CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
fruzia / 82.139.32.* / 2009-03-10 10:23
dajcie znać jak będą wypłaty
gloablic123 / 87.99.60.* / 2009-03-09 20:42
Hanka CCC w jednym nie masz racji - realia są takie, że my nie chcemy, ale musimy
spłacac złodziei, gdyż firma nie zapewnia nam odpowiednich zabezpieczeń towaru. Łatwo jest siedzieć na tyłku w Polkowicach i "obcinać" ludziom należne im premie i straszyć dyscyplinarkami. Sklepy robią obroty, a dyrektorstwo i regionalni sieją zamęt. Opamiętajcie się, bo was Miłek też za jakiś czas wymieni na inną ekipę. Co do złodziei to pytam się co firma zrobiła, żeby zabezpieczyć towar? O przepraszam, obcięła etaty, żeby złodzieje mieli ułatwioną robotę, a nas straszą inwenturami.
Fideska / 213.158.196.* / 2009-03-09 21:16
Witam, byłam pracownikiem salonu CCC w Wałbrzychu. Jestem osobą po licencjacie, obecnie robię studia uzupełniające magisterskie. Zdecydowałam się na tą pracę, gdyż studiuję zaocznie i miałam czas. Obiecywano miłą atmosferę, dobre zarobki. Okazało się,że wyzysk pracownika to główne hasło firmy. Byłam zatrudniona na 1/2 etatu, czyli ok.4godzin dziennie. Bywało,że pracowałam nawet po 12. Ciągłe bieganie po sklepie z pudełkami, poranione dłonie, bóle kręgosłupa (od ciężkich pudełek, ciągłego pochyalania się). Dzień w pracy rozpoczynał się od bałaganu i na nim się kończył. Co do mojej Pani kierownik to była naprawdę osobą przemiłą. Zawsze służyła pomocą, była miła i uśmiechnięta, mimo tego, iż czasem pracowała po 48 godzin bez żadnej przerwy. O ile wiem nie została doceniona przez "górę" i zwolniona. Według mnie praca w CCC na stanowisku SPRZEDAWCA powinna się nazywać pracą na stanowisku MAGAZYNIER/ TRAGARZ! Ja zwolniłam się sama i wszystkim niezadowolonym (a jak mniemam jest nas wielu) radzę to samo! Po co się męczyć. Wiem,że na rynku pracy jest ciężko, ale trzeba się szanować.
P.S. Wiem, iż zostanę potępiona za mą wypowiedź, więc kierownictwu piszę- nie oszczędzajcie mnie! Przyjmę wszystko!
Pozdrawiam serdecznie byłą Pnią kierownik oraz wszystkie dziewczyny, które były moimi towarzyszkami niedoli.
Z wyrazami współczucia (wiadomo dla kogo) Fideska
exipa / 2009-03-13 10:52
Otóż to, prawda jest taka, że sprzedawca w tej firmie traktowany jest na zasadzie przyjdź posprzątaj, poprzepychaj kartony i pilnuj żeby nikt butów nie ukradł!!!
Ja również studiuję zaocznie, pracuję bo chciałam !
ale cierpliowość moja się kończy, minął miesiąc, dwa, pół roku a moja pozycja w szacownej firmie CCC jest coraz gorsza, bo mimo tego, że zdobywam doświadczenie to nie wiedzieć czemu nie mogę swojej wiedzy nigdzie wykorzystać, bo nie jestem dopuszczana nawet do kasy !!!
Nie polecam nikomu pracy w CCC, bo to chyba jedyna firma która nie potrafi docenić swoich pracowników, dzięki którym mieli by wielkie G*WNO !!!!!!!!

CCC

HANKA CCC / 213.158.196.* / 2009-03-09 20:01
JUTRO DZIEŃ WYPŁATY ,A DROGA DYREKCJO KIEDY NASZE PREMIE PÓŁROCZNE ???...REGIONALNI CICHO SIEDZĄ BO JUŻ SWOJE OTRZYMALI !!! CZY KOMENTATORZY MAJĄ WIĘCEJ INFORMACJI NIŻ JA??? POZDRAWIAM
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - ccccc.]
matra / 87.99.60.* / 2009-03-09 16:11
Czy ktoś z was posiada wiedzę na temat faktu ubezpieczenia się NG2 od kradzieży. W przypadku jezeli firma jest ubezpieczona, a pracownicy spłacają inwenturę to media z chęcią zjęłyby się tym tematem lub któraś z instytucji (np. RPO, PIP). Co o tym sądzicie?
napalony / 194.24.164.* / 2009-03-09 14:00
Dziewczyny chodzicie toples wsalonach
fruzia / 82.139.32.* / 2009-03-09 11:17
mam nadzieje że firma niedługo zacznie nam placic za pranie bluzek ,które nam daja , a ja nie to niech tak dalej robią to sie nie wypłacą.
Heh / 78.8.17.* / 2009-03-09 16:27
Pewnie jak chodziłaś w swoich ubraniach to ich nie prałaś:]
ktosik / 77.113.70.* / 2009-03-19 20:08
Heh... nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ale jest wiele firm które daja pracownikom dodatek za pranie... wiec nie wiem z jakiego powodu ta kpina
ccccccc / 82.139.32.* / 2009-03-09 11:14
hej dajcie znać co możemy zrobić by nie płacić za braki z inwentury.przecież to jest wbrew prawu.a sami dobrze wiecie że każdy salon składa sie co miesiąc i placi na własna ręke.
ktosik / 77.113.70.* / 2009-03-19 20:15
obawiam sie ze raczej nie wiele mozemy w tej kwesti zrobić... bowiem jak może pamietasz podpisywałaś odpowiedzialność materialną ... ze strony przepisów wyglada to nieco inaczej, bowiem mówia one iz pracownicy moga zostac pociągnięci do odpowiedzilności wówczas gdy pracodawca poczyni wszelkie starania aby mienie zabezpieczyć (bramki, kamery itp.), na salonie na którym pracuje nie ma zabezpieczenia zadnego... ale i tak z dziewczynami bedziemy musiały ponieść odpowiedzilnośc za skradziony towar... a pograza nas owa odpowiedzilność która podpisałyśmy... ktoś by mogł zadać pytanie "a po co podpisywałyście" ... wieć tłumacze... pewnie jakbyśmy nie podpisały to również nie pracowałybysmy...
IDA 512 / 217.96.58.* / 2009-03-09 10:25
Pracuję w CCC od niedawna i do tej pory czytając komentarze nie myślałam ,że one też dotyczą sklepu w którym pracuję. Jednak się pomyliłam, bo im dłużej pracuje to widzę ,że komentarze pisane na forum nie są bezpodstawne. Chodzi mi o traktowanie nas przez regionalną, fałszywe koleżanki które za plecami obgadują jedna drugą przed kierowniczą sklepu no i to bezsensowne przekładanie sklepu ! PARANOJA!!!
exipa / 2009-03-13 10:54
ta firma zaskoczy cie jeszcze miliard razy, niestety zawsze tylko negatywnie;]
s&k / 89.78.13.* / 2009-03-09 17:25
Zwolnij się,będziesz szczęśliwa,wszyscy będą szczęśliwi!!!
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-09 15:00
to pewnie się jeszcze przekonasz jakie fałszywe są kierowniczki.żeby się utrzymać na stanowisku będzie pod tobą kopała dołki i robiła różne świństwa,żeby tylko jej nie zwolniła regionalna.znam osobiście taka.mówi że ma dosyć pracy przez RKS-ale włazi jej do t.....a bez wazeliny.jest wredna i dwu licowa.
Bez komentarza / 87.105.100.* / 2009-03-10 09:50
Ty też taka byś była na jej miejscu,zaufaj!
Taki jest los kierownika,pomiatają nim z góry i z dołu!Co by nie zrobiła to i tak jest źle.Staramy się my kierownicy żyć dobrze z Wami,ale musismy także brać pod uwagę dobrą współpracę z regionalnym.Dopóki wszystko można załatwić usmiechem i dobrym słowem to po co się unosić ja Was nie rozumiem?Ile z Was by sie wstawiło za kierownikiem gdyby ten toczył wojne z regionalnym,z ilu sklepów znalazłyby się takie odważne,można policyć na palcach jednej ręki!Jak dobrym by sie dla was nie było to każdy z Was ma rodzinę,tak jak ja i dopóki nie miałybyście szansy na coś innego to byłybyście cicho jak myszy pod miotłą!Są ludzie lojalni wobec siebie,ale są też tacy,którzy sieją tylko zamęt a nigdy buzi nie otworzą.Uśmiechają się do kierowników a na zapleczu tyłek robią,no popatrzcie to taka sama sytuacja jak ta opisana przez "drakule"czyli bez komentarza moi drodzy,tak po prostu jest.Pracuje tu już baaaaardzo długo!
pracująca emerytka / 78.8.19.* / 2009-03-10 18:42
Pani kierowniczko!!! Prawda jest taka, Ze wielu z Was brakuje elementarnej wiedzy na temat zarządzania zespołami ludzkimi, a gdy brakuje wiedzy, zostaje wazeliniarstwo i nieczysta gra w stosunku do innych. Nie potraficie rozwiązywać sytuacji konfliktowych, które zdarzają się w każdym miejscu, w którym jest więcej niż jedna osoba. Szukacie kozła ofiarnego i kropka, a poczucie krzywdy w pracowniku narasta. 30 lat kierowałam dużymi zespołami ludzkimi, teraz jestem na emeryturze, ale jakoś wszyscy moi byli podwładni z daleka witają mnie z uśmiechem i często proszą o radę, nawet w zwykłych życiowych sprawach. Miałam w życiu jedną zasadę: chcąc wymagać od innych, najpierw wymagaj od siebie. Dyplom obroniłam w 1975 r. i od tej pory nigdy nie przestałam się uczyć!!! Byłam samotną matką wychowującą troje dzieci. Dzieci kładłam spać, a sama siadałam do książek. Tak to bywa, gdy ktoś zamiast się uczyć rzuca w szkołę kamieniami i własnymi "ręcami" jak to mówi baaardzo elokwentnie jedna z Pań zatrudnionych jako kierownik sklepu wykańcza ludzi nie dlatego że są złymi pracownikami, ale dlatego, że sami niedouczeni boją się mądrzejszych od siebie ponieważ mogą stanowić dla nich zagrożenie. Stare przysłowie mówi: "jeśli chcesz psa uderzyć kij zawsze się znajdzie. Pamiętajcie jednak droga kadro kierownicza: KAŻDY KIJ MA DWA KOŃCE I TEN DRUGI KONIEC MOŻE UDERZYĆ W WAS
Bez komentarza / 78.8.19.* / 2009-03-11 10:12
Cieszę się,że Pani siadała i się uczyła,ale wielu z nas ma bardzo dobre wykształecenie,wielu z nas chce być dobrym czlowiekiem i profesjonalnym kierownikiem.Znajdują sie tacy co na ludzkiej krzywdzie własne ego budują,ale są też tacy,którzy za ludźmi stają i w ludzi wierzą!Pisze Pani,o błędach stylistycznych czy tez ortograficznych,wychodzi na to,że my kierownicy to tumany?Niech Pani przeczyta kilka komentarzy wstecz(wypowiedzi sprzedawców)to po prostu szok! Uważam siebie za dobrego kierownika,moi współpracownicy(nie podwładni bo za takich ich nie uwazam)są ekipą o jakiej może pomarzyć nie jeden kierownik! Jednak widziałam co współpracownicy mogą zrobić z kierownikiem,bo stwierdzili,ze w jedności siła,ale też widziałam,co kierownicy robią z ludźmi! Pani pisze o 30letnim doświadczeniu ja mam na razie 5,ale wcale mi to nie ujmuje,bo albo ktoś do tego nadaje albo nie,a wiedzę wielu z nas nabywa po drodze,ważne by to robić,a nie udawać kogoś kim sie nie jest!
Dopóki moi ludzie mnie szanują i bronią mojego dobrego imienia to jest wszystko oki,ale znam inne przypadki,dlatego też uwazam,ze moj poprzedni komentarz był słuszny!
Nie tylko sprzedawcom jest ciężko,nam kierownikom także!
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-10 18:56
Witam :)cieszę się że sś tacy ludzie jak Pani:-)w pełni popieram pani wypowiedz.pozdrawiam serdecznie:-)
pracująca z konieczności emerytka / 78.8.19.* / 2009-03-10 20:21
Dziękuję droga "Drakulo" . Tacy kierownicy, jak ten o którym Pani pisze to znakomita nauka. O ile znam życie, tacy ludzie zwykle są przydatni firmie wówczas, gdy firma chce zdobyć rynek, ale niech się pani nie martwi! Na nich też przyjdzie kolej, bo zdarzy się że wazelina to za mało, a potrzebna jest wiedza. Wtedy Pani będzie górą i z doświadczeniem, którego nikt Pani nie zabierze. Ma Pani wybitny przykład w pracy, jaki kierownik nie powinien być. Unikając takich zachowań będzie Pani wspaniałym szefem. Pozdrawiam , uszy do góry!!! Dla Pani też zaświeci słońce, a Ci którzy krzywdzą ludzi, niech pamiętają o jednym: wcześniej, czy później, za każdą wyrządzoną krzywdę drugiemu, przyjdzie zapłacić . Był "JEAN" była Biedronka", przyjdzie kolej i na Waszą sieć, a wówczas, nie Dyrektorzy, nie regionalni, a Wy , kierownicy sklepów, będziecie kozłami ofiarnymi, czego Wam z całego serca życzę.
Tarantula:) / 78.8.19.* / 2009-03-11 11:00
Powiem szczerze,że to dziwnie zabrzmiało"Wy , kierownicy sklepów, będziecie
kozłami ofiarnymi,"czyli co,wszystkiemu są winni kierownicy,niewazne jaki by nie był to i tak na niego spada wina?heh!W Pani wypowiedzi widzimy"Wtedy Pani będzie górą i z doświadczeniem,którego nikt Pani nie zabierze",czyli ta osoba zostanie kierownikiem,ale i tak później będzie kozłem ofiarnym?Coś tu jest nie tak! "Drakulo"nigdy nie startuj na stanowisko kierownicze,nigdy,pamietaj:)
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-11 20:19
nie będę:)ponieważ mam tej firmy i tej całej reszty fałszywców po dziurki w nosie:-))pozdrawiam wszystkich normalnych Ludzi :-))a fałszywe osoby i tak zapłacą:))prędzej,czy później:-)))))
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-10 16:53
Na pewno bym taka nie była!!!!!!!!żeby komuś podkładać świnię za jego plecami,to trzeba być wredna osobą.jak byś się czuła będąc z nią w pracy to mówi do Ciebie kochanie,a po za plecami knuje przeciwko Tobie!!!!!podobało by Ci się to ???taki kierownik jak ona,to nie kierownik!!!!!!!!pisząc e-maila-robi byk na byku.po prostu jest tępa!!!!!!!!jezeli kierownicy mogą im tyłki obrabiać,to dlaczego nie.wy jesteście dużo gorsze!!!!!!!i bardziej fałszywe!!!!!!!!i nie pisz bzdur!!!!!!!
Ortografia / 78.8.19.* / 2009-03-11 10:47
Oj tam byki:)moze nie zna ortografii,wielkie mi co:)Dobrze,ze ja nie robie:)chyba:)
Nie ma co sie obrzucać błotem,powinniśmy walczyć razem,przecież to nasza wspólna sprawa?
globalic123 / 87.99.60.* / 2009-03-08 21:57
Wszyscy wieszamy psy na CCC, ale dlaczego nie założycie związków zawodowych, ktore chroniłyby waszych praw. Tak jesteście pozostawieni samym sobie. Firma CCC zawsze znajdzie na was kija. Co sądzicie o nowym pomyśle NG2 o wręczaniu nagan, a nastepnie "dycyplinarek" za wyniki inwentaryzacje. Powtarzam kij zawsze się znajdzie. Wszelkie kradzieże nie uderzą w CCC, ani w ich "pseudo-profesjonalnych" dyrektorów i regionalnych, po tyłku zawsze dostaje szary robol.
piórko / 217.96.58.* / 2009-03-09 10:13
potwierdzam! PRAWDA PRAWDA PRAWDA !!!
CCC-pracownik / 91.94.102.* / 2009-03-09 10:08
Pan Dariusz dobrze wie co się dzieje, bo to on jest motorem tego wszystkiego. Wszedł w JEDNO WIELKIE GÓ.., KTÓRE ZRESZTĄ SAM NAROBIŁ. To jego wina. W Bacie mu nie wyszło to się panoszy w CCC i próbuje nieudolnie swoich rządów. Jest beznadziejny, ponieważ to przez niego poodchodzili albo zostali zwolnieni dobrzy pracownicy. Kto mu będzie pracował na pół czy 3/4 etatu tak jak pracowali ludzi na cały etat. Tak dalej Dariuszku a napewno będziesz "królem" Hahahahahaha......
s&k / 89.78.13.* / 2009-03-09 17:22
Te,mondrale! O kim piszecie??? O panie Dariuszu-prezesie,czy o panie Damianie-dyrektorze handlowym??? Ludzie nie kompromitujcie się! najpierw wiarygodne informacje a potem wypowiedzi na forum (nie dziwię się,że pramii nie dostaliście...hahahaha)
GAGA2000 / 77.242.227.* / 2009-03-09 22:56
JAK CI NIE PASUJĄ KOMENTARZE TO PO CO WOGÓLE CZYTASZ FORUM I SIĘ UDZIELASZ NIE TAM GDZIE TRZEBA . DO BUDY!!!!!!
s&k / 89.78.13.* / 2009-03-10 21:31
każdy może się udzielać na tym forum samolubie ! piszcie fakty i ok.
a ty z twoją kulturą to faktycznie na salony się nie nadajesz!!!! tylko do budy!!! hahahaha
CCC-pracownik / 91.94.102.* / 2009-03-09 10:10
PROGNOZA NA "JUTRO" - Król Popiel , którego zjadły myszy.
globalic123 / 87.99.60.* / 2009-03-08 22:04
Proszę o nie wypisywanie się na forum osób, o ktorych wspomniałem, czyli pseudo-dyrektorów i regionalnych.
Panie Dariuszu pan chyba nie wie, że takie rzeczy dzieją się w pańskiej firmie. Pan były sportowiec zapomina, że należy grać w zespole, a tak niedługo zostanie Pan bez kierowników, którzy identyfikują się z CCC.Osaczyli pana doradcy, którzy tylko zmieniają pracodawcę tylko dla uzyskania większych korzyści (gdzie u nich identyfikacja z firma, bardziej z mamoną), kosztem pracowników.
RUDII / 217.96.58.* / 2009-03-09 14:31
PAN DARIUSZ DOSKONALE WIE CO SIĘ DZIEJE TO JEST JEGO WINA TYLKO I WYŁACZNIE...
suzi / 2009-03-08 19:56
proszę nie usówać moich komentarzy,niech ludzie się dowiedzą jaka jest praca w ccc,jak kierowniczki sklepów wyzyskują pracowników .w niektórych nawet zbierają składki na poczet manka ,wymuszają od nas zostawanie po godzinach na układanie wystaw.jest jeszcze wiele co mógłbym napisać ale to w następnym komentarzu bo być może ten zostanie usunięty jak moje poprzednie przez wyższe władze tej firmy które boją się ujawnić PRAWDĘ.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - ccccc.]
!!!!! / 77.114.221.* / 2009-03-08 20:33
Wstydu nie przynoś!!!!! Najpierw sprawdź pisownie a potem pisz na forum!!!!!
GAGA2000 / 77.242.227.* / 2009-03-07 19:36
a kto ma wiedze na temat wypłat za nadgodziny wypracowane przy roznoszeniu "KURIERA WYPRZEDAŻOWEGO"????????
agisa>26 / 87.205.74.* / 2009-03-08 15:22
dodam ze sklepy markietowe otrzymały taką ofertę 'pieniężną" deptaki juz nie ...darmowa lansera po mieście z błędnie wypisanym KURIEREM
Kurier wyprzedazowy.... / 87.105.99.* / 2009-03-08 14:34
Ile byście nie przechodzili z ulotkami to wypłacne było 180zł brutto .Ja tak się dałam nabrać i zarobiłam to wielkie g....bo mówili 180zł za jedną ture i 180zł za drugą!Na drugi raz niech sami roznoszą!Zresztą to był jakiś absurd i tak nikt nie chciał tej farbującej rak gazetki:]
GAGA2000 / 77.242.227.* / 2009-03-09 22:51
to super ja nie dostałam nic za to, bo ponoć po fakcie sie okazało ze to było w godzinach pracy.
qjupi / 2009-03-08 13:38
Kurier??:-) to była praca charytatywna :-))
mrmietek / 77.115.53.* / 2009-03-07 14:00
Jesteście dwulicowi. Za plecami wieszacie na regionalnych i kierownikach sklepów przysłowiowe psy, a jak staniecie z tymi ludźmi twarzą w twarz to się uśmiechacie i włazicie w cztery litery bez wazeliny. Narzekacie na pracę i płace, odgrażacie się, że się zwolnicie, ale żeby się utrzymać w pracy donosicie do tych podłych regionalnych i kierowników sklepów, a nawet bezpośrednio do Polkowic. Brak wam cywilnej odwagi, żeby powiedzieć przełożonym co o nich myślicie. Nie zwolnicie się z ccc, bo ta firma uratowała wam życie. Z waszymi umiejętnosciami nie bylibyście w stanie poradzić sobie po odejsciu z ccc. Wiem co piszę, bo miałem okazję pracować w ccc. Ale, że nie odpowiadała mi ta praca, a przede wszystkim postępowanie kierownika regionalnego, powiedziałem co o tym myślę zainteresowanemu. Myślałem, że przyłączą się do mnie ludzie, którzy też narzekali. Niestety, schowali głowę w piasek, bo bali się o tę pracę na którą tak narzekali. Ja nie narzekam. Wyjechałem z kraju.
zagranica / 83.4.106.* / 2009-03-07 17:48
nie stanowczo dla twojej wypowiedzi
ja też jeździłam długo za pracą za granicę i wiesz co g.......
pieniądze przywiezione z tamtąd ok napewno więcej niż tutaj można zarobić ale jakim kosztem tam zawsze będziesz obcy i chociażbyś był bardziej inteligentny i pracowity zawsze bęziesz mniej warty bo nigny nie będziesz swój człowiek tylko POLAK
uwierzcie naprawdę wiem co mówię
a ty jakie masz umiejętności ?
wyjechałeś i co robisz
-pracujesz na budowie
-w fabryce
-w polu
czy może sprzątasz mieszkania
pracuje w ccc też narzekam ale nie brakuje mi wiary we własne siły jeżeli miara się przebierze to odejdę
a ty widocznie miałeś pseudo kolegów, albo jesteś bardzo naiwny i sądziłeś że jeszcze ktoś stanie za tobą a tu lipa i teraz masz pretensje do całego świata
tylko jeszcze zobaczymy jak szybko wrócisz i czy będziesz miał garba
zuza22 / 79.185.181.* / 2009-03-07 15:35
Nie wyjechałeś z kraju bo masz polskie IP
ostateczny krach sytemu korporacji / 194.24.164.* / 2009-03-09 13:58
bo on wyjechał, ale juz wrócił :D baran
j&j / 89.78.13.* / 2009-03-07 16:05
on tylko wyjechał do pracy za granicę a nie został skazany na banicję... zatem aby wszystko było jasne - jak ma ochotę to przyjeżdża do kraju!
clara barson / 2009-03-07 12:40
"meile" , "oczów" - naucz się pisać poprawnie,a potem udzielaj się swoim poziomem intelektualnym
trus / 2009-03-06 07:20
Droga koleżanko Beato.B jak masz naprawdę problem, to idź z nim do psychologa, sądu, wszystkich instytucji które mogą Ci pomóc, bo same wylewanie łez naprawdę nic Ci nie pomoże. Pozdrawiam
oddajciepremie / 89.74.194.* / 2009-03-05 23:09
Panie Dariuszu oddaj nam nasze premie ;-( należa sie nam za ciężka pracę! Gdzie honor???
daro ng2 / 194.24.164.* / 2009-03-09 13:59
sorry man. Premie dla was przeznaczyłem na moją imprezę urodzinową, ale zapomniałem was zaprosić. Było fajnie, pozdrawiam daro
Imprezowiczka:) / 78.8.17.* / 2009-03-09 16:31
Hahahahaha,dobre;)Ja też tam byłam,miód i wino piłam:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy