Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Capital Diamonds Warszawa diamenty inwestycyjne

Capital Diamonds Warszawa diamenty inwestycyjne

vistal / 2013-04-14 02:25
Polecam kontakt z tą firmą, zaoszczędziłem a raczej zyskałem prawie 2500 zł na różnicy pomiędzy zakupem 0,5 karatowego diamentu w mennicy a w tej firmie, parametry identyczne, tak samo opakowanie i certyfikat GIA.kontakt mailowy natychmiastowy, telefoniczny również, konkretnie sprawnie,oby im woda sodowa do głowy nie uderzyła.........:-)
Wyświetlaj:
przemysław220 / 31.2.21.* / 2013-05-10 11:08
Również jestem dobrego zdania o Capital Diamonds, tanzakcja przebiegła sprawnie, profesjonalnie, firma jest elastyczna,a komunikacja doskonała. Zakupiłem piękny kamień w doskonałej cenie. Pełne zadowolenie.
Jasiu 007 / 78.30.109.* / 2013-04-15 19:18
Mam takie samo zdanie na temat tej firmy, miałem mieszane uczucia po aferach finansowych i przykrych doświadczeniach z firmami parabankowymi.A tu super profesjonalna obsługa, w czasie godzinnego spotkania więcej się nauczyłem o inwestycji w diamenty niż na kursie dla jubilerów.Mogłem sprawdzić autentyczność diamentu, w mailu podali mi linki gdzie znalazłem certyfikat swojego kamyka.Diament ściągany z Indii, 1,7 karata E/VV1 i faktycznie 15% mniej niż cena na giełdzie.Jedyny minus to,że musiałem 10 dni poczekać ale się opłacało.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy