CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
CCC-pracownik / 91.94.228.* / 2009-03-03 20:42
Prawda w oczy kole!!!!??? Nie to słoma z Twoich butów!!! Ucinasz etaty bo Cię za to wynagradzają ale uważaj bo przyjdzie czas , że i Tobie się utnie za brak lojalności .
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
CCC-pracownik / 91.94.228.* / 2009-03-03 20:39
Z premiami nas w konia robią. Szkoda mi ich wszystkich i tych nad panem Olechno i
tych pod nim jak nasza pani regionalna A.K. Jeśli od nas wymagają oddania, uczciwej
pracy i lojalności to najpierw niech sami się wykarzą tymi cechami...bo jak dotąd to
słoma im z butów wystaje, a to o czym mówią i co obiecują jest warte tyle co oni sami
czyli jedno WIELKIE NIC. Nie dość, że zwykły sprzedawca może dostać maksymalnie 50%
premi , której zresztą i tak nie dostanie to jeszcze uważają, że to za dużo i szukają
dziury w całym mówiąc, że za mało umotywowane . Niech ich wszystkich szlag trafi.
SZKODA MI ICH WSZYSTKICH bo bogacą się naszym kosztem. Widzę, ża Anna usuwa komentarze . Tak tak prawda boli!!! Lepiej zajmij się swoim dzieckiem i tym jaki pożądek masz w domu bo jak cię całymi dniami nie ma to za czysto tam nie jest. Pozdrawiam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
PUCHATEK5 / 83.18.247.* / 2009-03-02 23:11
WITAM WAS SERDECZNIE TYCH PRACUJĄCYCH I JUŻ NIE PRACUJĄCYCH.PISZECIE TU O WSZYSTKIM ALE ŻE WP....CIE SIE W ZYCIE PRYWATNE NIEKTÓRYCH OSÓB TO JUŻ PRZESADA!!!!!!CO WAS TO OBCHODZI KTO KOMU ROBI LODY,KTO Z KIM ŚPI,JA OSOBIŚCIE NIE PRACUJĘ W TEJ FIRMIE ALE NIE SMACZNE TO JEST CO TU PISZECIE KILKA OSÓB DOBRZE SIĘ WYPOWIEDZIAŁO JEŻELI JEST WAM TAK ŻLE TO SIĘ ZWOLNIJCIE I NIE OBCZERNIAJCIE FIRMY W KTÓREJ PRACUJECIE!!!! NARZEKACIE NA ZAROBKI,UTARGI,PREMIE,A CO WY MYŚLICIE JA OSOBIŚCIE CZYTAJĄC KOMENTARZE NIE KUPIĘ BUTÓW W CCC BO TO CO CZYTAM TO JUŻ MAM DOŚC A CO DOPIERO JAK BYM MIAŁA U WAS COŚ KUPIĆ.ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE I KOMU NA ZŁOŚC W TEN SPOSÓB.MACIE PRAWO BYĆ ŻLI,ALE PRZECIERZ JESTEŚCIE INTELIGENTNI I POSTAWCIE SIĘ FIRMIE I POWIEDZCIE CO WAS BOLI.BĄDŻCIE CHOCIARZ WY POWAŻNI SKORO JESTEŚCIE TACY ODWAŻNI NA FORUM NIE STAĆ WAS NA TO ŻEBY KOMUŚ COŚ POWIEDZIEDZIĘC BO CZŁOWIEK KTÓRY ZNA SWOJĄ WARTOŚC I MA HONOR TAK SIĘ NIE ZACHOWUJE.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I POSTARAJCIE SIĘ TU NIE WCHODZIĆ PRZEZ JAKIŚ CZAS ZOBACZYCIE CZY WAM TO POMOŻE CZY NIE.
pracownica 1 / 77.254.208.* / 2009-03-02 19:41
oni wszyscy robią nas w h... czy ktos nam WYTŁUMACZYŁ DLACZEGO NAS PRZERZUCILI NA 3/4 OCZYWISCIE ŻE NIKT NAWET REGIONALNA A. K NIE WYTŁUMACZYŁA ,ONA TYLKO DZWONI ŻEBY SIĘ STARAC ,OBY UTARGI BYŁY WYSOKIE BO PRZECIEŻ ONA MA WTEDYN PREMIE, ALE JAK KTOŚ TERAZ MA SIĘ STARAC JAK MAMY PIEPSZONE 3/4 ONI SIĘ BALI ŻE JAK WSZYSTKICH PRZERZUCĄ NARAZ TO SIĘ WSZYSCY ZWOLNIĄ A TAK TO STOPNIOWO KAŻDEGO PRACOWNIKA ,JA NAWET SŁYSZAŁAM ŻE NAWET ZASTĘPCA JEST NA 3/4 PRZERZUCONY ,PRZYOKAZJI WYKORZYSTALI KRYZYS NO BO PRZECIEŻ PRZY KRYZYSIE NIKTSIĘ NIE ZWOLNI .JA CHCIALABYM OBY TEŻ KIEROWNIKÓW REGIONALYCH PRZERZUCILI NA 3/4 BY ZOBACZYLI ILE K... MOŻNA ZROBIC PRZEZ 6 GODZIN ALE PRZECIEŻ KIEDYS ICH WSZYSTKICH SZLAK TRAFI PRZECIERZ NIE ŻYJE SIĘ W KONCU WIECZNIE
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
w i k / 83.238.76.* / 2009-03-03 19:44
prawda... prawda... po co się starac... strajk .... praca... mało.... wydajna....hahahaha
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]
CCC-pracownik / 91.94.159.* / 2009-03-02 22:27
Z premiami nas w konia robią. Szkoda mi ich wszystkich i tych nad panem Olechno i tych pod nim jak nasza pani regionalna A.K. Jeśli od nas wymagają oddania, uczciwej pracy i lojalności to najpierw niech sami się wykarzą tymi cechami...bo jak dotąd to słoma im z butów wystaje, a to o czym mówią i co obiecują jest warte tyle co oni sami czyli jedno WIELKIE NIC. Nie dość, że zwykły sprzedawca może dostać maksymalnie 50% premi , której zresztą i tak nie dostanie to jeszcze uważają, że to za dużo i szukają dziury w całym mówiąc, że za mało umotywowane . Niech ich wszystkich szlag trafi. SZKODA MI ICH WSZYSTKICH bo bogacą się naszym kosztem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marchewka123.]

CCC

...for money... / 91.193.199.* / 2009-03-02 15:12
Macie już premie? :)
... :( ... / 88.156.139.* / 2009-03-02 19:47
Premie ... ciekawy temat! Wolałam jak zadaniówki były co miesiąc - pare groszy ale zawsze to coś. A teraz co???? Jedna wieeeelka ciiiisza ... premie miały być do końca lutego i co?? - cisza! Nikt nic nie wie, tylko nas zbywają. Idealna motywacja dla pracowników. Ciekawe co by było jakbyśmy obrali "ICH" taktykę ... odwlekanie wszystkiego : zwózek , przecen, instrukcji HAHAHA to by się działo. No ale cóż MY biedne szare myszki możemy zrobić???? Pozostaje Nam tylko słuchanie tych głupot i patrzenie jak Nam oczy mydlą premiami itp.
pracownik CCC / 88.156.241.* / 2009-03-02 19:38
Możesz pomażyć o premii !! Jak tylko się dowiedziałam że coś kombinują z tymi premiami bo były propozycje w jakiej postaci może być to wypłacone nie koniecznie w gotówce. To już wiedziałam że nie ma na co liczyć ..Pozdrawiam
...for....?.... / 91.193.199.* / 2009-03-02 19:15
dzięki Botinki.
Widać że nikt nie dostał premii??
aaauuu / 89.78.13.* / 2009-03-02 18:12
Regulamin Wynagrodzenia Pracowników NG2 Premia zadaniowa- punkt 6 mówi o tym,że premia zadaniowa może być przyznana w całości,w części lub wogóle , więc nie wiem o co tyle szumu.
botinki / 83.23.208.* / 2009-03-02 18:55
Najlepiej tak mówić po co tyle szumu? To po co robią nam nadzieje że dwa razy do roku docenią naszą cieżką pracee.
...for szacunek... / 91.193.199.* / 2009-03-02 18:28
Szum do Ciężkiej Anieli, jest o to, że szacunek do pracowników wymaga chociaż poinformowania ich o tym fakcie!!!!!!!
ŁAPIESZ??
aaauuu / 89.78.13.* / 2009-03-03 08:49
Nie unoś się człowieku tylko miej pretensje do kierownika Twojego salonu,bo każdy pracownik powinien być o tym poinformowany właśnie po to żeby nie był później rozczarowany.
.......:) / 78.8.20.* / 2009-03-04 09:18
Ja jestem kierownikiem i wiem tyle co Wy,bo my też nie jesteśmy informowani jak trzeba.Sama czekałam na premię,wysłałam propozycje dla pracowników,a tu jakaś lipa wychodzi,ale oni wiedzą ile komu było napisane,a ile firma da to już nie mam na to wpływu i nikt do mnie nie ma pretensji!Człowiek by dał jak najwięcej,lecz wpływ na to mamy znikomy,a Wy japy drzecie i pretensjami rzucacie!Piszecie o regionalnych bez opamiętania,a co Was obchodzi kto z kim sypia czy jak ma w domu?Kasują Wasze komentarze i tyle Waszego klikania,a ja bym nie kasowała,miałabym to gdzieś,bo to Was jeszcze podkręca.Masakra,zero w Was kultury i honoru!Chcecie żeby Dyrekcja się dowiedziała co trzeba,to tam napiszcie jak jesteście tacy odważni!Pani,która napisała o marchewce z groszkiem miała rację,na wielu salonach tak jest niestety a kierowniczka,która stara się by tak nie było jest krową co lize dupe regionalnemu-ej.Za chwilę któraś napisze,że ja też to robię i mam to gdzieś.Kierownik musi być lojalny w stosunku do regionalnego i w stosunku do przełożonych,to trudna fucha,ale dopóki daje radę to godzić będę pracować na tym stanowisku,bo uwielbiam swoje koleżanki nie lekceważąc przy tym zdania przełożonego-ej.Jeśli chodzi o premie,to i oni czasami nie mają na to wpływu,zrozumcie to w koncu!Oni też mają narzucane coś "z góry"!
Pozdrawiam
ina / 93.105.65.* / 2009-03-01 14:32

kup pan Gino Rossi skóra od a do z a wygoda jaka no i jakość Q nie warto oszczędzać
na butach szczególnie na taki dzień:)

o nie wy to się naprawdę na niczym nie znacie no więc jeśli chodzi o Gino Rossi to już niestety ich produkcja również jest chińska :) i do tego straszny problem z uznaniem przez Nich reklamacji :/ Ja mam bardzo dużo butów z CCC i może dopiero ze dwie pary reklamowałam ale zawsze miałam reklamację uznaną :)) Poleciłabym OTTIMO eleganckie i dobra cena jak za skórę :))
agnnnes / 217.8.188.* / 2009-03-02 14:56
Czy ktos sie orientuje gdzie nalezy zglosic fakt o nie otrzymaniu w terminie pit-u?
wkurzony i zdołowany / 83.238.76.* / 2009-03-03 19:29
Jak się nie myle to do konca lutego powinni wysłac pity jeśli tego komuś nie dostarczyli to w Urzedzie skarbowym bierze się druk jakis tam tzreba zapytac i tam się wypełnia dane pracodawcy i firma płaci kare... :) oh jak milo pomysleć
RUDII / 217.96.58.* / 2009-03-02 21:32
DOSTAŁAM PIT Z TYM ŻE JEDEN MIESIĄC GDZIEŚ IM UMKNOŁ CHODZI MI O MIESIĄC GRUDZIEŃ CZY W WASZYCH PITACH TEŻ ZAPOMNIELI O GRUDNIU????
rudii / 83.30.99.* / 2009-03-04 21:10
Kochana chyba słabo jestes poinformowana, wypłatę za miesiąc grudzień otrzymałaś 10 stycznia, więc dochód uzyskałaś w styczniu to jakim cudem ma być w rozliczeniu za rok 2008 - myśl trochę
prawdziwy klient / 77.112.113.* / 2009-03-02 22:33
rudii pieniądze za grudzień dostałaś w styczniu.Będziesz tą kwotę miała uwzględnioną w PIT za 2009.
nikto / 2009-03-01 14:58
kochana Ty to się znasz :P produkcja Chińska a PRODUKCJA CHIŃSKA to są dwie różne produkcje Pomyśl dlaczego ccc tak łatwo uznaje wszelkie reklamacje? ano dlatego że odgórnie wszem i wobec wiadomo iż buty owe są jednorazowe:))wiec dla dobra ogółu uznaje się wszystko z czym klient przyjdzie :P
A Gino Rossi jest produkowane w Polsce w Słupsku dokładnie i we Włoszech, do tego z Włoskich skór tak tu jak tam na miejscu.

Jeśli chcesz się na jakiś temat wypowiadać to zasięgnij najpierw prawdziwych informacji albo miej własną wiedzę na dany temat :P
pan młody juz nie młody / 95.41.234.* / 2009-02-28 18:40
Ja z innej beczki,otóz potrzebuje dobrych polbutow do garnituru na wesele.Doradzcie cos ,zeby były solidne,czarne i zadna chinska produkcja.Poleccie konkretny model,wzor czy marke to sobie odnajde bo mam pare waszych punktow w miescie.z gory dzieki,pozdrawiam
what ever / 83.3.125.* / 2009-03-01 12:00
Tak, jeśli chodzi o jakość naszych butów.... hmmm.... Mi się wydaje,że nasza firma stawia na ilość nie na jakość. Jesteśmy zawalone reklamacjami. Zwrot za zwrotem, a tu jeszcze jak nie wyrobimy planu to "bo się nie staracie", za to jak wyrobimy ponad plan to "analitycy się pomylili". I weź tu człowieku nie zgłupiej.
nikto / 2009-02-28 19:52
Panie młody idź pan gdziekolwiek tylko nie do tej ch...ni tam buty tylko z chin i to z tych fabryk gdzie Chińczyk za ziarenko ryżu pracuje cały tydzień, szczerze nie polecam szajs i jeszcze do tego niewygodny a jeśli to ma być do ślubu to już w ogóle kup pan Gino Rossi skóra od a do z a wygoda jaka no i jakość Q nie warto oszczędzać na butach szczególnie na taki dzień:)
Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
2002 / 194.24.164.* / 2009-02-28 08:22
witam:) czy ktoś coś może wi co z premia, czy w końcu ją kiedyś dostaniemy??
:( / 81.210.63.* / 2009-02-27 21:50
racja regionalne straszą ze nie wolno czytać komentować i broń boże wypowiadać się na forum!!
w i z / 83.238.76.* / 2009-02-27 18:42
Ktos tam postraszył, ze wasze IP komputera może znaleźć... dane osobowe są zastrzeżone chyba, że popełniliście przestępstwo.... hehe więc ktoś ciekawy myśli, że postradał wszystkie rozumy! Forum jest, zeby pisać na dany temat. NIkt tego nie zabroni, a jesli treść jest nie zgodna z regulaminem to moderatorzy to usuną. Każdy ma prawo to wyrażania swojej opini. Jak się komuś nie podoba to "zaśmiecanie" to niech tu nie wchodzi... jaki problem? Piszę tak jak wy "nie pasuje to się zwolnijcie" wiec jak nie pasuje to po co to czytacie?
wkurzony i zdołowany / 83.238.76.* / 2009-02-27 18:30
Ktoś napisał "opanujcię się to nie wyścig szczurów" zgadzam się z tym. Nic się nie poradzi,że akurat w jednym miesiącu nie wyrobi się normy! Jeden lepszy a drugi gorszy. Weźcie sobie lepiej lizaka i wrzućcie na luzzzz... nienawidzę, nienawidzę... kurde co mnie podkusilo....
Kierowniczki powinny trochę Bronić swojej ekipy według mnie, a nie podlizywac się i na wszystko się zgadzam mamy też jakieś swoje prawa... oczywiście nie w każdym salonie jest źle... wszystko zależy od ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wkurzony i zdołowany / 83.238.76.* / 2009-02-27 18:22
do filipe: Ja tez się dziwię, ze tu jeszcze pracuję, ale niestety niby mamy kryzys i to jest tylko pretekst do zwolnień!!!!!!!!!!! Jakby coś było to bym od razy spadał!!!!!!!!!!! Jednak życie jest cięzkie a rodzinę trzeba utrzymać!!!!! Więc nie piszcie jak wam nie pasuje to się zwolnijcie bo mnie tylko szlak trafia!!! egoiści !!!!
wkurzony i zdołowany / 83.238.76.* / 2009-02-27 18:17
Pracuje w CCC i od jakiegoś czasu jest coraz gorzej... u nas już prawie wszyscy robią na 3/4 a nie którzy nawet na 1/2. Po co mam się starać? Po to żeby mnie za chwilę ktoś zgnoił? A pudła musimy cały czas układać... i się wyrobić nie da... a ja nie zamierzam zostawać po godzinach za które mi nikt nie zapłaci... jak są nadgodziny to trzeba je odbierać, ale jak to jest w praktyce to mija się z celem. Czasem godzinkę tu, a czasem za tydzień, a później ktoś zapomni i skarż się. A komu? Kierowniczce? Która sama dupą trzęsie przed regionalną itp? Nawet Nie ma kiedy zjeść w tej porąbanej robocie! Mam pytanie mamy w ogóle jakieś przerwy? W jakich godzinach jeśli można wiedzieć i ile czasu? BO mnie nikt nie poinformował. Czy to zależy od etatu?I tylko czekam na lepsze czasy jak znajdę inną pracę i przyniosę wypowiedzenie!!!!!!!!!! Jeśli ktoś mówi, ze ta praca jest ok to znaczy że ostro w tyłek włazi!!!!! lizidupy!!!!!!!!!!!! A to do was drodzy klienci: Bardzo szanuje ludzi, którzy kupują u nas buty... i obsługuję ich z uśmiechem oraz zgodnie ze standardami ng2. Doradzam kolory, torebki, kosmetyki!!!! Nikogo nie patrze naburmuszony!!!!!!! Jednak drodzy kleinci musicie zrozumieć że każdy ma gorszy dzień, a jak się dostanie ochrzan o byle co, to można się wkurzyć!!!! BO człowiek się stara a tu się go ma za gówno!!!! I jeszce nam powiedzą żebyśmy się cieszyli, ze zwolnieni nei jesteśmy!!! I jeszce coś według mnie jeśli siękomuś umowy nie przedłuży to kultura wymaga, zeby mu to powiedziec wczesniej a nie z dnia na dzień!!!!!!!!!!!!!!! Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jeśli się przykładowo nie zgodze na zmniejszenie etatu i oni mnie zwolnią to czy przysługuje mi odprawa? Bo jak się dowiadywałem to jeśli wypowiedzenie jest z winy pracodawcy i zatrudnia on wiecej niż 20 pracowników a przepracuje się mniej niz 2 lata to powinno się dostać miesięczną odprawę(jeśli więcej niż na 2 lata to za 2 miesiące odprawy). Sory rozpisałem się i wkurzyłem bo jak sobie o tym wszystkim pomyśle to mnie szlak trafia... taki wyzysk... jak się tu starać? po co???? prędzej mi garp wyrośnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niktważny / 2009-02-28 20:12
GARP !!!! HEHEHEHEH!!! Analfabetyzm to się zwie :P
w i k / 83.238.76.* / 2009-03-03 19:31
no to sory... masz sie do czego przczepić. Pisałem w nerwach i szybko.... loooo ale dzięki
wieśka / 94.42.60.* / 2009-02-27 18:32
witam,obecnie też jestem byłym praownikiem i jestem ciekawa ile osób ostanio firma zwolniła...czy aby napewno to nie zwolnienia grupowe...???no bo kto będzie wedział jak na każdym sklepie zwolni się jedną????to ile w skali Polski???a firma nic nikomu nie zapłaici żadnych odpraw....co wy na to??
emu / 217.96.58.* / 2009-02-27 18:37
na odprawy raczej nie mamy co liczyć, a z tego co wiem to w tym miesiącu "TROCHĘ" sprzedawców poleciało z "SALONÓW"
w i z / 83.238.76.* / 2009-02-27 19:29
Jeśli prawo mowi o odprawie to jesli mnie zwolnią bedę się kłócił... a raczej domagał swoich praw... co mi wtedy już zrobią... ? Jeśli by mi przysługiwała odprawa to wtedy bym tego tak nie zostawił... no i jeszce 2 tyg wypowiedzenia. Jeśli chodzi o zwolnienia no to oni to robią w taki sposób że zatrudniaja kogoś potem okres próbny i z dnia na dzień go zwaniają bo nie przedłużą mu umowy... no i wtedy niestety wypowedzenia nie dadza.... oszuści... z tego co wiem to podobno bedą dalej zwolnienia, a zmniejszanie etatów to napewno... ja nie mam zamiaru robić już nic... napewno nie bede się starał jak dotąd...zaproponowałbym strajk ale wiem, ze dużo ludzi ma dużo do stracenia... rodziny itp... no i przydałyby się związki zawodowe...inaczej strajk jest bezprawny chyba....

CCC

CCC-pracownik / 91.94.184.* / 2009-02-26 22:47
Prawda jest taka , że to dzięki sprzedawcom i ludziom na magazynach ta firma osiągnęła tak wiele. Niestety przyszedł nowy zarządca "RANCZA" i się panoszy. Tylko szkoda, że mu nie wychodzi... zamiast sobie zjednywać ludzi to tylko ich do siebie zniechęca a przecież nie na tym rzecz polega. Ludzie już się poznali... i kto będzie chciał przyjść do pracy w CCC czy Boti? Na pewno nie ludzie po liceum a już na pewno nie po studiach, bo nikt nie będzie klepał pudełek za gó...ne pieniądze i czcze obietnice. Pracuję bo chcę ale też oczekuję wdzięczności, uznania, szacunku i godnego wynagrodzenia.

CCC

CCC-pracownik / 91.94.184.* / 2009-02-26 22:38
Jakaś menda pousuwała moje kometarze. Pewnie ktoś z wyższego stanowiska. Prawda jest taka, że sami klienci widzą, że CCC i sklepy z NG2 nie są normalne. Co wejdą to tylko to przestawianie. Wieczny bu...el bo to trzeba przestawić tam a to tu. Jakby wszystko na swoim miejscu nie mogło stać. Zacytuję jeszcze raz tą klientkę z mojego sklepu " Bez sensu to przestawianie i po co to " Tak sobie ludzie myślą o tym wszystkich . Wkurzają się bo wchodza i znaleźć buta nie mogą, którego widzieli tydzień wcześniej a teraz chcą kupić i znaleźć nie mogą ... A pracownicy też nie bo pracują po 8 godzin i jak wrócą na następny dzień do pracy to też nie wiadomo gdzie co stoi, ponieważ w między czasie było już 10 instrukcji do zmiany ustawienia obuwia i wiecznie taki młyn!!!! Jak tu ma być normalnie. Co do premi to ja już wcześniej było przezemnie pisane pan Ole...no z gęby DU..ę ROBI!!! no to tyle.
pracownik ccc / 217.97.160.* / 2009-02-27 09:33
dokładnie, masz absolutną rację.nic tylko przestawiać pudełka a później się czepiają że nie ma obsługi klienta, ale jak mamy obsługiwać i jednocześnie przekładać sklep.to jest chore.daliby se spokój.
były pracownik-to ja / 81.190.77.* / 2009-03-01 22:03
PRAWDA, PRAWDA, PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba ludzi od układania i sprzedaży bo dwie rzeczy naraz nie da się robić, a póżniej żdziwienie buty kradną-NIEMOŻLIWE????????
Filipe / 213.76.182.* / 2009-02-27 09:43
Dziwię się wam wszystkim. Jeśli jest tak ciężko w tej pracy, to może się zwolnić i poszukać innej. Po co się męczyć. Nie ma pracownika z niewolnika. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy