Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

Wyświetlaj:
needle / 2007-05-05 16:55 / Bez rangi
DRUGIE UKUCIE
Tak wygląda odzew Kenobiego na wklejone - przeze mnie - o 23:16 kilkanaście jego !! postów w czasie nieustannych niemal wzrostów wszystkich indeksów

2007-05-05 02:05:36 | *.*.*.* | Kenobi [ Bywalec forum ]
Pisanie w oderwaniu od tego co się działo mało mówi. Nie wiadomo, co chciałeś w ten sposób udowodnić, chyba własną niewiedzę, bo odnieść można wrażenie, że na rynku panowała cały czas niczym niezmącona sielanka samych wzrostów. A prawda jest taka, że własnie w końcu lipca (po odreagowaniu załamania majowego), rozpoczął się spadek trwający cały sierpień i po małym odreagowaniu na przełomie sierpnia i września trwał do początku pażdziernika. Potem byly dwie fale wzrostowe na początku pażdziernika i w końcówce listopada i znów był mocny spadek w grudniu. Ok. 10 stycznia rozpoczął się krótki, ale mocny wzrost, który w lutym zakończył sie podwójnym szczytem i ostrym zjazdem, całkowicie iwelującym tegoroczny wzrost. Teraz ledwo udało się ponownie wdrapać - często na małym obrocie, co stale podkreślali komentatorzy - na trzeci wierzchołek. I to, że sobie jeszcze zafundują może rekord, niewiele znaczy, bo i tak wcześniej czy później nastąpi kolejny mocny spadek, który tym razem powinien potrwać dłużej, bo dane nadchodzące ze Stanów potwierdzają postępujące pogorszenie w gospodarce, co jedynie opóźnione było dzięki wyjątkowo ciepłej zimie. I nie ma znaczenia, czy zacznie się już w najbliższy poniedziałek, czy może 11 maja, albo w końcu maja. Ale kiedy się zacznie, to odbierze sporo z dotychczasowego wzrostu. I o tym mówią i piszą nie tacy specjaliości, jak moja skromna osoba.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Posłuchaj skromna osobo!
Jak sądzisz, na czym cały czas zarabialiśmy?
Może kaloryfery, lodówki, wiśnie, grzebienie, lampki choinkowe, papier toaletowy, peruki, grabarstwo, pirsing czy budowanie chlewów?
Wyobraź sobie, że nie: zarabialiśmy na handlu akcjami
Czy na krótkiej sprzedaży?
Nie -na zakupie i sprzedaży, gdy te wzrosną
Czy byli tacy, którzy tracili?
Tak, rzadko - albo się uczyli, albo wzięli opcję dolną, albo już ich niema
Giełda to elita, a napewno finansowa...nie wszyscy mogą się zapisać nawet jakby pół miliona w spadku dostali
Niektórzy udają, że należą...ale tylko udają; pozorują grę, nie odpowiedzą, gdy ktoś spyta co mają, dużo piszą nierzadko, ale mało kupują...nie pytaj po co? może chcą się komuś pochwalić, sobie coś udowodnić??

PODSUMOWANIE
podobnie jak Marlowe (pozdrawiam) jestem zdziwiony, że odpisałeś...ale Twoje wpisy są zamieszczony na niemal godzinę po tym jak zasnąłem i trzy po tym jak tekst napisałem, a właściwie wkleiłem...jesteś zbyt inteligentny, aby to był przypadek - wiedziałeś, że nie odpiszę, a i - w razie czego - tłok malutki o tej porze (prawdopodobnie nigdy też nie pisałeś o tej porze...wyrzuty sumienia?)

Jest przynajmniej 6 rzeczy na które zwróciłem uwagę:
1. "Pisanie w oderwaniu od tego co się działo mało mówi. Nie wiadomo, co chciałeś w ten sposób udowodnić, chyba własną niewiedzę, bo odnieść można wrażenie, że na rynku panowała cały czas niczym niezmącona sielanka samych wzrostów"
KOMENTARZ - obejrzyj wykresy

2/.2007-03-19 15:13:59 | *.*.*.* | Krzych [ "Uznany Gracz Giełdowy" ] | komentowany artykuł Re: Hossa jeszcze potrwa [11]
u jankesów lekko spada i u nas więcej czerwieni widzę. skomentuj
2007-03-19 15:16:49 | *.*.*.* | Kenobi [ Bywalec forum ]
Żarty się kończą. skomentuj
KOMENTARZ - Od tego czasu wykres w USA tylko rósł (1,5 miesiąca)

3./2007-03-02 19:34:45 | *.*.*.* | Kenobi
Widzisz, że moje przewidywania się sprawdzają? Na giełdzie bardzo ważne jest, żeby wyczuć co może się wydarzyć, bo pomaga to w prawidłowych decyzjach inwestycyjnych. No ale co ja poradzę, że nikt mi nie wierzy?
KOMENTARZ :niestety wierzą i ...nie zarabiają; zapewne jak będą prawdziwe spadki to Ci nie uwierzą (bo zawsze pisał nieprawdę), a wcale nie jestem pewien, czy będziesz pisał wówczas...

4./2007-03-01 18:04:38 | *.*.*.* | Kenobi
Nadajesz się , jak najbardziej, teraz nie jest czas kupowania
KOMENTARZ: Tak pisałeś dokładnie przed wzrostami!

5./2007-02-28 19:24:45 | *.*.*.* | Kenobi
Tak, przecież mamy już głowę z ramionami, wspaniała formacja kończąca wzrosty.
KOMENTARZ: żle odczytana formacja

6./I gdybyś choć prawdę napisał...:... - do needle -
2007-05-05 02:49:04 | *.*.*.* | Kenobi [ Bywalec forum ]
Dlatego w jedną stronę, żeby była przeciwwaga dla całej masy widzących też tylko
jedną stronę, tak jak Ty,
KOMENTARZ: wiadomo, że chcesz odpisać na wszystko i gramatycznie i ortograficznie, ale już przeczytać wszystkiego nie zdołałeś...kliknij chociaż mój nick i poczytaj co pisałem tylko w kom. do tego artykułu...
...no chyba, że mi zarzucasz, że wieszczę spadki i nie przyjmuję jakichkolwiek optymistycznych danych!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie speuntuję...albo wkleję to co napisał Ci debiutant...
2007-03-01 06:09:22 | *.*.*.* | hosiak | komentowany artykuł
Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie [4]
witam wszystkich,jestem tu po raz pierwszy.
Czy ktos czytal Kosinskiego "Wystarczy byc" albo widzial film????przypomnialo mi sie to teraz,gdy czytam Kenobiego.Bohaterem byl biedny ogrodnik,potracony na ulicy przez kobiete "z wyzszych sfer finansowych" malomowny z powodu braku czegokolwiek do powiedzenia,pytany o rozne rzeczy odpowiadal zawsze okraglymi,pozbawionymi jakiejkolwiek tresci sloganami.Np. "teraz nadchodzi czas siania" /byla akurat wiosna/ lub "co uroslo,musi spasc" /majac na mysli jablka w sadzie.
Przez ludzi z finansjery zostalo to uznane za przejaw niezwyklej wiedzy i kazde slowo odczytywano zastanawiajac sie nad ukryta trescia /ktorej nie bylo/ ,jak my w czasach Greenspana.
Otoz ten ktos jest absolutnym ignorantem,a jego pasja w tworzeniu nic nie wnoszacych tekstow jest dorawdy zadziwiajaca.Koles zacznij grac,pokaz co masz podaj spolke i swoje wyniki bo tak to pieprzysz jak piekarski na mekach
dzieki za wizyte i przepraszam jesli ktos inny poczul sie dotkniety.szkoda bylo sie
rejestrowa,jesli tak jest tu codziennie skomentuj
anonim_03 / 2007-05-05 17:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja ten film oglądałem jakieś 15 lat temu.
Na koncu gość deleko zaszedl ...
ślicznooka / 2007-05-05 16:58 / Uznany gracz giełdowy
odpowiem Tobie tak, ja w to wchodziłam na poziomie 6-6,5 Budopol i 5,6-6 Stx, bo wtedy zaczęłam przygodę z giełdą. I ludzie, któzy posiadali te papiery od o wiele niższych poziomów zastanawiali się, co ja w ogóle wyprawiam. Jest hossa, decyzja należy do Ciebie.
ślicznooka / 2007-05-05 17:01 / Uznany gracz giełdowy
acha i dodam, że było to miesiąc temu, więc sam widzisz ile może się wydarzyć.
brave_hand / 2007-05-05 16:11 / "Prawie jak rekin :)"
już się pytałem o Sygnity, za odpowiedzi dziękuję, ale mam jeszcze jeden ból głowy,
w poniedziałek kupiłem pda-centrostalu po 15.64, aktualna cena to 17.18, wproadzenie tych pda zrobiło sporo bałaganu bo cena akcji Centrostalu spadła z 23zł nawet poniżej 18zł, aktualna cena to 18.78zł, czy waszym zdaniem Centrostal wróci do cen powyżej 20zł i pociągnie pda za sobą? patrząc na wskaźniki c/z -1813 mam trochę gęsiej skórki, może lepiej już sprzedać te pda i zadowolić się całkiem dobrym zyskiem?
slaw / 2007-05-05 15:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam --- ot co mam :

b3system -- nie ma przejecia obiecanego nie ma zarobku
bioton -
procad - arki urok -- czy zarobek???
idm - obecnie najbardziej zyskowny papier - byem tam wczesniej niz ML - kto pierwszy wyjdzie???
stx- miejsce zaraz po idm
ferrum - od srody
gant - pierwszy w kolejce do odlotu - blad że dawno nie sprzedalem
pbg- co za spokoj co za siła
elektrotim - na przyszłosc
luba - bo luba

nasze asy na terminowym maja powaznego przeciwnika z zachodu ...... ograja ich tak jak w lutym .... a ni beda patrzec i iinterperwtować te slabe dane w usa i skora bedzie im cierpnąć jak to możliwe ..... czas zarabianaia jest na szmery bajery przyjdzie czas

pozdrawiam .... a ja znowu pitu pitu
needle / 2007-05-05 15:36 / Bez rangi
pozagiełdowo...
mógłbyś wpisać 2-3 linki do bieżących, snookerowych stron
te co mam mnie nie konwemniują
slaw / 2007-05-05 15:41 / Uznany Gracz Giełdowy
nie mam ja widz eurosportowy jestem tylko ))))
needle / 2007-05-05 15:56 / Bez rangi
ja też, ale sądziłem, że pogłębiasz gdzieś wiedzę :-(
ja włączam wizję, wyłączam fonię i kilka tys utworów podaje mi WINamp...bez powtórek...
do tego jakieś winko (pisałem Ci już FUEGO polecam)
slaw / 2007-05-05 16:00 / Uznany Gracz Giełdowy
sprubuj Tokaji Muscat Lunel --- rewelacja ))
slaw / 2007-05-05 16:12 / Uznany Gracz Giełdowy
ojć spróbuj spróbuj miało byc ))))
needle / 2007-05-05 16:46 / Bez rangi
pijałem ASZU - rewelka!
Samorodni - dobry...
furmint - napisałem z małej litery...
słyszałem o esencji tokajskiej
...no poszukam (tylko, żeby mi zysków z GPW starczyło...)
sumani / 2007-05-05 15:35 / Plankton giełdowy
jakaś biała plama przy biotonie :))
slaw / 2007-05-05 15:42 / Uznany Gracz Giełdowy
bo skołowany jestem i nie wiem co sądzic to co bede pisal głupoty ......
needle / 2007-05-05 15:37 / Bez rangi
bioton to płyn do wywabiania plam przecież
gucioxxx / 2007-05-05 15:15
co myślicie o hygienice na najbliższe dni, jak sie bedzie zachowywała przed pp
z góry dzieki za rady
anonim_03 / 2007-05-05 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jakieś propozycje z GPW. Czas inwestycji 3-4 tygodnie.
kaskadere / 2007-05-05 14:56 / portfel / Tysiącznik na forum
ja proponuję zróżnicowanie, pod względem branż, kapitalizacji, czasu wejścia. Co do spółek są tu forumowe gwiazdy i gwiazdeczki, polecałbym min. EMC i MCI
kaskadere / 2007-05-05 14:57 / portfel / Tysiącznik na forum
tzn. odrobina bezpieczeństwa nawet za cenę rozdrobnienia i dłuższej obserwacji tych spół
anonim_03 / 2007-05-05 15:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to żeś mnie zaskoczył ;-)
miała być ironia ...
kaskadere / 2007-05-05 15:33 / portfel / Tysiącznik na forum
no to 50% Atlantis 50% Leasco
anonim_03 / 2007-05-05 14:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PS. To cytat z dyskusji poniżej, troche wyrwany z kontekstu.
inwestor1975 / 2007-05-05 13:56 / Tysiącznik na forum
dzień dobry
co widze odradzacie kase z mieszkania ładowac w bytomia
jak kolego posłucha to w poniedziałek moze byc promocja
bo jak policzyłem kolega ma około 2100 akcji połowe doradzacie zamienic na cos innego czyli sprzedaz 1100 a taka ilośc na bytomiu moze czasami niezle machnąc kursem :-)))
a do tego realizacja zysków po piątku (ogólnie gpw)
tylko tu moze być różnie bo to poniedziałek i urlopowicze wracają
pozdrawiam wszystkich
doswiadczony / 81.168.161.* / 2007-05-05 22:00
uzupełniłem i poprawiłem komentarz:
Rok temu w maju kupiłem akcje kilku spółek- wtedy ceny były na szczytach tzw.balon spekulacyjny , jak pózniej giełda się załamała,
spadki wszystkich akcji były po 20-30%niżej, spadało kilka tygodni a ja myslałem nie że to chwilowe- nawet duży PKB Polski i dobre zyski netto kwartalne nie pomógły. Odzyskałem swoje wpłacone pieniądze dopiero w grudniu.Po zysku paru procent sprzedałem akcje i kupiłem mieszkanie i jestem zadowolony bo ceny mieszkań wzrosły i rosną i gdyby sprzedał miałbym pewny zysk.
Na giełdzie nic pewnego, często się zmienia sytuacja : ceny na giełdzie ,złotówka się umacnia( więc eksporterzy stracą)ceny surowców rosną ,spadają,rosną ,spadają.Teraz ceny akcji są wysokie i jest duże ryzyko spadków i realizacji zysków.
warren buffet / 2007-05-05 14:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie ironizujmy z kolegi, bo moze faktycznie pytał i nie sciemniał. moze zarobi na 2 kuchnie ?? tylko czy takie ryzyko jest dobre ?

czy jesli ktos mi obieca, ze jak skocze z 10 pietra to dostane 50 000 zł.... czy ja skocze ??

ano jest szansa, ze połamie tylko 4 nogi i 6 rąk. po roku w szpitalu będzie ok. ale co mi po tych 50k ?

jesli ryzyko zawarcia transakcji przewyższa jej zakładane profity - taka transakcja nie ma, albo nie powinna miec miejsca bytu.moje zdanie
demagog / 2007-05-05 14:46 / Bywalec forum
Dodam (w obronie swojej inwestycji), że po splicie płynność się na spółce zwiększy. znacie jakieś spółki, które przed splitem leciaływ dół?
kaskadere / 2007-05-05 14:54 / portfel / Tysiącznik na forum
a jeżeli Komisja co zatwierdza się na split nie zgodzi lub KRS odmówi rejestracji nowych akcji bo stwierdzi uchybienia lub ktoś coś nie doniesie?
warren buffet / 2007-05-05 14:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wtedy zonk
demagog / 2007-05-05 14:57 / Bywalec forum
o split jestem spokojny - zawsze się zgadzają
warren buffet / 2007-05-05 15:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze nie bedzie niespodzianek
MJK / 2007-05-05 13:56 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim, pozdrowionka z Pomorza.
Tak sobie sączę za Wasze zdrowie "Byczą Krew" i czytam co się piszecie. I tak sobie myślę, że może to być za mało do utrzymania hossy. Te dwa mieszkania i pół samochodu znaczy.
Może następni tak dołączą.
Od wczoraj nic się nie zmieniło (coś notowania mi dziś nie chodzą):
FASING, PGNIG, MCI, spekuła, gotówka
needle / 2007-05-05 15:06 / Bez rangi
zmień BK na Fuego, zobczysz co traciłeś przez lata...
...nie pisząc już złośliwie o latach nad zatoką Perską...gdzie ogólne szykany zapewne były
tylko nie zmienaj spółki akcji spółki na literę F, na żadne inne
MJK / 2007-05-05 15:29 / Tysiącznik na forum
Nie zmienię. Choć obroty czasem takie, że mam ochotę sam ze sobą pohandlować.
michalmlody / 83.12.121.* / 2007-05-05 15:21
needle te f fajnie brzmi-swoja droga po niedzieli dokupię jak dla mnie to sporo-ostatnia cena kusi:)
needle / 2007-05-05 15:34 / Bez rangi
jeśli się choć trochę znam na giełdzie...
...to raczej nie stracisz
nb też czasem mnie kusi kupno (np. jak się oparło o wsparcie na 27)
brave_hand / 2007-05-05 13:54 / "Prawie jak rekin :)"
witam wszystkich,
mam pytanko, jakieś 2 miesiące temu zainwestowałem w Sygnity, wydawało mi się, że kurs powinien piąć się w górę, ale drepcze w miejscu (może dobre i to, że nie spada :)), czy ktoś może doradzić, czy powinienem trzymać ją dalej, czy jednak zainwestować w inną spółkę? Pozdrawiam
sumani / 2007-05-05 14:18 / Plankton giełdowy
osobiście uważam żebyś trzymał -ale to jest pogląd kogoś kto tej spółki nie ma -z pobieżnych analiz ciekawa ...
tatarski / 2007-05-05 14:47
wyraźne sygnały kupna wg ROC i na średnich kroczących (przecięcie kursu od dołu), MACD też odbił się od linii sygnalnej i utrzymał się w korzystnym położeniu, tylko te obroty na ostatnim wzroście jakieś małe, wygląda to na konsolidację, jedno jest natomiast raczej pewne - to jedna lepszych defensywnych pozycji na GWP w przypadku ewentualnej korekty (patrz wykres historyczny i aktualny poziom kursu)
brave_hand / 2007-05-05 16:01 / "Prawie jak rekin :)"
dzięki, też mi się wydawaje, że teraz ceny są bezpieczne, jeszcze poczekam z decyzjami, w każdym razie Sygnity stanwim ok 20% mojego portwela.
raven.2007 / 2007-05-05 13:53
Na szczęście nie ja :) Nie wpadłbym na taki odważnym pomysł
sumani / 2007-05-05 14:01 / Plankton giełdowy
:)) ludziska tak robią kupują dom pod kredyt hipoteczny -sprzedają stare mieszkanie i zamiast spłacić hipotekę pieniądze ładują w giełdę korzystając z tego że kredyt ten jest bardzo nisko oprocentowany a zyski ostatnimi czasy z giełdy czy funduszy są duże -gorzej jak się zacznie to wszystko sypać :)
doświadczony / 81.168.161.* / 2007-05-05 21:46
Rok temu w maju kupiłem akcje kilku spółek- wtedy ceny były na szczytach tzw.balon spekulacyjny , jak pózniej giełda się załamała,
spadki wszystkich akcji były po 20-30%niżej, spadało kilka tygodni a ja myslałem nie że to chwilowe- nawet duży PKB Polski nie pomógł. Odzyskałem swoje wpłacone pieniądze dopiero w grudniu.Po zysku paru procent sprzedałem akcje i kupiłem mieszkanie i jestem zadowolony bo ceny mieszkań wzrosły i rosną i gdyby sprzedał miałbym pewny zysk.
Na giełdzie nic pewnego, często się zmienia sytuacja : ceny na giełdzie ,watuta,ceny surowców rosną ,spadają,rosną ,spadają.Teraz ceny są wysokie i jest duże ryzyko spadków.
Giełda tzw piramida finansowa ( łąńcuszek św.Antoniego),teraz zyski teoretyczne są wirtualne, dopiero gdy się sprzeda akcje wtedy będzie rzeczywista forsa.Cwansi spekulanci sprzedają na duzych wzrostach, bo gdy większość będzie sprzedawać to ceny będą spadać . Gdy jest wzrost stóp %,osłabienie ,załamanie, lub kryzys w US, Azji lub gdzies indziej lub inny pretekst to lawina rusza w dół to fundusze spekulacyjne i hedge sprzedają PKC bo mają dużo akcji i chcą coś odzyskać.
.W USA S&P po maxie spadała w piątek , bo słabe dane makro z rynku pracy i PKB obniżylo się.
needle / 2007-05-06 11:19 / Bez rangi
ale nie napisałeś w czym jesteś doświadczony...
...bo tu piszę ludzie, którzy handlują mieszkaniami, na giełdzie są od początku (jej, nie ich!) i nie piszą o sobie "doświadczony"
chyba nie kompleksy...???
raven.2007 / 2007-05-05 13:48
Kurczę, chyba jestem jakiś inny, albo nie do końca ufam powiedzeniu "no risk, no fun". Cholernie mnie korciło "bawić się" w akcje przed zakupem mieszkania, ale... przez wiele miesiecy czekania to ale było bardzo mocne. A teraz na swoim z resztek daję sobie czadu ;) Pozdrawiam odważnych
sumani / 2007-05-05 13:52 / Plankton giełdowy
czy to nie Ty na początku roku pytałeś się na forum czy zainwestować pieniądze na mieszkanie na giełdzie?
sumani / 2007-05-05 13:46 / Plankton giełdowy
mój portfel
100% -gotówka
mam bardzo mocno zdywersyfikowany portfel :))
needle / 2007-05-05 15:34 / Bez rangi
ale może być najskuteczniejsze...
anonim_03 / 2007-05-05 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Deimler-Crisis 21%
moja najlepsza inwestycja. dziasiaj czytałem, że IG-Metal wywalczyl podwyżkę płac o 4 %. będzie tąpnięcie na DAXie.
Palm; 15 %
Audible: 15 %
najpierw powolne obsuwanie sie o 10 %, potem wzrost o 10 % po recomendacji citi, po wynikach spadek o 12 %.
Bardzo dobre wyniki, wzrost obrotów r/r 28 %, wzrost subskrypcji 48 % r/r. zmiana programów subsktypcji pompuje defered revenues.
Tata Motors: 10 %
stały wzrost sprzedarzy (ok 19 % r/r), cena akcji lekko spada
Apple 10 %
Sun Microsystems 9 %
Garmin 8 %
świetne wynki, wzrost zyskow o 88 %, po danych spadł 13 %
Lenovo 6 %
EADS 6%

portfelik:
PGING 50 %,
Lotos i Orlen 25 %
czyli oczekiwanie na zwałkę. Lotos i PGING ostatnio rósł ...
lukaszwych / 2007-05-05 13:30 / portfel / "Demon rynków"
Waren wez sobie RSI na wigu - u nas rynek wcale nie jest tak wykupiony, gorzez z zagranica
warren buffet / 2007-05-05 13:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na siłe szukam spadków, bo to co jest obecnie jest nienormalne. portfel rośnie a mnie to śmieszy....... normalnie mnie to śmieszy.... ja chyba jestem nienormalny. albo bardzo potrzebuje wakacji.... a moze jedno i drugie...

za lekko, za lekko to przychodzi.... czy to sie kiedyś skonczy ? ludzie ( w tym ja ) za łatwo zyskują pieniadze i ich nie szanują... z jednej spekulacji w drugie... obecne chwile bede chyba dzieciom opowiadał, jak bede im czytał Murphiego na dobranoc
samuraj jack / 2007-05-05 13:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie jesteśmy w tym, warren, odosobnieni;
to taki ogólnoświatowy trend
i pieprznie też globalnie
sumani / 2007-05-05 13:30 / Plankton giełdowy
to fakt coraz trudniej do czegoś wsiąść bez obawy że za chwile nie zanurkuje ..
warren buffet / 2007-05-05 13:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moze uzylem zlego słowa ze mnie śmieszą zyski.... inaczej: nie ma poszanowania pieniądza, bo ciagle rośnie. no bo co ma robić. no ma rosnac. rosnie ciagle i rosnac bedzie.

a skłoniło mnie tylko do napisania tego posta post nizej - kolegi z kasą na mieszkanie. nie jest to nalezyty szacunek do pieniędzy - ale mi nic do tego.

natomiast ciagle wzrosty dają poczucie nostalgii, tak ma byc i tak będzie... usypiają... coż - pozdrawiam :) ide rosołek gotowac
warren buffet / 2007-05-05 13:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
choc musze powiedziec i przyznac, ze od pewnego czasu zaczynam chronić moj kapitał, ale chyba za bardzo sie tym przejąłem.... coż... byle do wakacji, byle do wakacji...

pozdrawiam
warren buffet / 2007-05-05 13:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to zalezy czy łupnie przed wakacjami. a ogolnie to będzie oliwka, piwko i plaża :) wypas
adam_gielda / 2007-05-05 13:32 / Bywalec forum
dobrze masz. ja pracuje :\ akurat. giełda to jedna ciekawszych z rozrywek.
warren buffet / 2007-05-05 13:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
owszem, ale trzeba uwazac
adam_gielda / 2007-05-05 13:40 / Bywalec forum
jasne. juz na początku tej zabawy sie o tym przekonałem. przez pierwszy tydzien dostalem po dupie tak, ze az mi sie slabo zrobilo. i wiesz co? ciesze sie. omineło mnie prawo początkującego ;) to moze dalej sie potoczy. jak narazie odrabiam straty i powiem ze idzie dobrze.zadziwiająco. no ale trzeba uważać, bo mlody leszcz jestem ;]
warren buffet / 2007-05-05 13:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo dobrze sie stało, ze dostałes w tylek na poczatku :) i ja wcale nie mowie tego z ironią.... z radością... bo wiesz co to gielda =)
adam_gielda / 2007-05-05 14:08 / Bywalec forum
szybki zysk i zaraz 70% straty. wytrząsnąłem gowno z gaci i opamietalem sie na szczescie, myslenie wzięło górę. bardzo jestem zadowolony, ze tak się u mnie zaczelo.jest wielu, ktorzy zarabiają do pierwszego zjazdu, traca wszystko i przestają grac.jakos mialem szczescie posmakowac gieldy od tej gożkiej strony na początek hehe. teraz juz powinno byc lepiej.doswiadczenie, male bo male, zawsze doswiadczenie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy