Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Cała para poszła w... spadki

Cała para poszła w... spadki

Money.pl / 2006-08-11 18:22
Komentarze do wiadomości: Cała para poszła w... spadki.
Wyświetlaj:
tomik / 2006-08-12 20:47 / Bywalec forum
czy ktoś wie o możliwych wynikach biotonu?
Wojcek / 2006-08-12 19:56
Na bankierze napisali, że Prokom kupił pola naftowe przez jakąś spółkę zależną, zamiast sprzedać tam insulinę z Biotonu (tak przy okazji)..) To chociaż jedna spółka z wig 20 w górę. Mam nadzieję, że po wynikach getin też pójdzie up. Chociaż wg mnie w poniedziałek jeszcze niewiele się będzie działo, za to środę i owszem.
Romi / 2006-08-12 20:44 / portfel / Koci Tata
zkąd ten krauze weźmie tyle kasy podobno 800mln mu potrzeba no ale jak ma majątek na 4mld to pewnie mu starczy:) zobaczymy czy jego spółeczki pójdą pod górkę
mysza / 2006-08-13 00:01 / portfel / Bywalec forum
mowa o 800 mln. USD. a jego majątek w całośći jest wyceniany na 4 mld. pln, co oznacza że nie jest to wolna kasa .
risky-rainmaker / 2006-08-12 21:36 / Ostatni Optymista
Misie pisaliśmy o tym od samego rana przejżyjcie nasze posty...
brydzia / 2006-08-12 21:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
w wyborczej piszą że będzie wejście na giełdę petrolinvest
Jedno co Krauzemu trzeba oddać to że trzyma się ludzi z głową na karku
a nasi rządzący wolą jednak słuchać głupszych
zobaczcie prywatny inwestor bierze do realizacji projektu najlepszych a politycy PiS najgorszych byle swoich
risky-rainmaker / 2006-08-12 21:38 / Ostatni Optymista
Dobry Wieczór Brydzia....my tu o giełdzie...a Ty zajmujeszcz się promocją gazety ;)
clever81 / 2006-08-12 19:49 / Tysiącznik na forum
Jak spadło to i urosnie i odwrotnie. Proste jak barszcz.
Kenobi / 2006-08-12 18:27 / Uznany malkontent giełdowy
Witam Państwa! Kolejny ważny tydzień za i znów mamy dyletamt - co dalej. I jak zwykle są dwa obozy jeden już przebiera nogami do zakupów, inni myslą o sprzedaży a pozostali (jak A2, której rozsądek przemawia do mnie - czasem warto przesiedzieć na płocie i popatrzeć jak się inni biją, podobnie Mandarynka - te chłopy to są zawsze w gorącej wodzie kąpane i - jak piszą - tracą na giełdzie więcej niż kobiety). Wypada znów zgodzić się z wnioskami P. Daniela. Chris nie rozumiał co mam na myśli mówiąc co będzie się działo po sztucznym wzroście to mial okazję to w piątek zobaczyć - przekątna ekranu tylko w drugą stronę. Wyniki już praktycznie za nami i tak jak myślałem, ani one, ani tam jakieś 3.000 nie miały żadnego znaczenia. Nasza giełda rządzi się swoimi prawami. Te wyniki można oceniać różnie, bo jako konsument nie cieszę się, że firmy paliwowe korzystając ze wzrostu cen ropy podwyższają swoje marże, bo to się odbije na całej gospodarce. Podobnie ze wzrostem prowizji bankowych, czy rozpiętości w kursach K/S walut do 5 %, gdy w dobrych kantorach jest poniżej 1 %. Nasza gospodarka nie jest samotną wyspą i spowolnienie światowe musi się tu też zaznaczyć, więc z tym optymizmem też radzę ostrożniej. Zresztą często powtarzają to ci, którzy gdzieś to usłyszeli, ale tak naprawdę to nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Giełdy rosną jak są pieniądze i chętni do zakupów coraz droższych akcji. Zapominamy jednak o tzw. pustym pieniądzu, czyli kredytach, jak jest dobrze to nakręcaja oone hossę, jak jest żle, to przyspieszają spadek. Do tego dochodzi ruch środków w funduszach, kapitału zewnętrznego. Epoka taniego pieniądza, która była powodem hossy na emerging markets, surowcach itp. odchodzi na razie w przeszłość. Następuje, a może już nastąpiło wycofywanie zysków i przepływ kapitału w kierunkach źródeł pochodzenia i instrumentów bezpiecznych. Można obserwować to po zachowaniu kursow walut, czy rentowności obligacji. Na całym świecie panuje ogromna niepewność i niezdecydowanie i coraz więcej ludzi zaczyna myśleć o ochronie swojego kapitału. Widać to nawet po opiniach wielu osób na tym forum. Oczekiwanie na mityczną zagranicę, bo już trochę spadło, to jak czekanie na Godota. Oczywiście zawsze będą ruchy w górę i w dół, ale nie ma atmosfery do dalszych wzrostów i kolejne szczyty chyba będą coraz niżej. Kto potrafi może próbować łapać górki i dołki, ale jest to trudna sztuka, bo odjazd pociągu następuje gwałtownie i bez gwizdka.
jędrzej / 2006-08-12 23:11 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Sugeryjesz, że umacnianie się złotówki jest oznaką ucieczki kapitalu z giełdy?
jakubus / 2006-08-12 21:04
"Kto potrafi może próbować łapać górki i dołki, ale jest to trudna sztuka, bo odjazd pociągu następuje gwałtownie i bez gwizdka" - Kenobi ty oprcz tego że znasz się na giełdzie i poetą mógłbyś być. Ja osobiście czytam z uwagą twoje posty i podejmuję decyzję m.in. opierając się na nich. Pisze m.in. żebyś mi nie odpisał że kiedyś będę na ciebie "psioczył" jak coś Ci się nie sprawdzi. Inwestuje w fundusze akcji i czytając Twoje analizy mówiące o kolorze czerwonym w najbliższych sesjach 3 sierpnia przeskoczyłem z całym kapitałem na gotówkowy. Było to jak się okazało dobre posunięcie. Teraz czekam na jakiś większy dołek, hmm może spadnie do 2700 - 2750 - jak myślisz ?
nafciarz / 212.244.79.* / 2006-08-12 16:29
Gra na giełdzie ma sens tylko wtedy kiedy akcje sie kupuje i sprzedaje.Gdyby wszyscy tak czekali z gotowka na 2700 pkt to skad miałyby byc wzrosty.Sam kupiłem w czwartek orlen i spadł w piatek,rowniez dobrze mogl wzrosnac z jakies5%.wiec co frajer jestem?.Jedyna zaleta głebokich spadkow jest to ze znikaja z forum madrale nazywajacych innych leszczami.Z zyskami wychodza wtedy ci pierwsi a pozostali tna straty lub zostaja z akcjami czekajac az wroca do cen zakupow.Nigdy nie wiadomo ktory poziom jest juz gorka,w ten sposob przespałem całe wzrosty myslac ze niewarto kupowac bo to juz lada chwila zaczna sie spadki.
jędrzej / 2006-08-12 23:02 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Niektórzy czekają na 2400... więc gotówkę spokojnie moga przepić.
Mandarynka / 217.153.142.* / 2006-08-12 14:49
wcześniej jak 2700 nie wejdę. Szacuneczek dla wszystkich. zcasem się odezwę. Podoba mi się to forum. papa
jędrzej / 2006-08-12 23:25 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
A właściwie w co chcesz wchodzić. Bo nie wszystkie akcje są skorelowane z wigiem.
mari / 2006-08-12 15:40 / Achi
Będę troszkę złośliwy .A kto powiedział że przy 2700 na wigu 20 giełda nie będzie napompowana?Nie widzisz jak łatwo spuszczać lub podnosić wig 20.Czekaj do 2700 jeżeli masz taką strategię.Tylko jak spadnie do 2500 po twoim zakupie to co zrobisz?A może spadnie do 2300?
A na jak długo spadnie na dzień miesiąc czy rok?A może zatrzyma sie na 2740 i nigdy nie kupisz?I jeszcze jedno jeżeli można :jeżeli pozbawisz się logiki to pozostaną Ci emocje albo los.(pierwszy przypadek gwarantuje Ci straty a drugi w połączeniu z pierwszym gwarantuje pogłębienie strat)
Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji.:-) upup
mari / 2006-08-12 16:06 / Achi
Spekulanci tak łatwo podciągają i spuszczają u nas rynek
bo GPW i KPWiG im na to pozwalają To może się zmienić bardzo szybko,a w dzisiejszej sytuacji politycznej nawet prawie z dnia na dzień.Już jest decyzja o zmianie postępu co prawdopodobnie spowoduje ślimaczenie się kursów.(w jakimś celu to wprowadzają).A może za chwilę zmienią rozkład wagi firm w indeksie i nie będzie można tak łatwo manipulować wigiem.I co będzie jak kupisz na 2700 giełda spadnie do 2300 i wtedy wprowadzą te zmiany?
Nie zarobisz wtedy tak łatwo jak teraz.:-)
warren buffet / 2006-08-12 15:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mam nadzieje zes nie od wisni ;-)
warren buffet / 2006-08-12 14:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dni bez sesji w 2006 r.


Piątek, 14 kwietnia

Poniedziałek, 17 kwietnia

Poniedziałek, 1 maja

Środa, 3 maja

Czwartek, 15 czerwca

Wtorek, 15 sierpnia

Środa, 1 listopada

Poniedziałek, 25 grudnia

Wtorek, 26 grudnia
woj / 83.30.227.* / 2006-08-12 14:17
teksty w stylu: "i tu się z toba w pelni zgadzam, w dluzszej
perspektywie jestesmy skazani na wzrosty" mnie śmieszą bo nie są niczym poparte. Będzie rosło bo Ty tak chcesz. Akcje są tak napompowane, że przyda się troszkę odchudzenia na indeksach. W maju też nikt nie pisał o spadkach aż ty nagle w czerwcu niektórzy obudzili się z ręką w nocniku. Także każdy scenariusz jest możliwy, moim zdaniem przy większej skłonności do spadków ponieważ rynek jest napompowany. Poczekamy zobaczymy, wrzesień mniej więcej ustawi rynek w jakim kierunku będzie szedł. Pozdrawiam inwestorów i życzę zysków
mari / 2006-08-12 15:04 / Achi
Nie przeczytałeś tego co ja napisałem(chyba).Akcje są napompowane bo Ty czekasz z gotówą aż spadnie?
Cały rynek jest napompowany?
A jak to policzyłeś bo oczywiście można to policzyć tylko że obawiam się że w większości przypadków te wyliczenia można wziąść i sobie nimi podetrzeć.Twierdzę że firmy które o siebie dbają wcale nie są przewartościowane
Jeżeli ktoś inwestuje w rynek,technologię,pozyskiwanie surowców(relatywnie tanich),nowe produkty,itp to ma prawo teraz więcej kosztować bo efekty dopiero będą .
Jeżeli firma ma tylko dobry PR i nic więcej bądż jej wartość rośnie bo to odpowiada kontraktowcom to może być napompowana.Ja nie napisałem że nie będzie spadać tylko że obecnie ewentualne spadki będą miały charakter spekulacyjny i nie są związane z kondycją spółek.A więc pisanie o bessie która może trwać 1,5 roku jest pozbawione racjonalizmu.Oczywiście że spekulanci są w stanie wywołać krótkotrwałe spadki nawet dosyć głębokie .
Na długotrwały zjazd to jeszcze jest dużo zawcześnie.
Pozdr.
mari / 2006-08-12 15:06 / Achi
jeszcze jedno : prawie wszyscy czekają z gotówką aż spadnie co widać choćby na tym forum-pomyśl o tym.
warren buffet / 2006-08-12 14:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czekam na spadki. jednak pisanie - bedzie spadac bo akcje sa napompowane tez nie sa na miejscu. inwestorzy miliardowi jak beda chcieli - to wpompuja w wig20 4000 pkt. a ty bedziesz tylko patrzyl. a zaczniesz pisac jak z 4000pkt bedzie 1 dniowy zjazd na 3920. w stylu - a nie mowilem ?
Mandarynka / 217.153.142.* / 2006-08-12 14:51
no bo są napompowane :)
warren buffet / 2006-08-12 15:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wypije 8 piw. po 4 mozesz mi powiedziec ze mam dosyc. jednak nie ty o tym decydujesz ;-)
risky-rainmaker / 2006-08-12 13:20 / Ostatni Optymista
Ale nawiasem mówiąc...ta systuacja jest popieprzona na GPW....same doskonałe informacje...a tu jakieś cyrki...czerwone
warren buffet / 2006-08-12 13:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zaczynam sie obawiac o bioton. mam akcje. ale mysle ze pierw go wywindują a potem zwałka
antlar / 2006-08-12 15:37
Wiadomości
Miliarder z Polski naftowym potentatem
(PAP, pr/12.08.2006, godz. 13:29)
Ryszard Krauze, prezes Prokom Investments potwierdził w sobotę w rozmowie z PAP, że spółka-córka Prokomu, Petrolinvest, kupiła udziały w czterech spółkach z Kazachstanu mających dostęp do złóż ropy naftowej.

Jego zdaniem, wejście Prokomu do Kazachstanu pomoże innym polskim firmom działającym w branży paliwowej, zainteresowanym tym krajem.

Krauze dodał, że transakcja została sfinansowana dokonaną już sprzedażą części akcji giełdowego Biotonu. "Nie przewiduję w tej chwili dalszej sprzedaży akcji Biotonu. Ta transakcja miała już miejsce, pokryła wszystkie niezbędne potrzeby i została kilka tygodni temu zamknięta i rozliczona" - podkreślił.
antlar / 2006-08-12 15:54
http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1134371.pdf
antlar / 2006-08-12 15:56
http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1135949.pdf
antlar / 2006-08-12 15:57
http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1138320.pdf
antlar / 2006-08-12 15:57
http://img.interia.pl/biznes/nimg/eko1144455.pdf
risky-rainmaker / 2006-08-12 15:43 / Ostatni Optymista
No to bardzo ważne wieści....to biotek na bank do góry w poniedziałek...
risky-rainmaker / 2006-08-12 13:18 / Ostatni Optymista
dokładnie...myśle,że nie nastąpi to teraz....we wrześniu...przed konferencją zapowiedzianą przez Krauzego...będzie już po transakcji...
warren buffet / 2006-08-12 14:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dlatego z biotka cza wycisnąć 7 poty i spieprzac
risky-rainmaker / 2006-08-12 14:07 / Ostatni Optymista
i co tu robić....szał zakupów....windować cene...zwiększyć ilość waloru... czy nic nie robić...poniedziałek dniem cudów...;)
warren buffet / 2006-08-12 14:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze realne jest +3% na wig20 jak i -5%
risky-rainmaker / 2006-08-12 10:15 / Ostatni Optymista
Petrolinvestu na warszawski parkiet to mamy potentata naftowego w osobie p. Krauze ;)
Longterm / 2006-08-12 12:43 / Mostek Zwyciężymy!
to biotek w poniedziałek zwałka? z czegoś trzeba będzie sfinansować te plany:-)
antlar / 2006-08-12 15:40
Wiadomości
Miliarder z Polski naftowym potentatem
(PAP, pr/12.08.2006, godz. 13:29)
Ryszard Krauze, prezes Prokom Investments potwierdził w sobotę w rozmowie z PAP, że spółka-córka Prokomu, Petrolinvest, kupiła udziały w czterech spółkach z Kazachstanu mających dostęp do złóż ropy naftowej.

Jego zdaniem, wejście Prokomu do Kazachstanu pomoże innym polskim firmom działającym w branży paliwowej, zainteresowanym tym krajem.

Krauze dodał, że transakcja została sfinansowana dokonaną już sprzedażą części akcji giełdowego Biotonu. "Nie przewiduję w tej chwili dalszej sprzedaży akcji Biotonu. Ta transakcja miała już miejsce, pokryła wszystkie niezbędne potrzeby i została kilka tygodni temu zamknięta i rozliczona" - podkreślił.
risky-rainmaker / 2006-08-12 12:46 / Ostatni Optymista
Głównym partnerem Krauzego jest duży komercyjny bank - CenterCredit z Ałma Aty. To on współpracował przy wprowadzaniu na kazachski rynek insuliny produkowanej przez kontrolowany przez Krauzego Bioton. Chyba odwrotnie...ale zweryfikujemy to w poniedziałem
risky-rainmaker / 2006-08-12 12:49 / Ostatni Optymista
Sprzedaż części biotonu zostanie zrobiona w piękny sposób....cena będzie windowana...a później zwałka....
jędrzej / 2006-08-12 23:22 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Przeczytaj uważnie. To już zostało zrobione. Teraz już biotin nie jest potrzebny, może sobie dryfować.
2wb / 2006-08-12 11:53 / Tysiącznik na forum
juz odkladam kase na akcje tej spoly, powtorka z bio murowana
risky-rainmaker / 2006-08-12 12:40 / Ostatni Optymista
dokładnie debiut w ciągu 9 -12 miesięcy....mamy trochę czasu..
hajdi / 2006-08-12 10:59 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ciekawe czy powtorka z Biotonu bedzie
mari / 2006-08-12 11:50 / Achi
fajne info.
Moje osobiste zdanie.
Czuję respekt przed giełdą.
Czuję respekt przed teorią fal (samą w sobie)
Biorę pod uwagę zdania ludzi którzy są bardziej doświadczeni na giełdzie.
Sytuacja na światowych rynkach jak i w światowej polityce
napewno nie sprzyja spektakularnym wzrostom spółek giełdowych(napięcia polityczne,działania terorystyczne, pękające rury na alasce,upały ,ulewy,gromy z jasnego nieba itp.)
TO WSZYSTKO JEST WAŻNE ALE NIJAK NIE PASUJE MI DO POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI.
Zagrożenie widzę tylko w tym że GPW jest małą giełdą na której łatwo wywołać panikę z byle powodu.Ewentualne głębsze spadki będą kompletnie oderwane od fundamentów,będą czysto techniczne i wywołane przez strach i owczy pęd inwestorów.Nierozumiem jak można twierdzić że giełda jest mała ,wschodząca,większość firm pokazuje w wynikach rozwój często bardzo dynamiczny a jednocześnie mówić że jest przewartościowana.(niektóre spółki napewno tak ale nie cała giełda).Myślę że większość wycen firm oparta jest o warunki lokalne a ceny
akcji na giełdzie są bardziej związane z rynkiem globalnym i stąd takie pozorne przewartościowanie.To jest to co Pan Daniel pisał kiedyś o Hiszpanii w trakcie wchodzenia do Unii.Na codzień widzimy jak rosną ceny ziemi budynków ,paliw i ogólnie energii równając się do cen światowych,a firmy które w tym uczestniczą -posiadają,to mają tanieć?Śmiechu warte i tyle.
Oczywiście zawsze trzeba mieć na uwadze w co się swoje pieniądze pakuje.
Reasumując:
O ile nie nastąpią jakieś nieprzewidziane zdażenia typu wojna ,izolacja polityczna i gospodarcza,rewolucja itp.to nie ma innych niż spekulacyjne przesłanek do spadków na GPW.Ja ich nie widzę.
Pozdrawiam i życzę każdemu tego co sam sobie życzy.:-)
Mandarynka / 217.153.142.* / 2006-08-12 14:52
gielda nie jest od logiki, tylko od zarabiania :)
mari / 2006-08-12 16:09 / Achi
na giełdzie można zarabiać lub tracić ale bez logiki to byłaby to szulernia a nie giełda.
Krzych / 2006-08-12 13:02 / Płoteczka na forum
Podpisał bym się również pod tym co piszesz ale jest jedno ale:
każda spółka mająca dobre wyniki nie chce by jej wartość rosła bo po cenie ponad 150 - 200 zł ma mniejszą płynność, co robi ,split albo nową emisję.Najgorsze w tym jest że za tym inne sółki idą , nowa emisja jest na okaziciela za minimalne pieniądze.I kto zarabia Ty czy ja - nie.
OD ZERA DO MILIONERA - w oficjalny sposób.
Zrobiło się już zbyt wielu cwaniaków i to wykorzystują.Być w zarządzie i tylko robic emisje - kupic coś i napisać że są wielkie plany i kaspa potrzebna na rozwój i emisja , a potem dowiadujemy się że nie wyszło - jesteśmy tylko mięsem armatnim jak to strateg wojenny powiedział i przy wysokim kursie należy realizować zysk i czekać - cierpliwie czekać nie angażując się przy wzrostach - wykorzystując je na realizacje zysków.
Navigare / 80.55.129.* / 2006-08-12 12:03
Podpisuje sie pod tym obiema rękami.
2wb / 2006-08-12 11:53 / Tysiącznik na forum
i tu sie z toba w pelni zgadzam, w dluzszej perspektywie jestesmy skazani na wzrosty
warren buffet / 2006-08-12 11:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czyli ze co, ma rosnać ?
zagi / 2006-08-12 11:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a gdzie jest jakieś info?
2wb / 2006-08-12 11:54 / Tysiącznik na forum
pierwsza strona dzisiejszej wyborczej
mari / 2006-08-12 11:51 / Achi
wpisz do google nazwę firmy i wyjdzie-gdzieś w rzeczpospolitej to było
Krzych / 2006-08-12 08:18 / Płoteczka na forum
Dzień dobry państwu - miłego weekendu. Codziennie info. o podwyższaniu kapitału zakładoweg w drodze emisji akcji na okaziciela po cenie ksiegowej.
TEGO TEŻ POWINNI ZABRONIĆ.
Jak mnie takie infa paraliżują , czy nie mogą podnosić kapitału w rozsądnej cenie , co myślicie o takim oszustwie.
A2 / 2006-08-12 06:51 / Spekulantka
Male bęc , a tutaj Panowie wyrywaja ostatnie wlosy z glowy. Przypomne , ze Mundek o fali C zaczal pisac , ze 2 miesiace temu . Gdybym go sluchala , to do dzisiaj bym nic nie zarobila.FalaC , a moze fala a, b, c , d , e ))) bardziej martwi mnie spowolnienie gospodarki amerykanskiej.Na spadki zaloze inna strategie grania. Spokoju Panowie , spokoju Wam potrzeba., a najlepiej przerwa 14 dniowa bez mozliwosci wykonywania ruchow na gieldzie. Ustawic sprzedaz i zapomniec o gieldzie. Niedawno tak mialam i przezylam , zarabiajac na 2 spolkach. Powodzenia.
Mandarynka / 217.153.142.* / 2006-08-12 14:46
nie jestem adwokatką Mundzia, ale o fali C to zaczął coś tak w połowie lipca. Wczesniej mówił że te wzrosty to B i ubolewał że się na nie nie załapał, bo coś mu sie pomyliło z oznaczeniem fal. Reszta to już skomplikowana jak na mnie.
mari / 2006-08-12 16:26 / Achi
nie żebym się czepiał Ciebie bo naprawdę nie mam powodu ale skoro porawiasz kogoś to sprawdź:

2006-06-08 17:21:56 | 195.85.227.* | Mundek
Re: Grupa trzymająca parkiet
Spory wzrost obrotów, przebicie poprzedniego dna. hmmm - wygląda na falę C.

czyli jednak ze dwa miesiące temu :-)
Navigare / 80.55.129.* / 2006-08-12 07:52
ooooooo, jaki ranny ptaszek :)) Dzien dobry :)
warren buffet / 2006-08-12 10:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chyba nie ptaszek wlasnie :pp
Navigare / 80.55.129.* / 2006-08-12 11:17
warren, płeć nie ma tu nic do rzeczy :)
Baryton / 81.219.25.* / 2006-08-12 01:55
No cóż młody - chyba jeszcze jestes zbyt młody by gasić światło PSTRYK
A młodemu zanucę - "śpij dziecię i śnij o nagiej kobiecie".
:-)
PS. Widzieliście wyniki Borysa - chyba zarąbiste - tylko czy przełoży się na notowania w poniedziałek, jeżeli nie będzie obsuwy to na pewno.
młody / 2006-08-12 01:38 / Wielki Leszcz
dobranoc wszystkim

gasze swiatlo - pstryk
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy