CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
pitra / 83.28.28.* / 2009-02-10 22:09
to ile zarabiacie netto w tym CCC?
telefon 2 / 89.25.187.* / 2009-02-15 22:08
zarobki zaczęły się od 900 950 1530 1800 2300 brutto oczywiście
karolinak / 83.168.86.* / 2009-02-10 21:06
Hejjjj!!!!!
a co z premiami półrocznymi? zapomnieli je wypłacić???? a nie wiem jak to jest z tymi pensjami, bo przy 98% dostałam o 150 zł więcej, jak przy zrobieniu planu w 105%
sprzedawca / 83.9.109.* / 2009-02-10 23:13
Ciesz się że masz 150 bo inni przy wyrobieniu planu grubo ponad 100% nie maja nic nie wspomnąc o premii półrocznej.Żenada
loli999 / 83.238.76.* / 2009-02-08 23:22
Mam to gdzieś już postanowiłem się zwolnić... Nie miałem ani miłej atmosfery w pracy (oprócz 3 osób które mi pomogły), ani wsparcia i chęci do pracy. I tak traktują nas jak śmieci. Atmosfere sami sobie stwarzamy bo każdy trzepie portkami przed regionalna i boi sie o prace. No ale jak może byc inaczej? Jeśli któregos dnia poprostu nie przedłużą nam umowy? I to bez żadnego powodu i z dnia na dzień? Mamy się zwolnić jak sie nam nie podoba? to Sie zwolnimy, przyjda nowi i tez im się nie bedzie podobac. B nikt nie dba o to żeby lepiej sie nam pracowało, nie mamy żadnych szkoleń, uczymy się pracy po trochu z dnia na dzień!!!!!! A tym, którzy się tu wypowiadają życzę powodzenia, bo opowiadacie bzdury, może macie fajne salony w których fajnie się pracuje, miłą ekipe i regionalną ale to może być przypadek jeden na kilkanascie. Żałuje jedynie tych osób którzy naprawde dają z siebie wszystko a nic nie dostają w zamian. Dorobić to się można ale garba. To co się dzieje od ostatniego czasu przechodzi ludzkie pojęcie!!!!! MIŁEJ PRACY ŻYCZĘ!!!
były pracownik-to ja / 81.190.77.* / 2009-03-01 21:53
Prawda szczera, ja byłam bardzo dobrym sprzedawcą i co? Pani kierownik się nie spodobało że 1 raz nie zostałam po godzinach i wypad, ale satysfakcja -że nie może nikogo przyjąć na moim poziomie- b.dobrego sprzedawcy. Utopiła się we własnym sza...ie-hihi
realistka / 80.245.177.* / 2009-02-09 21:11
A wypłatki już są ? , czy będą spóżnione jak w zeszłym miesiącu ? A rachunki i kredyty czekają do zapłacenia , ale kogo to obchodzi !!!!!!??
szkoda słów / 83.30.143.* / 2009-02-09 23:46
Rany ale ty masz problem.
Jednego dnia wytrzymać nie możesz.
Śmieszna jesteś po prostu.
Nie tylko ty masz rachunki do zapłacenia.
wielkopolska / 213.156.113.* / 2009-02-10 21:21
ale tu chodzi o sam fakt co powiesz na to jak mi nie zapłacili dwa tygodnie bo w księgowości mieli syf i zgubili mój nowy nr kata!!
ssssss / 91.94.47.* / 2009-02-10 21:59
gdyby...gdyby.Leć do banku i zobacz,a nie zakładasz,że pewnie nie ma...:)
ja i ng2 / 83.20.213.* / 2009-02-08 18:52
a ja Wam powiem tak...każdy ma po części rację...tylko czy słuszną?

znam sytuację i wiem o czym mówie... jakby nie patrzeć na codzień uczestniczę w tej machinie...pracownicy sklepów skarżacy sie na warunki pracy i placy...pracownicy magazynów pracujący po 16 godzin i kobiety i 2 lat na umowie zleceniu...bo rzekomo nie można zapewnić im pracy...

owszem, nie najlepiej się dzieje w firmie..jest wiele sprzeczności, niedociągnięć... wiele niesprawiedliwości...ale...zastanówcie się... nie bronię tu absolutnie zarządzających...
starsi pracownicy z pewnoscią beda wiedzieć o czym mówię, bo sami przez to przechodzili... wiedzą ile musieli czekać by nabyć w firmie jakichkolwiek praw...
a dziś... żaden to luksus..ale chyba bardzo powoli zaczyna się doceniać pracownika...weźcie pod uwagę zeszły rok i pracowników na umowie zlecenie... i chyba sztandarowe powiedzenie o pracownikach z ulicy przestalo się sprawdzać...
szkoda mi was / 77.113.110.* / 2009-02-07 21:22
chinskie buty sprzedajecie,jak chinczycy ciezko pracujecie i jak chinczycy niestety marnie zarabiacie .Nie rozumiem wiec o co wam chodzi China China China czyli C C C
fit742 / 83.5.68.* / 2009-02-07 21:47
siema
najbardziej to szkoda mi włąśnie ciebie człowieku wypowiadasz się bez głębszego zastanowienia i zero masz fantazji
czyżbyś ty nie kupował chińskiej taniochy
robisz to świadomie lub nie
chiny zmonopolizowały niemalże światowe rynki i jeszcze chełpisz się tym wszystkim a ciekawa jestem jaką ty masz pracę
leżysz tam co nie
szkoda mi was / 77.113.188.* / 2009-02-08 00:54
Kupuje swiadomie tylko i wyłacznie polskie rzeczy lub w najgorszym wypadku wyprodukowane w Polsce. Wiadomo i nie warto o tym pisac ze glownej mierze mam na mysli drobnice typu obuwie ,odziez zywnosc itd. a nie np.auta i sprzet rtv. Bo wiem jedno siema kolezanko ,ze kupujac polskie daje prace rodakowi,byc moze temu własnie co kupuje dobra ,ktore ja wytwarzam. Ale coz fit 742 twoja wyobraznia tego nie ogarnia.
fit742 / 83.5.72.* / 2009-02-08 18:17
ty i tak nie masz za krztę wyobrażenia o rynku i wiesz co gdyby polska nie importowała z rynków światowych min. chiny to my z kolei mielibyśmy problem z eksportem naszego towaru
a to z kolei też miało by poważne konsekwencje dla gospodarki krajowej i wiesz jak pogłębiłoby się bezrobocie
ok kupując polskie dajesz sobie pracę ale to jest slogan który wymaga głębokiej analizy całego rynku
siema
szkoda mi was / 77.113.5.* / 2009-02-09 12:44
dyrdymały kolezanko fit742 pleciesz i powtarzasz bezmyslnie po lobby importerow i nieswiadomie działasz w ich interesie jak marionetka. Oczywiscie import eksport to rzecz normalna i wskazana jak swiat swiatem,ale zachowaniem wzglednej rownowagi!!!!!! My jako kraj mamy olbrzymi ujemny bilans w handlu a przeciez produkujemy swietne i niedrogie np.obuwie ,odziez,art.spozywcze ,rolnicze informatyczne,lekko przxemysłowe i setki innych ale nasza nieudolnosc i swiatowa moda na jednorazowki uczynila co uczyniła.A czy polski produkt moze o 1/3 drozszy jak w przypadku obuwia ale 300% trwalszy nieporównywalnie wygodniejszy i nieocenienie zdrowszy jest ..drozszy,nie kochanie on jest wielokrotnie tanszy!! I dlatego nas w polandzie czesza jak głupie owce.A ty wypowiadasz sie jak bys była obywatelka np.Niemiec,Francji lub innego kraju starej uni ,które to w zamian za dopuszczenie do swoich rynkow chinskich produktow otrzymały potezny rynek zbytu na swoje wysokie technologie NP.(VW,AUDI,TOTAL,ELF,CITROEN)mnostwo innych wogole caly przemysł a i tak wyszli na tym nie najlepiej a co dopiero my!! Gdzie my do tego towarzystwa ,z czym do ludzi.Nie potrafimy sprzedac im nic (no maze poza zjezdzalniami basenowymi ktore chinol kupuje u nas ochoczo bo sa na swiatowym poziomi a cene maja polska plus wszystkie certyfikaty unijne) Nie martw sie o nich oni nie kupia nic co jest wątpliwej jakosci,nie sa takimi frajerami jak my..Oni tylko frajerow potrzebuja .Sztucznie utrzymywany kurs juana,zwolnienia podatkowe przy eksporcie i masa innych udogodnien daje chinskie panstwo swoim producentom czyli nowoczesny dumping.Jak zaden kraj nie jestesmy samowystarczalni i nie chcemy byc bo przeciez zyjemy w dobie globalizacji i tego nie zmieni nic i nikt a w wypadku chin nasze relacje sa ekstremalnie nierowne.TO tak jakbys swojemu ukochanemu robiła laske zawsze o on nie całowal cie nigdy tylko pach,pach LUbisz tak ? Wątpie i tu sie z toba zgodze bo jednak jestes za wzgledna powtarzam wzgledna ROWNOWAGĄ.Całuje cie siemka pa
FIT742 / 83.29.87.* / 2009-02-10 23:22
ale numer wypowiadasz się jak erotoman
nie udało ci się znaleźć lepszego porównania
ok jak tak bardzo chcesz BUZIA
SIEMA
szkoda mi was / 77.114.222.* / 2009-02-11 03:24
no i o to kaman w tym porownaniu chodzilo by ukazac sedno czyli ,ze dymaja nas na sucho!!!własnie wróciłem z nart i było tak sobie bo ciebie tam nie było papatki siema,jutro do pracki nie ide siemka
fit742 / 83.4.54.* / 2009-02-11 07:24
jasne że bezemnie nie mogło być fajnie
pozdr
loli999 / 83.238.76.* / 2009-02-07 18:29
Pierwszy raz wszedłem na to forum i w sumie to mam mieszane uczucia, ja tez pracuje w tej firmie i też mam wiele zastrzeżeń, bo nie ma tak, że nikt się nie stara... ale po co? Po to, żeby któregoś dnia nagle kazano pracownikom zmniejszyć etaty? A jak się nie wyrazi zgody to droga wolna co? Piszecie"jak się nie podoba to się zwolnijcie" no pewnie zrobiłbym to pierwszy gdybym miał gdzie iść. Mamy kryzys nie ma wolnych miejsc pracy, bo bezrobocie wzrasta, ludzi zwalniają wiec gdzie szukać tej pracy? Od ostatniego czasu do pracy chodzę bez żadnej motywacji i chęci, bo wiem że nikt tego nie doceni. Pracuje się cały czas ciągle tylko te pudła i pudła nie traktuje się jako sprzedawce- tylko jako wykładacza towaru... ale ok to część pracy, jak jednak mamy się wyrobić ze wszystkim jak zmniejszane są nam etaty? Piszecie, że wyciąga się tu brudy- ale gdzie i komu mamy się poskarżyć? Nie wystarczy powiedzieć "nie- i odejść" bo nie ma gdzie. Ludzie mają kredyty, rodziny do utrzymania. Jak ktoś kto zarabia ponad 2000 zł ma pojecie o biedzie i kryzysie. Czemu nie zmniejszycie wynagrodzeń kierownikom regionalnym, kadrze kierowniczej? Gdy pracownik wie że się go docenia to bardziej się stara, a sprzedaż jest bardziej dochodowa. Ja tu nie staram się oceniać i narzekać... PROSZĘ JEDYNIE O ZASTANOWIENIE SIĘ NAD TĄ SYTUACJĄ. Każdy pracownik się boi i jest zestresowany, jak wiec pracować? pozdrawiam
pracownik ccc / 79.163.33.* / 2009-02-07 19:56
Masz rację .Kto to w ogóle pisze-jak się nie podoba to niech się zwolni. Chyba ktoś z góry. Nie rozumie takiego podejścia do sprawy. wszystkie tutaj opisywane sprawy są prawdziwe(myślałam ze tylko na naszym sklepie jest tak) zamiast mowic to się zwolnijcie zastanowcie się dlaczego tak ludzie odchodzą z tej firmy . zostają tylko desperaci którzy mają rodziny do utrzymania, kredyty itp.W sklepie w którym pracuje zostały tylko 2 osoby z 12,wszystkie dziewczyny odeszły. oczywiście dla nich to nie ma różnicy czy będzie pracować Zosia czy Malgosia ważne zeby pracował ktoś jeszcze na pół etatu . sprzedajemy buty chińskie i chcą abyśmy pracowały jak Chińczyki.

Ale przecież firma chce się dobrze reprezentować, mówić mamy salon ,/Dzień dobry witamy w salonie ccc/ na słowo salon trzeba zasłużyć bo w tej firmie pracuje się jak w markecie.
mam nadzieję ze sie zmienia czasy.pozdrawiam.
Juśka / 212.244.223.* / 2009-02-07 14:23
Jeżeli pozwalacie by ktoś wami pomiatał - to nie dziwcie się że to robi.
Wystarczy powiedzieć -NIE - i odejść.
ALE WSZEDZIE JEST DOBRZE GDZIE NAS NIE MA
Reserved, H&M, Gino Rossi - wszędzie jest to samo.
A czasami rolnik jest mądrzejszy od cizi niby wykształconej na Uniwerku a która po swoim wykształceniu pracy nie może znależć (o może tak naprawdę guzik umie) tylko sprzedawcą jest.
zwieraczka / 77.112.136.* / 2009-02-07 18:25
ej juśka najlemiej to sie zwolnić
huzaria polska odział dolnoslaski / 77.113.36.* / 2009-02-06 09:23
dolar=4zł=koniec CCC!!!oraz koniec importu,koniec szlamu,koniec badziewia smierdzacego i toksycznego,koniec tanich łachow,koniec jednorazówek,koniec BEZROBOCIA wPOLSCE!!!!!!!!!!!KONIEC,KONIEC,KONIEC!!!nareszcie koniec.kubeczkow,choineczek i bombeczek .KUPUJESZ POLSKIE DAJESZ SOBIE PRACE Zapamietaj synu moj,o kolorach biały i czerwony o symbolu orła i korony! Bierzmy przykład nie z USA,ktore wszystko kupowało w chinach i sie doigrało a my wraz z nimi.Bierzmy przykład z...Chin czyli produkujmy(ale dobrze i nie drogo)i sprzedajac swiatU,PRACUJMY I BOGADZMY SIE!!WSZYSCY...

DNO

kamila ccc / 83.30.247.* / 2009-02-05 22:33
Totalne dno!!!Tego się nie da czytać!Co wy sobą reprezentujecie.Została was garstka najeżdżających na firmę,regionalnych,kierowników i na samych siebie i tak sobie jeden drugiemu przytakujecie i myślicie,że że wy to większość. A ja wam powiem,że większość osób pracujących w CCC śmieje się z was i z waszego głupiego gadania,bo wy o nic nie walczycie,wy poprostu jesteście ludźmi,którzy zawsze będą marudzić.Dać wam postać,porządzić i solidnie za to zapłacić,nic w zamian nie wymagając,a wy i tak będziecie niezadowoleni.
Moje zdanie jest takie:niewiele robicie, przychodzicie do pracy od niechcenia a prawda jest taka że takich pracowników nikt nie docenia,więc nie dziwcie się,że tak się was traktuje.
Piszę rzecz jasna do tych,którzy od tygodni tylko narzekają.
Pozdrawiam tych solidnych.
Gabrysia
inwestor w ccc / 95.41.120.* / 2009-02-05 22:21
Witam , odpowiedzcie mi jesli jestescie w stanie co bedzie dalej z wasza firma bo z tego co wiem kupujecie obuwie w chinach,zreszta jak cały swiat a waluta tu obowiazujaca jest dolar ,ktory własnie podskoczył z 2zł w sierpniu do 3.60 dzisiaj!! Jak to wpłynie na ceny waszych towarow,a tym samym przyszłe zyski? Pytam poniewaz mam troche waszych akcji i zamierzam dokupic spora ilosc dlatego ,ze otrzymaliscie rekomendacje na KUPUJ od pewnej instytucji finansowej.Ale jak wyzej pisałem mam sporo obaw kursowych
nikto / 2009-02-05 21:08
Pani Barbaro proszę nie ignorować moich maili, nie zostawię mojej premii zadaniowej dla Ciebie ani dla nikogo innego ona mi i mojemu zastępcy się należy!!!!!!!!

Nie masz na tyle przyzwoitości żeby docenić swoich nomem omen dobrych ludzi których z własnego wyboru straciłaś????
PRZYZWOITOŚĆ- Sprawdź w słowniku :)
Realistka / 87.105.100.* / 2009-02-06 10:29
Jeśli nadal pracujesz i jesteś dobrym pracownikiem to Ci się należy.W innym przypadku możesz tylko pomarzyć,czy przydziela ją Pani Barbara(osobiście nie znam tej Pani)czy sama Królowa Elzbieta(tej Pani też nie znam)!Piszecie jakieś kompletne bzdury,ze Wam się nalezy mimo to,że już nie pracujecie,w takim razie wszystkim pracownikom,którzy odeszli w tamtym pólroczu też się należy?Śmieszni jesteście!Gdzie Wasza godność?Skoro tak wyszydzacie tą firmę,to co od niej chcecie?
Pracuj i dochodź swoich praw albo odejdź i daj pracować innym!
Pozdrawiam wszystkich Regionalnych(dla Waszej informacji-sama nią nie jestem ani nikim "z góry")!
kurcze / 80.54.11.* / 2009-02-05 18:31
Zastanówcie się wszyscy co tu wypisujecie!! Bo zamiast lepiej w firmie to dzieje się coraz gorzej. Czym więcej piszecie tym więcej nam dają roboty!! Sprawy to sobie załatwiajcie ale nie na forum!!!! A jak wam się nie podoba praca to ją zmieńcie!!!!!!
SPRZEDAWCA KSJER CCC / 77.253.88.* / 2009-02-04 23:05
Wchodzę na to Forum czasami, aby zobaczyć co tutaj wypisujecie i powiem Wam, że jest mi za Was wszystkich wstyd, ponieważ pierzecie nasze wewnętrzne brudy publicznie i to raczej świadczy o Waszej bardzo niskiej kulturze osobistej, a nie firmy. Pracuję tu już bardzo długo i naprawdę pamiętam dużo dużo lepsze czasy w tej firmie, ale jesteście pewnie za młodzi na to żeby zrozumieć "ŻE WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA"!!!!!! Nie podoba się tak bardzo praca w NG2-zmieńcie pracę na inną, tak jak ja mam zamiar to zrobić już niebawem. Ludzie zastanówcie się co piszecie.TROCHĘ KULTURY - OSOBISTEJ!!!!
zzzz / 2009-02-05 11:42
Podejmując pracę w NG2 myślałam źe jest to solidna firma która potrafi docenić dobrego pracownika.Okazało się całkiem inaczej, gdyż kierownicy regionalni potrafią tylko krytykować i wywierać presję na pracownikach.Pracując w wielu innych sklepach jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wykonywać tylu funkcji naraz sprzątaczki ,sprzedawcy ,ochroniarza,szewca,malarza i innych wymaganych przez tą firmę funkcji na stanowisku kierownika. Po odejściu z tego bałaganu dopiero dochodzi do mnie co tak naprawdę dzieje się w tej firmie. I GDZIE TAK NAPRAWDĘ POWINNIŚMY SZUKAĆ TEJ KULTURY OSOBISTEJ O KTÓREJ TAK PISZESZ!!!!!!
Każdy z normalnych pracowników ją posiada, gorzej z osobami wyżej.
Kłamią prosto w oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Była kierowniczka Boti w Łodzi.
super pracownik / 2009-02-05 09:31
Sarkinas wierzy, że inflacja osiągnie kryterium z Maastricht pod
koniec tego roku lub niedługo w następnym, ale nie wykluczył, że w
tym samym czasie nie zostaną osiągnięte inne kryteria.

Jak zwykle u Ziemkiewicza. A może pan Ziemkiewicz
nam wytłumaczy dlaczego w jednym radiu słyszałem,
że się pan należy do KRUSu? Czy to jest prawda,
czy nie.
Warszawa / 89.76.217.* / 2009-02-04 19:19
Rezygnuje z Tej Firmy, nie da sie pracować czuje się Jak w Oświęcimiu Arbaitet mach Free to Wina Kierownictwa ze sklepu w Warszawie Regonalna to jeszcze jak ma kaprysy ale to z tą kierowniczką nie da się pracowć co pół godziny przychodzi i męczy ludzi,m, 1000 pomysłów na min, wciąż zmienia zdania, kłami i kradnie nie tylko godziny ale i życie dzwoni jak sie ma wolne by przyjść i pracować a zaczeło się od stycznia i trwa i trwa człowiek po kolanach chodzi i sprząta po klientach a jej wciąż mało i mało. Ja odpadam ale będe innych uprzedzać przed pracą w tej firmie
miśka / 94.42.34.* / 2009-02-05 01:48
i tu kobieto masz rację.....firma tylko patrzy na wyniki a przyzwoitego człowieka ma w nosie........tez spadam z tej firmy
Czesio :) / 89.151.32.* / 2009-02-03 21:33
Ciekawe jak Dziku będzie wraz ze swoim peryskopem męczył psychicznie ludzi i wraz ze swoją żoną robił lody Pawełkowi...
super pracownik / 2009-02-04 10:26
Nooo ,racja ,racja tu tylko obgadują i obgadują a jak nie obgadują to obgadują!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy