Forum Polityka, aktualnościPolityka

Była minister popełniła samobójstwo?

Była minister popełniła samobójstwo?

Money.pl / 2007-04-25 08:29
Komentarze do wiadomości: Była minister popełniła samobójstwo?.
Wyświetlaj:
niedowiarek / 157.25.157.* / 2007-04-25 10:54
Jaki miala powód? W domu trzymała tony obciążających ją materiałów, ktore od razu mili goście znaleźli? A może goście byli tak mili jak u Czarzastego. Chciała się bronić i wyjeła broń gdy ją chłopcy zaatakowali. Wtedy jeden z nich po prostu strzelił i tyle.
niekończącesięopow / 83.24.250.* / 2007-04-26 18:15
....w tym momencie nadleciał F-16 z zamiarem zbombardowania domu, jednakże załadowano wadliwe bomby. Poproszono zatem o czołgi, ale nie było w pobliżu.
Strzelano zatem z czego popadnie. Ofiary strzelaniny skrzętnie ukryto......
teoretyk-praktyk / 2007-04-25 08:55 / portfel / Toddler giełdowy
A jednak premier Kaczyński miał powody, aby uspokajać panów Kwaśniewskiego i Millera. Jak widać nie ma wprawy i nie wszyscy dają się uspokoić. Pani minister miała jednak dużą wyobraźnię i wiedziała, że raczej na uspokojeniu się nie skończy. Możliwe, że została zabita po odczytaniu wyroku. Ciekawe jak odbywa się rozprawa w takim wypadku, bo musiałaby być więziona gdyby tak faktycznie było, aby nie uciec z Polski? Zatem mogłaby być przywieziona do domu po rozprawie i tam zabita. Z drugiej strony zawsze zdumiewa mnie fakt, że wywiad potrafi tak zmotywować osobę, żeby pracując przeciwko swojemu państwu oddała jednocześnie życie za państwo werbujące ją. I to po mimo tylu przypadków wykrycia szpiegów czy niezawinionych przestępców (kluczem jest ,,niezawiniony", bo jest czyn i okoliczności jego popełnienia, dwie nierozłączne ze sobą rzeczy). No i polski kontrwywiad nie potrafił jej przewerbować albo może nie chciał (może dobry przykład dla reszty będzie lepszy niż rozmowa z premierem Kaczyńskim?). Takie tam poranne rozważania.
Radegast / 2007-05-01 04:32
Oceny swojej zdarzenia nie przytoczę, boję się jednak że w tym kraju wszystko robi się g.. oprócz moczu. Widzę powód do samego smutku i wielką ochotę na emigrację nie zarobkową ale po prostu dla komfortu psychicznego i dobra mojej córki i przyszłych dzieci. Widzę ludzi szczekających i ujadających na siebie i każdego obok widzę kraj gnijący i aż wstyd że ktoś kiedyś krwawił ginął aby po nim zostało coś takiego.
Nie jestem za lewicą nie jestem za prawicą chcę być za rozsądkiem czy w tym kraju Ci co chcą żądzić to sami bandyci i próżniacy czy brakuje ludzi którym przyświecało by motto pro publico bono niestety uważam że tak! Jesteśmy zlepieni z przypadłości historycznej z różnych cech (słowiańskich,semickich, etc.) tylko dlaczego z tych najgorszych? Kiedyś uważałem siebie za narodowca a teraz uważam że miłość ślepa to debilizm potępiam ten kraj postawę rządzących i mentalność obywateli gardzę wszelkim chamstwem i zawiścią chciałbym aby był w stanie do władzy dojść kto chce, umie i kocha nie siebie ale ten naród i ma ze sobą 500.000 idealistów wykształconych przygotowanych do pełnienia funkcji publicznych ale to utopia. Puenta jest jak w kawale o dwóch owsikach Tato po co żyć w gó..e, widzisz synu bo to jest nasza OJCZYZNA!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy