Forum Polityka, aktualnościGospodarka

carrefour zniknie z Polski?

carrefour zniknie z Polski?

kwiat7 / 2012-08-31 08:27
co w końcu z tym Carrefourem zostaje w Polsce czy nie? Kiedyś czytałam, ze nie najlepiej mu się wiedzie i że już z jakiegoś państwa zrezygnował, a kolejnym ma być Polska właśnie. Szkoda wielka by była, bo to właściwie mój ulubiony sklep z typu tych dużych.
Wyświetlaj:
Adam Ryś / 2012-08-31 12:37 / Bywalec forum
też czytałam, ze dementują te wszytskie plotki na temat wyjścia z Polski, może ktoś nieżyczliwy robi im tylko czarny PR i tyle?
loepzka293 / 2012-08-31 11:39 / -
ja dzisiaj wyczytalam, ze jednak zostanie...pewnie zle mu sie wiedze rpzez liczne biedronki, zabki czy lidle, ktore maja super produkty, naprawde w okazyjnej cenie
baron84 / 2012-08-31 12:39 / Bywalec forum
Holiday Inn też mogę polecić z pełną odpowiedzialnością, nie ma żadncyh podstaw żeby sądzić ze będą jakieś zawirowania z nim związane
lukaszwych.niel. / 94.42.202.* / 2012-08-31 08:58
obiecują obiecują, pewnie darmową reklame chce, ja zrezygnowałem od 2 lat tej marki bo miałem dość cfaniakowania, ciągle trzeba było patrzeć na ceny bo często zdażały się małe oszustwa w stylu na papierze promocja a faktycznie wyższa cena, orzeszki pół kilogramowe za kilogram wychodziły taniej niż kilogramowe, wędlin nie kupowałem w supermarketach nigdy wiec tu sie nie bede wypowiadał.
Tak czy inaczej moim zdaniem to forma reklamy, chyba że nie radza sobie z biedronkami które jakością produktów dorównuje a ceną przebija, bo co ide do biedry to koszyk pełny a jakieś śmieszne pieniądze za to płace w porównaniu nawet jak robiłem zakupy w carrfurze kilka lat temu.

Krzyżyk na droge, mmoże ich zastąpi jakaś uczciwsza sieć, choć moim zdaniem to ma być forma reklamy.

Najnowsze wpisy