Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byczy argument to dzisiejsze obroty

Byczy argument to dzisiejsze obroty

Money.pl / 2006-12-08 17:33
Komentarze do wiadomości: Byczy argument to dzisiejsze obroty.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2006-12-10 20:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2006-12-10 18:12:24 | *.*.*.* | Eres [ Wieczny debiutant ] | komentowany artykuł
Re: Byczy argument to dzisiejsze obroty [2]
Warren, nie mogę wykombinować co to jest szałot (czy do tego potrzebna jest halba >).
Szepnij.

schłodzony sałot to zimna sałata na obiad :)
Eres / 2006-12-11 08:00 / portfel / Wieczny debiutant
Dzięki, Warren.
Pozdrawiam.
Eres / 2006-12-11 07:49 / portfel / Wieczny debiutant
Dzięki, Warren.
Pozdrawiam.
ts / 2006-12-10 20:38 / "Trial na giełdzie"
halba do obiadu? ostro a do kolacji druga
warren buffet / 2006-12-10 20:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak ktos chce to mozna halbe do szałotu. i git :)
ts / 2006-12-10 20:45 / "Trial na giełdzie"
może lepiej zacząć od piwka do obiadu
slaw / 2006-12-10 20:12 / Uznany Gracz Giełdowy
samuraju nie mogę otworzyć onet sie wiesza mozesz na gg???
samuraj jack / 2006-12-10 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
1856601
brydzia / 2006-12-10 20:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Riscy , ponieważ ty zawsze masz do mnie aluzje

to jaki Ty jesteś inwestor zmieniający trendy to ja wiem na przykładzie prenumeraty parkietu , nic dodać nic ująć

widać że nie macie argumentów , ja pisałam o Echo i Kulczyku ze starymi browarami i innych wielkich inwestycjach , a wy o paru metrach ziemi rolnej którą można kupić za 10 000 złotych


co do Sława , wiesz że cię lubię , ale jak pracujesz w samorządzie to widać ile wpisów dziennie robisz na forum , ja się zwolniłam z poprzedniej pracy żeby grać na giełdzie a Ty ? Chciałabym u prywatnego przedsiębiorcy móc tyle razy wchodzić w ciągu dnia na forum i jeszcze giełde śledzić
risky-rainmaker / 2006-12-10 21:20 / Ostatni Optymista
Niepotrafię się odnieść do tego co napisałaś, ale skoro odebrałaś coś jako aluzje....cóż mogę dodać. Może coś o stole...
slaw / 2006-12-10 20:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Aha nie szczegolnie mi zależy już na tym żebyś miala o mnie dobre zdanie. Jaos ostatnio mniej chodze na forum to raz. prawie nie gram na DT to dwa bo nie moge nie mam czasu. I mija praca polega na arzadzaniu urzedem - organizacja regulaminy, regulacje przetargowe - tak tak ustanawianie zasad. wiec praca urzedu nie cierpi na tym ani troszkę. Koniec kropka. Aha i z pewnoscia nie jestem tak dobry jak Ty ale nie obrzycie cie za to blotem nigdy .

Pozdrawiam
Krzych / 2006-12-10 19:40 / Płoteczka na forum
Do Warrena.
pb.pl/news,607,6432ae73-eee2-46de-b84f-953448cfe6e0.aspx
samuraj jack / 2006-12-10 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Właśnie mówią w "Wiadomościach", że umarł gen. Pinochet.
Porządny gośc z niego był. Szkoda go ...:(
pietrut / 2006-12-10 20:16 / Bywalec forum
no jak paru jeszcze innych:strossmana, pol pota, stalina,hitlera
samuraj jack / 2006-12-10 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
obrażasz tego człowieka... dlaczego?
pietrut / 2006-12-10 20:43 / Bywalec forum
to ty obrażasz tych których zarżnięto jak bydło
samuraj jack / 2006-12-10 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to powiedz, ilu ludzi zarżnięto i kim byli ci, których zarżnięto
pietrut / 2006-12-10 21:24 / Bywalec forum
a w oczkach tęsknota za rozumem
voytek 73 / 83.5.227.* / 2006-12-11 02:17
Brak wiedzy nadrabiasz bredzeniem,pytanie powinno brzmieć ile ludzi uratował ?
samuraj jack nielogo / 80.53.32.* / 2006-12-11 08:55
pragnąłem z pietrut wyciągnąć trochę wiedzy...
ale niestety poza komunałami nie był w stanie nic powiedzieć...
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2006-12-10 19:29
nie odniose sie do Waszych dyskusji ziemiańskich.
przyznam sie za to do dania ciała z Pamapolem:
http://gielda.onet.pl/153670,1447928,komunikaty.html?S=&sektor=0
cholerny świat :))
slaw / 2006-12-10 19:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Szkoda że to nie miśki. Ale to wyglada zupełnie na przyjazne przejecie. Państwo z wilbo stwierdzili że umią za mało i wiecej sai ie pociągna to lepsze niż rujnować własna spółkę.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2006-12-10 20:01
no, i teraz pamapol po 30 , a ja zadowoliłem się 100 % zysku, a tu wkrótce 200 % :))
może miski tez przejmą... i dudę...
slaw / 2006-12-10 19:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Czy mi sie wydaje czy ja napisalem ze kupiłem w agencji nieruchomosci??? Czyli nie od gminy. to raz a dwa. Brydzia pewnie kojarzyla że pracuje w urzędzie i stad mój niby przekret wiec wyjaśniam każdy z urzedników musi w ciagu 30 dni zlozyć oswiadczenie co kupił od gminy - taki jest obowiazek wynikajacy z ustawy - prawda Samuraju - bo inaczej rozwiazanie umowy o prace z winy pravownika. I tyle na ten temat. Ale mi sie dostało ale widać nie warto pisać prawdy na forum lepiej po fakcie pisać ile ie zrobiło. ale ja bede pisal i tyle i powiem wam wiecej jak macie szanse to kupujcie ziemię i tyle. Dzieki A2
brydzia / 2006-12-10 19:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sław sprzedaj akcje i nakupuj tej ziemi póki jeszcze tania , po co ci akcje , tam czytam że ktoś już zarobił 400% a jeszcze kilka tysięcy % zarobi - super
brydzia / 2006-12-10 19:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sław , ja już się nie wypowiem , mo ojciec jest inżynierem architektem i ma na co dzień doczynienia z wielkimi inwestycjami , możesz sobie pisać i twoi koledzy z money co chcecie , kupicie hekter ziemi rolnej i wielcy z Was inwestorzy ,
ja pisałam o wielkich inwestycjach w centrach miast - u mnie w mieście za 700 000 zł
sprzedano 25 hektarów ziemi uzbrojonej po byłej fabryce , na raty , nie wiem się śmiać czy płakać , bo radni są przygłupami i nie potrafią myśleć , bo niestety w samorządach pracują nieudacznicy którzy nigdzie się nie sprawdzili , czy ktoś poważnie zajmujący się biznesem chce być radnym , chyba że zależy mu na przetargach dla swoich firm

jeżeli wolny rynek ma polegać na kupieniu ziemi rolnej i zamianie na budowlaną to gratuluję

A większość z tutaj piszących to mają wszystko : akcje , obligacje , nieruchomości , walute , złoto i nie wiadomo jeszcze co ? śmiać się chce , sami bogacze na forum ,
i nie stać was na działkę budowlaną , przecież działka budowlana też zyskuje na wartości
samuraj jack / 2006-12-10 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Brydziu
opisany przez Ciebie zakup ziemi to ewidentny przekręt. W Poznaniu z podobnego powodu - choć nieco mniej namacalnie - prezydent Poznania tłumaczy się w prokuraturze...

W tym mieście nikt się nie znalazł kto:
1. [jeżeli to decyzja organu wykonawczego] Doniósłby do prokuratury, jeżeli Burmistrz/Prezydent sprzedał ziemię w oparciu o uchwałe o gospodarce nieruchomościami
2. [jezeli przeszło to uchwałą Rady Miejskiej] Kto wystąpiłby do wojewody o unieważnienie uchwały [choć KPA nie ma takiej możliwości, ale w taki sposób można Wojewodzie dać znać o nieprawidłowościach]
i pózniej prokurator

nie było jednego sprawiedliwego?

Co do reszty - myślę, że nie możesz tak uogólniać, bo są również porządne samorządy. Samorządy to ludzie - i jak to ludzie, jedni porządni, inni kombinatorzy.

Co więcej nie powinnaś nas obrażać - na tym forum nie obowiązuje cenzus majątkowy, a jeżeli tak, to udziel mi bliższych informacji
slaw / 2006-12-10 19:42 / Uznany Gracz Giełdowy
A Ty gdzie sie sprawdziłaś chyba nie w HTL co ??
brydzia / 2006-12-10 19:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę Sław że na inwestycji w HTL nikt nie stracił , a ty co wielkiego w swoim samorządzie zrobiłeś , napisz jakie macie sukcesy , chyba nie kupno ziemi rolnej przez radnych bo ma być pewnie niedługo zmiana planu zagospodarowania w tych miejscach gdzie wy pewnie kupiliście działki
slaw / 2006-12-10 20:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Gdybyś choć miała troche pojęcia o funkcjonowaniu samorzadu i obowiazkach radnych i pracowników samorzadowych tobyś tego nigdy nie napisała. Wiem że koleżanka radna z opozycji jest wyrocznią ale cóż ona pewnie też nie doczytała żadnego przepsiu. Samuraj widziałeś tkei cuda żeby teraz ktoś w ogole opuscił radnego do przetargu???? To jestchore.
samuraj jack / 2006-12-10 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
W gminie gdzie mieszkam - były przekręty ze sprzedażą ziemi;
w czasie sprzedaży nieruchomości jeden z radnych, wybrany przez rade moze przyjsc - do końca nie wiem tylko w jakim charakterze;

to miałeś na mysli czy też dopuszczenie radnego do przetargu jako uczestnika przetargu?
slaw / 2006-12-10 20:18 / Uznany Gracz Giełdowy
przyjść moze przetarg ustny nieograniczony jest jawny co do zasady i każdemu samorzadowcowi powinno zależec na jawnosci. Aco do uczestistwa to my mamy zapis ze ylko na zasadach ogolnych i to zawsze musi być przetarg jawny i nieogranizony. koniec kropka. ponadto radnego mozan powowłac w skład komisji przetargowej i masz spolezcna kontrole zalatwioną.
slaw / 2006-12-10 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydziu nie zmaierzam Ci tego tlumaczyc bo ty tego nie zrozumiesz bo nie chcesz. Jedynym bliskim ci uczuciem jesy zawiśc i nienawisć do ludzi którym w Twoim odczyciu moze udaje sie cos wiecej niz tobie. i tyle. aha i jescze jedno jestem skromnym pracownikiem starostwa powiatowego który za to że sprawiedliwym z PISu powiedział że niektórych rzeczy nie mozna glosować tajnie bo nie pozwala na to ustawa niedługo stracę prace - ale bronię zasad funkcjonowania samorzadu i tak bedzie zawsze.
samuraj jack / 2006-12-10 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Slaw, rzuć okiem na maila
samuraj jack / 2006-12-10 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Brydzia, przeginasz...
samuraj jack / 2006-12-10 19:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Prawdę zawsze warto pisać, Slaw...
pisz!

a Brydzie nieco poniosło i tyle
samuraj jack / 2006-12-10 19:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Widzę, że tu burza na całego w związku z ziemią. Pozwolę sobie powiedzieć kilka zdań - powiedzmy tak - ocieram się o samorząd choćby w taki sposób, że aktywnie uczestniczę w życiu publicznym w gminie, w której mieszkam.

Trzeba rozróznić dwie rzeczy.
1. Uczciwe instowanie w ziemię w opraciu o ogólnodostepną wiedzę.
2. Machlojki na styku inwestor-władza gminy w związku z inwestowanie w ziemię

Ad. 1
Uczciwe inwestowanie.
To jest jak inwestowanie na giełdzie. Na ten przykład A2 czyta, analizuje i póxniej inwestuje i czeka na swoje. Tak miało miejsce, jeżeli chodzi o ziemię. Tak również miało miejsce jeżeli chodzi o Hogę i ELS. W takim przypadku zawsze jest ryzyko - że gmina nie będzie chciała przekwalifikować gruntów, albo inwestycja w akcje nie wypali.
A2 udało się z ziemią - jak pisze odczekała swoje. Podobnie odczekała z Hogą i zarobiła. Chwała jej za to. Czekała również z ELS, byc może troche zarobiła na tej spółce, ale z pewnością nie tyle, ile sobie wyobrażała [sam sobie wyobrażałem więcej - ale nie ma ustawy o biopaliwach].


Ad. 2. Machlojki w inwestowaniu.
I tu i tu mamy do czynienia z podobnymi przypadkami. Ktoś posiadł wiedze o firmie/gruncie. Wykorzystuje to - kupuje akcje/ziemię i na tym oszukańczo (wobec innych) zarabia.
Albo jeszcze inaczej, że władze gminy/spółki podejmują specjalne decyzje pod kogoś.
I to jest wielce naganne. Wiemy o tym wszyscy.
pawlus / 2006-12-10 20:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Wkoncu ktoś zaczaił i łądnie opisał o co w tym chodzi. Brawa dla samuraja.
samuraj jack / 2006-12-10 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
A2 - nie gniewaj sie, ze Ciebie wziąłem jako przykład. Na przykładach najlepiej się wyjaśnie. Mam nadzieję, że aż tak bardzo nie będziesz sie na mnie gniewać - bo wziąłem Cię za dobry przykład...:)
A2 / 2006-12-10 18:36 / Spekulantka
slaw nie jestes sam)) tez kupilam tereny rolnicze , ktore z biegiem czasu staly sie terenami inwestycyjnymi. Zaryzykowalam wlasna kase i czekalam , az to sie kiedys stanie. Ja to nazywam "wyprzedzanie rynku" i co mnie obchodzi , co ktos o tym mysli. Zaplacilam godziwie , dokladnie tyle ile wynegocjowalam.Czy mi sie wydaje , czy w wypowiedziach ponizej "kroluje zwisc"?.....
Romi / 2006-12-10 19:06 / portfel / Koci Tata
Ja w marcu kupiłem też pare h od pijusa ile chciał tyle dostał. Dzisiaj , gdybym to sprzedał jako rolną to bedzie na czysto jakieś 400%. Ale po przekwalifikowaniu to bedzie ujajaj..........:)

Tak więc A2 trzymaj i czekaj aż powstanie obok twojej działki pierwszy dom mieszkalny.Wtedy wartość rośnie w postępie geometrycznym
Karlos / 2006-12-10 18:51 / Tysiącznik na forum
popieram, najlepszy i najpewniejszy interes, bo jak nie uda ci się przekształcić na mieszkaniówke albo handel to se rzepak posadzisz i dopłaty weźmiesz, zawsze zarobisz..

Polecam,sam stosuje......
pawel_b / 2006-12-10 19:05 / portfel / Tysiącznik na forum
albo wydzierzawisz komus, ktos zagospodaruje i odda to co otrzymal z doplat. Zwrot z inwestycji przy doplatach oczywiscie duzoo mniejszy niz podzial i sprzedaz. Ale ziemia to ziemia i jak dobrze kupisz nie ma bata ze stracisz.
Eres / 2006-12-10 18:47 / portfel / Wieczny debiutant
Mam podobne odczucie a prawdopodobieństwo trafienia jest bliskie 100.
PS. Jesteś odważna popierając Slawa. Jako tchórz, teraz i ja się dołączę.
Trzymajcie się oboje, przygotowani na atak.
risky-rainmaker / 2006-12-10 18:42 / Ostatni Optymista
"zawiść";) A czym się tu przejmować. Robić swoje, a zawiść ich sama wyniszczy.
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 18:31
Nie ukrywam, że naganiam.... , ale zobaczcie sami

TAKIEJ NIEDOWARTOŚCIOWANEJ SPÓŁKI JESZCZE NIE BYŁO !
C/Z tylko 7, roczna stopa zwrotu 19.4%, a zyski 113% !!!! (wzrost skonsolidowanego zysku netto za okres I-III kwartał 06 w porównaniu do I-III kwartał 05) - dane za "Parkiet"

W "Parkiecie" z dnia 01.12.2006 podają wypowiedź prezesa:

" Grupa ....... może jeszcze w tym roku zaskoczyć inwestorów nowym projektem. Być może wtedy zdecyduje się na emisję akcji. " (...) "Faktycznie na gwiazdkę nasi akcjonariusze powinni dostać prezent. Szczegółów nie mogę zdradzić. "

KTO ZGADNIE CO TO ZA SPÓŁKA?
Big Lebowski / 2006-12-10 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najwazniesze ze Ty sam uwierzyles w jakas tam deklaracje po innych to splywa...
A2 / 2006-12-10 18:38 / Spekulantka
boryszew)) aby to nie bylo tak , jak z hutmenem))) Mialo sie ukazac i o wejsciu w nowa branze)) ................
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 18:32
Odp: Boryszew
Karlos / 2006-12-10 18:15 / Tysiącznik na forum
LUDZIE BYSCIE SIĘ WSTYDZILI!!!!! PRL SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁ Na forum dot. giełdy ganicie działanie wolnorynkowe.
Własność to rzecz święta, jeśli kupiłem rolę to jest moja i moge z nią robić co mi się podoba i prawem jest dozwolone!!!

Uznani.....giełdowi jak możeci takie bzdury wygadywać rodem z PRL'u??????
risky-rainmaker / 2006-12-10 18:17 / Ostatni Optymista
I jak tu się dziwić ,że tyle osób popiera PIS i centralne sterowanie.....
Eres / 2006-12-10 18:12 / portfel / Wieczny debiutant
Warren, nie mogę wykombinować co to jest szałot (czy do tego potrzebna jest halba >).
Szepnij.
Eres / 2006-12-10 18:50 / portfel / Wieczny debiutant
Dzięki, ale "schłodzony szałot" ?
warren buffet / 2006-12-10 20:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zimna sałata :)
Krzych / 2006-12-10 18:01 / Płoteczka na forum
na temat giełdy potrzebuje jak najwięcej danych na temat LZP.
przed objeciem pp. znalazłem że BZ WBK zwiększył udziały do 36%
gospodarka.gazeta.pl/gielda/1,49583,1759519.html
mowa tam jest o FS Holding czy kupili i ile czy te 22%
akcjonariusze ogółem mają ok. 3,5% z ok.9,5mln.
nie znalazłem info. o sprzedaż tych akcji .
Eres / 2006-12-10 17:49 / portfel / Wieczny debiutant
Co za psy Was dzisiaj pokąsały ? Czyżby to wpływ cśnienia atmosferycznego.
Pax vobiscum !
pawlus / 2006-12-10 17:37 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Czytalem dywagacje Slawa i Brydzi i moje zdanie jest takie ze totalnym ch u j o s t w e m jest wykorzystywanie informacji urzedniczej , kupowanie czegos jako rolne , a po kilku miesiacach gmina zmienia plan i staje sie to np budowalnka czy przemyslówka. Szkoda tego komentowac. Z kolei nie widze nic zlego w inwestowaniu w rozne gruntu , bez wgledu na przeznaczenie i czekanie na wzrost ichy wartosci czy tez przeksztalcanie samemu i plACENIE ZA O MYSLAC O WZROSCIE WARTOSCI. A tak przy okazji to moze tego typu dysputy przeniesc na jakis popoczny temacik , by nie zasmiecac tego co ma byc o GWP i rynku kapitałowym a nie o jakis dzialkach. Rynek nieruchomosci zdaje sie tez ma swoje forum.
slaw / 2006-12-10 17:42 / Uznany Gracz Giełdowy
i "nie gmina zmienia plan" - tylko TY SAM MUSISZO O TO ZADBAĆ" NIE ZLOYSZ WNIOKU NIE MA PRZEKSZTAŁCENIA.
pawlus / 2006-12-10 20:54 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Tak sie składa, ze na rynku gruntów działam okolo 10 lat i troszeczke mam o tym pojecia. Raczej nie jest tu miejsce by by przytaczac przysklady czy przepisy, ale pisze wyraznie "gdy gmina zmienia plan", gmina nie musi zmieniac planu na wniosek wlasciciela, a na bazie studium ktore jest opracowywane co 4 lata. Tak wiec mozesz nie zlozyc wniosku a miec przeksztalcenie i tylko o tym pisalem ze to czyste ch...o i wykorzystywanie informacji itp itd
slaw / 2006-12-10 17:41 / Uznany Gracz Giełdowy
tu nie chodzi o wykorzysywanie informacji tylko o obrzucanie kogoś gnojem jak to uczyniono w stosunku do mnie. Po co inwestować w ziemię lepiej zakazać tego typu transakcji w ogole. I powiedz mi gdzie ja wykorzytsalem informację kupujac ziemie w agencji nieruchomosci. gdyby była tak atrakcyjna od razy to agencja sama by ją odkupiła i przekształciła - ale coż nie ja jestem sumieniem tego forum.
Big Lebowski / 2006-12-10 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zakladamy ze sa na gieldzie wzrosty a Ty nie masz akcji -masz kwasna mine ,kwasne komentarze itd...
brydzia / 2006-12-10 21:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
jeżeli o mnie piszesz to nie narzekam , a to ty jesteś pewnie tym który kiedy cię poprosiłam chociaż o jeden typ spółki którą proponujesz zaniemówiłeś
Big Lebowski / 2006-12-10 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odpisalem Ci jakie spolki posiadam na dluzszy termin przejrzyj posty sa wymienione moje spolki i to powinno wystarczyc...
pawlus / 2006-12-10 20:55 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Nie wiem do kogo to pisales, ale jesli o mnie chodzi to mam papiery , ktore redukuje id jakigos czasu, a przy okazjiniezły trzaycyfrowy roczny zysk, czego i tobie zycze.
Big Lebowski / 2006-12-10 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie pisalem do Ciebie ,pisalem ogolnie...
risky-rainmaker / 2006-12-10 17:57 / Ostatni Optymista
Słowa, poparcia - precz z nieudacznikami.
slaw / 2006-12-10 18:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki i wiesz skad sie biorątaie opinie - z braku znjomości przepisow i tyle - warto sie uczyć prawda. pozdrawiam
risky-rainmaker / 2006-12-10 18:10 / Ostatni Optymista
Mnie tylko jedno zastanawia, skąd to się bierze. Tyle tu młodych ludzi....tyle czasu walczyliśy (rodzice) o wolnorynkową gospodarkę, a teraz tym młodym ludziom udziela się socjalizm. Świat nie jest idelany i ten socjalistyczny i ten wolno rynkowy...jest taki jakim go czynimy. Nie można jednak zaradności ludzi - kwitować jednym słowem kombinator. Nie można swojej nieporadności tłumaczyć tym ,że oni odnoszą sukcesy bo to złodzieje. Może jestem biedny, ale nie złodziej. To jest obłęd. Nie chcę się przyłączać do wątku o nieruchomościach , choć mógłbym powiedzieć 100 krotnie więcej niż o giełdzie. Siedzę w tym temacie od 1997r. Dziękuje tym co piszą tu bzdury na ten temat, przyda się trochę uśmiechu.
Big Lebowski / 2006-12-10 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kazdy ma prawo do pomnazania swojego majatku -jezeli tylko umiejetnosci starcza,mysle ze my to tez probujemy z roznym skutkiem...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy