Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Cały świat nie zastąpi Ukrainie luki po Rosji"

"Cały świat nie zastąpi Ukrainie luki po Rosji"

Wyświetlaj:
bukajj2 / 31.61.140.* / 2013-12-08 15:38
Wałęsa to niech lepiej milczy , jak nie chce żeby Tow. Putin wszystko ujawnił , tak o jego działalności jak i wielu innych tzw. polityków "Polskich" może nawet przy okazji coś , co dotyczy zamachu ???
putto / 178.37.97.* / 2013-12-06 19:00
Ha ha do dzieła krytycy Wałęsy też coś zróbcie
celsjus / 2013-12-06 17:38 / Bywalec forum
Ma pewnie na mysli swoją luke, ktorej nie moze zpelnic. On juz to wie najlepiej.
Towarzysz bolek.
Chłodnooki / 213.156.113.* / 2013-12-06 15:03
To co mówi Pan Prezydent Wałęsa niestety nie jest stekiem bredni. On po prostu lobbuje dla układu, który ma interesy przeciwne do interesów Polski czy ludzi mieszkających na Ukrainie.W swoisty, niepowtarzalny, prymitywny acz skuteczny sposób, dzięki mediom mainstreamu (do których niestety Money.pl też się jak widać zalicza)dezorientuje ludzi, którym trudno jest uwierzyć w jego ,,prawdziwą twarz" On swoją działalnością społeczną wzmacnia obecne status quo, które dla gospodarki, demografii po prostu dla Polski jest zabójcze.
sisley / 213.77.28.* / 2013-12-06 17:04
Reprezentuje pewną linię myślenia i działania od lat; jest zaprogramowany.Wykonanie jest zabawne jednak nie lekceważyłbym treści.
sisley / 213.77.28.* / 2013-12-06 13:49
Jak zwykle gada brednie.Szkoda komentować tego eksperta po zawodówce
bukajj2 / 31.61.140.* / 2013-12-08 17:51
Po jakiej zawodówce ???
przecież tam też uczyli języka Polskiego
rrwrweerqer / 83.12.121.* / 2013-12-06 10:24

Udowodnić Putinowi, jak dużo zarobi, kiedy Ukraina będzie lepiej pracować. A będzie lepiej pracować, kiedy będzie w Unii - dodaje.

????????????? nie rozumiem skrótów myslowych naszego mędrca. Chodzi konkretnie o zarobki Putina czy w przenośni o korzysci gospodarcze dla Rosji? A w jakim sensie Ukraina na lepiej pracować? Wydajniej? Chodzi o wzrost PKB? Jaką korzyśc Rosja miałaby z bogatej, demokratycznej Ukrainy? Taką korzysć widze jedynie w sutuacji gdyby w rekach rosyjskich były wszystkie ukraińskie firmy- wtedy dywidenda płynęłaby na Kreml szerokim strumieniem. Ale czy o to chodzi Ukraińcom na Majdanie?
amator mieszania / 81.219.146.* / 2013-12-06 11:03
No rrwrweerqer nie zablysnales, przeczytaj powoli jeszcze raz to co powiedzial, wez pod uwage sposob formulowania zdan i wyrazania mysli przez naszego nobliste, to powinienes zrozumiec co chce przekazac. A czy sie z tym zgodzisz czy nie to zalezy juz tylko od tego czy jestes marytorycznie przygotowany do zmierzenia sie z tematem i odpowiedzenie sobie szczerze na tezy zawarte w tej wypowiedzi, czy chocby pytania zawarte w twoim komentarzu. Bo mam wrazenie ze na razie nie masz merytorycznych podstaw do wypowiadania sie:( Pamietaj tez ze kazdy kraj zmieszkuje Narod i chodzi o to by ten wlasnie narod jako calosc doszedl do jakiegos porozumienia sam ze soba. Jesli postawi na konfrontacje to tez i wewnetrzna, a to powoduje ze zamiast trzezwo myslec wszystko podporzadkowywuje sie demagogii, biezacej chwili, jej potrzeba i o zadnych argumentach merytorycznych nie ma mowy (do tego modelu naszemu, polskiemu narodowi, niestety niewiele brakuje dzieki calej naszej "elicie" politycznej, wiec mozesz sobie popatrzec jak to wyglada, malo co a doszlo by do tego ze mielibysmy dwa rzady, jeden chwilowo nieoficjaly, ale jak by sie dalej to potoczylo nikt nie wie) W takim kontekscie wg mnie nalezy spojrzec na to co mowil Walesa o Ukraine, rosji i europie.
dwfwrqwer24r / 83.12.121.* / 2013-12-06 12:20
och widze że mam do czynienia z fanem Bolka. Więc nie jestem godzien zmierzyć się z tematem i nawet wielokrotne przeczytanie jego bredni nic tu nie da. Biada mi, oj biada
sisley / 213.77.28.* / 2013-12-06 13:57
Jak Bolek sie mierzy to każdy się może mierzyć.Masz rację, trafiłeś na fana Bolka.
Bolek niech się rozliczy ze swoich spraw a nie bawi się w geopolitykę-to jest robota dla fachowców. Ja chętnie posłucham Bolka n/t wędkarstwa-wiem źe mu nie idzie ale temat jest dobry jak wiele innych; ot tak sobie popaplać. A nie słuchać jego pseudomądrości w który lemingi i inne barany są gotowe wierzyć. To jest szkodliwa paplanina; w przeciwieństwie do zaproponowanej-moze bezsensowna ale nikomu krzywdy nie robi.
rtwrwrwrtw / 83.12.121.* / 2013-12-06 14:25
amator to taka przeintelektualizowana faja która w długim poście napisała dokładnie o niczym. Zawsze w takich przypadkach mam przed oczami scene z "Misia" z zającem przebranym za kota uciekającym przed psami na drzewo. No i ten reżyser a'la Zanussi próbujący wytłumaczyć ten oczywisty dla każdego fakt że kot zawsze s*****.... na drzewo -tekstem w stylu ".... jest prawda czasu i prawda ekranu.......". Tu tez amator próbuje tysiącem vardzo mądrych słów uzasadnić oczywiste brednie swojego idola
sisley / 213.77.28.* / 2013-12-06 17:19
Trafnie. Takich faj nam nie brakuje. Uzasadniają swoje mądrości w taki sam sposób jak Bolek- małpując tego ostatniego, bo to nie wymaga myślenia; tylko ze Bolek ma z tego kasę a baranom funduje sie wyższy vat, dziury budzetowe i z************ do śmierci.Przez takich mamy taki rzad i prezydenta i ten cały bajzel.
Chłodnooki / 213.156.113.* / 2013-12-06 15:07
ten reżyser z Misia to parodia Wajdy a nie Zanussiego. Pozdrawiam
sisley / 213.77.28.* / 2013-12-06 17:01
Racja.Nie róbmy krzywdy tak dobremu reżyserowi jakim jest Zanussi.

Najnowsze wpisy