CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
botek / 89.74.32.* / 2009-03-05 23:06
Zwózka zrobiona na czas -my znowu wywiązaliśmy się z terminu......
A co z naszą premią termin chyba już dawnoooo minął?????????
Ale co z tego terminy działają chyba tylko w jedną stronę.....chociaż wystarczyłabym jakaś informacja kiedy można się spodziewać premii !!! Czy w ogóle się spodziewać........
clara barson / 2009-03-05 21:31
Czyżby Strzelce Opolskie?
Były / 81.210.63.* / 2009-03-06 20:31
Chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi czyżby pani Anna Flor miała pod sobą region opolski bo do niedawna było inaczej , więc naucz się czytać ze zrozumieniem skoro piszę o tej osobie to chyba BYŁAM jej podwładną na szczęście mogę już śmiało pisać BYŁAM !!!!
gosc21 / 87.105.115.* / 2009-03-05 09:18
CO Z PREMIAMI????????????????????
ILEż MOżNA CZEKAC?!
marchewka123 / 2009-03-04 22:21
I szczerze wszystkim nieszczęśliwym pracownikom CCC współczuję - cała firma niedobra, regionalni z piekła rodem, kierownicy którzy całują buty regionalnym , a najgorsi Ci klienci!!! KLIENCI - oni to już przesadzają całkowicie!! Jak Ja Wam współczuję - może warto pomyśleć o samozniszczeniu. ?
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-06 07:56
marchewa sama się zniszcz!!!!!!i jak Ci się nie podobają wypowiedzi pracowników ccc!!!!!!to nie zaglądaj na forum!!!!!!!!!oni maja prawo pisac !!!!!!
hihihi / 89.78.13.* / 2009-03-06 09:20
ale po co takie p*******?????!!!!!
posti / 2009-03-05 09:22
widzę że wszystkie komentarze o p. FLOR są pousuwane,...boi się pani czegoś???? prawda o pani wyjdzie na jaw,pracownicy już nie wytrzymują presji jaką pani wprowadza,i kierownictwo się przestraszyło,bo widzę że komentarze pousuwane, obsmarowują za plecami regionalną,a w oczy włażą w ty..jakie to wszytko jest absurdalne,do czego człowiek może się zniżyć żeby mieć chody u człowieka na wyższym stanowisku.Dlaczego kierownicy sklepów nie powiedzą w twarz regionalnej co o niej mówią,...brak odwagi????
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 3 osoby - czerwona jarzębina, 123abc, clara barson.]
pracownik lbn / 2009-03-05 09:30
rzeczywiście pousuwane wypowiedzi o A.Flor,ta kobieta nie powinna zarządzać i kierować ludźmi,z takim podejściem jakim ona ma to tylko w depresję można popaść,i w jaki sposób można normalnie pracować jak w taki sposób traktuje pracownika, brak szacunku!!!dla osób niższej kategorii,bo co dla niej znaczy zwykły sprzedawca,p.FLOR uważa że powinniśmy pracować za darmo,bo nasze zarobki są dla niej zbyt wygórowane!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 123abc.]
hihihi / 89.78.13.* / 2009-03-06 09:30
o nie!następny z niską samoooceną...kogo ta firma zatrudnia??? może wszyscy niezadowoleni powinni się zwolnić-wtedy MOŻE w końcu będą zadowoleni... (choć wątpię bo to zdaje się taka wasza natura...)
Pomyślcie nad tym i przestańcie marudzić!!!
gutka 29 / 2009-03-06 19:56
Natura marudzących leniwców :)
marchewka123 / 2009-03-04 22:14
Popieram Cię całkowicie. . Obrażając innych anonimowo - oto obraz odwagi i klasy. Problem jest w nich taki że większość z nich nie znajdzie teraz pracy. Niestety kochani piszecie bo tylko tyle wam już w tym Waszym marnym życiu pozostało.
rozczarowana / 77.242.227.* / 2009-03-07 19:26
a ty głąbie co niby teraz robisz nie obrażasz innych. a tobie co niby zostało lizusa odrazu można poznać jesteś napewno jedną z tych co włażą w d... bez wazeliny
drakula / 80.53.136.* / 2009-03-06 23:48
a Ty dlaczego piszesz anonimowo???????????jeżeli jesteś taka odważna to się ujawnij,i nie mów odwadze i klasie,bo sama jej nie masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pewnie sama masz marne życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie kumam bazy:[ / 78.8.22.* / 2009-03-06 08:38
Nie no najlepiej słuchać,że jest nas ciągle za dużo,pomijając fakt,że mimo najlepszej organizacji pracy i najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie zrobić tego co jest nam narzucane!Nie boimy się ciężkiej pracy"marchewka",ale jesteśmy tylko ludźmi i nasza siła fizyczna też ma jakieś ograniczenia!Dodając,że zalezy nam na robieniu limitów,układanie,przekładanie,pakowanie,dokładanie itp itd schodzi na plan dalszy.No i tak w kółko,zaczynamy dzień w bałaganie,kończymy w bałaganie,wszystko nie jest tak jak chcemy by było zrobione,to jakaś paranoja,bo skoro my wiemy,że nie jest tak jak być powinno to jak ma być zadowolony kier.reg.czy Pan Dyrektor,który nas odwiedzi?Nam jest szkoda czasu na tą góre papierów,którą mamy do wypełnienia codziennie rano.No,ale może jest nas faktycznie jeszcze za dużo?
klientka / 77.87.140.* / 2009-03-04 20:00
oj żal mi Was pracownicy CCC kiedy bym nie weszła do waszego sklepu to biegacie jak muszki z pudełeczkami a konca jak nie widać tak nie widać.Klient musi radzić sobie sam,niestety !!!POZDRAWIAM
CCC-pracownik / 79.162.97.* / 2009-03-05 10:42
Droga klientko nie jesteś sama z tą myślą...dużo ludzi u nas buty kupuje i bardzo podobnie myśli. Często sklep wygląda jakby był likwidowany ,a w miedzy czasie dużo butów zostaje skradzionych, za które my musimy placić. Składamy się żeby nam z wypłaty nie ściągali. ... ale ... starzy pracownicy są zwalniani albo sami się zwalniają i już płacić za buty skradzione nie będą. Nowym też nie ściągną z wypłaty za braki w inwenturze bo niby z jakiej racji jak dopiero co pracę zaczęli i z brakami mają wspólnego tyle co jajko z malinami. I tak w koło macieju ...nowo przyjęci długo nie popracują bo nie wytrzymają tego co się w firmie dzieje i znów się pozwalniają, a na ich miejsce przyjdą nowi, którzy za braki powstałe podczas pracy ich poprzedników płacić nie będą bo niby z jakiej racji? Więc na dłuższą metę wróżę firmie nie za dobrze. Pozdrawiam również panią kierownik regionalną górnego śląska i zagłębia ANNĘ K! która z dnia na dzień okazuje się coraz gorsza . Byc może to za sprawą nowego dyrektora. Nie ważne nic jej nie tłumaczy...i niech się wypcha tymi pieniędzmi, które dostaje za ucinanie nam etatów i zwalnianie nas. I tymi pieniędzmi, które miały być premią. Żebrać nie będziemy a ona przynajmniej na waciki będzie miała. Może jak przetrze oczy droższymi to spojrzy w lustro i zobaczy kim jest. " Znowu zasnąć nie mogę w sobie tulę się z bulu, bo ja jestem kobietą z marmuru" i życzę jej nie przespanych nocy . Żeby co noc jej oczy powiek nie zmrużyły a w głowie widniała myśl, która jej zasnąć nie da za to jak nas traktuje. Oj nie pamiętał wół jak cielęciem był. Pozdro.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
Cera / 87.206.234.* / 2009-03-04 17:16
2009-02-19 15:23:03

NG2 chce otworzyć ponad 130 sklepów
NG2 nie obawia się kryzysu, liczy na dużą dynamikę wzrostu sprzedaży like-for-like. W tym roku chce otworzyć ponad 130 sklepów.
2009-02-19 12:26:41

Zarząd NG2 zarekomenduje wypłatę dywidendy
Zarząd NG2 będzie rekomendować wypłatę 1-2 zł dywidendy na akcję z zysku za 2008 rok, w zależności od wyników spółki wypracowanych w I półroczu tego roku.
2009-02-19 09:16:10

Buty sprzedają się coraz lepiej
Zysk netto grupy NG2 w IV kwartale zeszłego roku wzrósł do 31 mln zł z 17,3 mln zł rok wcześniej.
clara barson / 2009-03-04 14:20
Jadę do polkowic? Zabrać kogoś?
kinia2 / 217.96.58.* / 2009-03-04 14:48
wszystkie regionalne!!! żeby na salonach był święty spokój!!! ha ha
mundurowy / 2009-03-04 14:11
gnębiony przez laskę? spoko!!!
mundurowy / 2009-03-04 13:57
Panie flip flapie a kogo obchodzi jakaś regionalna?
filip02 / 2009-03-04 14:02
obchodzi tych pracowników przez których jest gnębiona...wystarczy ?czy może bardziej sprecyzować??!!!
filip02 / 2009-03-04 14:07
przejęzyczyłem się więc poprawiam ...obchodzi tych pracowników których cały czas ignoruje znęca się i gnębi!!!
miss independent. / 89.79.148.* / 2009-03-04 09:22
Na samym wstępie pozdrawiam wszystkich pracowników. Chciałabym wyrazić swą opinię na temat sklepu CCC. Pracuję tam od niedawna, na szczęście swoją karierę kończę wkrótce. I zamiast narzekać proponuje znaleźć inną pracę. To z czym spotykam się w mej pracy przyprawia mnie o niemałe zakłopotanie. Ludzie na wyższych stanowiskach ode mnie nie reprezentują sobą nic. Brak poprawności wypowiedzi, umiejętności stworzenia czegoś własnego, brak wiedzy ogólnej. Naprawdę czuję się dziwnie kiedy cały czas słyszę NIEDOPUSZCZALNE błędy w wypowiedziach mych przełożonych. Jednakże życzę wszystkim powodzenia. Niech ccc będzie Waszą `przejściówką` w czasie studiów oraz w cięższych momentach życia. I jeżeli macie coś do powiedzenia kierownikom, regionalnym, to po prostu to wyrażajcie. Ja tak robię i przynajmniej wiem, że pokazuje im że nie są paniami/panami całego świata.
pozdrawiam.
wieśka / 94.42.42.* / 2009-03-04 12:04
Zgadzam się,człowiek przygląda się osobom z którymi pracuje i doznaje szoku,przypadkowe osoby na przypadkowych stanowiskach...to ma by handel,powinny pracować w pierwszej kolejności osoby ukierunkowane nie wiem o co w tym chodzi...potem i klienci są w szoku...usłysza tylko dzień dobry...i dowidzenia....raczej do apteki nie biorą przypadkowych osób tylko w tym kierunku kształcone.....czy sklepy na to nie zasługują????czy klient na to nie zasługuje???? a może to taka polityka...specjalnie.???.ale to by było dziwne...ale to się widzi...
były pracownik ida / 2009-03-04 08:17
Gratulacje za odwagę, a widzę,że wiele osób miało by ochotę powiedzieć całą prawdę o słynnej A.F Z LUBLINA. trzymam za was kciuki
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 123abc.]
były pracownik ida / 2009-03-04 08:28
i tak pewnie niebawem te posty na temat A.F zostaną usuniętę, prawda w oczy kole. Ale wy piszcie nadal, może Pan Miłek w końcu zareaguje
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 123abc.]
DONIIII / 217.96.58.* / 2009-03-04 13:56
MIŁEK NIE ZAREAGUJE BO W SERCU MA ZNIECZULICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marchewka123 / 2009-03-04 07:42
Witam, byłam zainteresowana pracą w Waszej sieci. Pozwoliłam sobie zajrzeć na forum i zaczełam czytać jakieś mrożące krew w żyłach wypowiedzi. Postanowiłam odwiedzić Wasz salon. Jako klient zainteresowany butami odrazu dowiedziałam się od dwóch pań zajętych rozmową że na obiad będzie marchewka z groszkiem - mmm... lubię ! Zaczełam bliżej przysłuchiwać się rozmowie i dowiedziałam się że nareszcie ta krowa poszła do domu ( kierownik ? ). Ja byłam tylko zwykłym klientem. Rzeczywiście łączę się z Wami w bólu ;) a kierownikowi nie zazdroszczę. ! Pozdrawiam
R M / 2009-03-03 22:06
Do pani kier.reg.A F z Lublina wcale się nie dziwię że tak szybko pani reaguje na krytyczne wypowiedzi pod swoim adresem dlatego że ja nie kłamię i oboje zdajemy sobie sprawę z tego na jak cienkim lodzie pani chodzi.Gdzie indziej miała by pani takie pole do popisu jak nie w ccc.Mało jest pracodawców którzy tolerują u siebie mobbing.Myślę że prędzej czy póżniej pomimo pani zabiegów prezes o pani działaniach i tak się dowie a wtedy może jak pani nie będzie już w tej sieci znowu CCC będzie firmą przyjazną każdemu pracownikowi.Kiedyś tak w tej firmie było.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 3 osoby - czerwona jarzębina, van12455, 123abc.]
R M / 2009-03-26 11:09
wszystko jasne
CCC-pracownik / 91.94.228.* / 2009-03-03 20:47
I poszukaj też na innym forum bo już częściej o firmie się mówi o Tobie między innymi też.
Już niebawem prasa się zainteresuje.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy