Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byczy argument to dzisiejsze obroty

Byczy argument to dzisiejsze obroty

Money.pl / 2006-12-08 17:33
Komentarze do wiadomości: Byczy argument to dzisiejsze obroty.
Wyświetlaj:
pawlus / 2006-12-10 17:34 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Ktos wchodzi w bakalie?
??? / 62.148.94.* / 2006-12-10 17:34
co mam zrobić z DUDĄ ?
Karto / 2006-12-10 17:59 / Bywalec forum
http://www.google.com/search?q=co+mam+zrobi%C4%87+z+DUD%C4%84+%3F&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8
slaw / 2006-12-10 17:04 / Uznany Gracz Giełdowy
2006-12-10 14:00:08 | *.*.*.* | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy (5998 postów) ]
dla mnie jesteś kombinatorem przy żłobie który myśli o własnym interesie i nic więcej

Koleżanko droga czym cie obraziłem i co o mnie wiesz że nazwałaś mnie tak jak powyzej???
Pozwole2006-12-10 14:00:08 | *.*.*.* | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy (5998 postów) ]
dla mnie jesteś kombinatorem przy żłobie który myśli o własnym interesie i nic więcej zadac Ci kilka pytan.
1. Czy wiesz że każda ziemia jest najpierw rolna a potem tzeba ja przekształcić i jest z tym troche problemów.
2. Czy wiesz że kupujac tą ziemie ryzykuje tym że gmina mi jej nie przeksztalci na zsadzie nie bo nie bo nie mogę tego zaskarżyć?
3. czy wiesz skad sie biorą tereny pod budowę domów i zakładów - z przekształcenia ziemi rolnej na inwestycyjną?
4. Gdzie jest napisane że ziemia rolna ma taka zostać na wieki wieków amen i po co w przepisach przewidziano jej przekształcenie?
5. W jaki sposób gmina straci na tym że ja tą ziemie przekształce jak wowczas stawka podatkowa bedzie 10 razy wieksza nawet wiecej bo to ziemia klasy 6 a więc nieuzytki prawie i jest własnaścia prywatna - gminie nic do tej ziemi o skarbie państwa nie mówiac ale tutaj widze musisz niestety powiiąc wiecej wiadomosci z całym szacunkiem bo to nie to samo.
6. Czy skoro ten rolnik dal ziemie do agencji nieruchomosci to chyba było mu obojętne jaka ziemie spzedaje?
7. co wiesz o zarzadzaniu w samorzadach - ja tam pracuje i uważam że wiele samorzaów jest zarzadzanych bardzo dobrze? ale wiem urzednik to w polsce swinia.

pytań byłoby wiecej ale chyba szkoda miejsca. widze że jestem kolejna osobą którą postanowiłaś publicznie ocenić no coż przykro mi bo wydaje i sie że nigdy cię nie zaatakowałem publicznie. to tyle. Pozdrawiam i przeprosin nie oczekuję,
slaw / 2006-12-10 17:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Aha i jeszcze jedno pytanie które powinienem zadać- to po co jest wolnosć i wolny rynek?? I po co jest giełda jak tam żebyś Ty zarobiła być może ktoś musi stracić????
kris5 / 80.48.211.* / 2006-12-10 16:21
Witam przeczytałem wszystkie składy waszych portfeli ale u nikogo nie znalazlem drozapolu , pytam z czystej ciekawosci bo siedze na nim dosyc dlugo ok 4miesiace i zastanawiam sie czy ma on jeszcze jakiś potencjał wzrostu. proszę o potpowieć
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 16:05
Proszę o komentarz do mojego portfela:
BORYSZEW 65% po 28.76
BUDOPOL 35% po 4.66

Z góry dziękuję
Longterm / 2006-12-10 16:43 / Mostek Zwyciężymy!
Boryszewa zakupiłem troche i jest to jedna z najtańszych spółek na GPW oczywiście jako cały holding bo sama fabryka borygo przynosi strate.
Big Lebowski / 2006-12-10 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spekulacyne portfolio-spekulacyjne.
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 16:35
Jak ma to rozumieć?
Big Lebowski / 2006-12-10 16:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tak jak napisane.
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 16:52
Według http://www.rsg.pl/ to spółka o największym potencjale. Więc gdzie tu spekulacja.
Big Lebowski / 2006-12-10 16:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
100% kapitalu w dwie spolki obojetne jaki potencjal to jest ryzykanctwo...
optymista / 62.29.134.* / 2006-12-10 16:57
Popatrz na mój nick :-)
pawlus / 2006-12-10 15:07 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jak szacujecie debiut bakali, ktos ustawia sie do kupna?
de havik / 2006-12-10 14:46 / portfel / "Tysiącznik na forum"
a propos prywatnej służby zdrowia

http://biznes.onet.pl/0,1447680,wiadomosci.html

jeśli zmiany w systemie finansowania służby zdrowia pójdą w tym kierunku, długofalowa inwestycja np. w sissmed może być wyjątkowo trafiona
lelekx / 2006-12-10 13:46 / Walk beside the pony
http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20061210/20061210_124129_0000035997.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41
pawel_b / 2006-12-10 13:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja proponuje Wam dobrze. Jest niedziela idzcie na basen, do kina, do teatru, na spacer z dziecmi, jedzcie odwiedzic rodzicow, pojezdzic na rowerze, pochodzic po gorach, spotkac sie z dziewczyna.
A wieczorem pogadamy o hossie i bessie z bardziej pozytywnym mysleniem. Pieniadze w zyciu sa wazne ale sa wazniejsze sprawy.
Pozdrawiam i zycze przyjemnej niedzieli
Big Lebowski / 2006-12-10 13:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle ze kazdy na tym forum jest dorosly i sam wie jak niedziele spedzic niemniej dziekuje za propozycje...
warren buffet / 2006-12-10 13:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak jest. ide zatem jesc schłodzony szałot :)
pawel_b / 2006-12-10 13:48 / portfel / Tysiącznik na forum
ja jade do rodziny, po drodze rozdziewicze nowy tunel w katowicach.
piti / 81.219.117.* / 2006-12-10 14:11
juz go otworzyli?????
warren buffet / 2006-12-10 15:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tam dawno nie przejezdzalem wiec do konca nie wiem, ale wiem ze juz w nim byly cwiczenia pozarowe...
piti / 2006-12-10 17:37 / Bywalec forum
Wedłu mnie otwarcia tunelu nie da sie nie zauważyć. ZOdbędzie się z wielka pompą...
warren buffet / 2006-12-10 13:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no, tylko zeby sie nie zawalił :)
pawel_b / 2006-12-10 13:54 / portfel / Tysiącznik na forum
przy rozdziewiczaniu czy ogolnie ? Ma 700m nie wiem czy dam rade:)
warren buffet / 2006-12-10 13:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ogolnie :pp
pawel_b / 2006-12-10 13:59 / portfel / Tysiącznik na forum
tak czy inaczej bede delikatny.
Karto / 2006-12-10 14:13 / Bywalec forum
z tego co slyszalem w radiu to przed oficjlanym otwarciem tunel byl udostepniony do zwiedzania szerokim tlumom- nie wiem czy tu o jakimkolwiek dziewictwie mozna jeszcze mowic:)
warren buffet / 2006-12-10 13:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobra :)
brydzia / 2006-12-10 13:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
u mnie cały dzień leje to co mam iść na spacer ?
Jeck / 2006-12-10 14:42 / "Poławiacz perełek"
u nas tez paskudnie-mżocha...ja wziąłem starszego i byliśmy na lodowisku, polecam
pawel_b / 2006-12-10 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
kurtka, parasol, kalosze ... i jestes zabezpieczona . no oczywiscie plus reszta ubioru bo w klimacie sexafery to lepiej sie grubiej ubierac.
slaw / 2006-12-10 13:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydzia ty jesteś socjalistka?
po pierwsze: był taki artykuł w parkiecie o dworach i sołowowie w którym kupił tą firme drogo wtedy dwory były pamietam po 36 zł wiem bo mialem. i mowił żemam problem bo zyski spadaja i bedzie sie musiał zastanowic albo rozwinąć bines dworów poprzez przejęcia albo wyjśc z inwestycji. To co on debil jest ze kupił firme po 40 zl w pakietach a potem dołoał do 36 i nie dokupił potem żadnej akcji???? Przecież to jest kompletnie nieracjonalne. A jak mogłaś tych pieniedzy nie odzyskać jak teraz dwory są po 87 zł - najwyzej w historri. Z cłym szacunkiem ale to Ty podjęłaś decyzje o wyjściu z inwestycji ze strata a nie Sołowowo. Ja tez Dwory kiedyś sprzedałem ze stratą a oglem trzymać nawet do dzis.
Po drugie kupno i sprzedaż dzialki jest KONTRAKTEM pomiedzy sprzedajacym i kupującym i o jakiej ty dopłacie mówisz. no nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi bo to jestjakiaś paranoja zeby doplacać spzredajacemu do ceny kupna jak wartosc ziemi wzrosnie. to co Ty np: tez dopłacisz akcjonarouszo AB tym co spzredali akcje po 14 złbo wartosc wzrosła. Nic Kaczorom i innym urzędnikom do ceny zawartej w kontrakcie. Kto spzredajacemu bronił iść do urzędu złozyć wniosek o przekształcenie w planie zagospodarowania przestrzennego ziemi z rolnej na przeznaczona pod inwestycje i skasowac zato 50 mln. zl. Nikt mu nie bronił tylko mu sie nie chciało a Ty z Sołowowa robisz krwiopijce. Zastanów sie zanim powiesz o kimś przestępca bo możesz nie mieć racji. To jest kompletnie antyrynkowe nastawienie - przzyznam nie spodziewałem sie że ktos na tym forum wysunie wniosek o adminitracyjne regulowanie zachowań rynkowych. Poczytaj jak sie przekształca ziemie to moze nie bedziesz szukala dziury w całym. moze troche ostro napisałm ale twoje zdanie dotkneło mnie też bo tez kupiłem zieme rolna i przekształce ja na dzialki budowlne i spzredam po kawałku. I wiesz co ci powiem kupiłem w agencji nieruchomości po 500 zl za ar jal przeksztalce bedzie po 2500 i co tez jestem pzrestępcą. A kto bronił temu rolnikowi przekształcić samemu a nie ddawać jeszcze prowizji agencji co????
brydzia / 2006-12-10 14:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
dla mnie jesteś kombinatorem przy żłobie który myśli o własnym interesie i nic więcej , ja opisałam tylko co było w forbsie , a te kombinacje z ziemią powinny być przez władze rozwiązane bo to jawne złodziejstwo ludzi którzy wiedzą więcej niż inni , przykład Piskorski , niby zgodnie z prawem a wyleciał i nikt go nie poparł że taki światły umysł
bez urazy , my jesteśmy krajem kombinatorów ,
dla mnie jest proste - ziemia rolna powinna być rolna bo ktoś zapłacił za ziemię rolną i tyle
jak chce mieć budowlaną niech kupi działkę budowlaną od państwa i zapłaci jak za budowlaną
rosa / 2006-12-11 00:00 / Bywalec forum
Przykro mi, ale szacunek jakim darzyłem Cię za wiele swiatłych wypowiedzi gwałtownie topnieje. Twój upór jest conajmniej dziwny. Nikt nie bronił sprzedającemu wystąpić z wnioskiem o przeklasyfikowanie działki z rolnej na budowlaną. A tak na marginesie na tego typu operacjach najwięcej skorzystał krk który dostał ziemię rolna za darmo a sprzedawał jako inwestycyjną. Przykładów mnóstwo.
Eres / 2006-12-10 17:00 / portfel / Wieczny debiutant
Brydziu, wybacz, ale to naiwne rozumowanie.
brydzia / 2006-12-10 13:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sław , czytałeeś artykuł w Forbsie 12/2006 czy nie , bo inaczej nie ma sensu odpisywać ,
jeżeli czytałeś to może jeszcze raz przeczytaj z jaką opcjom utożsamiany jest pan S
co do ziemi , nie mówię o ziemi rolnej na działkę gdzieś na wsi tylko o terenach w centrach wielkich miast , pamiętasz może jak Krauze kupił teren pod stare browary , a jak pracują samorządy i radni to coś wiem na ten temat bo moja koleżanka jest radną

skoro piszą że kupił teren po poligonie 112 heektarów z przeznaczeniem na teren zielony 12 krotni taniej , to znaczy że ma być to teren zielony a jeżeli ma być to teren budowlany to powinien zapłacić 12 razy drożej
czyli 12, 5 mln złotych x 12 = 145 mln złotych
bo według mnie wszyscy podatnicy w Polsce stracili bardzo dużo pieniędzy , a takich przekrętów jest więcej

myślę że teraz się jasno wyraziłam
Eres / 2006-12-10 17:04 / portfel / Wieczny debiutant
A gdzie były te "stare browary" Krauzego ?!
brydzia / 2006-12-10 19:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
sorry pomyliłam , Kulczyka
sumani / 2006-12-10 13:32 / Plankton giełdowy
miejski plan zagospodarowania przestrzennego określa chyba przeznaczenie gruntów tak mi się wydaje więc jeśli ktoś kupuje grunty rolne to ponosi chyba jeszcze ryzyko związane z tym czy te grunty zostaną przemianowane na działki budowlane no chyba że ktoś wie coś więcej
brydzia / 2006-12-10 13:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
jeżeli ktoś kupuje grunty rolne to mają być rolne bo cena jest bardzo niska , te zmiany zagospodarowania powinny być przed sprzedażą a nie po , nie uważasz ? bo inaczej skarb państwa tracie na tym miliardy złotych ,

a że samorządy są zarządzane prymitywnie to później jest tak że nie ma na nic pieniędzy , bo zamiast samemu przekształcić działki skarbu państwa na tereny budowlane i sprzedać z odpowiednim zyskiem to jak zwykle zarabiają ludzie którzy mają jakieś dziwne konotacje z władzą
bo nic nie dzieje się przypadkowo
sumani / 2006-12-10 14:19 / Plankton giełdowy
rzeczywistośc
sumani / 2006-12-10 14:16 / Plankton giełdowy
nic dodac nic ując niestety to jest polska
warren buffet / 2006-12-10 14:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie tu
samuraj jack / 2006-12-10 13:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/verheugen-ze-wspolpracownica-na-plazy-nudystow,843185,2943

w TVN24 mówi również o rywalizacji Mitteranda i Chiraca również na niwie...
podbojów miłosnych

SAMOOBRONA spełniła już wymogi UE, czekamy teraz na inne partie...:)
Longterm / 2006-12-10 13:08 / Mostek Zwyciężymy!
Największa oferta rynku pierwotnego 2007 Radio Maryja daje impuls do poczatku nowej hossy. Napływ oszczędności słuchaczy tzw. "mocherowych beretów" oraz pieniędzy kościelnych spowodował że Dyrektor medialnego imperium wyprzedził Romana Karkosika w rynkowej kapitalizacji. Radio Maryja planuje emisje nowych akcji z PP na wrogie przejęcie TVN. Akcje konkurenta rosną w oczekiwaniu na wezwanie.
warren buffet / 2006-12-10 13:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Podam suche fakty, ktore mnie nurtują. Co z tą Polska za 20 lat ??

1. Masowa ucieczka fachowców, studentów do krajow UE.
2. Brak wykwalfikowanej kadry, export z kazachstanu, chin ?
3. ujemny przyrost naturalny - nikt nie chce dzieci, bo za drogie zycie.
4. gospodarka ciągnie. mamy te 5% PKB... ale słowacy maja 10%... drugi raz do unii wchodzic nie bedziemy. koszt zmarnowanej okazji.
5. polityka to czarna dziura. smieje sie z nas nawet jamajka. inwestorzy zagraniczni lubią cyrkowcow ? tak, ale jesli za bilet płacą w ramach abonamentu. bo inwestować w panstwie absurdu i afery nie warto. slowacja i czechy lepszym kąskiem.
6. kto będzie robił za lat kilkanaście na wasze emerytury ?? kazachowie ?
7. politycy nie przeszkadzaja gospodarce - do czasu. na wszystko przyjdzie moment odpowiedni.
8. hossa będzie trwała wiecznie ? narazie sie rozwijamy, zobaczymy co dalej.
9. wykształcenie studenta to koszt około pol miliona złotych. a potem student zarabia na PKB Brytyjczyków.
10. w rządzie mamy "specjalistów" od ciała. moze otworzyc jakis instytut nauk medycznych ?
11. maturęęę w rządzie warto mieć. lepiej poźno niz wcale.


cieszmy sie z hossy, bo za pare lat moze byc o nia ciezko.
Big Lebowski / 2006-12-10 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chcialem powiedziec ze emigracja to zjawisko powszechne np.bardzo wielu niemcow emigruje nalezy sieliczyc ze kiedys powroca bogatsi w doswiadczenie i portfel...
marczelko / 80.3.128.* / 2006-12-10 13:42
Chciałby móc mieć możliwość powrotu z emigracji bogatszym w doświadzczenia i portfel.
Doświadczenia zdobytego nikt mi nie ukradnie, może nawet to kiedyś zaprocentuje znalezieniem dobrej pracy w Polsce. Na chwilę obecną boję się nieco o porfel....
Myslę, że niemiecki fiskus nie wyciaga ręki do swoich obywateli, którzy kilka lat rozliczali się w kraju w którym wykonywali pracę.
marczelko / 80.3.128.* / 2006-12-10 13:28
Odniosę się do punktu 9. Póki co to większość studentów kształci się za swoje pieniądze (np. sudia zaoczne) i nie wierzę, że za 20 lat rząd będzie się kwapił dawać na studentów aż taką kasę. Myślę, że w tym względzie będzie tak jak jest to teraz. Student się wykształci za swoje, wyjedzie do Wielkiej Brytwanki, a rząd ściągnie od takich ludzi podatki !!!!
I to jest recepta na tanie państwo - nic nie dać i jeszcze zabrać. Coś wiem o tym -17 X 2001 wyjechałem do Anglii do pracy. Pomyślałem - skoczę na rok, coś odłożę, może za rok się polepszy to wrócę. I tak juz jest do dziś. Myślę tylko - ile jeszcze takich "roków" przede mną. ........wykształciłem się za swoje .....
warren buffet / 2006-12-10 13:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w panstwowej uczelnie mozesz zrobic tak, ze jeszcze ci placą za naukę. i to jest dla studenta deal.
lelekx / 2006-12-10 13:27 / Walk beside the pony
Spoko , ekonomia wyprowadzi wszystko na właściwą drogę( chyba że wojna albo co :()
Już teraz prawo podaży i popytu daje znać o sobie i uwierz mi , że coraz więcej jest
możliwości dla ludzi wartościowych którzy umieją i co wiecej , chcą coś zrobic. To tak jak
z chorobami zakaźnymi - czasem złapiesz i jesteś umoczony - ale jak działasz świadomie
to prawdopodobieństwo porażki znacznie się zmniejsza . Wbrew pozorom dobór negatywny
w polityce też może mieć swoje plusy , ponieważ zmniejsza szanse przeciwnika.
Dla mnie najbardziej żałosne jest to ,że dla wielu przeciwnikiem robi sie państwo ...
złe ale w końcu chyba nasze , nie?
sumani / 2006-12-10 13:15 / Plankton giełdowy
co do punktu 2 to myślę że eksportowac to my będziemy wszystko poza telewizorami i kadrą taniej jest przenieśc całą produkcję na wschód ten bliższy patrz chociażby cersanit i ten daleki chociażby bioton po prostu druga Japonia :-)
brydzia / 2006-12-10 13:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Warren a wiesz dlaczego zus chce położyć rękę na pieniądzach OFE - bo jak wszyscy pracują za granicą to kto płaci na emerytów , dane które ostatnio czytałam pokazały że w Polsce powstało 100 000 nowych miejsc pracy przy 5,5 % wzroście pkb
brydzia / 2006-12-10 13:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
w gospodarce jak ktoś zna się na ekonomii wie że są cykle i tu na razie nic się nie zmieniło , hossa nie trwa wiecznie , kiedyś trzeba zyski zrealizować i zacząć kupować akcje dużo tańsze , kto się zorientuje pierwszy wygra , reszta straci , ale z trendem nie ma co walczyć ,
warren buffet / 2006-12-10 13:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie. gielda sie rzadzi swoimi prawami. to jest cykl. jest dzien i noc. czasem dzien jest dluzszy, czasem krotszy, tylko co bedzie z gospodarka za 20 lat, jak tacy ludzie rzadza polska ? szkoda slow.
samuraj jack / 2006-12-10 13:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
problem nie w ludziach, którzy rządzą, a w polityce, którą prowadzą
w sferze gospodarczej i socjalnej - niestety, obecne rządy postępują podobnie jak poprzednicy
brydzia / 2006-12-10 13:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
4 RP - śmiać się chce , jakoś zniknęli ostatnio z telewizji , Zawisza , Gosiewski , Cymański , i reszta orłów z tak szacownego grona no i oczywiście mielący językiem prezydent który nie zna żadnego języka i czuje się za granicą jak buszmen
samuraj jack / 2006-12-10 13:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
myślę, że to nadmiar czarny scenariusz, choć jest w tym wiele racji;

Ty, Warren to z pewnością znasz...
ale innym polecam - celne:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=27&w=53668238
warren buffet / 2006-12-10 13:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakże celne :)
Big Lebowski / 2006-12-10 12:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hossa na wigu 20 trwa w najlepsze i jeszcze potrwa...
brydzia / 2006-12-10 12:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
zobaczymy ? jaka hossa , wig 20 wyciągany od tygodnia 1 bankiem
Big Lebowski / 2006-12-10 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla pesymistow szklanka zawsze jest do polowy pusta dla optymisty to znaczy dla mnie pelna...
brydzia / 2006-12-10 13:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
pewnie można zrobić % udział pko bp na poziomie 70% , dać rekomendacje kupuj z ceną docelową 100 zł i 5000 na wig 20 w tydzień
brydzia / 2006-12-10 12:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
moim zdaniem hossa się skończy przynajmniej na wig 20 jak zaczną tanieć surowce i to widać po ilości otwartych pozycji , chyba że zmieni się indeks
a wtedy fortuny i super zyski tfi i ofe się skończą , a jeszcze państwo wydrenuje zyski z tych firm , zamiast zainwestować w przyszłość


Ja szambem w polityce 4 RP się w ogóle już nie przejmuję i gracze giełdowi chyba też nie , dla 4 RP to normalka więc rynek nawet nie reaguje

czytam w forbsie o Sołowowie i się zastanawiam czy miałabym jakieś szanse odzyskać stracone pieniądze na akcjach firmy DWORY w zeszłym roku , skoro czytam że Sołowow dołował wyniki i spółkę żeby kurs nie rósł , przecież to jest przestępstwo bo działał na niekorzyść spółki czy się mylę , swoją drogą to też niezły cwaniak , kupuje ziemię za 1 mln zł która jest warta 100 mln , może tym zająłby się CBA , albo kupuje ziemie rolną za grosze i przekwalifikowuje na budowlaną , skoro tak to powinien dopłacić do ceny rynkowej ziemi jako działki budowlanej bo inaczej wszyscy Polacy są w jawny sposób okradani , do dzieła panie Kaczyński , czas pokazać tą 4 RP
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy