Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2007-05-04 21:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
This year the global equity supply will shrink by 5%, or $1.75 trillion. That dwarfs the things that people worry about, like the U.S. deficit, the cost of the Iraq war or the likely losses of principal on subprime mortgages. Buy good stocks and enjoy the ride.

http://www.forbes.com/free_forbes/2007/0507/242.html
Kenobi / 2007-05-04 22:10 / Uznany malkontent giełdowy
Pocieszają się jak nie mają nic lepszego do powiedzenia. Firmy zamiast inwestować pozbywają sie środków, próbując ratować kursy przed spadkami poprzez skup akcji, co samo w sobie jest wystarczającym potwierdzeniem, że nie widzą sensu inwestowania.
futurek_LOGO / 2007-05-05 00:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tyle ze liczy sie zysk niewazne czy ze spekulowania czy inwestowania - raz jedno raz drugie daje lepszy profit - Ty Ken dajesz bodzce do przemyslen i jako osobliwosc tego Forum istniejesz w zbiorowej swiadomosci tlumu - czyz nie o to chodzi ...
lukaszwych / 2007-05-04 21:29 / portfel / "Demon rynków"
Skonczcie z ta zbiorowa histeria z Bigiem przeciez powiedzial ze wyjezdza na wies na weekend. Koles niezle sie za glowe zlapie jak wroci w niedziele i poczyta te rozne teorie.
A jak w niedziele nie wroci i nie napisze trzymajcie stx to wogule w poniedzialek pewnie dupnie ladnie.
_wookash_ / 2007-05-04 22:11 / Bywalec forum
cze. zapakovałem się dzisiaj v Tvój trójkąt, czy tam chorągievkę na Sanvilu. vygląda chyba obiecująco.. navet na vykresie intra vidac ze obroty na vzrostach v ostatnich dniach były vyzsze niz na spadkach.
pozdraviam
nielogo / 83.29.54.* / 2007-05-04 21:36
a mnie się widzi, że Big jest "na bieżąco"
needle / 2007-05-04 22:27 / Bez rangi
ja go pozdrowiłem na forum, on mnie i klawo jest
to nie jedyny jego (forum) wątek...szkoda, że tego nie zauważacie
...choćby rekomendacje ...
...ale tu 2/3 moneyowiczów:
kupiłem to /po ile/kisi mi się/będzie zwała/jutro up
a pogadać merytorycznie to tylko z wybranymi...a i to jeśli humor im dopisuje
...niestety...
warren buffet / 2007-05-04 21:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=)
samuraj jack / 2007-05-04 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witam wieczorem
aszulski57 / 2007-05-04 21:33 / Tysiącznik na forum
Witaj. Samuraju.
Co słychać z jenem. Jakie prognozy dla koniunktury giełdowej.
samuraj jack / 2007-05-04 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj:)
samuraj jack / 2007-05-04 21:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
w przyszłym tygodniu wzrosty prawie do końca
pod koniec tygodnia puszczę część akcji i kupie opcje spadkowe
warren buffet / 2007-05-04 21:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bede Cię obserwował :))
samuraj jack / 2007-05-04 22:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
taki mam plan na teraz...:)
wszystko i tak zrobię pod dyktando jena;
nawrócony lucyper / 85.128.94.* / 2007-05-04 21:20
oddajcie LEBOWSKIEGO
millon / 2007-05-04 21:22 / portfel
Gdzieś jest, lecz nie wadomo gdzie...:)
Wiadomo...
izrael / 2007-05-04 21:14 / Tysiącznik na forum
jesli odbrze pamietam to IDM jest po splciie okolo 1,5 miesiaca i od dnia splitu rusl juz 70% przed samym splitem szedl 20%
myślicie że taka sama sytuacja bedzie na Kruku? split za jakeis dwa tygodnie i po splicie ladnie w gore!!! ktos oststnio na kruku skupil 70k akcji...
warren buffet / 2007-05-04 21:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakies 5 funduszy wyszly. nie podobała sie im nazwa ?
warren buffet / 2007-05-04 21:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rozdziobią nas kruki, wrony....
warren buffet / 2007-05-04 21:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
DJ to jak 1,5 społki w indexie wig20......... nie lepiej patrzec na s&p ?
szymon / 2007-05-04 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
wedlug mnie zdecydowanie tak, im wiecej spolek w indeksie tym pelniejszy obraz rynku. DJ to tylko maly wycinek rynku, ktory nie zawsze wskazuje kierunek.....ale nie mozna go ignorowac, wszak swiat na to patrzy!!!
Krzych / 2007-05-04 21:10 / Płoteczka na forum
NBP spodziewany wzrost popytu na kredyty.
www.wnp.pl/finanse/23715_1_0_0.html
banki oczekują w II kw.wzrostu popytu na kredyty , przewidują łagodzenie polityki kredytowej w sektorze przedsiębiorstw jak również w sektorze gosp.domowych.W sektorze mieszkaniowym ma być najsilniejszy od półtora roku.W I kw.odnotowano nieznaczny spadek popytu na kredyty mieszkaniowe.
Drożeją kredyty.
www.bankier.pl/wiadomosc/Drozeja-kredyty-1579205.html
tu mamy do czynienia z problemami otrzymania kredytu i spłatą.
Reasumując: banki mogą mieć problem z poprawianiem wyników kw.
Krzych / 2007-05-04 21:28 / Płoteczka na forum
jeszcze jeden ciekawy artykuł ale dotyczy jankesów.
Zawirowania na rynku nieruchomości w USA
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33182,4107907.html
Krzych / 2007-05-04 21:34 / Płoteczka na forum
Po doniesieniach z Peru cena miedzi spadła,
www.forbes.pl/2007/05/04/03.html
według dziewięciu z szesnastu analityków twierdzi że ceny miedzi będą spadać.
danek113 / 2007-05-04 21:00 / Bywalec forum
Sumani ktoś mi napisał dzisiaj że wiesz co nieco na temat RELPOLU. Możesz mi cos napisac na temat perspektyw - jak może się zachowywac? Ja obserwuje od około miesiąca dopiero i niewiele wiem. Z góry dzięki
sumani / 2007-05-04 22:28 / Plankton giełdowy
nie wiem co wiesz-ale w skrócie ; Relpol zajmuje się automatyką przemysłową profil jest
zbieżny z działalnością innej giełdowej spółki -ponar wadowice która to buduje grupę
kapitałową i zapałała miłością do Relpolu więc rozpoczęła zakup poprzez sam ponar jak
również jednego z członków zarządu p.Wiaderka w między czasie panowie z zarządu ponaru
pojechali sobie na wycieczkę za ocean w celu rozpoznania terenu pod akwizycje na tamtym
rynku ,podpisali umowy z firmą inwestycyjną która ma im w tym pomóc no i co jest
największą zagadką i pożywką do spekulacji spotkali się z zarządem giełdy nowojorskiej
aby dowiedzieć się o możliwość wprowadzenia jednej ze spólek tworzonej grupy kapitałowej
na giełdę nowojorską (wszyscy albo prawie wszyscy spekulują że będzie to relpol)sam
relpol wydaje się być firmą wychodzącą powoli na prostą przejmuje producentów w europie
jeden z nich ma certyfikaty wymagane do sprzedaży produktów w stanach to wszystko
okraszone informacjami o zwiększaniu zaangażowania przez p.Wiaderka i ponar informacjami
ponaru o zaciągnięciu kredytu na zakup akcji spólek notowanych na giełdzie prawdopodobnie
prędzej czy później dojdzie do jakiegoś WZA może z decyzją o emisji z pp ale to wszystko
spekulacje same informacje o zwiększaniu zaangażowania przez ponar przestały już robić
chyba wrażenie na inwestorach i kurs dostał zadyszki przydało by się jakieś nowe paliwo
jeśli będzie to jednak coś super taka mieszanka wodoru z tlenem to może się okazać że
niezdecydowani mogą zostać na ziemi ale póki co jest nudno więc należy uważać przy
ewentualnych inwestycjach bo kurs ostatnio mocno poszedł w górę ja tą spółkę już
sprzedałem pamiętaj jest dużo niewiadomych i spekulacji więc uważaj pozdrawiam
needle / 2007-05-04 21:07 / Bez rangi
nie ktoś, kolego DANEK113 lecz needle :-)
wienio l. / 83.27.241.* / 2007-05-04 20:57
Nie byki, tylko fundusze skorzystały, abywyciągnąć indeksy, przy nieobecności części graczy
dominik 30 / 2007-05-04 20:54 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
Witam wieczorkiem i mam pytanko, może ktoś się orientuje jak długo będą notowane pp Energopolu i jaki jest zaplanowany przydział?
warren buffet / 2007-05-04 21:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
do 10 notowanie a od 8 zapis
kapi / 2007-05-04 21:09 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/narzedzia/pigula.jsp?isin=PLERGPL00014
dominik ,zastanawiam się jak można tak inwestować
dominik 30 / 2007-05-04 21:20 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
napisz o co chodzi z tym jak można tak inwestować?
kapi / 2007-05-04 21:53 / Bywalec forum
tak,by nie poszukac sobie informacji
dominik 30 / 2007-05-04 21:13 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
dzięx już znalazłem na bossa
anonim_03 / 2007-05-04 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ken, bąż meżczyzną, odpowiedz na konkretne pytanie, chyba nie chcesz by uważano Cię za dyletanta co chlapie a niekonkretne ...

Co najbardziej / najgłębiej spadnie (a co być może nie):

- GPW
- Chiny
- DJIA
- ropa (do 30 $ ?)
- miedz, metale kolorowe, złoto
- mieszkania w Polsce

jakie są Twoje typy ?
needle / 2007-05-04 20:58 / Bez rangi
Taki pomysł!!!
skopiuj tekst i wpisuj pod każdym jego postem!
Ja Ci nie napiszę, bo się nie znam i wyobraźni mi nie staje...ale napewno mniej straci Didżej niż Wig
anonim_03 / 2007-05-04 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
próbuje ;-)
konsekwentnie je omija ;-)
needle / 2007-05-04 21:09 / Bez rangi
nie próbujesz...pod każdym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to tak jakbyś lecącę do Ciebie piłkę odbijał tylko co 4 raz...
anonim_03 / 2007-05-04 21:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie chciałem być zbyt natrentny ;-)
potrzebuje wsparcie forumowiczów.
needle / 2007-05-04 21:16 / Bez rangi
bardzo grzeczni... i po co zaśmiecać, prawda?
tu przede mną ponoć wielu próbowało i zdaje się mieli do nas podobne rezultaty
KENOBI pisze najlepsze posty makro (wprawdzie tylko w jedną stronę, ale nikt się nawet do niego nie zbliżył z żadnej)... i smutnym człekiem jest... bardzo...
posłuchałem Moody Wattersa, którego raz polecił .. no po tym ... to tylko PeKaCem wszystko wywalić, kupić za wszystko shorty (bez zabezpieczeń!) i tylko czekać na efekt z żyletką przy aorcie...
aż mi go szkoda się zrobiło
Kenobi / 2007-05-04 21:28 / Uznany malkontent giełdowy
Moody Blues myli Ci się z Muddy Watersem, ale czytając Twoje teksty, to naprawdę robi się Ciebie żal, bo zbyt głęboko to przeżywasz, daj sobie trochę na luz, pogódź się z tym, że są też ludzie, którzy mają inne od Ciebie oceny sytuacji i podejmuj polemikę merytoryczną, jeśli potrafisz. Posłuchaj teraz Mozarta - Eine kleine Nachtmusik.
anonim_03 / 2007-05-04 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
merytoryczna polemika
Co najbardziej / najgłębiej spadnie (a co być może nie):

- GPW
- Chiny
- DJIA
- ropa (do 30 $ ?)
- miedz, metale kolorowe, złoto
- mieszkania w Polsce

jakie są Twoje typy ?
Kenobi / 2007-05-04 21:42 / Uznany malkontent giełdowy
To żadna polemika, przedstaw najpierw swoje oceny, a po odpowiedź na swoje zagadki możesz udać się do wróżki.
anonim_03 / 2007-05-04 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie chodzi mi o odpowiedz a uzasadnioną oppinie.
Moje typy (gdyby były pewne pisałbym z Hawaii)

- stopy procentowe w Japoni mają fundamentalne powody do wzrostów, ze względów demograficznych ...

- zanik taniego pieniądza uderza w hedge fundy, być może czeka nas powtórka w LTCM albo Aramanth

- nie mam liczb, ale hedge investują chyba w to co rośnie, w pierwszym przybliżeniu w commodities i ich cena może spaść do ceny produkcji

- czy Chiny się stopią jak GPW w 1994 ? czemu nie. operują na duźym lewarze.

- przy niepokoju WIG 20 ucierpi mniej niż mWIG i sWIG. O ile szal mieszkaniowy bedzie trwał ...

- mieszkania w Polsce ? Nie jestem w stanie zrozumieć klitek 50 mk w obskurnym bloku po 100k Euro. Jak ten rynke pęknie to na bankach (a wiec WIG20) bedzie nieciekawie.

To co zapomniane staje się atrakcyjne ...
naturalnym typem jest DJIA, IBM jest po C/Z=16 ! Oczywiście bez patologi typu GM czy F ...
Moim typem, choć to troche myślenie życzeniowe, pewne technologie, które miały być zaraz za rogiem w 2000 r, stają się rzeczywistością.
nielogo / 83.29.54.* / 2007-05-04 22:02
solidna riposta /piszę bez ironii/
anonimie: Twój ruch
anonim_03 / 2007-05-04 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
sorry, jak dla mnie to on powtarza nagłówki gazet ...
te zawasze dążą do sensacji, nie patrząc na perspektywe.
te 20k za mało miejsc pracy to tak jak by u nas 2 tysiące, pół wsi na lubelszczyźnie.
Ile zatrudnień wymyka sie statystyce ?

temat nieruchomości w USA, w jednym sektorze był wzrost -- nieruchomości kupionych po to by w nich mieszkac. Oczywiscie nagółwki gazet mają troche inny wydzwiek.
needle / 2007-05-04 20:50 / Bez rangi
Inni podają na stałe (na niebiesko)
A ja (w końcu niejednej i niejednemu w czymś pomogłem, lub pochwaliłem) teraz Was poproszę o komentarz
Każdemu, kto zechce się wpisać - z góry - dziękuję
Którech spółek w pierwszej kolejności powinienem się pozbyć...jeśli wogóle,
~~~~~
Komuś dziś pisałem skład z koment. - skopiuję:
LOTOSU nie sprzedam;
FASINGU...??? chyba też nie, zresztą nie dadzą!;
ABG - raczej nie warto;
NTT - liczę na graczy krótkoterminowych;
GTC -chcę czwarty raz wyjąć co moje; wyjątkowo dobrze wygląda (choć - jak
czytam - niektórym się kisi);
QUMAK- no lepszego papieru nie ma na parkiecie!;
ZETKAMA - spójrz dziś;
MNI - jak dosięgnie mnie korekta powyżej 6 - pewnie oddam, aby odkupić na dzisiejszych poziomach;
a FARMACOL - to najmniejsza pozycja brana po 42, mam stosunek ambiwalentny,
więcej grzechów nie mam!

ale chodzi mi o wpis (sprzedać bo), a nie sprzedać...
możecie pisać co chcecie (o jednej, pary), ironizować (ale dowcipnie!) i tak trochę później przeczytam co do kropki
"." też może napisać z Munchen...
brydzia / 2007-05-05 09:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
na obecną chwile podoba mi się tylko gtc
aszulski57 / 2007-05-04 21:27 / Tysiącznik na forum
Jeżeli masz 100% kapitału w akcjach to sprzedaj wszystkiego po trochu./10-50%./
Ale bez pośpiechu.
warren buffet / 2007-05-04 21:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w farmacolu bede pracował niebawem to ci powiem
lirogon / 2007-05-04 21:07
Qumaka dokupywac :) zwlaszcza, ze teraz kurs nieco obnizyl loty. Ciesze sie, ze jest ktos o podobnym do mojego zdaniu odnosnie tej spolki. i w ogole, ze jest ktos, kto ma jakiekolwiek zdanie, bo patrzac na obroty jest zapomniana przez boga i ludzi po rownemu.
jak dla mnie - nwestycja na lata.
natomiast zamiast farmacolu, to bym sobie obligacje kupil ;)
needle / 2007-05-04 23:21 / Bez rangi
wpisy ciekawe, szkoda, że tylko tyle
Qumak u mnie jest na II miejscu, raczej nie dokupię
a F sprzedam wkrótce zapewne
pozdro
kapi / 2007-05-04 20:32 / Bywalec forum
portfel od największej do najmniejszej po tym tygodniu:
msz
tin
ats
fam
bef
stx
swd
bez zmian w składzie od ubiegłego tygodnia
msz - jestem ciekawy jak się rozegra asymilacja,co ciekawe msx (chodzą podobnie niewiedzieć czemu) czeka grzecznie na msz ,konsolidując się przy max historycznym
tin - bez zmian ,czekam
ats - ma zagrożoną pozycje przez fam ,a wygrywa tylko o 60 groszy - nie popisał się przez 2 tygodnie,ale dzisiaj widać już było ruch na tej "kategorii" np.pcg,masters
fam - niech nie przyśpiesza
beff- zaczyna mnie niecierpliwić ,a to dobry znak
stx - znowu nie ma co napisać
swd - cierpliwość jest cnotą
wigometr cieszy,baza tez,pozostaje czekać na wyznaczone docelowe poziomy na spółkach ,lub sprzedać na tych dolnych poziomach czego bym nie chciał.
brydzia / 2007-05-04 20:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wyniki cotygodniowej ankiety prowadzonej przez GPW pokazują, że wśród uczestników ostatniego badania nikt nie oczekuje wzrostu, natomiast 60 proc. oczekuje spadku wartości indeksu WIG 20 na koniec przyszłego tygodnia. Wartość wskaźnika Wigometr na koniec bieżącego tygodnia wynosi - 60 pkt., co oznacza spadek wskaźnika o 60 pkt. w stosunku do ubiegłego tygodnia.
samuraj jack / 2007-05-04 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jak na mój gust w przyszłym tygodniu - przynajmniej do środy włącznie wzrosty
tak mi wychodzi z jena - o czym pisałem bodajże w poniedziałek
Kenobi / 2007-05-04 21:47 / Uznany malkontent giełdowy
Dolar do jena już spadł, ale Japonia dziś świętowała, zareagują w przyszłym tygodniu. Czekali przecież na dane z rynku pracy, są znacznie gorsze od tych w poprzednim miesiącu, jak i od niskich prognoz, wolniej rosną też płace. Żeby Ci te wzrosty bokiem nie wyszły...Pozdr.
samuraj jack / 2007-05-05 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam
samuraj jack / 2007-05-05 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
dla mnie najważniejszy euro/jen i ewentualnie jen/pln;
mniej istotny basket/jen
i jeszcze mniej dolar/jen
sumani / 2007-05-04 20:25 / Plankton giełdowy
w końcu większość skuma odwrotność interpretacji wskaźnika i wszyscy obudzimy się z rękami w nocniku :))
gekko-n nielogo / 207.171.167.* / 2007-05-04 20:09
czy ta ankieta robiona byla na próbie losowej tych którzy handlowali w tym tygodniu ? jeżli tak to jeszcze są ci którzy wracają z majówki, a to może zmienić znacznie wynik
A2 / 2007-05-04 20:20 / Spekulantka
Z tego co pamietam to wypowiadaja sie zarzadzajacy oraz analitycy.
Kenobi / 2007-05-04 20:12 / Uznany malkontent giełdowy
Odkupią drożej niż sprzedali? Śmiem wątpić.
anonim_03 / 2007-05-04 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześc Ken mam do Ciebie pytanie: (kopia tego co niżej )

2007-05-04 18:37:46 | *.*.*.* | anonim_03
Ken, przegapiłeś nasze poranne dyskusje, bylo i o spadkach i o ostrzeżenia FEDu.
Pytam wieć co najbardziej / najgłębiej spadnie (a co być może nie):

- GPW
- Chiny
- DJIA
- ropa (do 30 $ ?)
- miedz, metale kolorowe, złoto
- mieszkania w Polsce

jakie są Twoje typy ?
Kenobi / 2007-05-04 21:18 / Uznany malkontent giełdowy
Zawsze to co oderwało się od fundamentów i najmocniej wzrosło, najmocniej spadnie. Sytuacja zafałszowana jest nadpłynnością związaną ze zbyt długim utrzymywaniem zbyt niskich stóp procentowych na niektórych rynkach, ale prowadzi to też do destabilizacji rynków, co widać po rynku nieruchomości w Stanach. Dlatego właśnie Chiny, obawiając się wyrzucania pieniędzy na niepotrzebne inwestycje przykręcają stopniowo śrubę podnosząc rezerwę obowiązkową w bankach. To co tam się dzieje przypomina mi nasz run na giełdę na początku lat dziewięćdziesiątych i spadek Wigu z ponad 20 tys. do 4.900. Zagranica zdążyła uciec, a nasi jeszcze jakiś czas się kotłowali. Wychodziliśmy z tego dołka przez wiele lat.
needle / 2007-05-04 22:03 / Bez rangi
widzisz? ...postraszyłem i masz...
nie ma konkretów (zawoalowane wskazanie jedynie...złapałeś), ale ponownie wpis bardzo ciekawy
A2 / 2007-05-04 20:14 / Spekulantka
Przy takim wigometrze to tylko mozna bic rekordy)). Polecam Ci wyjscie do ogrodka i zabawe z kotem)) Swiat odrazu wyda Ci sie piekniejszy.
needle / 2007-05-04 20:29 / Bez rangi
niezły tekst
ja nie mam ogródka, ale mam kotka (chyba widać?)
i jest tak jak piszesz
pozdro
sumani / 2007-05-04 20:47 / Plankton giełdowy
daj spokój Needle :) a z rangą to mam jak Ty -nawet jak palnę głupotę to jak spojrzą na rangę -.......i wszystko jasne he,he :P
futurek_LOGO / 2007-05-04 20:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
albo psem Cywilem :-) jak kto woli ale rekordy w zasiegu reki kto by to odpuscil ...
A2 / 2007-05-04 20:18 / Spekulantka
Nie wiem co bedzie bo sami nic nie znaczymy. Wystarczy jakis ruch w Azji i lecimy na łeb na szyje)))
Lankwi / 2007-05-04 19:54 / portfel / Bywalec forum
witam wszystkich ponownie - fajnie, że wigu20 pokazał 2-kę z przodu.
nielogo / 83.29.54.* / 2007-05-04 20:06
ano "fajnie" - tylko do czego zmierzasz?
Lankwi / 2007-05-04 20:12 / portfel / Bywalec forum
jeszcze pewnie zobaczę jak TVN odpali silniki do góry i wtedy powiem dość.
Lankwi / 2007-05-04 20:09 / portfel / Bywalec forum
a tak się w duchu cieszę - potem jak będzie korekta to będzie więcej okazji do zarobku. z tego co widzę to wiele spółek uzyskało lub uzyskuje maxima z 52 tyg.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy