Forum Polityka, aktualnościKraj

CBOS dla ISP: Polacy krytycznie o demokracji wewnątrzpartyjnej

CBOS dla ISP: Polacy krytycznie o demokracji wewnątrzpartyjnej

Wyświetlaj:
jot-24 / 178.183.135.* / 2012-04-23 22:10
Przykład płynie z góry. Kto wybiera i rozlicza Komisję Europejską?
Działalność UE prawie w każdej ważnej dziedzinie jest antydemokratyczna. Świadczą o tym choćby sankcje i strofowanie przez Niemców i Francuzów tych przywódców państw, którzy nie działają zgodnie z zaleceniami berlina i Paryża.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-04-23 10:27
W polsce nie ma demokracji a więc o czym tu mowa?
Są tylko indywidualne ambicje naszego premiera.
To że raz na 4 lata postawimy gdzieś krzyżyk nie oznacza że żyjemy w demokratycznym państwie.
Żyjemy w państwie w którym praktycznie nie mamy na nic wpływu.W państwie w którym szerzy się korupcja, kolesiostwo i inwigilacja (tak tak inwigilacja która straszyło nas PO za czasów PiS zamiast sie zmniejszyć stale się powiększa). Zyjemy w państwie w którym Premier olał swoich wyborców ignorując 2mln podpisów zebranych pod referendum dot. emerytur.
otwierajcie oczy i uszy Polacy. / 94.42.189.* / 2012-04-23 09:12
Pomorze, Prusy Wschodnie i Śląsk, Królewiec, Szczecin, Wrocław i Gdańsk są częscią naszego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. W chwilę po tym dodał: Polska, Czechy i Węgry w niedalekiej przyszłoœci staną się członkami UE. Otworzy to dzieciom i wnukom ( niemieckich ) wypędzonych możliwość osiedlania się w miejscach, z których pochodzą ich rodzice i dziadkowie i angażowania się w tamtejsze życie polityczne i społeczne./..../ Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
mochito / 94.42.189.* / 2012-04-23 09:09
tłum z flagami i transparentami rozciągał sie od pl. Trzech Krzyży az do kancelarii donka.

żadne media REŻIMOWE nie odnotowały tego faktu ! Największa manifestacja od czasów Solidarności.

wkrótce Magdalenka , ta bajka o rewolucji Bolka ujrzy światło dzienne, WSI z kiszczakiem i jaruzelskim nic juz nie powstrzmają.
dużaStopa / 93.154.218.* / 2012-04-23 08:58
Myślałem że jakieś badania naukowe przeprowadzili wg zasad konstytucyjnych itd. a tu sondaże nic nie znaczące. Cóż za propaganda taki PRL2
emeryt Stanisław / 83.31.93.* / 2012-04-23 08:54
Partie polityczne to XIX wieczny przeżytek. W Polsce nie ma żadnej demokracji a jest tylko pseudo-
demokracja. Ci sami ludzie przez 20 i więcej lat są posłami,senatorami, ministrami, nie mówiąc
o Polsce powiatowej i gminnej, gdzie od lat ci sami ludzie są burmistrzami, wójtami, starostami.
jacek12ed / 83.27.150.* / 2012-04-23 08:49
Buhahaha. Sondaż robiony na zamówienie. I właśnie sondaż, a nie badanie. Kpina. Wypytali lemingow, a lemingi powiedziały to co na TVN24 usłyszały. Teraz znów to usłyszą i znów się będą nakręcać, że pis nie jest partią demokratyczną. Kpina.
wicenigga / 87.205.78.* / 2012-04-23 08:06
ISP - Paradowska, Kluzik-Rostkowska, Cimoszewicz, Lidia Geringer de Oedenberg i t.p. osobowości "we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera"

Adenauer, Adenauer, aaaa... to ten zawzięty przyjaciel Polaków i powszechnej demokracji.

No i w tym odcinku familiady wyszło im, że Donald nie jest fuchrerem, nie spetował Płażyńskiego, Olechowskiego, Rokity, Gilowskiej, Schetyny i paru innych. Szczery demokrata. Jak Putin. A Kaczor, to tyran.

Najnowsze wpisy