Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bycza połowa tygodnia

Bycza połowa tygodnia

Money.pl / 2008-01-30 07:20
Komentarze do wiadomości: Bycza połowa tygodnia.
Wyświetlaj:
griffin / 2008-01-30 08:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam
Czy ktoś interesuje się synthosem (vel syfkiem ;o)
Ostatnimi czasy obroty dosyć duże.
AT dopiero zaczynam gryźć ale wydaje mi się, że chce rosnąć.
lukaszwych / 2008-01-30 09:24 / portfel / "Demon rynków"
Prawda jest taka ze teraz to dane ze stanow zadza i AT nie ma za duzo do gadania, ja podczas pierwszego odbicia po korekcie znalazlem kilka choragiewek i zadna z tego co pamietam sie nie sprawdzila. Wszystkie spolki sie odbily w tym samym czasie i jesli beda ze dane w stanach to wszystkie poleca. At sie sprawdza na spokojnych rynkach.
Ale moze teraz byc kilka tygodni wzrostu i usopkojenia i moze warto kupic tylko nie sugeruj sie za bardzo at bo to bedzie raczej przypadek. Mozna tez ustawic stop loss ponizej luki na 1.07
griffin / 2008-01-30 09:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki :o)
No to strategia na niepewne czasy. Chronię zysk skokowo co 5%.
needle / 2008-01-30 09:28 / Bez rangi
AT-piękna sprawa dla kontraktowców...
...dopóki nie opudzą się któregoś dnia na spadku -3,5%...i dalej ...tak jak w niedawny poniedziałek:-(
A2 / 2008-01-30 08:16 / Spekulantka
Wyjrzalam za okno , od poczatku stycznia nic sie nie zmienilo.Nawet sniegu brak , a na gieldzie tyle zmian .Jeszcze 10 dni temu wszedzie krolowal " krach , panika, miliardy wyparowuja z gieldy i td .Dzisiaj przejrzalam naglowki : " sygnaly kupna , perelki wsrod spolek" itd , a czym to zostalo spowodowane , ano NICZYM.
Cala sytuacja pokazuje jak latwo sterowac tlumem , wywolac panike .
Fundusze zagraniczne znaczaco zwiekszyly zaangazowanie na naszym rynku czyli sa o kilka krokow przed tlumem .Jak zaczna sprzedawac to wroci tlum od "paniki".
Ja osobiscie zalecam ostroznosc i wybieranie spolek .

brydzia i owszem spolki sa tanie w stosunku do lipca 2007 ale np. ciech wzrosl ponad 25% od swojego dolka . No i oczywiscie wszystko zalezy co dla kogo znaczy slowo "tanie".
brydzia / 2008-01-30 08:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
A2 oczywiście , chodziło mi o spółki z wig 20 bo one za dużo nie odrobiły

maluchy i średnie znów są drogie ale skoro w tydzień porosły po 30%
valjean / 2008-01-30 07:20 / Galernik
2008-01-30 00:40:34 | *.*.*.* | rotux
Interesujący punkt widzenia. Obaczym, co z tego wyniknie. Fajnie przy okazji, że jednak kogoś zainteresowały te moje wypociny ;-). Już myślałem, że znów szlag analizy
trafi pod setką kawałów od Needla albo wynikami konkursu Modliszki ;-)

A o nobla to i szkoda się starać. Skoro tacy goście, jak Al Gore dostają nobla, to znak nieomylny, że lepiej taką nagrodą wyróżnionym nie zostać :-]
*******************************************************
niby technik jesteś a się takimi głupotami przejmujesz ;)) kasa to kasa i cza brać jak dają!
pecunia non olet (ja mawiał Wespazjan)
needle / 2008-01-30 08:07 / Bez rangi

pod setką kawałów od Needla

w całej historii mojej pisemnej aktywności nie pojawiła się nawet połowa wspomnianej liczby, a nie wykluczam, że nie przekroczyła 10
needle / 2008-01-30 09:51 / Bez rangi
a żeby rozsądzić ...z zaangażowaniem...
...proponuję, abyś przejrzał moje wpisy (lubię żarty, ale ...)
za każdy post z nickiem needle i dołączonym żartem, ale powiedzmy powyżej 25 masz piwo...ale musisz popracować i wkleić np. w moim portfelu
needle / 2008-01-30 09:53 / Bez rangi
Ty nic nie tracisz poza czasem i męczarnią związaną, z czytaniem mojej "twórczości"...
...sądzę, że to uczciwy układ
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-01-30 07:43
Rotux- interesują wielu-nawet technicznie uzdolnionych inaczej- jak ja:))
osesek / 2008-01-30 07:30 / Pan Tysiącznik
Powiedział to raz gdy nakazał opodatkować miejskie szalety.
valjean / 2008-01-30 08:53 / Galernik
i z tego ja go znam, pomyśleć że wieki minęły a iluż ma naśladowców ;)
11 12 13 14 15 16
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy