Forum Polityka, aktualnościKraj

Były wicepremier ujawania gigantyczny skandal polityczny?

Były wicepremier ujawania gigantyczny skandal polityczny?

Wyświetlaj:
yogi 3 / 83.15.250.* / 2013-01-12 22:18
Piszcie lepiej o zamachu 10. 04. 10 i osobach to uwiklanych ale nie redaktorki sie boją wyleciec z roboty! Lepiej zrobic nagonke na PIS to moze Ci u gory poklepią po pleckach...
hohenzollern / 89.68.172.* / 2013-01-12 22:40
A co tu pisać - wszystko już zostało opublikowane, opisane i wyjaśnione, no może poza ostatnią rozmową braci..
yogi 3 / 83.15.250.* / 2013-01-12 23:16
To kup we srode Gazete Polska z filmem Anatomia Upadku .Zmienisz zdanie jesli myslisz ze to byla katastrofa ..!
St. / 77.252.247.* / 2013-01-13 01:05
Jeżeli to był zamach to rzezcywiście źle się stało - nie zabrali ze sobą drugiego kurdupla!
to się mści / 37.30.118.* / 2013-01-13 10:50
żle się stało, że ubowcom nie okrolili emerytur.
Fredeusz / 77.114.14.* / 2013-01-12 22:14
Jaki skandal? Normalna polityka. Wtedy przekupowano Rydzyka, a teraz przekupuje się PSL. Giertych też pewnie swoją sensację za coś sprzedaje. W coś gra. I tak właśnie działa polityka.
bsf / 87.205.164.* / 2013-01-12 22:06
Rozpoczyna się szczekanie burków POdwórkowych.
Zbliza się koniec Tuska i jego ferajny trzeba CÓś robić.
Edek niemiec / 83.25.18.* / 2013-01-12 21:05
Co za bzdury.Praktycznie po przejęciu władzy przez PO zatrzymano wszelkie możliwe działania w geotermię, aby pozbawić rydzyka pieniędzy na tą inwestycję a w efekcie nie wykorzystano praktycznie wcale środków unijnych na ten cel.No i rydzyk zaczął nawoływać do zbierania kasy na ten cel za co dołożono mu jakąś karę o ile dobrze pamiętam.
Ciekawe co trzeba teraz przykryć tym newsem?
Jot 23 znowu nadaje / 83.24.220.* / 2013-01-12 20:58
Zbierał wdowi grosz na stocznię, który sobie przywłaszczył. Powołał radio RM w którym zamiast prowadzić ewangelizację i przygotowywać do zbawienia, uprawia nacjonalistyczną , ksenofobiczną politykę nienawiści do mojej Ojczyzny, wykorzystując sprytnie pobożność ludzi starszych. Ciekawe (tak na marginesie) dlaczego proboszczowie go nie załatwią. Przecież kasa szrokim strumieniem od golonych owieczek płynie do Torunia, miast zostawać w parafii... A Jarosłąw-zbawiciel był i jest tylko Wielkim Kapciowym Rydzyka, bez którego nie ma szans żadnych w polityce.
Pixi&Dixi / 83.15.250.* / 2013-01-12 22:08
...chyba jestes z post-PZPR-u ?:) jesli tak to nie jest powod do dumy
Jot 23 znowu nadaje / 83.24.220.* / 2013-01-12 22:27
Pixi$dixi- nic nie rozumiesz, nie trzeba być z pzpr, aby mieć zdanie na temat facetów w czerni ... i Jarka-Zbawiciela.
pałę zachowałeś? / 178.180.230.* / 2013-01-12 23:46
jasne, lepiej być czym bardziej zabetonowanym, np. ubeckim emerytem.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-12 20:34
Giertychowi nie wierzę.... ale w jednym się zgadzam z moich obserwacji..... Ten z Torunia to zwykły sekciarz a nie katolicki ksiądz. Nawet w USA ci sekciarze co występują w tv go nie przebiją.... Może dlatego, że oni oszukują ludzi pokazując miłość bliźniego a on tylko rasimem, obelgami i zastraszaniem (szantażem) potrafi ludziom "pranie mózgów" robić..... Nie wiem czy ma "haka" na kogoś na "górze", że tak jest tolerowany przez kościół chociaż swego czasu nawet Watykan miał jakieś obiekje do niego ale się rozeszło "po kościach"....... Gdzie u niego miłosierdzie i nauki Chrystusa?????? Jakoś nie widać, żeby postępował zgodnie z tym czego nauczał Jezus i co jest w Bibli...... Mój komentarz będzie miał dużo minusów i dzięki temu zobaczymy ilu tu jest popleczników tego....... BIZNEMENA-RASISTY......
lesio610 / 83.15.250.* / 2013-01-12 22:05
Chyba niedokladnie czytales Pismo Swiete ! Jezus w swoich naukach mowil o milosci blizniego ale takze o obludzie i zaklamaniu - byl dla wielu niewygodny. Podobnie jest z o. Rydzykiem. Lubie sluchac Radia Maryja bo dziala na mnie uspokajająco -polecam !
eda681 / 79.162.132.* / 2013-01-13 18:33
...chyba jesteś po leczeniu w Tworkach ......jeżeli uspakaja Cię słuchanie .....radia co ma- RYJA...
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-12 22:38
Jeżeli uspokaja cię to, że Rydzyk każe człowiekowi o innym kolorze skóry się umyć to gratuluje ci poglądów..... Dla mnie to zwykły rasizm a to jak on potem się tłumaczył to juz może dzieci z przedszkola tym bałamucić i to chyba nie wszystkie by zbajerował bo i dzieci są mądrzejsze...... To jak wyzywa na tych, którzy są przeciwko niemu i do czego w tym namowach nawołuje to jest nawoływanie do walki zbrojnej a nie do miłości bliźniego..... A o takim czymś w Bibli nie pisze i Jezus też nie nauczał o walce zbrojnej..... tylko o..... nastawieniu drugiego policzka.... Ale widocznie ciebie uspokaja mowa nienawiści, która płynie z radia i tv rydzyka.....
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-12 23:48

tylko o..... nastawieniu drugiego policzka

Ciekawe ze tacy jak ty upodobali sobie ten "drugi policzek" aby mogli bezkarnie bic katolikow po twarzy.
eda681 / 79.162.132.* / 2013-01-13 18:40
....nie mieszaj ...katolików .....z wyznawcami BELZEBUBA z Torunia
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 19:51

wyznawcami BELZEBUBA z Torunia

To ty jestes wyznawca z Torunia?
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 11:53
Jeżeli ci o chodzi o drugi policzek to jak narazie jeszcze mi się w życiu nie zdażyło nikogo uderzyć a ciągle ja dosytaję...... Nie wiesz nic o mnie a się wymądrzasz..... Powiedz co robiłeś w stanie wojennym a zobaczymy kim jesteś. Ja zostałem siłą wcielony do wojska za to, że nalweżałem do Solidarności a za nie wykonanie rozkazu (domyśl się jakiego) dostałem wyrok do odsiadki. Ty jeżeli już byłeś na tym świecie to chyba należałeś do tych, którzy takie rozkazy wydawali.... Bo z tego co widzę to najwięcej zwolenników rydzyka jest właśnie wśród byłych "betonów"....
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 15:37

Ty jeżeli już byłeś na tym świecie to chyba należałeś do tych, którzy takie rozkazy wydawali....


Nie wiesz nic o mnie a się wymądrzasz.....

Pasuje do ciebie jak ulal.
Nic nie wiesz a je wymadrzasz,ale widocznie ciebie uspokaja mowa nienawiści, która płynie z radia TOK FM
tudzież / 178.182.10.* / 2013-01-12 23:53
słuszna uwaga. Chamy się napaliły na bicie innych po twarzy, a przy braku pokory są mocno zadziwieni. A tprzecież istnieje taka zasada: nie bój się chama, cham boi się sam.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 11:46
Panie "tudzież" właśnie pokazał pan jak zachowuje się katolik rydzyka-wyzywa pan (zgodnie z nauką rydzyka) tych co są przeciwni rydzykowi od chamów..... O tym właśnie piszę-to jest nauka przekazywana przez radio i tv rydzyka-NIENAWIŚĆ DO TYCH, KTÓRZY SĄ PRZECIW rydzykowi !!!!!!
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 11:42
Może ktoś z tych mądrych pokaże mi w którym zdaniu ja mówię o biciu katolików po twarzy... O nastawianiu policzka nauczał sam Jezus-to chyba wy wybieracie z Biblii tylko te wersy o nienawiści do drugiego człowieka. Jestem katolikiem wierzącym ale to co wyrabia rydzyk to jest zwykłe oszukiwanie biednych starszych ludzi i nawoływanie do nienawiści do tych, którym nie podoba się jego POLITYKA BIZNESOWA.... bo to nie ma nic wspólnego z nauczaniem kościoła..... z tym co jest w Biblii i z tym czego nauczał Jezus...... Dlaczego ma się stawiać tv i radio rydzyka ponad wszystko jeżeli poza modlitwami jest tylko nienawiść. Radzę obejżeć RELIGIA TV a zobaczycie na polega przekaz WIARY KATOLICKIEJ !!!!!!!!! Widzę, że jednak bardzo dużo osób przeszło pranie mózgu przez tego biznesmena-ojczulka. Gdzie są pieniądze ze zbiórki na stocznię????-no tak zapomniałem, przecież ojczulek najpierw sobie musi kupić wszystko co najlepsze-samochodzik, żarcie i inne luksusy a dopiero potem z groszy co zostaną może uda się coś zrobić po następnej zbiórce od biednych staruszków. On jest naprawdę lepszy od tych z USA szamanów telewizyjnych. Dziwię się, że koścół mu na to pozwala ale jak ma "haka" na swoich zwierzchnków to nie dziwota, że milczą......
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 15:43

w którym zdaniu ja mówię o biciu katolików po twarzy...

Kazdy ktory przypomina katolikom o tym "drugim policzku" w celu ich krytykowania zapomina ze nie trzeba by bylo nadstawiac drugiego policzka gdyby ten pierwszy nie byl uderzony wiec juz samo przypominanie o "drugim policzku" sugeruje ze ten pierwszy jest bity.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 16:34
Więc z tego jasny wniosek, że życie cały czas wali mnie po twarzy bez względu na to kto rządzi. Przeżyłem trochę ponad pół wieku i jak do tej pory nigdy kośćół nie wtrącał się tak do polityki jak teraz a już Rydzyk swoim szantażem w szczególności..... Biskupi się dziwią, że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła ale nie zastanowiają się dlaczego tak się dzieje.... Jestem wierzącym katolikiem ale kościół a polityka to są sprzeczne interesy.... no chyba, że nie liczy się wierny jako wierny ale wierny jako dochód do kasy...... Rydzyk wyciągając od biednych ostatni grosz jest zwykłym żebrakiem-oszustem a nie kapłanem. Jak postąpił gdy J. Kaczyński w pewnym momencie nie chciał pomagać mu w jego biznesie, jak nazwał wtedy żonę Kaczyńskiego-POPLECZNICY RYDZYKA ZAPOMNIELI JUŻ O TYM....... Potrafią tylko wyzywać innych od chamów, czarownic, i niekatolików oraz innymi wulgarnymi epitetami...... Więc jeszcze raz proszę POKAZAĆ mi cytat z Biblii, w którym Jezus każe tak nazywać tych co są przeciwko takim oszukańczym praktykom religijnym...... Szczeżcie się fa łszywuch proroków-tego nauczał Jezus...... Rydzyk jest takim prorokiem pasibrzuchem za wdowi pieniądze......
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 16:44

Przeżyłem trochę ponad pół wieku i jak do tej pory nigdy kośćół nie wtrącał się tak do polityki jak teraz

Jezeli swoja wiedze opiersz o okres twojego zycia to nic dziwnego ze masz taka wykrzywiona wiedze na jego temat.
Zwlaszcz ta pewnosc ze kosciol NIGDY nie mieszal sie do polityki!!!
Poczytaj troche ksiazek z historii wlasnego kraju a dowiesz sie ze jeszcze nie tak dawno ksieza byli poslami na sejm.

Potrafią tylko wyzywać innych

Tobie tez to sie to swiatnie udaje dlatego mozna cie nazwac zwyklym hipokryta.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 17:02
Teraz już wiem co jest grane...... To o to chodzi Rydzykowi, żeby wrócić do średniowiecza kiedy to księża byli posłami może marzy mu się prezydentura...... Jestem hipokrytą twoim zdniem, może i tak bo teraz żałuję, że w stanie wojennym odmówiłem tego jednego rozkazu i musiałem to odsiedzieć-może akurat na tobie wykonał bym ten rozkaz...... Ot taka uwaga hipokryty na zatwardziałego PiSowsko-Rydzykowego zwolennika. Pytanko do ciebie-podobało ci się jak Rydzyk wyzwał żonę J. Kaczyńskiego albo jak człowiekowi o innym kolorze skóry kazał iść się umyć????? Potrafisz prawić tylko te bzdury, których uczysz się z radia i tv Rydzyka a samoistne myślenie gdzie? Gdybyś myślał to byś widział jakie Rydzyk ma podejście do ludzi a także do władzy. Dlaczego gdy PiS szło mu na rękę było ok ale gdy było przeciw niemu to wyzwał prazydentową????? Ot, masz chyba krótką pamięć. Ja piszę o tym co przeżyłem i co widzę teraz a nie o tym co było w średniowieczu. Ale po tym co ty piszesz to wnioskuję, że jesteś jakimś prywaciarzem, który chciałby aby tak jak w średniowieczu ludzie za pokutę pracowali a nie za godne wynagrodzenie. W tym kraju nie będzie już lepiej dopóki młodzież nie weźmie się za rządy. Na wszxystkich polityków, którzy urodzili się w PRLu czas by był wźić się do ucziwej pracy. Dziwne ale po upadku komuny bardzxo dużo zrobiło się bardzo wierzących katolików z tych zatwardziałych komuchów.....
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 18:22
Ty masz jakas fobie na punkcie o. Rydzyka.
Sugeruje leczenie bo to moze sie przerodzic w cos gorszego.

...wrócić do średniowiecza kiedy to księża byli posłami...

Znowu lekcji nie odrobiles.
Ksieza w sejmie byli jeszcze w IIRP a rozdzial kosciola i polityki to pomysl komunistow i lewakow.

wyzwał prazydentową

Ty o. Rydzyka wyzywasz od oszustow i dlatego jestes hipokryta.
Prezydentowej sie nalezalo za jej postawe wobec aborcji.
A co do tego czarnoskorego ksiedza to naucz sie zauwazac dowcipy bo to pomaga gdy jest sie w towarzystwie. Nie wyjdziesz na oferme ktora nie lapie prostego dowcipu.

Potrafisz prawić tylko te bzdury

Znowu hipokryta z ciebie wylazi.

wnioskuję, że jesteś jakimś prywaciarzem

Ty lepiej nie wnioskuj bo ci to nie wychodzi i moze sie dla ciebie zle skonczyc.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-13 19:10
Nie fobii na jego temat tylko nie rozumiem ludzi, którzy ślepo w niego wierzą..... właśnie w niego a nie w Boga..... Cytat lesia "30
2013-01-12 22:05:42 83.15.250.* | lesio610
Chyba niedokladnie czytales Pismo Swiete ! Jezus w swoich naukach mowil o milosci blizniego ale takze o obludzie i zaklamaniu - byl dla wielu niewygodny. Podobnie jest z o. Rydzykiem. Lubie sluchac Radia Maryja bo dziala na mnie uspokajająco -polecam !" i twój cytat "Ty lepiej nie wnioskuj bo ci to nie wychodzi i moze sie dla ciebie zle skonczyc." oraz ten "Prezydentowej sie nalezalo za jej postawe wobec aborcji." wyznaczają jak myśli większość wyznawców Rydzyka..... Jak PiS już po upadku przekazało kasę Rydzykowi to było już dobrze ale jak się postawiło to należało się wyzwać prezydentową-taki wniosek z twoich komentarzy. PODAJ PRZYKŁADY Z BIBLLI GDZIE JEST NAPISANE, ŻE PRZECIWNIKA TRZEBA ZNISZYĆ ZA WSZELKĄ CENĘ, WYZWAĆ GO OD NAJGORSZYCH, ZASZANTAŻOWAĆ itp.... Gdzie są przykłady takiej religii o jakiej naucza Rydzyk?????? Już pokazałeś czego się od niego nauczyłeś-zastraszania przeciwnika.....
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 20:41
Zapomnialem ci odpowiedziec na ponizsze:
PODAJ PRZYKŁADY Z BIBLLI GDZIE JEST NAPISANE, ŻE PRZECIWNIKA TRZEBA ZNISZYĆ ZA WSZELKĄ CENĘ, WYZWAĆ GO OD NAJGORSZYCH, ZASZANTAŻOWAĆ

Przeczytaj Stary Testament. To tez jest Biblia.
Gdybym tu zaczal cytowac siedzialbys tu do rana aby to wszystko przeczytac.
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 20:04
Ty lepiej poczytaj co sam piszesz.
Zarzucasz innym to co sam robisz.
Dlatego jeszcze raz ci powiem ze jestes hipokryta.
Ty czytasz innych i nic nie rozumiesz bo jestes osoba zacietrzewiona.
Moja uwaga ze moze sie twoje wnioskowanie zle skonczyc odebrales dokladnie tak jak to bys sam komus powiedzial a mi chodzilo zebyc nie wnioskowal a obserwowal i sie uczyl. Zle sie skoczy jak bedziesz wnioskowal ze samochod nie jedzie i wleziesz mu pod kola.
Ucz sie zwlaszcza historii bo nie masz o niej zielonego pojecia i dlatego popelniasz bledy ktore juz inni popelnili.
Czyim ty wyznawca jestes? Chyba Lenina, Stalina lub Mao bo propagujesz ich ideologie.

Gdzie są przykłady takiej religii o jakiej naucza Rydzyk?

Jestes zaslepiony manipulacjami GWyborczego i dlatego nie widzisz prawdy tylko propagande.
eda681 / 79.162.132.* / 2013-01-13 18:53
.......mimo Twojej obrony ....."oj- dyra" musisz przyznać że Rydzyk BELZEBUBEM ....jest!!!!!!!!!!!
@@@ / 89.68.238.* / 2013-01-13 20:05

musisz przyznać

Jedyne co musze przyznac to, to ze jestes zle wychowany.
A.K. / 178.42.228.* / 2013-01-12 20:32
POstŻydoKomuna juz 6 lat szuka Afer IV RP i jak narazie znalazla afere dorszowa na 8,5 zł. Spokojnie popieram PiS i Jaroslawa Kaczynskiego.
Chce Polski wolnej od korupcji I aby w Polsce nie było Swietych Krów.
k aczordonald / 92.20.42.* / 2013-01-12 20:16
jezeli tak bylo a ten pan giertych to ukrywal przez tyle lat to powinien teraz za to odpowiedziec,
maciej8 / 188.47.39.* / 2013-01-12 20:16
Ktoś wie jaka jest struktura własnościowa Money.pl? Ostatnio są do bulu przewidywalni i to bez nadzieiji na widoczną poprawę. Czyżby Szechter Entertaiment wykupił na własność?
mk34 / 194.153.119.* / 2013-01-12 20:07
Od zawsze wiadomo, że Rydzyk jedynie pod płaszczykiem wiary robi biznes. Tylko ślepy tego nie widzi, bo z wiarą nie ma to nic wspólnego, a bynajmniej nie ze chrześcijańską.
etyu / 89.71.10.* / 2013-01-12 18:32
giertych nie podobal mi sie w poprzedniej roli i nie podoba mi sie w najnowszej. Ani jedno , ani drugie nie reprezentuje polski i polakow
zeppp / 83.10.1.* / 2013-01-12 18:23
Ja p..........e dajcie już spokój temu Kaczyńskiemu.Przecież to juz jest zwyczajny teatr .Obrzydzenie już bierze widząc ciągłe ataki na tego człowieka i odwracanie uwagi od ważniejszych problemów.Zaznaczam ze nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego ale mdli mnie już od tej pisaniny.
olpoiuy / 178.235.4.* / 2013-01-12 18:15
GIGANTYCZNE BZDURY KOŃSKIEGO ŁBA...
wc4 / 91.146.250.* / 2013-01-12 18:15
Wypadek smoleński historia oceni jako bardzo pożyteczny, z perspektywy czasu. Konfliktowe robactwo zginęło, a pozostałe resztki, to tylko skromni itelektualnie kwakacze. Mażna Rozwijać kraj, mimo kryzysu...
wc4 / 91.146.250.* / 2013-01-12 18:06
Giertych niech się tłucze z Rydzykiem i Kaczyńskim ale nie obrzydzajcie nam życia waszym widokiem, prostaki.

Najnowsze wpisy