Forum Polityka, aktualnościPolityka

Buzek zapowiada priorytety europarlamentu

Buzek zapowiada priorytety europarlamentu

Money.pl / 2009-07-17 13:58
Komentarze do wiadomości: Buzek zapowiada priorytety europarlamentu.
Wyświetlaj:
Falkonetti 1 / 83.20.249.* / 2009-07-19 14:17
Zawsze lubiłem Buzka. Ale jego priorytety w polityce zagranicznej to rzeczywiście ...... ble, ble, ble, Rozczarowuje !!!!!
Może trzeba będzie jednak wkroczyć do polityki i zrobić porządek z bezprawiem na świecie. Walka z terroryzmem to powinna skoncentrować się na jego źródłach czyli USA i Izraelem. To są prawdziwi terroryści globalni. Nikt nie wymordował w ostatnich latach tylu ludzi co USA. Sam Irak to ponad 1.000.000 ofiar. Przecież jeżeli są w Bagdadzie zamochy to ktoś doprowadził do tego, że tak jest. Za Saddama ich nie było. Był terror, którego nie pochwalam ale kraj mimo embarga USA dawał ludziom żyć. Zwykłym ludziom. Teraz kraj jest w ruinie a USA udaje, że ich to nic nie obchodzi.
Skąd więc u Buzka takie priorytety ? Pakt z diabłem?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-17 13:58
Walka z kryzysem, zmiany klimatyczne, ble, ble,ble ... Gdyby jeszcze dopisali walkę z impotencją umysłową, kolonizację marsa i nieśmiertelność, to program PE stałby się przynajmniej oryginalny na tle tego całego politycznego bełkotu. Ale po co w ogóle tyle pisać? Wystarczyłoby przecież wykorzystać stare dobre hasło - ruszymy z posad bryłę świata ...
daizd / 79.185.5.* / 2009-07-17 21:29
Buzek propaguje NWO i cały ten bełkot. Już wiadomo na czyich jest usługach.
qwerty091234 / 83.142.125.* / 2009-07-18 09:58
Oczywiście, że wiadomo w innym wypadku nawet nie powąchałby tej posadki. Znowu mamy sytuację w której jedna osoba nie licząc się z resztą społeczeństwa mówi czego wszyscy 'pragniemy', szkoda słów. Nadzieja w tym że najdzie się ktoś w tym całym pseudo parlamencie kto powie stanowcze NIE, bo w to że rodak wyciągnie nas z tego bagna już dawno przestałem wierzyć
janek sieciowy / 83.30.113.* / 2009-07-19 23:04
Zabrali nam stocznie
za kwiat do kożucha.
Wszyscy uśmiechnięci
od ucha do ucha

Ten kwiat to jest gożdzik
radują się ludzie.
Dał nam go czarodziej
co mówił o cudzie.

To nie kwiat ! to gwożdzik !
I on jest do trumny !
Zauważył jeden
nie był z tego dumny.

Najnowsze wpisy