Forum Polityka, aktualnościPolityka

CBA sprawdzało też Leppera

CBA sprawdzało też Leppera

Money.pl / 2007-07-13 07:19
Komentarze do wiadomości: CBA sprawdzało też Leppera.
Wyświetlaj:
kpiarz / 83.7.170.* / 2007-07-13 19:16
Założę się, że niedługo Ryba da głos i pojawią się taśmy Rybiej Prawdy:) To dopiero będzie afera!
WydymanyPrzez IV RP / 166.61.231.* / 2007-07-13 07:19
Dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf.
Każdego z nas może to spotkać. Niestety, policja polityczna w rękach bezwzględnych gotowych na wszystko za władzę polityków kończy się taką właśnie formacją.
Dlaczego nie szuka się łapówkarzy, a ich tworzy?? Łatwiej i szybciej złapać? A może sprawa na zamówienie?
Wiele niejasności. I boję się, że nie dowiemy się wszystkiego podobnie jak PiS się popisał w sprawie Blidy, Lipca - aresztowanie łapówkarzy zanim doszli ze szmalem do prawdopodobnie wysokiego partyjniaka PiS.
Specjalista 1 / 83.4.9.* / 2007-07-13 17:02
bagno w zakresie korupcji mamy niestety po poprzednich czasach (w tym komunistycznych) wielkie - na część tego"bagna" pozwalały przepisy (tak były skonstruowane, że naruszajacy prawo miał większe szanse wydostania się z oskarżenia niz dochodzący prawa lub poszkodowany).
Za mało mam informacji, ażeby w tej sprawie wypowiedzieć się za lub przeciw. Części naszych, zakomuszonych rodaków po staremu lub po "nowemu' błyskawicznie wydaje wyrok na jedną stronę lub drugą - w zalezności co uslyszą w mediach.
Z punktu widzenia mojej zaprzeszłej praktyki inspektora kontroli skarbowej duzo aktualnie ukraca się możliwości z tego co bez "skarcenia" udawało się wielu w latach 90-tych.
Nie byłem komunistą, nie jestem w zadnej partii - ale to jak bylismy postrzegania poza granicami np. pod względem korupcji - gorzej nie było tylko w niewielu krajach. teraz są dostrzegalne róznice - (obojetne czy ostatni byli winni czy nie) nastepnych chętnych do łatwych pieniędzy może ubyć. Ci rozpaczający, którzy tak narzekają na te czasy - chyba coś tracą i dlatego tak lamentują.
jamin / 2007-07-13 09:00 / portfel / Bywalec forum
"nie podstakuj nam tu! - bo sie obudzisz pewnego ranka i nie bedzie teleranka - i stanie u dzrzwi zaloga Gi - i mis kolabor...

jak za starych, dobrych czasów... :D
jack13 / 195.150.132.* / 2007-07-14 11:47
miś jaki?
A.T. / 83.18.191.* / 2007-07-13 10:27
Starych może tak, ale czy dobrych.......?

Najnowsze wpisy