Forum Forum finansoweBanki

BZ WBK czy tylko na pomorzu 'oszczedzaja' na papierze?

BZ WBK czy tylko na pomorzu 'oszczedzaja' na papierze?

ania_pomorze / 94.42.47.* / 2009-11-01 20:55
wplacajac pieniazki w BZ WBK juz od kilku miesiecy pracownicy zadaja pytanie, czy drukowac potwierdzenie. nie jestem na biezaco z kosztami papieru w kraju, wiec mam pytanko, czy ryza papieru A4 tak zdrozala, ze bank wprowadzil tak drastyczne ciecie kosztow? niedlugo bedzie, jak na komendach policji, gdzie, jak jedna osoba wychodzi z pokoju, to gasi polowe zarowek w pomieszczeniu, zeby druga nie miala za jasno. moze dyrektorzy placowek powinni tez pomyslec o gaszeniu swiatla, jak nie ma chwilowo klientow??? co o tym myslicie??? a moze klienci powinni przychodzic z wlasnym papierem?
Wyświetlaj:
akasha / 2009-11-03 22:18
Czytając to - zaśmiałam się... ^^ Osobiście nie biorę nigdy potwierdzenia (chyba, że przelewu ) bo i tak na potwierdzeniu praktycznie nic nie ma. Jeżeli tak bardzo pragniesz potwierdzeń WPŁAT czy WYPŁAT to powiedz to pracownikowi banku, że nie zaśniesz bez tych potwierdzeń. Żenada - faktycznie straszny problem jak na banki ;)) (btw wszystkie transakcje są widoczne w historii konta )
Pozdrawiam
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.49.* / 2009-11-04 10:38
hehe, ja tez sie zasmialem. jak ci w historii rachunku nie pokarze wplaty, to bedziesz biegala i udowadniala, ze pieniadze wplacilas. tu nie chodzi o papierkologie, tylko w zadnym innym banku tak sie nie robi. klient dostaje potwierdzenie, i juz. zreszta przyklad z autopsji, wplacilem pieniadze, tutaj akurat pracownik bez pytania potwierdzenie mi dal. okazalo sie iz wplacil 100 pln za duzo. zajarzylem to juz po opuszczeniu placowki, wrocilem sie i kasjerka poprawila blad. gdybym nie mial potwierdzenia, z racji wykonywania duzej ilosci operacji, nawet bym tego nie zauwazyl.
akasha / 2009-11-04 18:37
dlatego to co podpisujesz - najpierw czytaj, Proste.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.174.118.* / 2009-11-04 19:09
przeczytalem, numer konta i nazwisko, nic wiecej. uwazam ze te texty z tym papierem to jednak zenada. oby bz wbk nie zbankrutowal.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: