła. Ciekawe czy tak samo aktywnie przywołują do porządku grupę pijanych dresów w parku wieczorową porą???? Panie komendancie SM w Białymstoku- na ul. Ogrodową nikt nie przyjeżdża dla rozrywki!!!!! Poszukajcie kasy na innych ulicach. Ale ten apel dotrze do waszych zakutych łbów pewnie dopiero wtedy gdy ktoś z waszych bliskich zachoruje na raka

Najnowsze wpisy